Program för YSS Sparbanken Skåne Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 23
|
Tävling |
Sparbanken Skåne Cup |
|
Utskriftsdatum |
22 september 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Ystad |
|
Utskriftstid |
21:20 |
|
|
Arrangör |
Ystads Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
22 september 2017 |
|
|
|
|
Gren 23, 100m Frisim Damer |
Finaler (4) |
Sponsor: Contentus Förvaltnings AB |
|
Beräknad start 12:26 |
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
381 |
3 |
Elize Jönsson |
2006 |
AE2606 |
YSTADS SS |
|
25m |
|
107 |
4 |
Sarah Fransson |
2006 |
BL4406 |
MKK |
|
25m |
|
242 |
5 |
Thea Möller |
2006 |
AS1406 |
SK RAN |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
492 |
1 |
Julia Palm |
2006 |
BL1206 |
LANDSKRONA |
|
25m |
|
384 |
2 |
Tindra Karlsson |
2006 |
AE2806 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:45.84 |
65 |
3 |
Hanna Svensson |
2006 |
BC0206 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:38.84 |
224 |
4 |
Lisa Harde |
2006 |
AH7406 |
SK RAN |
|
25m |
1:36.22 |
199 |
5 |
Ella Vroland |
2006 |
AY1206 |
MKK |
|
25m |
1:36.44 |
109 |
6 |
Vilma Gajmark |
2006 |
AX5606 |
MKK |
|
25m |
1:45.17 |
121 |
7 |
Sabina Husic |
2006 |
BD0806 |
MKK |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
48 |
1 |
Linnea Mårtensson |
2006 |
BC2206 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:35.27 |
241 |
2 |
Vega Mårtensson |
2006 |
AS4406 |
SK RAN |
|
25m |
1:31.94 |
81 |
3 |
Hedda Baxman |
2006 |
AQ9406 |
MKK |
|
25m |
1:27.86 |
404 |
4 |
Hannah Nilsson |
2006 |
AE5406 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:24.99 |
33 |
5 |
Thowe Eliasson |
2006 |
AF6206 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:25.07 |
395 |
6 |
Olivia Malmborg |
2006 |
AE0806 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:28.40 |
357 |
7 |
Miki Prior |
2006 |
AW3206 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:33.13 |
359 |
8 |
Maja Rödin |
2006 |
AN0606 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:36.09 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
120 |
1 |
Emma Hubred |
2006 |
AX5806 |
MKK |
|
25m |
1:22.86 |
348 |
2 |
Ajla Causevic |
2006 |
AX0806 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:19.25 |
40 |
3 |
Maja Jensen |
2006 |
BA4606 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:17.87 |
31 |
4 |
Moa Ekberg |
2006 |
AF4406 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:13.14 |
55 |
5 |
My Pettersson |
2006 |
AF2206 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:15.89 |
64 |
6 |
Yasmine Strandh |
2006 |
AB7406 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:18.98 |
389 |
7 |
Felicia Leo |
2006 |
AE8606 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:19.67 |
355 |
8 |
Julia Primetta |
2006 |
AF3606 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:22.99 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
22 september 2017 |
Licensierad till: Ystads Simsällskap |
Utskriftstid |
21:20 |
|