Startliste for Speedo Yards
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit 2
Gren 12, 200y Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 155 | Ekström Vilma | 1994 | LASS | AE4494 | 25 m | 2:13.39 | |
2 | 64 | Johansson Wilma | 2001 | JÖNKÖPING | AT7401 | 25 m | 2:17.83 | |
3 | 164 | Henell Sofia | 1997 | LASS | AD0297 | 25 m | 2:19.35 | |
4 | 54 | Hegmegi Annie | 2003 | JÖNKÖPING | AA1403 | 50 m | 2:21.71 | |
5 | 229 | Kuras Magdalena | 1988 | SK TRITON | AR9288 | 25 m | 2:22.37 | |
6 | 37 | Atzmannstorfer Nilla | 1998 | JÖNKÖPING | AB6498 | 25 m | 2:23.46 | |
7 | 266 | Eklund Cornelia | 2000 | VÄSBY SS | AC1800 | 25 m | 2:24.57 | |
8 | 290 | Wedel Agnes | 2000 | VÄSTERVIK | AX7200 | 25 m | 2:25.55 | |
9 | 209 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 25 m | 2:25.82 | |
10 | 82 | Ristl Elin | 1999 | JÖNKÖPING | AD1499 | 25 m | 2:26.63 | |
11 | 196 | Henningsson Sofia | 2004 | SKÖVDE SS | AH8204 | 25 m | 2:26.71 | |
12 | 294 | Andersson Felicia | 1997 | UDDEVALLA | AA2297 | 25 m | 2:27.99 | |
13 | 198 | Suchomel Linn | 2003 | SKÖVDE SS | AD2203 | 25 m | 2:28.27 | |
14 | 139 | Winblad Tea | 2004 | KALMAR SS | AH7404 | 25 m | 2:28.73 | |
15 | 197 | Lövgren Ida | 2001 | SKÖVDE SS | AB2801 | 25 m | 2:29.22 | |
16 | 88 | Sabic Nadija | 2002 | JÖNKÖPING | AI7802 | 25 m | 2:30.67 | |
17 | 158 | Gidlöf Elise | 1999 | LASS | AI8499 | 25 m | 2:31.77 | |
18 | 5 | Åstrand Julia | 1999 | ALVESTA SS | AT7499 | 25 m | 2:33.51 | |
19 | 276 | Claesén Felicia | 2001 | VÄSTERVIK | BO4201 | 25 m | 2:34.23 | |
20 | 220 | Odin Fanny | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR7200 | 25 m | 2:34.45 | |
21 | 101 | Svensson Wilma | 2004 | JÖNKÖPING | AG6604 | 25 m | 2:34.83 | |
22 | 11 | Nilsson Astrid | 2004 | SS DELFIN | AA3604 | 25 m | 2:34.97 | |
23 | 13 | Ragnarsson Emma | 2004 | SS DELFIN | AI4203 | 25 m | 2:36.25 | |
24 | 45 | Davis Emmie | 2002 | JÖNKÖPING | AK7202 | 25 m | 2:37.60 | |
25 | 213 | Karlsson Karlström Maja | 2002 | SPÅRVÄGEN | BF6602 | 25 m | 2:38.28 | |
26 | 24 | Jöhncke Thelma | 1999 | HÖGANÄS SS | AN5699 | 25 m | 2:39.19 | |
27 | 277 | Ekström Thea | 2001 | VÄSTERVIK | AW5801 | 25 m | 2:39.22 | |
28 | 300 | Danielsson Victoria | 2002 | SKURU IK | BP6802 | 25 m | 2:39.22 | |
29 | 260 | Svensson Lovisa | 2002 | VÄRNAMO SS | AH6802 | 25 m | 2:40.94 | |
30 | 9 | Joelsson Tilda | 2002 | SS DELFIN | AM4602 | 25 m | 2:41.23 | |
31 | 237 | Haraldsson Ella | 2003 | HVETLANDA | AH5603 | 25 m | 2:41.47 | |
32 | 149 | Almén Alice | 2001 | LASS | AI0801 | 25 m | 2:42.63 | |
