2020-05-31   04:41:19
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for FynRundt 2

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

1_S
Løb 1, 100m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
70  Andersen Caroline R.  2004  RINGE  0484AT  25 m  1:14.97   
148  Pedersen Maja Johanne  2005  NYBORG  0578AE  25 m  1:16.98   
198  Larsen Josephine  2004  FREM  0464AU  25 m  1:20.15   
140  Lunheim Sarah Fagerlund  2002  NYBORG  0288BC  25 m  1:21.79   
186  Cao Alyssa  2005  FREM  0526AR  25 m  1:22.14   
187  Dall Frida Karoline  2004  FREM  0492AP  25 m  1:23.67   
155  Ørsted Kamille M. Hauber  2003  NYBORG  0334BB  25 m  1:24.83   
42  Rønn Anna  2005  RINGE  0552AD  25 m  1:25.18   
196  Krogh Veronika  2004  FREM  0448AU  25 m  1:29.11   
10  146  Nielsen Tenna Marie  2004  NYBORG  0428AX  25 m  1:29.28   
11  151  Seirup Nina  2005  NYBORG  0566AN  25 m  1:29.36   
12  205  Nygaard Emma  2005  FREM  0538AR  25 m  1:29.58   
13  170  Knudsen Andrea  1999  SØLØVEN    25 m  1:31.12   
14  127  Christiansen Nicole  2005  NYBORG  0504AN  25 m  1:33.74   
15  56  Levin Louise Horne  2006  RINGE  0696AB  25 m  1:33.77   
16  172  Madsen Inge  2002  SØLØVEN    25 m  1:40.94   
17  59  Nielsen Maja Løve  2006  RINGE  0676AG  25 m  1:41.87   
18  85  Sørig Emmi  2004  SVENDBORG  0456AY  25 m  1:44.22   
19  57  Mols Christine  2006  RINGE  0692AO  25 m  1:44.48   
20  126  Christensen Frederikke M.  2006  NYBORG  0644AI  25 m  1:53.91   
21  58  Lundsfryd Lærke Rosen  2006  RINGE  0678AG  25 m  1:54.55   
22  61  Rasmussen Ida  2006  RINGE  0638AE  25 m  1:55.25   
23  68  Hvidberg Mathilde  2007  RINGE  0774AE  25 m  1:58.08   
24  76  Huusfeldt Lærke D  2006  SVENDBORG  0608AK  25 m  2:02.86   
25  129  Hansen Natascha Maria K.  2001  NYBORG  0112BE  25 m  2:02.92   
26  132  Juliussen Katrine Elholm  2006  NYBORG  0692AH  25 m  2:04.42   
27  154  Vestergaard Freja Trasbo  2006  NYBORG  0616AI  25 m  2:13.83   
28  67  Rasmussen Sofie Dyrelund  2007  RINGE  0722AG  25 m     
29  72  Larsen Sara Lund  2008  RINGE  0818AB  25 m     
30  77  Hvass Alvina Vahala  2006  SVENDBORG  0606AH  25 m     
31  79  Kallesøe Freja  2005  SVENDBORG    25 m     
32  136  Kristensen Liv  2003  NYBORG  0378BD  25 m     
33  166  Stahl Dagmar  2007  OSK    25 m     
34  191  Gunic Emma  2005  FREM    25 m     
35  197  Kyhl Isabelle  2006  FREM    25 m     
36  199  Larsen Victoria Juul  2006  FREM  0618AM  25 m     
37  202  Mathiasen Simone  2007  FREM  0742AG  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  04 november 2016 
Licens til Ringe Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  11:05 
 
