Program för Aquarapid International 2009
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 39
|
Tävling |
AQUARAPID International 2009 |
|
Utskriftsdatum |
21 november 2009 |
|
|
Tävlingsort |
Eriksdalsbadet |
|
Utskriftstid |
17:41 |
|
|
Arrangör |
Polisen IF , Simsektionen |
|
|
|
|
Gren 39, 100 m FJÄRIL FL D |
Försök (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
427 |
4 |
Sofia Nyberg Stark |
1997 |
bj6897 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
172 |
5 |
Vendla Niklasson |
1997 |
BM1297 |
HEMSE BK |
|
25m |
|
627 |
6 |
Emilie Nilsen Solheim |
1997 |
|
Lambertset |
|
25m |
|
617 |
7 |
Kristin Paulsen Lindgård |
1997 |
|
Lambertset |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
633 |
1 |
Marie Øseth |
1998 |
|
Lambertset |
|
25m |
2:00.61 |
707 |
2 |
Malin Wallén |
1997 |
AZ7897 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:36.62 |
611 |
3 |
Line Henanger |
1997 |
|
Lambertset |
|
25m |
1:33.47 |
200 |
4 |
Daniela Pavicevic |
1997 |
AQ5497 |
POLISEN |
|
25m |
1:29.68 |
374 |
5 |
Therese Karlsson |
1997 |
AF9497 |
FAGERSTA |
|
25m |
1:20.07 |
628 |
6 |
Lotte Stubdal |
1997 |
|
Lambertset |
|
25m |
1:27.64 |
444 |
7 |
Thea Sagen |
1997 |
|
Oslo IL |
|
25m |
1:32.35 |
856 |
8 |
Linda von Fircks |
1998 |
|
POLISEN |
|
25m |
1:34.70 |
121 |
9 |
Tove Fröberg |
1997 |
|
Asker SK |
|
25m |
1:40.57 |
152 |
10 |
Sabina Cross |
1998 |
AM1898 |
HELLAS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
223 |
1 |
Caroline Adlerborn |
1998 |
AR3498 |
SS04 |
|
25m |
1:47.14 |
642 |
2 |
Ulrika Blom |
1997 |
AN1297 |
SKURU IK |
|
25m |
1:35.60 |
619 |
3 |
Ida Amalie Myhr |
1997 |
|
Lambertset |
|
25m |
1:32.98 |
18 |
4 |
Anna Heuer |
1997 |
BK2297 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
1:28.20 |
660 |
5 |
Amanda Kimander |
1997 |
AQ3497 |
SKURU IK |
|
25m |
1:20.07 |
303 |
6 |
Elin Timbäck |
1997 |
AI9897 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:24.77 |
379 |
7 |
Elvira Andersson |
1997 |
BB3497 |
POLISEN |
|
25m |
1:32.33 |
602 |
8 |
Ada Jakobsen Avlund |
1997 |
|
Lambertset |
|
25m |
1:34.62 |
695 |
9 |
Klara Wallenbro |
1997 |
AS4897 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:37.65 |
279 |
10 |
Julia Ewerbring |
1998 |
AI8298 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
686 |
1 |
Sofia von Sydow |
1997 |
AH1697 |
SKURU IK |
|
25m |
1:41.47 |
212 |
2 |
Emilia Herlitz |
1997 |
AP7497 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:35.02 |
148 |
3 |
Freja Törnquist |
1997 |
AG5697 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:32.39 |
385 |
4 |
Ayleen Burt |
1997 |
BB5497 |
POLISEN |
|
25m |
1:27.76 |
675 |
5 |
Marlene Pavlu Lewin |
1997 |
AH9497 |
SKURU IK |
|
25m |
1:14.75 |
607 |
6 |
Karina Davidsen |
1998 |
|
Lambertset |
|
25m |
1:23.80 |
230 |
7 |
Rebecka Bergström |
1997 |
AH1297 |
SS04 |
|
25m |
1:30.12 |
761 |
8 |
Wilma Tukonen |
1998 |
AK7298 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:33.80 |
190 |
9 |
Josefine Gidlöf |
1997 |
BE2497 |
POLISEN |
|
50m |
1:37.08 |
215 |
10 |
Alexandra Nilsson |
1998 |
AJ5498 |
SALTSJÖB |
|
25m |
|
Skapad av WinGrodan 1.17.15 |
Utskriftsdatum |
21 november 2009 |
Licensierad till: Polisens IF |
Utskriftstid |
17:41 |
|