33 | 36 | Arberg Alba | 2005 | JÖNKÖPING | AA1405 | 25 m | 2:43.91 | |
34 | 1 | Gustafsson Tove | 2004 | ALVESTA SS | AH7204 | 25 m | 2:45.45 | |
35 | 203 | Danes Ioana | 2002 | SPÅRVÄGEN | AY3802 | 25 m | 2:46.27 | |
36 | 43 | Carlheim Wilma | 2003 | JÖNKÖPING | AI6403 | 25 m | 2:47.51 | |
37 | 248 | Jingmark Jennifer | 2003 | VÄRNAMO SS | AO0603 | 25 m | 2:47.81 | |
38 | 84 | Rogö Nora | 2004 | JÖNKÖPING | AW7604 | 25 m | 2:49.23 | |
39 | 18 | Havskog Ellen | 2005 | HULTSFRED | AD3805 | 25 m | 2:50.36 | |
40 | 107 | Tubbin Felicia | 2003 | JÖNKÖPING | BK3203 | 25 m | 2:50.63 | |
41 | 177 | Ebbesen Louise | 2001 | LJUNGBY SS | AE1601 | 25 m | 2:52.03 | |
42 | 98 | Stjärnås Natalie | 2003 | JÖNKÖPING | AL3403 | 50 m | 2:52.25 | |
43 | 286 | Miñana Juan Maria | 2004 | VÄSTERVIK | BR2404 | 25 m | 2:53.89 | |
44 | 282 | Grimvall Mira | 2002 | VÄSTERVIK | BC5402 | 25 m | 2:54.01 | |
45 | 246 | Ihreborn Hilma | 2005 | VÄRNAMO SS | AW7205 | 25 m | 2:55.71 | |
46 | 249 | Mann Astrid | 2001 | VÄRNAMO SS | AR3801 | 25 m | 2:57.31 | |
47 | 178 | Nagy Biborka | 1998 | LJUNGBY SS | BO5498 | 50 m | 2:57.85 | |
48 | 254 | Nyberg Felicia | 2004 | VÄRNAMO SS | AC0204 | 50 m | 2:58.64 | |
49 | 275 | Claesén Alva | 2004 | VÄSTERVIK | BG7404 | 25 m | 3:01.29 | |
50 | 273 | Augustini Ellen | 2002 | VÄSTERVIK | BS8802 | 25 m | 3:06.79 | |
51 | 284 | Liliequist Hanna | 2002 | VÄSTERVIK | BE6202 | 25 m | 3:10.87 | |
52 | 251 | Mirkhan Nina | 2006 | VÄRNAMO SS | AD3806 | 50 m | 3:11.66 | |
53 | 247 | Jansson Emelie | 2006 | VÄRNAMO SS | AF0606 | 50 m | 3:16.75 | |
54 | 96 | Starkenberg Jonna | 2002 | JÖNKÖPING | BA5802 | 25 m | 3:22.25 | |
55 | 48 | Engqvist Elin | 2005 | JÖNKÖPING | AK8405 | 25 m | 3:25.46 | |
56 | 109 | Viking Agnes | 2004 | JÖNKÖPING | BP4604 | 25 m | 3:32.57 | |
57 | 14 | Andersson Tyra | 2006 | HULTSFRED | AI9406 | 50 m | 3:48.79 | |
58 | 74 | Madurel Helena | 2003 | JÖNKÖPING | CA4603 | 25 m | 3:52.90 | |
59 | 17 | Bogren Jennifer | 2006 | HULTSFRED | AH0606 | Yard | ||
60 | 39 | Bergqvist Emma | 2007 | JÖNKÖPING | AB9407 | Yard | ||
61 | 44 | Cosic Alma | 2006 | JÖNKÖPING | AS1206 | Yard | ||
62 | 60 | Isomaa Isabella | 2007 | JÖNKÖPING | AG0207 | Yard | ||
63 | 62 | Johannesson Alva | 2005 | JÖNKÖPING | BC2605 | Yard | ||
64 | 83 | Ristl Wilma | 2006 | JÖNKÖPING | AP8806 | Yard | ||
65 | 90 | Sainz Ester | 2008 | JÖNKÖPING | AC8808 | Yard | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 23 september 2017 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 09:08 |