2_S
Løb 2, 100m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
36  Landtved Christian  2004  RINGE  0431AB  25 m  1:09.76   
193  Johannessen Anders Mosbæk  2005  FREM  0529AG  25 m  1:12.53   
39  Mogensen Lauritz  2004  RINGE  0435AH  25 m  1:15.62   
38  Hertzog Luca  2005  RINGE  0569AB  25 m  1:24.32   
157  Pedersen Julian Vitus  2007  OSLF  0775AA  25 m  1:25.39   
188  Duch Kasper  2005  FREM  0557AF  25 m  1:27.19   
75  Bertelsen Emil Brandt  2004  SVENDBORG  0459AP  25 m  1:27.67   
134  Killerup Christopher Nyby  2004  NYBORG  0471AM  25 m  1:28.16   
192  Hansen Jonathan Aagaard  2005  FREM  0531AL  25 m  1:29.88   
10  203  Mejdal Christoffer  2005  FREM  0589AK  25 m  1:30.61   
11  143  Mühring Oskar  2006  NYBORG  0679AD  25 m  1:31.64   
12  150  Sandison Mathias Lykke  2007  NYBORG  0797AA  25 m  1:35.55   
13  78  Jørgensen Rasmus Ravn  2005  SVENDBORG  0545AD  25 m  1:35.75   
14  158  Rasmussen Nicklas Bay  2007  OSLF  0731AD  25 m  1:36.59   
15  152  Thuelund Teodor  2005  NYBORG  0577AH  25 m  1:37.52   
16  84  Sørensen Ludvig Kajhøj  2005  SVENDBORG  0551AG  25 m  1:37.84   
17  133  Kazhel Willas  2006  NYBORG  0603AE  25 m  1:38.04   
18  147  Okkerholm Alexander  2005  NYBORG  0535AJ  25 m  1:41.00   
19  46  Johansen Nikolaj Kiel  2003  RINGE  0345AR  25 m  1:41.46   
20  161  Banke Christoffer  2005  OSK  0567AI  25 m  1:42.39   
21  156  Pedersen Alexander R. S.  2006  OSLF  0619AH  25 m  1:46.40   
22  164  Møller Ludvig L.  2006  OSK  0663AC  25 m  1:46.80   
23  130  Hansen Tobias  2005  NYBORG  0531AK  25 m  1:47.33   
24  53  Kristensen Peter  2007  RINGE  0745AD  25 m  1:48.13   
25  200  Londero Oliver  2004  FREM  0451AQ  25 m  1:48.71   
26  80  Kristensen Mads  2005  SVENDBORG  0555AM  25 m  1:48.86   
27  214  Villemoes Magnus  2005  FREM  0541AA  25 m  1:49.33   
28  83  Svendstrup Gustav  2003  SVENDBORG  0355AP  25 m  1:53.36   
29  149  Rahr Sebastian  2006  NYBORG  0633AF  25 m  1:54.06   
30  51  Damsgaard Tobias  2006  RINGE  0695AJ  25 m  1:57.09   
31  141  Madsen Mathias Gramstrup  2006  NYBORG  0601AI  25 m  2:03.63   
32  137  Kristensen Timmi Andkjær  2007  NYBORG  0735AD  25 m  2:04.16   
33  135  Kobbernagel Nikolaj  2007  NYBORG  0799AB  25 m  2:04.70   
34  71  Champhimai Fred  2006  RINGE  0651AD  25 m  2:08.03   
35  73  Plauborg Victor  2006  RINGE  0607AF  25 m  2:09.30   
36  159  Sørensen Vitus F P  2007  OSLF  0777AA  25 m  2:10.34   
37  47  Soelmark Kresten  2004  RINGE    25 m     
38  49  Rasmussen Lucas Dyrelund  2007  RINGE  0773AB  25 m     
39  82  Løvbo Jacob  2003  SVENDBORG  0359AR  25 m     
40  86  Thomsen Jim Louis  2005  SVENDBORG  0547AL  25 m     
41  87  Østergaard Asger  2005  SVENDBORG  0569AI  25 m     
42  162  Halle Gustav  2007  OSK  0757AD  25 m     
43  163  Kristensen Oskar E.  2005  OSK  0521AL  25 m     
44  165  Schroll Victor Dolleris  2005  OSK  0529AH  25 m     
45  189  Geisler Johannes Erik  2006  FREM  0663AK  25 m     
46  190  Graff Sebastian Thygesen  2006  FREM    25 m     
47  211  Sørensen Laurits Hede  2005  FREM  0525AM  25 m     
48  212  Tabesh Ahmed  2003  FREM    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  04 november 2016 
Licens til Ringe Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  11:05 
 
3_S
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
213  Tran Sandy Ngoc Hoang  2005  FREM  0536AH  25 m  1:36.54   
70  Andersen Caroline R.  2004  RINGE  0484AT  25 m  1:37.90   
198  Larsen Josephine  2004  FREM  0464AU  25 m  1:39.63   
205  Nygaard Emma  2005  FREM  0538AR  25 m  1:41.75   
174  Skjerning Bianca  2001  SØLØVEN    25 m  1:46.25   
210  Stilund Mathilde  2005  FREM  0556AH  25 m  1:49.50   
140  Lunheim Sarah Fagerlund  2002  NYBORG  0288BC  25 m  1:53.18   
185  Canpolat Melek  2005  FREM  0542AN  25 m  1:53.92   
187  Dall Frida Karoline  2004  FREM  0492AP  25 m  1:55.04   
10  62  Hemmeløff Olivia  2006  RINGE  0648AK  25 m  1:56.28   
11  155  Ørsted Kamille M. Hauber  2003  NYBORG  0334BB  25 m  1:58.47   
12  126  Christensen Frederikke M.  2006  NYBORG  0644AI  25 m  2:08.91   
13  171  Kukulakis Nikoline  2004  SØLØVEN    25 m  2:18.75   
14  76  Huusfeldt Lærke D  2006  SVENDBORG  0608AK  25 m  2:24.40   
15  173  Rønver Hannah  2002  SØLØVEN    25 m  2:25.50   
16  131  Heldt Anna Eilby  2006  NYBORG  0696AH  25 m  2:26.83   
17  56  Levin Louise Horne  2006  RINGE  0696AB  25 m  2:29.44   
18  129  Hansen Natascha Maria K.  2001  NYBORG  0112BE  25 m  2:31.52   
19  74  Waltersdorff Lærke Friis  2007  RINGE  0712AD  25 m  2:40.09   
20  128  Falkenstrøm Dicte S.  2008  NYBORG  0814AA  25 m  2:44.35   
21  44  Johansen Freja  2006  RINGE  0632AE  25 m     
22  63  Hvidberg Kathrine  2004  RINGE    25 m     
23  66  Skaastrup Liv Rose  2007  RINGE  0736AB  25 m     
24  67  Rasmussen Sofie Dyrelund  2007  RINGE  0722AG  25 m     
25  77  Hvass Alvina Vahala  2006  SVENDBORG  0606AH  25 m     
26  79  Kallesøe Freja  2005  SVENDBORG    25 m     
27  81  Larsen Christina  1998  SVENDBORG  9824BE  25 m     
28  85  Sørig Emmi  2004  SVENDBORG  0456AY  25 m     
29  132  Juliussen Katrine Elholm  2006  NYBORG  0692AH  25 m     
30  166  Stahl Dagmar  2007  OSK    25 m     
31  183  Andersen Helena Bett  2007  FREM  0768AG  25 m     
32  184  Bay Merle Clara  2005  FREM  0598AS  25 m     
33  195  Kaae Nikoline  2005  FREM  0586AI  25 m     
34  201  Londero Vigga  2006  FREM  0662AP  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  04 november 2016 
Licens til Ringe Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  11:05 
 
4_S
Løb 4, 100m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
188  Duch Kasper  2005  FREM  0557AF  25 m  1:41.37   
38  Hertzog Luca  2005  RINGE  0569AB  25 m  1:42.61   
203  Mejdal Christoffer  2005  FREM  0589AK  25 m  1:50.22   
39  Mogensen Lauritz  2004  RINGE  0435AH  25 m  1:50.59   
133  Kazhel Willas  2006  NYBORG  0603AE  25 m  1:52.09   
164  Møller Ludvig L.  2006  OSK  0663AC  25 m  1:56.74   
150  Sandison Mathias Lykke  2007  NYBORG  0797AA  25 m  2:00.99   
214  Villemoes Magnus  2005  FREM  0541AA  25 m  2:02.34   
80  Kristensen Mads  2005  SVENDBORG  0555AM  25 m  2:08.07   
10  144  Nielsen Frederik  2006  NYBORG  0659AD  25 m  2:08.76   
11  138  Larsen Mikkel Bredal  2005  NYBORG  0587AB  25 m  2:12.04   
12  162  Halle Gustav  2007  OSK  0757AD  25 m  2:12.60   
13  159  Sørensen Vitus F P  2007  OSLF  0777AA  25 m  2:18.11   
14  156  Pedersen Alexander R. S.  2006  OSLF  0619AH  25 m  2:23.80   
15  157  Pedersen Julian Vitus  2007  OSLF  0775AA  25 m  2:25.24   
16  161  Banke Christoffer  2005  OSK  0567AI  25 m  2:27.47   
17  158  Rasmussen Nicklas Bay  2007  OSLF  0731AD  25 m  2:28.51   
18  143  Mühring Oskar  2006  NYBORG  0679AD  25 m  2:32.65   
19  141  Madsen Mathias Gramstrup  2006  NYBORG  0601AI  25 m  2:43.16   
20  46  Johansen Nikolaj Kiel  2003  RINGE  0345AR  25 m     
21  47  Soelmark Kresten  2004  RINGE    25 m     
22  48  Skaastru Christoffer Rose  2005  RINGE  0593AG  25 m     
23  49  Rasmussen Lucas Dyrelund  2007  RINGE  0773AB  25 m     
24  54  Schier Julius  2006  RINGE  0657AD  25 m     
25  86  Thomsen Jim Louis  2005  SVENDBORG  0547AL  25 m     
26  134  Killerup Christopher Nyby  2004  NYBORG  0471AM  25 m     
27  163  Kristensen Oskar E.  2005  OSK  0521AL  25 m     
28  165  Schroll Victor Dolleris  2005  OSK  0529AH  25 m     
29  190  Graff Sebastian Thygesen  2006  FREM    25 m     
30  200  Londero Oliver  2004  FREM  0451AQ  25 m     
31  206  Nørgaard Oliver Skjold  2005  FREM  0593AM  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  04 november 2016 
Licens til Ringe Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  11:05 
 
5_S
Løb 5, 100m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
213  Tran Sandy Ngoc Hoang  2005  FREM  0536AH  25 m  1:23.18   
148  Pedersen Maja Johanne  2005  NYBORG  0578AE  25 m  1:29.87   
195  Kaae Nikoline  2005  FREM  0586AI  25 m  1:29.90   
210  Stilund Mathilde  2005  FREM  0556AH  25 m  1:33.50   
43  Lundsfryd Thilde Rosen  2004  RINGE  0424AN  25 m  1:33.84   
187  Dall Frida Karoline  2004  FREM  0492AP  25 m  1:37.76   
185  Canpolat Melek  2005  FREM  0542AN  25 m  1:38.41   
196  Krogh Veronika  2004  FREM  0448AU  25 m  1:40.07   
151  Seirup Nina  2005  NYBORG  0566AN  25 m  1:41.99   
10  146  Nielsen Tenna Marie  2004  NYBORG  0428AX  25 m  1:42.17   
11  205  Nygaard Emma  2005  FREM  0538AR  25 m  1:43.57   
12  127  Christiansen Nicole  2005  NYBORG  0504AN  25 m  1:46.64   
13  186  Cao Alyssa  2005  FREM  0526AR  25 m  1:48.06   
14  194  Kaae Bennedikte  2006  FREM  0602AH  25 m  1:56.40   
15  62  Hemmeløff Olivia  2006  RINGE  0648AK  25 m  2:04.82   
16  58  Lundsfryd Lærke Rosen  2006  RINGE  0678AG  25 m  2:13.71   
17  131  Heldt Anna Eilby  2006  NYBORG  0696AH  25 m  2:29.38   
18  128  Falkenstrøm Dicte S.  2008  NYBORG  0814AA  25 m  2:31.42   
19  57  Mols Christine  2006  RINGE  0692AO  25 m     
20  59  Nielsen Maja Løve  2006  RINGE  0676AG  25 m     
21  64  Hemmeløff Emilie  2008  RINGE  0848AB  25 m     
22  81  Larsen Christina  1998  SVENDBORG  9824BE  25 m     
23  145  Nielsen Klara Amalie  2006  NYBORG    25 m     
24  154  Vestergaard Freja Trasbo  2006  NYBORG  0616AI  25 m     
25  198  Larsen Josephine  2004  FREM  0464AU  25 m     
26  199  Larsen Victoria Juul  2006  FREM  0618AM  25 m     
27  209  Skøtt Freja  2006  FREM  0672AP  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  04 november 2016 
Licens til Ringe Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  11:05 
 
6_S
Løb 6, 100m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
193  Johannessen Anders Mosbæk  2005  FREM  0529AG  25 m  1:38.27   
37  Andersen Mads Himmelstrup  2004  RINGE  0495AG  25 m  1:39.02   
188  Duch Kasper  2005  FREM  0557AF  25 m  1:40.35   
75  Bertelsen Emil Brandt  2004  SVENDBORG  0459AP  25 m  1:40.81   
78  Jørgensen Rasmus Ravn  2005  SVENDBORG  0545AD  25 m  1:43.49   
83  Svendstrup Gustav  2003  SVENDBORG  0355AP  25 m  1:50.58   
52  Nielsen Mikkel Møller  2006  RINGE  0615AC  25 m  1:54.08   
84  Sørensen Ludvig Kajhøj  2005  SVENDBORG  0551AG  25 m  2:00.70   
147  Okkerholm Alexander  2005  NYBORG  0535AJ  25 m  2:05.97   
10  208  Saayda Anders Hammam  2006  FREM  0693AK  25 m  2:08.79   
11  142  Mortensen Emil B.  2006  NYBORG  0667AF  25 m  2:30.43   
12  135  Kobbernagel Nikolaj  2007  NYBORG  0799AB  25 m  2:32.33   
13  53  Kristensen Peter  2007  RINGE  0745AD  25 m     
14  87  Østergaard Asger  2005  SVENDBORG  0569AI  25 m     
15  130  Hansen Tobias  2005  NYBORG  0531AK  25 m     
16  137  Kristensen Timmi Andkjær  2007  NYBORG  0735AD  25 m     
17  149  Rahr Sebastian  2006  NYBORG  0633AF  25 m     
18  153  Vaarning Adrian  2007  NYBORG  0781AB  25 m     
19  192  Hansen Jonathan Aagaard  2005  FREM  0531AL  25 m     
20  203  Mejdal Christoffer  2005  FREM  0589AK  25 m     
21  204  Nguyen Jimmy  2005  FREM  0531AI  25 m     
22  207  Rimmen Victor Bach  2006  FREM  0673AK  25 m     
23  211  Sørensen Laurits Hede  2005  FREM  0525AM  25 m     
24  214  Villemoes Magnus  2005  FREM  0541AA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  04 november 2016 
Licens til Ringe Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  11:05 
 
7_S
Løb 7, 100m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
213  Tran Sandy Ngoc Hoang  2005  FREM  0536AH  25 m  1:30.16   
195  Kaae Nikoline  2005  FREM  0586AI  25 m  1:42.74   
210  Stilund Mathilde  2005  FREM  0556AH  25 m  1:45.55   
185  Canpolat Melek  2005  FREM  0542AN  25 m     
186  Cao Alyssa  2005  FREM  0526AR  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  04 november 2016 
Licens til Ringe Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  11:05 
 
8_S
Løb 8, 100m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
36  Landtved Christian  2004  RINGE  0431AB  25 m  1:17.21   
193  Johannessen Anders Mosbæk  2005  FREM  0529AG  25 m  1:33.64   
143  Mühring Oskar  2006  NYBORG  0679AD  25 m  1:55.08   
152  Thuelund Teodor  2005  NYBORG  0577AH  25 m  2:02.90   
138  Larsen Mikkel Bredal  2005  NYBORG  0587AB  25 m  2:06.48   
144  Nielsen Frederik  2006  NYBORG  0659AD  25 m  2:13.96   
150  Sandison Mathias Lykke  2007  NYBORG  0797AA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  04 november 2016 
Licens til Ringe Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  11:05 
 
9_S
Løb 9, 100m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
148  Pedersen Maja Johanne  2005  NYBORG  0578AE  25 m  1:26.05   
43  Lundsfryd Thilde Rosen  2004  RINGE  0424AN  25 m  1:28.57   
42  Rønn Anna  2005  RINGE  0552AD  25 m  1:31.07   
155  Ørsted Kamille M. Hauber  2003  NYBORG  0334BB  25 m  1:34.41   
196  Krogh Veronika  2004  FREM  0448AU  25 m  1:46.61   
140  Lunheim Sarah Fagerlund  2002  NYBORG  0288BC  25 m  1:46.74   
127  Christiansen Nicole  2005  NYBORG  0504AN  25 m  1:47.84   
126  Christensen Frederikke M.  2006  NYBORG  0644AI  25 m  1:50.11   
151  Seirup Nina  2005  NYBORG  0566AN  25 m  1:53.59   
10  136  Kristensen Liv  2003  NYBORG  0378BD  25 m  1:53.68   
11  64  Hemmeløff Emilie  2008  RINGE  0848AB  25 m  1:55.54   
12  146  Nielsen Tenna Marie  2004  NYBORG  0428AX  25 m  1:56.82   
13  170  Knudsen Andrea  1999  SØLØVEN    25 m  1:57.31   
14  194  Kaae Bennedikte  2006  FREM  0602AH  25 m  1:58.56   
15  76  Huusfeldt Lærke D  2006  SVENDBORG  0608AK  25 m  2:05.30   
16  184  Bay Merle Clara  2005  FREM  0598AS  25 m  2:11.27   
17  202  Mathiasen Simone  2007  FREM  0742AG  25 m  2:14.35   
18  209  Skøtt Freja  2006  FREM  0672AP  25 m  2:16.65   
19  128  Falkenstrøm Dicte S.  2008  NYBORG  0814AA  25 m  2:16.74   
20  154  Vestergaard Freja Trasbo  2006  NYBORG  0616AI  25 m  2:18.35   
21  132  Juliussen Katrine Elholm  2006  NYBORG  0692AH  25 m  2:20.21   
22  68  Hvidberg Mathilde  2007  RINGE  0774AE  25 m  2:20.88   
23  183  Andersen Helena Bett  2007  FREM  0768AG  25 m  2:21.06   
24  201  Londero Vigga  2006  FREM  0662AP  25 m  2:21.27   
25  61  Rasmussen Ida  2006  RINGE  0638AE  25 m  2:22.00   
26  169  Christensen Sofie Bolvig  2006  SØLØVEN    25 m  2:48.00   
27  44  Johansen Freja  2006  RINGE  0632AE  25 m     
28  63  Hvidberg Kathrine  2004  RINGE    25 m     
29  66  Skaastrup Liv Rose  2007  RINGE  0736AB  25 m     
30  72  Larsen Sara Lund  2008  RINGE  0818AB  25 m     
31  74  Waltersdorff Lærke Friis  2007  RINGE  0712AD  25 m     
32  77  Hvass Alvina Vahala  2006  SVENDBORG  0606AH  25 m     
33  81  Larsen Christina  1998  SVENDBORG  9824BE  25 m     
34  85  Sørig Emmi  2004  SVENDBORG  0456AY  25 m     
35  129  Hansen Natascha Maria K.  2001  NYBORG  0112BE  25 m     
36  166  Stahl Dagmar  2007  OSK    25 m     
37  191  Gunic Emma  2005  FREM    25 m     
38  197  Kyhl Isabelle  2006  FREM    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  04 november 2016 
Licens til Ringe Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  11:05 
 
10_S
Løb 10, 100m Rygsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
37  Andersen Mads Himmelstrup  2004  RINGE  0495AG  25 m  1:32.08   
144  Nielsen Frederik  2006  NYBORG  0659AD  25 m  1:34.47   
52  Nielsen Mikkel Møller  2006  RINGE  0615AC  25 m  1:39.79   
138  Larsen Mikkel Bredal  2005  NYBORG  0587AB  25 m  1:44.66   
78  Jørgensen Rasmus Ravn  2005  SVENDBORG  0545AD  25 m  1:47.42   
134  Killerup Christopher Nyby  2004  NYBORG  0471AM  25 m  1:47.59   
157  Pedersen Julian Vitus  2007  OSLF  0775AA  25 m  1:49.86   
162  Halle Gustav  2007  OSK  0757AD  25 m  1:50.84   
161  Banke Christoffer  2005  OSK  0567AI  25 m  1:53.43   
10  133  Kazhel Willas  2006  NYBORG  0603AE  25 m  1:53.85   
11  192  Hansen Jonathan Aagaard  2005  FREM  0531AL  25 m  1:53.90   
12  158  Rasmussen Nicklas Bay  2007  OSLF  0731AD  25 m  1:55.31   
13  83  Svendstrup Gustav  2003  SVENDBORG  0355AP  25 m  1:56.20   
14  207  Rimmen Victor Bach  2006  FREM  0673AK  25 m  1:58.12   
15  156  Pedersen Alexander R. S.  2006  OSLF  0619AH  25 m  1:59.31   
16  152  Thuelund Teodor  2005  NYBORG  0577AH  25 m  2:04.09   
17  51  Damsgaard Tobias  2006  RINGE  0695AJ  25 m  2:06.33   
18  84  Sørensen Ludvig Kajhøj  2005  SVENDBORG  0551AG  25 m  2:06.35   
19  189  Geisler Johannes Erik  2006  FREM  0663AK  25 m  2:06.84   
20  142  Mortensen Emil B.  2006  NYBORG  0667AF  25 m  2:07.32   
21  164  Møller Ludvig L.  2006  OSK  0663AC  25 m  2:08.32   
22  147  Okkerholm Alexander  2005  NYBORG  0535AJ  25 m  2:11.90   
23  73  Plauborg Victor  2006  RINGE  0607AF  25 m  2:12.71   
24  208  Saayda Anders Hammam  2006  FREM  0693AK  25 m  2:16.21   
25  54  Schier Julius  2006  RINGE  0657AD  25 m  2:17.41   
26  141  Madsen Mathias Gramstrup  2006  NYBORG  0601AI  25 m  2:23.24   
27  206  Nørgaard Oliver Skjold  2005  FREM  0593AM  25 m  2:29.20   
28  71  Champhimai Fred  2006  RINGE  0651AD  25 m  2:33.49   
29  159  Sørensen Vitus F P  2007  OSLF  0777AA  25 m  2:40.61   
30  48  Skaastru Christoffer Rose  2005  RINGE  0593AG  25 m     
31  75  Bertelsen Emil Brandt  2004  SVENDBORG  0459AP  25 m     
32  80  Kristensen Mads  2005  SVENDBORG  0555AM  25 m     
33  82  Løvbo Jacob  2003  SVENDBORG  0359AR  25 m     
34  86  Thomsen Jim Louis  2005  SVENDBORG  0547AL  25 m     
35  87  Østergaard Asger  2005  SVENDBORG  0569AI  25 m     
36  130  Hansen Tobias  2005  NYBORG  0531AK  25 m     
37  149  Rahr Sebastian  2006  NYBORG  0633AF  25 m     
38  153  Vaarning Adrian  2007  NYBORG  0781AB  25 m     
39  163  Kristensen Oskar E.  2005  OSK  0521AL  25 m     
40  165  Schroll Victor Dolleris  2005  OSK  0529AH  25 m     
41  204  Nguyen Jimmy  2005  FREM  0531AI  25 m     
42  212  Tabesh Ahmed  2003  FREM    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  04 november 2016 
Licens til Ringe Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  11:05 
 
11_S
Løb 11, 4X50m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
60  Rsk Piger A  RINGE    25 m  3:07.40   
175  Søløven Svømmeklub  SØLØVEN    25 m  3:08.00   
55  Rsk Piger  RINGE    25 m  3:31.23   
40  K2 Piger 2  RINGE    25 m     
65  Rsk Piger B  RINGE    25 m     
178  Frem Talent Piger 1  FREM    25 m     
179  Frem Talent Piger 2  FREM    25 m     
181  Frem Årgangs Piger 1  FREM    25 m     
182  Frem Årgangs Piger 2  FREM    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  04 november 2016 
Licens til Ringe Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  11:05 
 
12_S
Løb 12, 4X50m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
50  Rsk Drenge A  RINGE    25 m  2:49.42   
45  Rsk Drenge  RINGE    25 m  3:34.41   
35  K2 Drenge  RINGE    25 m     
168  Sto Sharks  2005  STO    25 m     
176  Frem Talent Drenge 1  FREM    25 m     
177  Frem Talent Drenge 2  FREM    25 m     
180  Frem Årgangs Drenge  FREM    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  04 november 2016 
Licens til Ringe Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  11:05 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark