Startliste for Danske Ã…rgangsmesterskaber gr. 2
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 220 | Westermann Magnus | 1995 | HERLEV | 9541AA | 25 m | 4:06.89 | |
2 | 389 | Hansen Morten Bak | 1995 | LAKSEN | 9559AC | 25 m | 4:22.61 | |
3 | 190 | Norgren Laust | 1995 | HELSINGØR | 9581AB | 25 m | 4:23.13 | |
4 | 90 | Lange Morten Lundsgaard | 1995 | BIRKERØD | 9529AG | 25 m | 4:26.71 | |
5 | 127 | Vidkjær Piet Jon | 1995 | STT | 9593AE | 25 m | 4:27.04 | |
6 | 264 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 4:27.40 | |
7 | 253 | Sørensen Mathias Holm | 1995 | ST ESBJERG | 9589AB | 25 m | 4:29.05 | |
8 | 427 | Jensen Mikkel | 1995 | DELTA | 9509AK | 25 m | 4:31.73 | |
9 | 243 | Gerlach Andreas | 1995 | HILLERØD | 9527AK | 25 m | 4:33.67 | |
10 | 58 | Joensen Eyðbjørn | 1996 | Foroya | 25 m | 4:34.74 | ||
11 | 407 | Westergaard Johan Emil | 1995 | GENTOFTE | 9599AD | 25 m | 4:36.05 | |
12 | 110 | Kristensen Joachim Blach | 1995 | SLAGELSE | 9589AJ | 25 m | 4:36.19 | |
13 | 180 | Jensen Mikkel Møller | 1995 | GSK | 9559AD | 25 m | 4:37.07 | |
14 | 202 | Olesen Michael R. | 1995 | S 68 | 9533AA | 25 m | 4:37.61 | |
15 | 191 | Nyeland Rasmus Ejby | 1995 | HELSINGØR | 9561AD | 25 m | 4:38.53 | |
16 | 56 | Hjelm Alvi | 1996 | Foroya | 25 m | 4:38.59 | ||
17 | 114 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 4:38.61 | |
18 | 103 | Nielsen Lasse Lykke | 1995 | HELSINGE | 9555AA | 25 m | 4:38.64 | |
19 | 430 | Nielsen Kasper Lousdal | 1995 | PINGVINEN | 9543AC | 25 m | 4:38.93 | |
20 | 252 | Nielsen Thomas Schultz | 1996 | ST ESBJERG | 9683AD | 25 m | 4:39.47 | |
21 | 343 | Østergaard Nikolai | 1996 | VI39 | 9603AB | 25 m | 4:39.48 | |
22 | 274 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 4:39.95 | |
23 | 108 | Fritzbøger Søren | 1996 | FR.SUND | 9671AB | 25 m | 4:40.04 | |
24 | 61 | Mortensen Óli | 1996 | Foroya | 25 m | 4:41.66 | ||
25 | 255 | Knudsen Simon L. | 1996 | THISTED | 9615AE | 25 m | 4:45.25 | |
26 | 215 | Johansen Chris | 1996 | HERLEV | 9651AB | 25 m | 4:48.10 | |
27 | 99 | Christensen Rasmus | 1996 | BOV | 9695AD | 25 m | 4:49.69 | |
28 | 77 | Stavngaard Mikkel | 1996 | ALLERØD | 9655AA | 25 m | 4:49.85 | |
29 | 411 | Nielsen Rasmus Mohr | 1996 | SØNDERBORG | 9605AF | 25 m | 4:51.60 | |
30 | 256 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 4:52.60 | |
31 | 313 | Vester Tobias | 1996 | TRITON B | 9665AB | 25 m | 4:54.65 | |
32 | 64 | Hansen Bjørn H. Bremholm | 1996 | AIF | 9651AA | 25 m | 4:55.53 | |
33 | 429 | Tolstrup Victor | 1996 | DELTA | 9663AA | 25 m | 4:55.60 | |
34 | 387 | Bækkegård Daniel Lund | 1996 | LAKSEN | 9655AG | 25 m | 4:56.10 | |
35 | 73 | Holck Kasper Sveistrup | 1996 | ALLERØD | 9615AJ | 25 m | 4:56.57 | |
36 | 179 | Brændholt Mathias | 1996 | GSK | 9683AN | 25 m | 4:57.07 | |
37 | 165 | Pedersen Nicolai Møbius | 1996 | GLADSAXE | 9647AJ | 25 m | 4:57.32 | |
38 | 144 | Birkkjær Thomas | 1996 | NORD | 9629AG | 25 m | 4:58.55 | |
39 | 113 | Petersen Morten Børre | 1996 | ROSKILDE | 9639AD | 25 m | 4:58.73 | |
40 | 381 | Mårtensson Andreas | 1997 | JYLLINGE | 9751AE | 25 m | 4:59.01 | |
41 | 16 | Pedersen Victor | 1997 | AGF | 9735AC | 25 m | 4:59.27 | |
42 | 386 | Skelsager Nikolai | 1996 | SLANGERUP | 9687AC | 25 m | 4:59.45 | |
43 | 21 | Gjerulff Peter | 1996 | GI40HERMES | 9613AA | 25 m | 4:59.64 | |
44 | 162 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 25 m | 5:00.05 | |
45 | 374 | Skjødt-Jakobsen Steffen | 1996 | AALBORG | 9691AC | 25 m | 5:00.55 | |
46 | 246 | Høst Frederik | 1996 | HILLERØD | 9655AF | 25 m | 5:02.41 | |
47 | 402 | Lykkesfeldt Gustav Plum | 1996 | GENTOFTE | 9631AC | 25 m | 5:03.98 | |
48 | 203 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 5:04.08 | |
49 | 428 | Sørensen Oliver | 1996 | DELTA | 9681AH | 25 m | 5:04.50 | |
50 | 49 | Steenfos Hannibal | 1996 | MK 31 | 9647AA | 25 m | 5:04.64 | |
51 | 45 | Drevskich Victor | 1996 | MK 31 | 9631AE | 25 m | 5:04.90 | |
52 | 368 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | WEST SWIM | 9657AD | 25 m | 5:05.90 | |
53 | 206 | Müller Jonathan | 1997 | SK-SYD | 9751AB | 25 m | 5:06.73 | |
54 | 216 | Krasuski Nicholas Lloyd | 1996 | HERLEV | 9645AC | 25 m | 5:06.93 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Løb 2, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 75 | Larsen Mette Haagen | 1997 | ALLERØD | 9798AA | 25 m | 4:49.89 | |
2 | 327 | Andersen Frederikke | 1997 | KØGE | 9736AB | 25 m | 4:54.20 | |
3 | 367 | Nielsen Rikke Svejgård | 1997 | WEST SWIM | 9754AA | 25 m | 4:54.88 | |
4 | 308 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 25 m | 4:54.89 | |
5 | 74 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 25 m | 4:59.69 | |
6 | 17 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 5:00.91 | |
7 | 94 | Meilstrup Martha | 1997 | BIRKERØD | 9778AF | 25 m | 5:01.03 | |
8 | 409 | Hansen Tatjana | 1997 | SØNDERBORG | 9724AG | 25 m | 5:02.44 | |
9 | 329 | Eskildsen Emilie | 1997 | KØGE | 9792AA | 25 m | 5:07.49 | |
10 | 416 | Lüders Emilia | 1998 | BIRKERØD | 9898AB | 25 m | 5:10.41 | |
11 | 145 | Bostrup Maria Bjørnbak | 1997 | NORD | 9766AC | 25 m | 5:12.81 | |
12 | 70 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 25 m | 5:12.95 | |
13 | 161 | Beder Ida Marie | 1997 | GLADSAXE | 9728AH | 25 m | 5:15.11 | |
14 | 15 | Meiling Emilie Yung | 1997 | AGF | 9784AB | 25 m | 5:18.32 | |
15 | 357 | Knudsen Anne-Kirstine | 1997 | VILDBJERG | 9768AE | 25 m | 5:20.68 | |
16 | 65 | Olsen Anna | 1997 | AIF | 9712AC | 25 m | 5:20.88 | |
17 | 346 | Jensen Caroline Brostrup | 1997 | KORSØR | 9732AB | 25 m | 5:24.34 | |
18 | 111 | Andersen Catharina Skov | 1997 | ROSKILDE | 9758AC | 25 m | 5:24.90 | |
19 | 339 | Mikkelsen Sara | 1997 | VEST | 9736AE | 25 m | 5:25.22 | |
20 | 96 | Oxholm Caroline | 1997 | BIRKERØD | 9788AF | 25 m | 5:26.43 | |
21 | 247 | Jensen Emma | 1997 | HILLERØD | 9712AM | 25 m | 5:26.53 | |
22 | 336 | Sjøgren Xenia Bonnen | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 5:26.90 | |
23 | 167 | Sørensen Sofie | 1997 | GLADSAXE | 9762AR | 25 m | 5:27.30 | |
24 | 71 | Gosvig Louise Sørensen | 1997 | ALLERØD | 9784AA | 25 m | 5:27.58 | |
25 | 107 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 25 m | 5:29.02 | |
26 | 281 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 25 m | 5:30.03 | |
27 | 244 | Hauch Dorthea | 2000 | HILLERØD | 0022AA | 25 m | 5:32.68 | |
28 | 22 | Petersen Marie Louise L. | 1998 | GI40HERMES | 9828AG | 25 m | 5:41.16 | |
29 | 97 | Petersen Kristin Blach | 1998 | BIRKERØD | 9878AB | 25 m | 5:42.55 | |
30 | 188 | Mundt Maria Kaisa | 1998 | HELSINGØR | 9896AA | 25 m | 5:42.69 | |
31 | 334 | Uldal Maria | 1998 | KØGE | 9824AA | 25 m | 5:43.01 | |
32 | 305 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 25 m | 5:43.17 | |
33 | 44 | Cornelius Alberte Sara | 1998 | MK 31 | 9836AF | 25 m | 5:51.33 | |
34 | 50 | Zaggai Mathilde | 1998 | MK 31 | 9862AF | 25 m | 5:52.59 | |
35 | 195 | Blaaberg Christina | 1998 | TEMPO | 9832AL | 25 m | 5:54.30 | |
36 | 227 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 25 m | 5:56.35 | |
37 | 341 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 25 m | 5:58.95 | |
38 | 318 | Møller Una | 1998 | IHF | 9808AG | 25 m | 5:59.98 | |
39 | 330 | Hansen Kathrine | 1998 | KØGE | 9822AF | 25 m | 6:03.78 | |
40 | 172 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 6:03.86 | |
41 | 104 | Dahl Christine M. | 1998 | DRAGØR | 9866AE | 25 m | 6:04.53 | |
42 | 176 | Krarup Silje | 1998 | FR.VÆRK | 9858AB | 25 m | 6:06.60 | |
43 | 345 | Cantby Cæcilie Schade | 1998 | KORSØR | 9844AH | 25 m | 6:07.13 | |
44 | 166 | Skrindo Camilla | 1998 | GLADSAXE | 9838AG | 25 m | 6:08.97 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Løb 3, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 228 | Mortensen Joachim | 1995 | HERNING | 9589AN | 25 m | 2:36.55 | |
2 | 325 | Pittioni Lasse | 1995 | ISHØJ | 9577AI | 25 m | 2:41.94 | |
3 | 328 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 25 m | 2:43.26 | |
4 | 127 | Vidkjær Piet Jon | 1995 | STT | 9593AE | 25 m | 2:46.38 | |
5 | 408 | Vitten Kasper | 1995 | GENTOFTE | 9529AA | 25 m | 2:47.44 | |
6 | 114 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 2:48.08 | |
7 | 333 | Paaske Anders | 1995 | KØGE | 9579AF | 25 m | 2:48.44 | |
8 | 322 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 2:49.86 | |
9 | 430 | Nielsen Kasper Lousdal | 1995 | PINGVINEN | 9543AC | 25 m | 2:50.22 | |
10 | 119 | Nielsen Jens Dyreborg | 1995 | FARUM | 9571AG | 25 m | 2:50.37 | |
11 | 309 | Kirketerp Marco | 1995 | TRITON B | 9589AF | 25 m | 2:52.80 | |
12 | 335 | Lamp Sebastian | 1995 | KOLDING | 9509AI | 25 m | 2:54.26 | |
13 | 38 | Skafte Asger | 1996 | OSK | 9631AA | 25 m | 2:54.88 | |
14 | 200 | Gregersen Kristian Hejbøl | 1995 | S 68 | 9535AE | 25 m | 2:55.01 | |
15 | 376 | Voetmann Nicolai | 1995 | AALBORG | 9517AN | 25 m | 2:55.96 | |
16 | 134 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 2:55.96 | |
17 | 112 | Hjeresen Oliver | 1995 | ROSKILDE | 9509AH | 25 m | 2:56.17 | |
18 | 136 | Helbig Leif | 1996 | LYNGBY | 9635AB | 25 m | 2:57.02 | |
19 | 177 | Tvergaard Kasper | 1996 | FR.VÆRK | 9663AE | 25 m | 2:57.75 | |
20 | 400 | Lillelund Alexander | 1995 | GENTOFTE | 9541AB | 25 m | 2:57.77 | |
21 | 189 | Munk Asbjørn | 1995 | HELSINGØR | 9569AE | 25 m | 2:58.37 | |
22 | 317 | Andersen Andreas Hvid | 1995 | IHF | 9563AH | 25 m | 2:58.55 | |
23 | 402 | Lykkesfeldt Gustav Plum | 1996 | GENTOFTE | 9631AC | 25 m | 2:59.57 | |
24 | 72 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 25 m | 3:01.19 | |
25 | 348 | Christiansen Nikolai P. | 1996 | NÆSTVED | 9655AJ | 25 m | 3:01.36 | |
26 | 192 | Parnel Mathias | 1996 | HELSINGØR | 9637AA | 25 m | 3:01.86 | |
27 | 61 | Mortensen Óli | 1996 | Foroya | 25 m | 3:01.90 | ||
28 | 124 | Lings Gustav Emil | 1996 | SKOVBAKKEN | 9619AH | 25 m | 3:02.30 | |
29 | 221 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 25 m | 3:02.38 | |
30 | 77 | Stavngaard Mikkel | 1996 | ALLERØD | 9655AA | 25 m | 3:02.53 | |
31 | 129 | Nilsson Peter | 1996 | STT | 9687AE | 25 m | 3:02.65 | |
32 | 19 | Bødker Victor | 1997 | GI40HERMES | 9731AB | 25 m | 3:03.16 | |
33 | 106 | Bendsen Oskar | 1996 | FR.SUND | 9687AI | 25 m | 3:03.43 | |
34 | 24 | Wedekind Timon | 1996 | GI40HERMES | 9633AB | 25 m | 3:03.54 | |
35 | 241 | Blidarevic Stefan | 1996 | HILLERØD | 9607AF | 25 m | 3:03.79 | |
36 | 162 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 25 m | 3:03.87 | |
37 | 64 | Hansen Bjørn H. Bremholm | 1996 | AIF | 9651AA | 25 m | 3:04.12 | |
38 | 156 | Nyegaard Mikkel | 1996 | KVIK | 9613AE | 25 m | 3:04.27 | |
39 | 230 | Højberg Peter | 1996 | HOBRO | 9639AA | 25 m | 3:05.74 | |
40 | 381 | Mårtensson Andreas | 1997 | JYLLINGE | 9751AE | 25 m | 3:06.23 | |
41 | 421 | Sørensen Christian O. | 1996 | VI39 | 9621AC | 25 m | 3:06.90 | |
42 | 347 | Kokholm Sune | 1996 | KORSØR | 9697AC | 25 m | 3:07.97 | |
43 | 216 | Krasuski Nicholas Lloyd | 1996 | HERLEV | 9645AC | 25 m | 3:08.03 | |
44 | 137 | Högborg Mads | 1996 | LYNGBY | 9687AF | 25 m | 3:08.71 | |
45 | 48 | Lichi Isak | 1997 | MK 31 | 9791AG | 25 m | 3:09.44 | |
46 | 153 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 3:10.35 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Løb 4, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 62 | Skaalum Tanja | 1997 | Foroya | 25 m | 2:56.52 | ||
2 | 95 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 25 m | 2:56.59 | |
3 | 78 | Vogel Katarina | 1997 | ALLERØD | 9742AB | 25 m | 3:02.70 | |
4 | 327 | Andersen Frederikke | 1997 | KØGE | 9736AB | 25 m | 3:04.28 | |
5 | 284 | Cramon Sara | 1998 | HØRSHOLM | 9846AE | 25 m | 3:05.96 | |
6 | 358 | Andersen Laura | 1997 | VORDINGB | 9704AM | 25 m | 3:07.92 | |
7 | 170 | Zilmer Benedicte | 1997 | GREVE | 9724AN | 25 m | 3:08.81 | |
8 | 115 | Sannerud Mette | 1997 | ROSKILDE | 9706AD | 25 m | 3:09.00 | |
9 | 248 | Leth-Petersen Julie | 1997 | HILLERØD | 9788AL | 25 m | 3:09.36 | |
10 | 146 | Mouritsen Rikke | 1997 | NORD | 9786AG | 25 m | 3:09.94 | |
11 | 288 | Schulze Thea | 1998 | HØRSHOLM | 9896AF | 25 m | 3:10.09 | |
12 | 365 | Larsen Katrine | 1997 | WEST SWIM | 9768AC | 25 m | 3:11.05 | |
13 | 150 | Dreyer Mei Mei | 1998 | KVIK | 9826AF | 25 m | 3:11.38 | |
14 | 98 | Vangstrup Louise | 1997 | BIRKERØD | 9738AF | 25 m | 3:12.05 | |
15 | 223 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 3:12.09 | |
16 | 174 | Gustafson Rebekka | 1997 | FR.VÆRK | 9792AD | 25 m | 3:12.29 | |
17 | 401 | Lundin Alma | 1998 | GENTOFTE | 25 m | 3:12.53 | ||
18 | 353 | Schwertfeger Ida | 1997 | OSLF | 9772AE | 25 m | 3:12.68 | |
19 | 15 | Meiling Emilie Yung | 1997 | AGF | 9784AB | 25 m | 3:13.03 | |
20 | 121 | Taagholt Martine Mørck | 1997 | FARUM | 9726AB | 25 m | 3:15.29 | |
21 | 379 | Holm Nadia | 1997 | JYLLINGE | 9722AN | 25 m | 3:15.68 | |
22 | 251 | Jensen Jacqueline L. | 1997 | ST ESBJERG | 9708AC | 25 m | 3:15.82 | |
23 | 17 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 3:16.41 | |
24 | 234 | Hallgren Mathilde | 1997 | HERLUFSHOL | 9748AP | 25 m | 3:16.62 | |
25 | 349 | Johansen Stine | 1997 | NYBORG | 9792AE | 25 m | 3:16.72 | |
26 | 76 | Riisberg Nicoline M. | 1997 | ALLERØD | 9794AD | 25 m | 3:17.17 | |
27 | 175 | Gustafson Sara | 1997 | FR.VÆRK | 9724AE | 25 m | 3:17.37 | |
28 | 140 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 3:18.10 | |
29 | 196 | Jensen Caroline Skovdrup | 1997 | TEMPO | 9722AM | 25 m | 3:18.10 | |
30 | 260 | Jensen Mette | 1997 | HOLBÆK | 9724AC | 25 m | 3:18.27 | |
31 | 236 | Lylloff Tanja | 1998 | HERLUFSHOL | 9816AB | 25 m | 3:19.51 | |
32 | 396 | Frey Agnes Marie | 1997 | GENTOFTE | 9782AL | 25 m | 3:19.62 | |
33 | 118 | Hjuler Maja | 1997 | FARUM | 9754AI | 25 m | 3:19.79 | |
34 | 65 | Olsen Anna | 1997 | AIF | 9712AC | 25 m | 3:19.87 | |
35 | 242 | Englund Freja | 1997 | HILLERØD | 9726AP | 25 m | 3:19.91 | |
36 | 283 | Bitsch Christine | 1997 | HØRSHOLM | 9724AL | 25 m | 3:20.12 | |
37 | 22 | Petersen Marie Louise L. | 1998 | GI40HERMES | 9828AG | 25 m | 3:21.22 | |
38 | 20 | Christensen Merle | 1998 | GI40HERMES | 9872AK | 25 m | 3:21.22 | |
39 | 91 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 3:23.39 | |
40 | 92 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 25 m | 3:24.16 | |
41 | 237 | Petersen Ida | 1998 | HERLUFSHOL | 9866AH | 25 m | 3:27.11 | |
42 | 152 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 3:27.25 | |
43 | 285 | Gøtzsche Ida Krogh | 1998 | HØRSHOLM | 9874AE | 25 m | 3:28.24 | |
44 | 166 | Skrindo Camilla | 1998 | GLADSAXE | 9838AG | 25 m | 3:28.38 | |
45 | 398 | Iversen Frederikke Holm | 1998 | GENTOFTE | 9862AA | 25 m | 3:28.67 | |
46 | 342 | Mortensen Amalie | 1998 | VI39 | 9886AH | 25 m | 3:28.91 | |
47 | 46 | Grandt Maria | 1998 | MK 31 | 9806AF | 25 m | 3:29.16 | |
48 | 245 | Hauch Signe | 1998 | HILLERØD | 9826AB | 25 m | 3:30.16 | |
49 | 149 | Bergmann Natacha | 1998 | KVIK | 9856AB | 25 m | 3:30.36 | |
50 | 350 | Meyer Silke | 1998 | NYBORG | 9886AE | 25 m | 3:32.46 | |
51 | 397 | Gunni Frederikke | 1999 | GENTOFTE | 25 m | 3:32.79 | ||
52 | 18 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 3:33.01 | |
53 | 80 | Nielsen Signe | 1998 | RINGSTED | 9848AF | 25 m | 3:33.60 | |
54 | 310 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 25 m | 3:33.91 | |
55 | 364 | Jacobsen Jasmin Koefoed | 1998 | WEST SWIM | 9834AA | 25 m | 3:34.79 | |
56 | 275 | Laursen Johanne | 1999 | HOLSTEBRO | 9918AH | 25 m | 3:36.58 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Løb 5, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 377 | A6 Drenge | 1995 | A6 | 25 m | 1:47.50 | ||
2 | 363 | Drenge Vordingborg | 1995 | VORDINGB | 25 m | 1:50.00 | ||
3 | 211 | Sprint-Kings | 1995 | HERLEV | 25 m | 1:50.12 | ||
4 | 320 | Ikast Power Puffs | 0 | IKAST | 25 m | 1:51.00 | ||
5 | 277 | Hørsholm Drenge 1 | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 1:51.50 | ||
6 | 426 | Drenge 2 Delta Svim | 1995 | DELTA | 25 m | 1:52.00 | ||
7 | 148 | Kvik Herrer 1 | 0 | KVIK | 25 m | 1:54.00 | ||
8 | 105 | Elitesvøm Esbjerg | 0 | ES ESBJERG | 25 m | 1:54.05 | ||
9 | 315 | Vat 1 | 0 | VAT | 25 m | 1:54.30 | ||
10 | 394 | Gentofte Drenge | 0 | GENTOFTE | 25 m | 1:55.50 | ||
11 | 51 | Ssf | 1995 | Foroya | 25 m | 1:56.00 | ||
12 | 371 | Aalborg Drenge 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 1:56.00 | ||
13 | 81 | Sigma Drenge 1 | 1995 | SIGMA | 25 m | 1:56.30 | ||
14 | 254 | Thisted Youngboyz | 1995 | THISTED | 25 m | 1:56.63 | ||
15 | 224 | Herning Killerwhales | 0 | HERNING | 25 m | 1:56.76 | ||
16 | 184 | Helsingør Drenge | 0 | HELSINGØR | 25 m | 1:57.00 | ||
17 | 25 | Hovedstaden Drenge | 1995 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:58.00 | ||
18 | 278 | Hørsholm Drenge 2 | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 1:59.00 | ||
19 | 199 | Hjørring Drenge | 0 | S 68 | 25 m | 1:59.68 | ||
20 | 303 | Triton Drenge | 1995 | TRITON B | 25 m | 2:00.00 | ||
21 | 204 | Syd Herre :-) | 1995 | SK-SYD | 25 m | 2:01.00 | ||
22 | 231 | Sto95 Drenge | 0 | STO 95 | 25 m | 2:01.00 | ||
23 | 158 | Gsc Drenge 1 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 2:02.00 | ||
24 | 316 | Vat 2 | 0 | VAT | 25 m | 2:03.40 | ||
25 | 239 | Psyko Drengene | 1995 | HILLERØD | 25 m | 2:04.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Løb 6, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 82 | Sigma Piger 1 | 1997 | SIGMA | 25 m | 1:58.50 | ||
2 | 326 | Køge Piger | 1997 | KØGE | 25 m | 2:05.00 | ||
3 | 52 | Ssf | 1997 | Foroya | 25 m | 2:05.91 | ||
4 | 404 | Gentofte Piger | 1997 | GENTOFTE | 25 m | 2:06.00 | ||
5 | 258 | Holbæk Damer | 0 | HOLBÆK | 25 m | 2:07.90 | ||
6 | 304 | Triton Piger | 1997 | TRITON B | 25 m | 2:08.00 | ||
7 | 83 | Sigma Piger 2 | 1997 | SIGMA | 25 m | 2:08.10 | ||
8 | 279 | Hørsholm Piger 1 | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 2:08.99 | ||
9 | 133 | Lyngby Piger | 1997 | LYNGBY | 25 m | 2:09.00 | ||
10 | 147 | Kvik Damer 1 | 0 | KVIK | 25 m | 2:09.00 | ||
11 | 159 | Gsc Piger 1 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 2:10.00 | ||
12 | 197 | Gti Piger | 0 | GTI | 25 m | 2:11.84 | ||
13 | 232 | Sto95 Piger | 0 | STO 95 | 25 m | 2:14.00 | ||
14 | 84 | Sigma Piger 3 | 1997 | SIGMA | 25 m | 2:15.40 | ||
15 | 105 | Elitesvøm Esbjerg | 0 | ES ESBJERG | 25 m | 2:16.19 | ||
16 | 224 | Herning Killerwhales | 0 | HERNING | 25 m | 2:16.23 | ||
17 | 32 | Hovedstaden Piger | 1997 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:17.80 | ||
18 | 185 | Helsingør Piger | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:18.00 | ||
19 | 280 | Hørsholm Piger 2 | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 2:19.99 | ||
20 | 240 | Psyko Pigerne | 1997 | HILLERØD | 25 m | 2:20.00 | ||
21 | 263 | Horsens Piger | 0 | HORSENS | 25 m | 2:20.10 | ||
22 | 233 | Hg Pigerne | 0 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:25.00 | ||
23 | 171 | Fsk Devilgirls | 1997 | FR.VÆRK | 25 m | 2:26.82 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Løb 7, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 75 | Larsen Mette Haagen | 1997 | ALLERØD | 9798AA | 25 m | 2:14.17 | |
2 | 270 | Beckmann Emilie | 1997 | TUNE | 9778AG | 25 m | 2:18.01 | |
3 | 327 | Andersen Frederikke | 1997 | KØGE | 9736AB | 25 m | 2:18.03 | |
4 | 74 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 25 m | 2:18.56 | |
5 | 308 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 25 m | 2:21.63 | |
6 | 94 | Meilstrup Martha | 1997 | BIRKERØD | 9778AF | 25 m | 2:22.48 | |
7 | 409 | Hansen Tatjana | 1997 | SØNDERBORG | 9724AG | 25 m | 2:22.79 | |
8 | 329 | Eskildsen Emilie | 1997 | KØGE | 9792AA | 25 m | 2:25.65 | |
9 | 17 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 2:25.97 | |
10 | 145 | Bostrup Maria Bjørnbak | 1997 | NORD | 9766AC | 25 m | 2:26.60 | |
11 | 416 | Lüders Emilia | 1998 | BIRKERØD | 9898AB | 25 m | 2:27.49 | |
12 | 57 | Jacobsen Óluva | 1997 | Foroya | 25 m | 2:28.81 | ||
13 | 346 | Jensen Caroline Brostrup | 1997 | KORSØR | 9732AB | 25 m | 2:28.92 | |
14 | 260 | Jensen Mette | 1997 | HOLBÆK | 9724AC | 25 m | 2:31.43 | |
15 | 357 | Knudsen Anne-Kirstine | 1997 | VILDBJERG | 9768AE | 25 m | 2:31.45 | |
16 | 151 | Grundtvig Iben | 1997 | KVIK | 9762AK | 25 m | 2:31.79 | |
17 | 65 | Olsen Anna | 1997 | AIF | 9712AC | 25 m | 2:32.00 | |
18 | 95 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 25 m | 2:32.08 | |
19 | 60 | Mortensen Guðrun | 1997 | Foroya | 25 m | 2:32.97 | ||
20 | 167 | Sørensen Sofie | 1997 | GLADSAXE | 9762AR | 25 m | 2:33.18 | |
21 | 96 | Oxholm Caroline | 1997 | BIRKERØD | 9788AF | 25 m | 2:33.25 | |
22 | 68 | Villumsen Frederikke | 1997 | AIF | 9746AA | 25 m | 2:33.55 | |
23 | 111 | Andersen Catharina Skov | 1997 | ROSKILDE | 9758AC | 25 m | 2:33.79 | |
24 | 53 | Eliasen Sunnleyg | 1997 | Foroya | 25 m | 2:34.09 | ||
25 | 334 | Uldal Maria | 1998 | KØGE | 9824AA | 25 m | 2:35.42 | |
26 | 107 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 25 m | 2:38.07 | |
27 | 281 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 25 m | 2:40.07 | |
28 | 236 | Lylloff Tanja | 1998 | HERLUFSHOL | 9816AB | 25 m | 2:40.32 | |
29 | 418 | Hansen Frederikke Petrine | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 2:41.66 | |
30 | 244 | Hauch Dorthea | 2000 | HILLERØD | 0022AA | 25 m | 2:41.90 | |
31 | 401 | Lundin Alma | 1998 | GENTOFTE | 25 m | 2:42.06 | ||
32 | 22 | Petersen Marie Louise L. | 1998 | GI40HERMES | 9828AG | 25 m | 2:42.70 | |
33 | 330 | Hansen Kathrine | 1998 | KØGE | 9822AF | 25 m | 2:42.81 | |
34 | 150 | Dreyer Mei Mei | 1998 | KVIK | 9826AF | 25 m | 2:43.04 | |
35 | 284 | Cramon Sara | 1998 | HØRSHOLM | 9846AE | 25 m | 2:43.27 | |
36 | 286 | Jokumsen Kathrine | 1998 | HØRSHOLM | 9864AG | 25 m | 2:43.49 | |
37 | 188 | Mundt Maria Kaisa | 1998 | HELSINGØR | 9896AA | 25 m | 2:44.50 | |
38 | 385 | Nislev Pernille | 1998 | SLANGERUP | 9842AC | 25 m | 2:44.65 | |
39 | 332 | Jensen Olivia | 1998 | KØGE | 9804AA | 25 m | 2:45.29 | |
40 | 44 | Cornelius Alberte Sara | 1998 | MK 31 | 9836AF | 25 m | 2:46.34 | |
41 | 227 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 25 m | 2:46.74 | |
42 | 345 | Cantby Cæcilie Schade | 1998 | KORSØR | 9844AH | 25 m | 2:47.30 | |
43 | 195 | Blaaberg Christina | 1998 | TEMPO | 9832AL | 25 m | 2:47.45 | |
44 | 331 | Henriksen Ida | 1998 | KØGE | 9804AD | 25 m | 2:48.17 | |
45 | 166 | Skrindo Camilla | 1998 | GLADSAXE | 9838AG | 25 m | 2:48.49 | |
46 | 318 | Møller Una | 1998 | IHF | 9808AG | 25 m | 2:48.63 | |
47 | 152 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 2:49.57 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Løb 8, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 220 | Westermann Magnus | 1995 | HERLEV | 9541AA | 25 m | 1:56.58 | |
2 | 389 | Hansen Morten Bak | 1995 | LAKSEN | 9559AC | 25 m | 2:02.73 | |
3 | 190 | Norgren Laust | 1995 | HELSINGØR | 9581AB | 25 m | 2:04.05 | |
4 | 264 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 2:06.77 | |
5 | 127 | Vidkjær Piet Jon | 1995 | STT | 9593AE | 25 m | 2:07.42 | |
6 | 90 | Lange Morten Lundsgaard | 1995 | BIRKERØD | 9529AG | 25 m | 2:07.64 | |
7 | 378 | Gjerløff Tobias | 1995 | JYLLINGE | 9549AE | 25 m | 2:07.69 | |
8 | 110 | Kristensen Joachim Blach | 1995 | SLAGELSE | 9589AJ | 25 m | 2:10.15 | |
9 | 58 | Joensen Eyðbjørn | 1996 | Foroya | 25 m | 2:10.15 | ||
10 | 202 | Olesen Michael R. | 1995 | S 68 | 9533AA | 25 m | 2:10.33 | |
11 | 253 | Sørensen Mathias Holm | 1995 | ST ESBJERG | 9589AB | 25 m | 2:10.44 | |
12 | 180 | Jensen Mikkel Møller | 1995 | GSK | 9559AD | 25 m | 2:10.76 | |
13 | 427 | Jensen Mikkel | 1995 | DELTA | 9509AK | 25 m | 2:10.92 | |
14 | 114 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 2:11.14 | |
15 | 407 | Westergaard Johan Emil | 1995 | GENTOFTE | 9599AD | 25 m | 2:11.14 | |
16 | 103 | Nielsen Lasse Lykke | 1995 | HELSINGE | 9555AA | 25 m | 2:11.20 | |
17 | 391 | Sjælland Nikolai | 1995 | LAKSEN | 9593AA | 25 m | 2:11.26 | |
18 | 108 | Fritzbøger Søren | 1996 | FR.SUND | 9671AB | 25 m | 2:11.88 | |
19 | 265 | Christensen Martin | 1995 | HORSENS | 9527AH | 25 m | 2:12.09 | |
20 | 335 | Lamp Sebastian | 1995 | KOLDING | 9509AI | 25 m | 2:12.24 | |
21 | 56 | Hjelm Alvi | 1996 | Foroya | 25 m | 2:12.30 | ||
22 | 205 | Müller Emil | 1995 | SK-SYD | 9555AB | 25 m | 2:12.61 | |
23 | 412 | Shulman Daniel | 1995 | SØNDERBORG | 9551AE | 25 m | 2:12.72 | |
24 | 276 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 2:12.98 | |
25 | 252 | Nielsen Thomas Schultz | 1996 | ST ESBJERG | 9683AD | 25 m | 2:13.87 | |
26 | 343 | Østergaard Nikolai | 1996 | VI39 | 9603AB | 25 m | 2:15.21 | |
27 | 399 | Krøll Gustav | 1996 | GENTOFTE | 9661AC | 25 m | 2:15.48 | |
28 | 255 | Knudsen Simon L. | 1996 | THISTED | 9615AE | 25 m | 2:16.24 | |
29 | 429 | Tolstrup Victor | 1996 | DELTA | 9663AA | 25 m | 2:16.24 | |
30 | 61 | Mortensen Óli | 1996 | Foroya | 25 m | 2:17.18 | ||
31 | 77 | Stavngaard Mikkel | 1996 | ALLERØD | 9655AA | 25 m | 2:17.36 | |
32 | 179 | Brændholt Mathias | 1996 | GSK | 9683AN | 25 m | 2:18.15 | |
33 | 256 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 2:18.51 | |
34 | 313 | Vester Tobias | 1996 | TRITON B | 9665AB | 25 m | 2:18.88 | |
35 | 21 | Gjerulff Peter | 1996 | GI40HERMES | 9613AA | 25 m | 2:19.54 | |
36 | 411 | Nielsen Rasmus Mohr | 1996 | SØNDERBORG | 9605AF | 25 m | 2:19.61 | |
37 | 113 | Petersen Morten Børre | 1996 | ROSKILDE | 9639AD | 25 m | 2:20.09 | |
38 | 386 | Skelsager Nikolai | 1996 | SLANGERUP | 9687AC | 25 m | 2:21.13 | |
39 | 99 | Christensen Rasmus | 1996 | BOV | 9695AD | 25 m | 2:21.30 | |
40 | 165 | Pedersen Nicolai Møbius | 1996 | GLADSAXE | 9647AJ | 25 m | 2:21.38 | |
41 | 73 | Holck Kasper Sveistrup | 1996 | ALLERØD | 9615AJ | 25 m | 2:21.40 | |
42 | 182 | Maron Nicolai | 1996 | HSK | 9661AG | 25 m | 2:21.55 | |
43 | 387 | Bækkegård Daniel Lund | 1996 | LAKSEN | 9655AG | 25 m | 2:21.69 | |
44 | 144 | Birkkjær Thomas | 1996 | NORD | 9629AG | 25 m | 2:21.87 | |
45 | 64 | Hansen Bjørn H. Bremholm | 1996 | AIF | 9651AA | 25 m | 2:21.88 | |
46 | 215 | Johansen Chris | 1996 | HERLEV | 9651AB | 25 m | 2:22.27 | |
47 | 368 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | WEST SWIM | 9657AD | 25 m | 2:22.83 | |
48 | 428 | Sørensen Oliver | 1996 | DELTA | 9681AH | 25 m | 2:23.18 | |
49 | 414 | Ydegaard Daniel | 1996 | OPNØR | 9649AK | 25 m | 2:23.32 | |
50 | 16 | Pedersen Victor | 1997 | AGF | 9735AC | 25 m | 2:23.48 | |
51 | 49 | Steenfos Hannibal | 1996 | MK 31 | 9647AA | 25 m | 2:23.66 | |
52 | 434 | Dalby Rued | 1996 | SILKEBORG | 9697AD | 50 m | 2:23.70 | |
53 | 413 | Hansen Asger Richard | 1996 | OPNØR | 9625AG | 25 m | 2:23.92 | |
54 | 40 | Ekman Aske Colding | 1996 | ORIENT | 9641AD | 25 m | 2:23.93 | |
55 | 381 | Mårtensson Andreas | 1997 | JYLLINGE | 9751AE | 25 m | 2:24.31 | |
56 | 246 | Høst Frederik | 1996 | HILLERØD | 9655AF | 25 m | 2:24.72 | |
57 | 374 | Skjødt-Jakobsen Steffen | 1996 | AALBORG | 9691AC | 25 m | 2:24.74 | |
58 | 177 | Tvergaard Kasper | 1996 | FR.VÆRK | 9663AE | 25 m | 2:24.74 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Løb 9, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 75 | Larsen Mette Haagen | 1997 | ALLERØD | 9798AA | 25 m | 1:12.95 | |
2 | 270 | Beckmann Emilie | 1997 | TUNE | 9778AG | 25 m | 1:13.63 | |
3 | 70 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 25 m | 1:16.49 | |
4 | 406 | Storr-Hansen Helena | 1997 | GENTOFTE | 9768AB | 25 m | 1:16.85 | |
5 | 145 | Bostrup Maria Bjørnbak | 1997 | NORD | 9766AC | 25 m | 1:17.95 | |
6 | 403 | Mikkelsen Amalie | 1997 | GENTOFTE | 9728AA | 25 m | 1:18.37 | |
7 | 62 | Skaalum Tanja | 1997 | Foroya | 25 m | 1:18.43 | ||
8 | 223 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 1:18.45 | |
9 | 15 | Meiling Emilie Yung | 1997 | AGF | 9784AB | 25 m | 1:19.12 | |
10 | 312 | Schmidt Iben | 1997 | TRITON B | 9794AE | 25 m | 1:19.13 | |
11 | 57 | Jacobsen Óluva | 1997 | Foroya | 25 m | 1:19.22 | ||
12 | 17 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 1:19.28 | |
13 | 115 | Sannerud Mette | 1997 | ROSKILDE | 9706AD | 25 m | 1:19.43 | |
14 | 92 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 25 m | 1:19.67 | |
15 | 78 | Vogel Katarina | 1997 | ALLERØD | 9742AB | 25 m | 1:19.68 | |
16 | 170 | Zilmer Benedicte | 1997 | GREVE | 9724AN | 25 m | 1:20.63 | |
17 | 107 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 25 m | 1:23.57 | |
18 | 334 | Uldal Maria | 1998 | KØGE | 9824AA | 25 m | 1:24.58 | |
19 | 150 | Dreyer Mei Mei | 1998 | KVIK | 9826AF | 25 m | 1:24.69 | |
20 | 384 | Mass Isabel | 1998 | SLANGERUP | 9848AA | 25 m | 1:24.77 | |
21 | 305 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 25 m | 1:24.78 | |
22 | 236 | Lylloff Tanja | 1998 | HERLUFSHOL | 9816AB | 25 m | 1:24.79 | |
23 | 44 | Cornelius Alberte Sara | 1998 | MK 31 | 9836AF | 25 m | 1:24.84 | |
24 | 138 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 1:24.88 | |
25 | 244 | Hauch Dorthea | 2000 | HILLERØD | 0022AA | 25 m | 1:25.17 | |
26 | 281 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 25 m | 1:25.59 | |
27 | 43 | Jørgensen Anne Sofie | 1998 | RINGE | 9892AA | 25 m | 1:25.77 | |
28 | 63 | Thomsen Kristina Elin | 1998 | Foroya | 25 m | 1:25.83 | ||
29 | 398 | Iversen Frederikke Holm | 1998 | GENTOFTE | 9862AA | 25 m | 1:26.64 | |
30 | 332 | Jensen Olivia | 1998 | KØGE | 9804AA | 25 m | 1:26.72 | |
31 | 342 | Mortensen Amalie | 1998 | VI39 | 9886AH | 25 m | 1:26.72 | |
32 | 418 | Hansen Frederikke Petrine | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 1:27.03 | |
33 | 193 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 1:27.06 | |
34 | 54 | Eysturdal Victoria | 1998 | Foroya | 25 m | 1:27.67 | ||
35 | 20 | Christensen Merle | 1998 | GI40HERMES | 9872AK | 25 m | 1:27.78 | |
36 | 345 | Cantby Cæcilie Schade | 1998 | KORSØR | 9844AH | 25 m | 1:28.04 | |
37 | 288 | Schulze Thea | 1998 | HØRSHOLM | 9896AF | 25 m | 1:28.06 | |
38 | 166 | Skrindo Camilla | 1998 | GLADSAXE | 9838AG | 25 m | 1:28.10 | |
39 | 194 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 25 m | 1:28.23 | |
40 | 330 | Hansen Kathrine | 1998 | KØGE | 9822AF | 25 m | 1:28.29 | |
41 | 91 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 1:28.34 | |
42 | 410 | Kellmann Pernille Luise | 1998 | SØNDERBORG | 9832AA | 25 m | 1:28.52 | |
43 | 269 | Eilsø Kathrine | 1998 | HVIDOVRE | 9806AB | 25 m | 1:28.58 | |
44 | 268 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 25 m | 1:28.63 | |
45 | 364 | Jacobsen Jasmin Koefoed | 1998 | WEST SWIM | 9834AA | 25 m | 1:28.77 | |
46 | 50 | Zaggai Mathilde | 1998 | MK 31 | 9862AF | 25 m | 1:28.77 | |
47 | 266 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | HORSENS | 9918AC | 25 m | 1:28.83 | |
48 | 141 | Steenberg Helena | 1999 | LYNGBY | 9962AF | 25 m | 1:28.86 | |
49 | 285 | Gøtzsche Ida Krogh | 1998 | HØRSHOLM | 9874AE | 25 m | 1:29.40 | |
50 | 401 | Lundin Alma | 1998 | GENTOFTE | 25 m | 1:29.71 | ||
51 | 245 | Hauch Signe | 1998 | HILLERØD | 9826AB | 25 m | 1:30.05 | |
52 | 152 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 1:30.08 | |
53 | 22 | Petersen Marie Louise L. | 1998 | GI40HERMES | 9828AG | 25 m | 1:30.10 | |
54 | 237 | Petersen Ida | 1998 | HERLUFSHOL | 9866AH | 25 m | 1:30.36 | |
55 | 286 | Jokumsen Kathrine | 1998 | HØRSHOLM | 9864AG | 25 m | 1:30.41 | |
56 | 273 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 1:30.43 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Løb 10, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 228 | Mortensen Joachim | 1995 | HERNING | 9589AN | 25 m | 1:03.79 | |
2 | 220 | Westermann Magnus | 1995 | HERLEV | 9541AA | 25 m | 1:04.30 | |
3 | 325 | Pittioni Lasse | 1995 | ISHØJ | 9577AI | 25 m | 1:05.05 | |
4 | 191 | Nyeland Rasmus Ejby | 1995 | HELSINGØR | 9561AD | 25 m | 1:05.36 | |
5 | 41 | Egelund Kasper | 1995 | RINGE | 9565AG | 25 m | 1:05.83 | |
6 | 243 | Gerlach Andreas | 1995 | HILLERØD | 9527AK | 25 m | 1:06.03 | |
7 | 127 | Vidkjær Piet Jon | 1995 | STT | 9593AE | 25 m | 1:07.68 | |
8 | 430 | Nielsen Kasper Lousdal | 1995 | PINGVINEN | 9543AC | 25 m | 1:08.22 | |
9 | 322 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 1:08.41 | |
10 | 154 | Jørgensen Jess | 1995 | KVIK | 9551AH | 25 m | 1:09.71 | |
11 | 274 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 1:09.95 | |
12 | 362 | Karklinat Malte | 1995 | VORDINGB | 9553AQ | 25 m | 1:10.02 | |
13 | 110 | Kristensen Joachim Blach | 1995 | SLAGELSE | 9589AJ | 25 m | 1:10.05 | |
14 | 427 | Jensen Mikkel | 1995 | DELTA | 9509AK | 25 m | 1:10.11 | |
15 | 356 | Severinsen Jacob | 1995 | VIBORG | 9533AH | 25 m | 1:10.46 | |
16 | 58 | Joensen Eyðbjørn | 1996 | Foroya | 25 m | 1:10.63 | ||
17 | 276 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 1:10.74 | |
18 | 114 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 1:10.76 | |
19 | 321 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 1:10.92 | |
20 | 136 | Helbig Leif | 1996 | LYNGBY | 9635AB | 25 m | 1:10.96 | |
21 | 333 | Paaske Anders | 1995 | KØGE | 9579AF | 25 m | 1:11.07 | |
22 | 108 | Fritzbøger Søren | 1996 | FR.SUND | 9671AB | 25 m | 1:11.64 | |
23 | 335 | Lamp Sebastian | 1995 | KOLDING | 9509AI | 25 m | 1:11.66 | |
24 | 359 | Jensen Alexander Duus | 1995 | VORDINGB | 9519AB | 25 m | 1:11.69 | |
25 | 369 | Turin Ori | 1995 | WEST SWIM | 9505AG | 25 m | 1:11.95 | |
26 | 407 | Westergaard Johan Emil | 1995 | GENTOFTE | 9599AD | 25 m | 1:11.95 | |
27 | 314 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 25 m | 1:11.97 | |
28 | 282 | Bang Jesper | 1995 | HØRSHOLM | 9573AD | 25 m | 1:12.14 | |
29 | 180 | Jensen Mikkel Møller | 1995 | GSK | 9559AD | 25 m | 1:12.31 | |
30 | 257 | Pedersen Thomas | 1995 | THISTED | 9551AI | 25 m | 1:12.61 | |
31 | 169 | Madsen Anders | 1995 | GREVE | 9591AD | 25 m | 1:12.64 | |
32 | 400 | Lillelund Alexander | 1995 | GENTOFTE | 9541AB | 25 m | 1:12.79 | |
33 | 311 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 25 m | 1:12.83 | |
34 | 38 | Skafte Asger | 1996 | OSK | 9631AA | 25 m | 1:13.80 | |
35 | 203 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 1:13.85 | |
36 | 399 | Krøll Gustav | 1996 | GENTOFTE | 9661AC | 25 m | 1:14.15 | |
37 | 134 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 1:14.50 | |
38 | 179 | Brændholt Mathias | 1996 | GSK | 9683AN | 25 m | 1:14.73 | |
39 | 113 | Petersen Morten Børre | 1996 | ROSKILDE | 9639AD | 25 m | 1:14.75 | |
40 | 177 | Tvergaard Kasper | 1996 | FR.VÆRK | 9663AE | 25 m | 1:14.77 | |
41 | 182 | Maron Nicolai | 1996 | HSK | 9661AG | 25 m | 1:14.86 | |
42 | 77 | Stavngaard Mikkel | 1996 | ALLERØD | 9655AA | 25 m | 1:15.13 | |
43 | 429 | Tolstrup Victor | 1996 | DELTA | 9663AA | 25 m | 1:15.41 | |
44 | 124 | Lings Gustav Emil | 1996 | SKOVBAKKEN | 9619AH | 25 m | 1:15.45 | |
45 | 156 | Nyegaard Mikkel | 1996 | KVIK | 9613AE | 25 m | 1:15.60 | |
46 | 256 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 1:15.72 | |
47 | 307 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 25 m | 1:15.82 | |
48 | 79 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 25 m | 1:15.95 | |
49 | 162 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 25 m | 1:16.19 | |
50 | 128 | Jørgensen Lasse | 1996 | STT | 9697AB | 25 m | 1:16.20 | |
51 | 348 | Christiansen Nikolai P. | 1996 | NÆSTVED | 9655AJ | 25 m | 1:16.34 | |
52 | 165 | Pedersen Nicolai Møbius | 1996 | GLADSAXE | 9647AJ | 25 m | 1:16.74 | |
53 | 101 | Hansen Lars Breum | 1997 | HELSINGE | 9713AA | 25 m | 1:16.74 | |
54 | 366 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | WEST SWIM | 9807AA | 25 m | 1:16.91 | |
55 | 21 | Gjerulff Peter | 1996 | GI40HERMES | 9613AA | 25 m | 1:17.11 | |
56 | 130 | Tollundga Benjamin Stryhn | 1996 | STT | 9605AK | 25 m | 1:17.12 | |
57 | 129 | Nilsson Peter | 1996 | STT | 9687AE | 25 m | 1:17.25 | |
58 | 241 | Blidarevic Stefan | 1996 | HILLERØD | 9607AF | 25 m | 1:17.26 | |
59 | 219 | Vittrup Jens Frederik | 1996 | HERLEV | 9625AC | 25 m | 1:17.27 | |
60 | 16 | Pedersen Victor | 1997 | AGF | 9735AC | 25 m | 1:17.33 | |
61 | 255 | Knudsen Simon L. | 1996 | THISTED | 9615AE | 25 m | 1:17.43 | |
62 | 49 | Steenfos Hannibal | 1996 | MK 31 | 9647AA | 25 m | 1:17.44 | |
63 | 361 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VORDINGB | 9697AA | 25 m | 1:17.45 | |
64 | 421 | Sørensen Christian O. | 1996 | VI39 | 9621AC | 25 m | 1:17.68 | |
65 | 39 | Skafte Eik | 1998 | OSK | 9805AA | 25 m | 1:17.79 | |
66 | 72 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 25 m | 1:17.86 | |
67 | 64 | Hansen Bjørn H. Bremholm | 1996 | AIF | 9651AA | 25 m | 1:17.87 | |
68 | 414 | Ydegaard Daniel | 1996 | OPNØR | 9649AK | 25 m | 1:17.92 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Løb 11, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 367 | Nielsen Rikke Svejgård | 1997 | WEST SWIM | 9754AA | 25 m | 2:30.33 | |
2 | 409 | Hansen Tatjana | 1997 | SØNDERBORG | 9724AG | 25 m | 2:36.89 | |
3 | 70 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 25 m | 2:39.56 | |
4 | 403 | Mikkelsen Amalie | 1997 | GENTOFTE | 9728AA | 25 m | 2:41.13 | |
5 | 17 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 2:41.31 | |
6 | 357 | Knudsen Anne-Kirstine | 1997 | VILDBJERG | 9768AE | 25 m | 2:43.08 | |
7 | 305 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 25 m | 2:43.18 | |
8 | 312 | Schmidt Iben | 1997 | TRITON B | 9794AE | 25 m | 2:43.25 | |
9 | 329 | Eskildsen Emilie | 1997 | KØGE | 9792AA | 25 m | 2:44.41 | |
10 | 406 | Storr-Hansen Helena | 1997 | GENTOFTE | 9768AB | 25 m | 2:44.54 | |
11 | 334 | Uldal Maria | 1998 | KØGE | 9824AA | 25 m | 2:45.62 | |
12 | 218 | Saud Siham | 1997 | HERLEV | 9712AF | 25 m | 2:46.26 | |
13 | 115 | Sannerud Mette | 1997 | ROSKILDE | 9706AD | 25 m | 2:48.07 | |
14 | 308 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 25 m | 2:48.41 | |
15 | 68 | Villumsen Frederikke | 1997 | AIF | 9746AA | 25 m | 2:48.70 | |
16 | 15 | Meiling Emilie Yung | 1997 | AGF | 9784AB | 25 m | 2:49.46 | |
17 | 306 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 25 m | 2:50.24 | |
18 | 373 | Jensen Karina Vestergaard | 1997 | AALBORG | 9756AH | 25 m | 2:50.31 | |
19 | 349 | Johansen Stine | 1997 | NYBORG | 9792AE | 25 m | 2:50.99 | |
20 | 336 | Sjøgren Xenia Bonnen | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 2:51.53 | |
21 | 155 | Nissen Hannah | 1997 | KVIK | 9754AD | 25 m | 2:51.88 | |
22 | 247 | Jensen Emma | 1997 | HILLERØD | 9712AM | 25 m | 2:51.97 | |
23 | 365 | Larsen Katrine | 1997 | WEST SWIM | 9768AC | 25 m | 2:52.38 | |
24 | 193 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 2:52.39 | |
25 | 238 | Rasmussen Lærke | 1997 | HERLUFSHOL | 9784AD | 25 m | 2:52.44 | |
26 | 138 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 2:53.71 | |
27 | 94 | Meilstrup Martha | 1997 | BIRKERØD | 9778AF | 25 m | 2:53.75 | |
28 | 164 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 25 m | 2:54.38 | |
29 | 111 | Andersen Catharina Skov | 1997 | ROSKILDE | 9758AC | 25 m | 2:54.66 | |
30 | 418 | Hansen Frederikke Petrine | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 2:54.90 | |
31 | 76 | Riisberg Nicoline M. | 1997 | ALLERØD | 9794AD | 25 m | 2:55.37 | |
32 | 260 | Jensen Mette | 1997 | HOLBÆK | 9724AC | 25 m | 2:55.81 | |
33 | 236 | Lylloff Tanja | 1998 | HERLUFSHOL | 9816AB | 25 m | 2:56.95 | |
34 | 97 | Petersen Kristin Blach | 1998 | BIRKERØD | 9878AB | 25 m | 2:59.44 | |
35 | 54 | Eysturdal Victoria | 1998 | Foroya | 25 m | 3:00.13 | ||
36 | 273 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 3:02.52 | |
37 | 364 | Jacobsen Jasmin Koefoed | 1998 | WEST SWIM | 9834AA | 25 m | 3:03.46 | |
38 | 398 | Iversen Frederikke Holm | 1998 | GENTOFTE | 9862AA | 25 m | 3:05.09 | |
39 | 187 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 25 m | 3:05.44 | |
40 | 104 | Dahl Christine M. | 1998 | DRAGØR | 9866AE | 25 m | 3:05.47 | |
41 | 341 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 25 m | 3:06.42 | |
42 | 245 | Hauch Signe | 1998 | HILLERØD | 9826AB | 25 m | 3:06.78 | |
43 | 168 | Barrett Kristine | 1998 | GREVE | 9886AB | 25 m | 3:08.69 | |
44 | 152 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 3:09.54 | |
45 | 318 | Møller Una | 1998 | IHF | 9808AG | 25 m | 3:09.60 | |
46 | 385 | Nislev Pernille | 1998 | SLANGERUP | 9842AC | 25 m | 3:09.95 | |
47 | 410 | Kellmann Pernille Luise | 1998 | SØNDERBORG | 9832AA | 50 m | 3:10.49 | |
48 | 227 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 25 m | 3:10.56 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Løb 12, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 220 | Westermann Magnus | 1995 | HERLEV | 9541AA | 25 m | 2:16.08 | |
2 | 217 | Olesen Marcus | 1995 | HERLEV | 9531AC | 25 m | 2:17.40 | |
3 | 214 | Christensen Kevin Witt | 1995 | HERLEV | 9595AF | 25 m | 2:17.42 | |
4 | 253 | Sørensen Mathias Holm | 1995 | ST ESBJERG | 9589AB | 25 m | 2:17.74 | |
5 | 243 | Gerlach Andreas | 1995 | HILLERØD | 9527AK | 25 m | 2:18.29 | |
6 | 90 | Lange Morten Lundsgaard | 1995 | BIRKERØD | 9529AG | 25 m | 2:18.45 | |
7 | 264 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 2:19.22 | |
8 | 202 | Olesen Michael R. | 1995 | S 68 | 9533AA | 25 m | 2:20.22 | |
9 | 311 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 25 m | 2:21.33 | |
10 | 389 | Hansen Morten Bak | 1995 | LAKSEN | 9559AC | 25 m | 2:22.89 | |
11 | 122 | Terp Sebastian | 1995 | FARUM | 9599AB | 25 m | 2:23.81 | |
12 | 274 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 2:24.13 | |
13 | 41 | Egelund Kasper | 1995 | RINGE | 9565AG | 25 m | 2:26.88 | |
14 | 191 | Nyeland Rasmus Ejby | 1995 | HELSINGØR | 9561AD | 25 m | 2:27.27 | |
15 | 103 | Nielsen Lasse Lykke | 1995 | HELSINGE | 9555AA | 25 m | 2:27.46 | |
16 | 252 | Nielsen Thomas Schultz | 1996 | ST ESBJERG | 9683AD | 25 m | 2:28.03 | |
17 | 430 | Nielsen Kasper Lousdal | 1995 | PINGVINEN | 9543AC | 25 m | 2:28.17 | |
18 | 427 | Jensen Mikkel | 1995 | DELTA | 9509AK | 25 m | 2:29.84 | |
19 | 38 | Skafte Asger | 1996 | OSK | 9631AA | 25 m | 2:30.02 | |
20 | 369 | Turin Ori | 1995 | WEST SWIM | 9505AG | 25 m | 2:30.03 | |
21 | 14 | Bromer Anton | 1995 | AGF | 9573AO | 25 m | 2:30.31 | |
22 | 343 | Østergaard Nikolai | 1996 | VI39 | 9603AB | 25 m | 2:30.53 | |
23 | 360 | Jensen Jacob | 1995 | VORDINGB | 9599AE | 25 m | 2:30.73 | |
24 | 225 | Krogh Lasse Bang | 1995 | HERNING | 9531AG | 25 m | 2:30.91 | |
25 | 180 | Jensen Mikkel Møller | 1995 | GSK | 9559AD | 25 m | 2:31.05 | |
26 | 372 | Høgh Lasse | 1995 | AALBORG | 9553AB | 25 m | 2:31.67 | |
27 | 313 | Vester Tobias | 1996 | TRITON B | 9665AB | 25 m | 2:32.15 | |
28 | 314 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 25 m | 2:32.51 | |
29 | 201 | Johansen Thomas K. | 1995 | S 68 | 9537AC | 25 m | 2:32.63 | |
30 | 375 | V-Nielsen Frederik | 1995 | AALBORG | 9591AC | 25 m | 2:32.80 | |
31 | 434 | Dalby Rued | 1996 | SILKEBORG | 9697AD | 25 m | 2:32.83 | |
32 | 282 | Bang Jesper | 1995 | HØRSHOLM | 9573AD | 25 m | 2:33.27 | |
33 | 69 | Himmelstrup Jonas | 1995 | ALLERØD | 9513AF | 25 m | 2:33.44 | |
34 | 215 | Johansen Chris | 1996 | HERLEV | 9651AB | 25 m | 2:34.59 | |
35 | 99 | Christensen Rasmus | 1996 | BOV | 9695AD | 25 m | 2:34.73 | |
36 | 56 | Hjelm Alvi | 1996 | Foroya | 25 m | 2:35.15 | ||
37 | 21 | Gjerulff Peter | 1996 | GI40HERMES | 9613AA | 25 m | 2:35.68 | |
38 | 113 | Petersen Morten Børre | 1996 | ROSKILDE | 9639AD | 25 m | 2:35.86 | |
39 | 16 | Pedersen Victor | 1997 | AGF | 9735AC | 25 m | 2:36.47 | |
40 | 101 | Hansen Lars Breum | 1997 | HELSINGE | 9713AA | 25 m | 2:36.48 | |
41 | 144 | Birkkjær Thomas | 1996 | NORD | 9629AG | 25 m | 2:37.06 | |
42 | 182 | Maron Nicolai | 1996 | HSK | 9661AG | 25 m | 2:37.60 | |
43 | 128 | Jørgensen Lasse | 1996 | STT | 9697AB | 25 m | 2:38.56 | |
44 | 73 | Holck Kasper Sveistrup | 1996 | ALLERØD | 9615AJ | 25 m | 2:39.25 | |
45 | 429 | Tolstrup Victor | 1996 | DELTA | 9663AA | 25 m | 2:39.46 | |
46 | 428 | Sørensen Oliver | 1996 | DELTA | 9681AH | 25 m | 2:39.77 | |
47 | 366 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | WEST SWIM | 9807AA | 25 m | 2:41.02 | |
48 | 307 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 25 m | 2:41.21 | |
49 | 399 | Krøll Gustav | 1996 | GENTOFTE | 9661AC | 25 m | 2:41.35 | |
50 | 93 | Juhl Kristian Seehuusen | 1997 | BIRKERØD | 9797AD | 25 m | 2:41.63 | |
51 | 393 | Bevort Axel | 1996 | GENTOFTE | 9643AB | 25 m | 2:42.26 | |
52 | 160 | Balle Ditlev | 1996 | GLADSAXE | 9677AH | 25 m | 2:42.39 | |
53 | 186 | Berg-Sørensen Jonas | 1996 | HELSINGØR | 9663AG | 25 m | 2:42.42 | |
54 | 40 | Ekman Aske Colding | 1996 | ORIENT | 9641AD | 25 m | 2:42.65 | |
55 | 67 | Roldgaard Marcus | 1996 | AIF | 9655AB | 25 m | 2:42.76 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Løb 13, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 62 | Skaalum Tanja | 1997 | Foroya | 25 m | 1:21.84 | ||
2 | 95 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 25 m | 1:23.59 | |
3 | 78 | Vogel Katarina | 1997 | ALLERØD | 9742AB | 25 m | 1:25.58 | |
4 | 358 | Andersen Laura | 1997 | VORDINGB | 9704AM | 25 m | 1:25.64 | |
5 | 146 | Mouritsen Rikke | 1997 | NORD | 9786AG | 25 m | 1:27.26 | |
6 | 327 | Andersen Frederikke | 1997 | KØGE | 9736AB | 25 m | 1:28.06 | |
7 | 353 | Schwertfeger Ida | 1997 | OSLF | 9772AE | 25 m | 1:28.43 | |
8 | 365 | Larsen Katrine | 1997 | WEST SWIM | 9768AC | 25 m | 1:28.46 | |
9 | 76 | Riisberg Nicoline M. | 1997 | ALLERØD | 9794AD | 25 m | 1:28.47 | |
10 | 223 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 1:29.05 | |
11 | 174 | Gustafson Rebekka | 1997 | FR.VÆRK | 9792AD | 25 m | 1:29.13 | |
12 | 170 | Zilmer Benedicte | 1997 | GREVE | 9724AN | 25 m | 1:29.36 | |
13 | 15 | Meiling Emilie Yung | 1997 | AGF | 9784AB | 25 m | 1:29.48 | |
14 | 401 | Lundin Alma | 1998 | GENTOFTE | 25 m | 1:29.51 | ||
15 | 150 | Dreyer Mei Mei | 1998 | KVIK | 9826AF | 25 m | 1:29.56 | |
16 | 115 | Sannerud Mette | 1997 | ROSKILDE | 9706AD | 25 m | 1:29.93 | |
17 | 98 | Vangstrup Louise | 1997 | BIRKERØD | 9738AF | 25 m | 1:30.10 | |
18 | 118 | Hjuler Maja | 1997 | FARUM | 9754AI | 25 m | 1:30.42 | |
19 | 288 | Schulze Thea | 1998 | HØRSHOLM | 9896AF | 25 m | 1:30.43 | |
20 | 234 | Hallgren Mathilde | 1997 | HERLUFSHOL | 9748AP | 25 m | 1:30.51 | |
21 | 416 | Lüders Emilia | 1998 | BIRKERØD | 9898AB | 25 m | 1:30.71 | |
22 | 284 | Cramon Sara | 1998 | HØRSHOLM | 9846AE | 25 m | 1:30.72 | |
23 | 196 | Jensen Caroline Skovdrup | 1997 | TEMPO | 9722AM | 25 m | 1:30.85 | |
24 | 349 | Johansen Stine | 1997 | NYBORG | 9792AE | 25 m | 1:31.06 | |
25 | 242 | Englund Freja | 1997 | HILLERØD | 9726AP | 25 m | 1:31.27 | |
26 | 222 | Hansen Cecilia | 1997 | HERNING | 9746AG | 25 m | 1:31.59 | |
27 | 175 | Gustafson Sara | 1997 | FR.VÆRK | 9724AE | 25 m | 1:31.72 | |
28 | 248 | Leth-Petersen Julie | 1997 | HILLERØD | 9788AL | 25 m | 1:32.17 | |
29 | 396 | Frey Agnes Marie | 1997 | GENTOFTE | 9782AL | 25 m | 1:32.45 | |
30 | 379 | Holm Nadia | 1997 | JYLLINGE | 9722AN | 25 m | 1:32.85 | |
31 | 251 | Jensen Jacqueline L. | 1997 | ST ESBJERG | 9708AC | 25 m | 1:32.89 | |
32 | 121 | Taagholt Martine Mørck | 1997 | FARUM | 9726AB | 25 m | 1:32.91 | |
33 | 43 | Jørgensen Anne Sofie | 1998 | RINGE | 9892AA | 25 m | 1:34.88 | |
34 | 91 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 1:36.05 | |
35 | 20 | Christensen Merle | 1998 | GI40HERMES | 9872AK | 25 m | 1:36.11 | |
36 | 342 | Mortensen Amalie | 1998 | VI39 | 9886AH | 25 m | 1:36.25 | |
37 | 285 | Gøtzsche Ida Krogh | 1998 | HØRSHOLM | 9874AE | 25 m | 1:36.50 | |
38 | 152 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 1:36.94 | |
39 | 384 | Mass Isabel | 1998 | SLANGERUP | 9848AA | 25 m | 1:38.12 | |
40 | 236 | Lylloff Tanja | 1998 | HERLUFSHOL | 9816AB | 25 m | 1:38.16 | |
41 | 46 | Grandt Maria | 1998 | MK 31 | 9806AF | 25 m | 1:38.17 | |
42 | 22 | Petersen Marie Louise L. | 1998 | GI40HERMES | 9828AG | 25 m | 1:38.28 | |
43 | 410 | Kellmann Pernille Luise | 1998 | SØNDERBORG | 9832AA | 25 m | 1:38.38 | |
44 | 18 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 1:38.63 | |
45 | 149 | Bergmann Natacha | 1998 | KVIK | 9856AB | 25 m | 1:38.67 | |
46 | 397 | Gunni Frederikke | 1999 | GENTOFTE | 25 m | 1:38.96 | ||
47 | 245 | Hauch Signe | 1998 | HILLERØD | 9826AB | 25 m | 1:39.18 | |
48 | 172 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 1:40.04 | |
49 | 80 | Nielsen Signe | 1998 | RINGSTED | 9848AF | 25 m | 1:40.60 | |
50 | 262 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 25 m | 1:40.62 | |
51 | 382 | Stripp Maia | 1998 | JYLLINGE | 9802AI | 25 m | 1:40.86 | |
52 | 166 | Skrindo Camilla | 1998 | GLADSAXE | 9838AG | 25 m | 1:41.00 | |
53 | 237 | Petersen Ida | 1998 | HERLUFSHOL | 9866AH | 25 m | 1:41.00 | |
54 | 286 | Jokumsen Kathrine | 1998 | HØRSHOLM | 9864AG | 25 m | 1:41.08 | |
55 | 138 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 1:41.13 | |
56 | 310 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 25 m | 1:41.63 | |
57 | 275 | Laursen Johanne | 1999 | HOLSTEBRO | 9918AH | 25 m | 1:42.75 | |
58 | 109 | Andersen Amanda Glerup | 1998 | SLAGELSE | 9814AM | 25 m | 1:42.90 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Løb 14, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 228 | Mortensen Joachim | 1995 | HERNING | 9589AN | 50 m | 1:09.38 | |
2 | 325 | Pittioni Lasse | 1995 | ISHØJ | 9577AI | 25 m | 1:13.50 | |
3 | 41 | Egelund Kasper | 1995 | RINGE | 9565AG | 25 m | 1:15.35 | |
4 | 127 | Vidkjær Piet Jon | 1995 | STT | 9593AE | 25 m | 1:16.21 | |
5 | 114 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 1:16.97 | |
6 | 333 | Paaske Anders | 1995 | KØGE | 9579AF | 25 m | 1:17.24 | |
7 | 119 | Nielsen Jens Dyreborg | 1995 | FARUM | 9571AG | 25 m | 1:18.16 | |
8 | 430 | Nielsen Kasper Lousdal | 1995 | PINGVINEN | 9543AC | 25 m | 1:18.35 | |
9 | 328 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 25 m | 1:18.55 | |
10 | 243 | Gerlach Andreas | 1995 | HILLERØD | 9527AK | 25 m | 1:19.02 | |
11 | 356 | Severinsen Jacob | 1995 | VIBORG | 9533AH | 25 m | 1:19.52 | |
12 | 201 | Johansen Thomas K. | 1995 | S 68 | 9537AC | 25 m | 1:19.73 | |
13 | 42 | Hansen Mikkel | 1995 | RINGE | 9527AD | 25 m | 1:19.76 | |
14 | 200 | Gregersen Kristian Hejbøl | 1995 | S 68 | 9535AE | 25 m | 1:20.24 | |
15 | 408 | Vitten Kasper | 1995 | GENTOFTE | 9529AA | 25 m | 1:20.25 | |
16 | 335 | Lamp Sebastian | 1995 | KOLDING | 9509AI | 25 m | 1:20.36 | |
17 | 309 | Kirketerp Marco | 1995 | TRITON B | 9589AF | 25 m | 1:20.73 | |
18 | 55 | Heðinsson Jóhann | 1995 | Foroya | 25 m | 1:21.00 | ||
19 | 112 | Hjeresen Oliver | 1995 | ROSKILDE | 9509AH | 25 m | 1:21.04 | |
20 | 317 | Andersen Andreas Hvid | 1995 | IHF | 9563AH | 25 m | 1:21.15 | |
21 | 136 | Helbig Leif | 1996 | LYNGBY | 9635AB | 25 m | 1:21.20 | |
22 | 177 | Tvergaard Kasper | 1996 | FR.VÆRK | 9663AE | 25 m | 1:21.22 | |
23 | 134 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 1:21.45 | |
24 | 38 | Skafte Asger | 1996 | OSK | 9631AA | 25 m | 1:21.58 | |
25 | 376 | Voetmann Nicolai | 1995 | AALBORG | 9517AN | 25 m | 1:22.04 | |
26 | 129 | Nilsson Peter | 1996 | STT | 9687AE | 25 m | 1:22.34 | |
27 | 359 | Jensen Alexander Duus | 1995 | VORDINGB | 9519AB | 25 m | 1:22.43 | |
28 | 348 | Christiansen Nikolai P. | 1996 | NÆSTVED | 9655AJ | 25 m | 1:23.07 | |
29 | 192 | Parnel Mathias | 1996 | HELSINGØR | 9637AA | 25 m | 1:23.33 | |
30 | 221 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 25 m | 1:23.82 | |
31 | 402 | Lykkesfeldt Gustav Plum | 1996 | GENTOFTE | 9631AC | 25 m | 1:24.67 | |
32 | 72 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 25 m | 1:24.71 | |
33 | 162 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 25 m | 1:25.05 | |
34 | 179 | Brændholt Mathias | 1996 | GSK | 9683AN | 25 m | 1:25.26 | |
35 | 230 | Højberg Peter | 1996 | HOBRO | 9639AA | 25 m | 1:25.48 | |
36 | 19 | Bødker Victor | 1997 | GI40HERMES | 9731AB | 25 m | 1:25.59 | |
37 | 48 | Lichi Isak | 1997 | MK 31 | 9791AG | 25 m | 1:25.61 | |
38 | 77 | Stavngaard Mikkel | 1996 | ALLERØD | 9655AA | 25 m | 1:25.66 | |
39 | 216 | Krasuski Nicholas Lloyd | 1996 | HERLEV | 9645AC | 25 m | 1:26.17 | |
40 | 241 | Blidarevic Stefan | 1996 | HILLERØD | 9607AF | 25 m | 1:27.40 | |
41 | 135 | Curti Sasha | 1996 | LYNGBY | 9687AL | 25 m | 1:27.45 | |
42 | 113 | Petersen Morten Børre | 1996 | ROSKILDE | 9639AD | 25 m | 1:27.64 | |
43 | 61 | Mortensen Óli | 1996 | Foroya | 25 m | 1:27.71 | ||
44 | 421 | Sørensen Christian O. | 1996 | VI39 | 9621AC | 25 m | 1:27.96 | |
45 | 137 | Högborg Mads | 1996 | LYNGBY | 9687AF | 25 m | 1:27.98 | |
46 | 153 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 1:28.05 | |
47 | 156 | Nyegaard Mikkel | 1996 | KVIK | 9613AE | 25 m | 1:28.08 | |
48 | 106 | Bendsen Oskar | 1996 | FR.SUND | 9687AI | 25 m | 1:28.09 | |
49 | 59 | Joensen Markus | 1996 | Foroya | 25 m | 1:28.35 | ||
50 | 387 | Bækkegård Daniel Lund | 1996 | LAKSEN | 9655AG | 25 m | 1:28.36 | |
51 | 24 | Wedekind Timon | 1996 | GI40HERMES | 9633AB | 25 m | 1:28.41 | |
52 | 173 | Fonnesbech Nichlas | 1996 | FR.VÆRK | 9619AM | 25 m | 1:28.64 | |
53 | 124 | Lings Gustav Emil | 1996 | SKOVBAKKEN | 9619AH | 25 m | 1:28.71 | |
54 | 64 | Hansen Bjørn H. Bremholm | 1996 | AIF | 9651AA | 25 m | 1:28.93 | |
55 | 130 | Tollundga Benjamin Stryhn | 1996 | STT | 9605AK | 25 m | 1:28.96 | |
56 | 39 | Skafte Eik | 1998 | OSK | 9805AA | 25 m | 1:29.08 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Løb 15, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 270 | Beckmann Emilie | 1997 | TUNE | 9778AG | 25 m | 28.31 | |
2 | 75 | Larsen Mette Haagen | 1997 | ALLERØD | 9798AA | 25 m | 28.59 | |
3 | 74 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 25 m | 29.57 | |
4 | 70 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 25 m | 29.94 | |
5 | 60 | Mortensen Guðrun | 1997 | Foroya | 25 m | 29.96 | ||
6 | 94 | Meilstrup Martha | 1997 | BIRKERØD | 9778AF | 25 m | 30.24 | |
7 | 145 | Bostrup Maria Bjørnbak | 1997 | NORD | 9766AC | 25 m | 30.60 | |
8 | 57 | Jacobsen Óluva | 1997 | Foroya | 25 m | 30.68 | ||
9 | 367 | Nielsen Rikke Svejgård | 1997 | WEST SWIM | 9754AA | 25 m | 30.79 | |
10 | 324 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 9784AF | 25 m | 30.96 | |
11 | 346 | Jensen Caroline Brostrup | 1997 | KORSØR | 9732AB | 25 m | 31.17 | |
12 | 308 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 25 m | 31.19 | |
13 | 409 | Hansen Tatjana | 1997 | SØNDERBORG | 9724AG | 25 m | 31.22 | |
14 | 312 | Schmidt Iben | 1997 | TRITON B | 9794AE | 25 m | 31.26 | |
15 | 406 | Storr-Hansen Helena | 1997 | GENTOFTE | 9768AB | 25 m | 31.40 | |
16 | 281 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 25 m | 31.49 | |
17 | 403 | Mikkelsen Amalie | 1997 | GENTOFTE | 9728AA | 25 m | 31.64 | |
18 | 373 | Jensen Karina Vestergaard | 1997 | AALBORG | 9756AH | 25 m | 31.69 | |
19 | 92 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 25 m | 31.76 | |
20 | 392 | Søndergaard Louise | 1997 | LAKSEN | 9752AG | 25 m | 31.80 | |
21 | 416 | Lüders Emilia | 1998 | BIRKERØD | 9898AB | 25 m | 31.83 | |
22 | 334 | Uldal Maria | 1998 | KØGE | 9824AA | 25 m | 31.91 | |
23 | 107 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 25 m | 31.93 | |
24 | 151 | Grundtvig Iben | 1997 | KVIK | 9762AK | 25 m | 31.95 | |
25 | 170 | Zilmer Benedicte | 1997 | GREVE | 9724AN | 25 m | 31.98 | |
26 | 222 | Hansen Cecilia | 1997 | HERNING | 9746AG | 25 m | 32.10 | |
27 | 17 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 32.10 | |
28 | 102 | Jönsson Amanda | 1997 | HELSINGE | 9798AN | 25 m | 32.26 | |
29 | 53 | Eliasen Sunnleyg | 1997 | Foroya | 25 m | 32.32 | ||
30 | 143 | Vange Sif | 1997 | LYNGBY | 9754AB | 25 m | 32.33 | |
31 | 289 | Thomsen Anne-Claudine | 1997 | HØRSHOLM | 9738AL | 25 m | 32.33 | |
32 | 306 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 25 m | 32.39 | |
33 | 388 | Hammerum Kristine | 1997 | LAKSEN | 9734AG | 25 m | 32.39 | |
34 | 115 | Sannerud Mette | 1997 | ROSKILDE | 9706AD | 25 m | 32.40 | |
35 | 120 | Petersen Helena Daugbjerg | 1997 | FARUM | 9734AI | 25 m | 32.40 | |
36 | 267 | Nørgaard Emma | 1997 | HORSENS | 9794AF | 25 m | 32.41 | |
37 | 96 | Oxholm Caroline | 1997 | BIRKERØD | 9788AF | 25 m | 32.41 | |
38 | 161 | Beder Ida Marie | 1997 | GLADSAXE | 9728AH | 25 m | 32.42 | |
39 | 344 | Andersen Kristina Delff | 1997 | KORSØR | 9732AL | 25 m | 32.47 | |
40 | 283 | Bitsch Christine | 1997 | HØRSHOLM | 9724AL | 25 m | 32.49 | |
41 | 332 | Jensen Olivia | 1998 | KØGE | 9804AA | 25 m | 33.11 | |
42 | 172 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 33.82 | |
43 | 345 | Cantby Cæcilie Schade | 1998 | KORSØR | 9844AH | 25 m | 33.98 | |
44 | 150 | Dreyer Mei Mei | 1998 | KVIK | 9826AF | 25 m | 34.00 | |
45 | 227 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 25 m | 34.05 | |
46 | 63 | Thomsen Kristina Elin | 1998 | Foroya | 25 m | 34.07 | ||
47 | 50 | Zaggai Mathilde | 1998 | MK 31 | 9862AF | 25 m | 34.09 | |
48 | 236 | Lylloff Tanja | 1998 | HERLUFSHOL | 9816AB | 25 m | 34.09 | |
49 | 244 | Hauch Dorthea | 2000 | HILLERØD | 0022AA | 25 m | 34.12 | |
50 | 305 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 25 m | 34.13 | |
51 | 152 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 34.22 | |
52 | 166 | Skrindo Camilla | 1998 | GLADSAXE | 9838AG | 25 m | 34.25 | |
53 | 188 | Mundt Maria Kaisa | 1998 | HELSINGØR | 9896AA | 25 m | 34.26 | |
54 | 54 | Eysturdal Victoria | 1998 | Foroya | 25 m | 34.30 | ||
55 | 342 | Mortensen Amalie | 1998 | VI39 | 9886AH | 25 m | 34.31 | |
56 | 341 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 25 m | 34.31 | |
57 | 364 | Jacobsen Jasmin Koefoed | 1998 | WEST SWIM | 9834AA | 25 m | 34.37 | |
58 | 97 | Petersen Kristin Blach | 1998 | BIRKERØD | 9878AB | 25 m | 34.37 | |
59 | 330 | Hansen Kathrine | 1998 | KØGE | 9822AF | 25 m | 34.38 | |
60 | 141 | Steenberg Helena | 1999 | LYNGBY | 9962AF | 25 m | 34.48 | |
61 | 194 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 25 m | 34.52 | |
62 | 286 | Jokumsen Kathrine | 1998 | HØRSHOLM | 9864AG | 25 m | 34.59 | |
63 | 384 | Mass Isabel | 1998 | SLANGERUP | 9848AA | 25 m | 34.65 | |
64 | 284 | Cramon Sara | 1998 | HØRSHOLM | 9846AE | 25 m | 34.70 | |
65 | 22 | Petersen Marie Louise L. | 1998 | GI40HERMES | 9828AG | 25 m | 34.73 | |
66 | 193 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 34.76 | |
67 | 398 | Iversen Frederikke Holm | 1998 | GENTOFTE | 9862AA | 25 m | 34.90 | |
68 | 410 | Kellmann Pernille Luise | 1998 | SØNDERBORG | 9832AA | 25 m | 34.95 | |
69 | 331 | Henriksen Ida | 1998 | KØGE | 9804AD | 25 m | 35.01 | |
70 | 401 | Lundin Alma | 1998 | GENTOFTE | 25 m | 35.08 | ||
71 | 385 | Nislev Pernille | 1998 | SLANGERUP | 9842AC | 25 m | 35.24 | |
72 | 91 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 35.37 | |
73 | 43 | Jørgensen Anne Sofie | 1998 | RINGE | 9892AA | 25 m | 35.39 | |
74 | 380 | Jensen Julie Kepp | 2000 | JYLLINGE | 0042AA | 25 m | 35.43 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Løb 16, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 220 | Westermann Magnus | 1995 | HERLEV | 9541AA | 25 m | 24.88 | |
2 | 191 | Nyeland Rasmus Ejby | 1995 | HELSINGØR | 9561AD | 25 m | 25.72 | |
3 | 190 | Norgren Laust | 1995 | HELSINGØR | 9581AB | 25 m | 26.49 | |
4 | 378 | Gjerløff Tobias | 1995 | JYLLINGE | 9549AE | 25 m | 26.50 | |
5 | 325 | Pittioni Lasse | 1995 | ISHØJ | 9577AI | 25 m | 26.57 | |
6 | 322 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 26.68 | |
7 | 389 | Hansen Morten Bak | 1995 | LAKSEN | 9559AC | 25 m | 26.73 | |
8 | 264 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 26.84 | |
9 | 127 | Vidkjær Piet Jon | 1995 | STT | 9593AE | 25 m | 26.86 | |
10 | 103 | Nielsen Lasse Lykke | 1995 | HELSINGE | 9555AA | 25 m | 26.93 | |
11 | 110 | Kristensen Joachim Blach | 1995 | SLAGELSE | 9589AJ | 25 m | 27.13 | |
12 | 433 | Dalby Ralf | 1995 | SILKEBORG | 9547AB | 25 m | 27.24 | |
13 | 41 | Egelund Kasper | 1995 | RINGE | 9565AG | 25 m | 27.24 | |
14 | 202 | Olesen Michael R. | 1995 | S 68 | 9533AA | 25 m | 27.28 | |
15 | 360 | Jensen Jacob | 1995 | VORDINGB | 9599AE | 25 m | 27.37 | |
16 | 265 | Christensen Martin | 1995 | HORSENS | 9527AH | 25 m | 27.47 | |
17 | 183 | Tygesen Mathias Niemann | 1995 | HSK | 9581AQ | 25 m | 27.53 | |
18 | 311 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 25 m | 27.53 | |
19 | 282 | Bang Jesper | 1995 | HØRSHOLM | 9573AD | 25 m | 27.56 | |
20 | 154 | Jørgensen Jess | 1995 | KVIK | 9551AH | 25 m | 27.58 | |
21 | 257 | Pedersen Thomas | 1995 | THISTED | 9551AI | 25 m | 27.59 | |
22 | 430 | Nielsen Kasper Lousdal | 1995 | PINGVINEN | 9543AC | 25 m | 27.72 | |
23 | 126 | Willén Ulrik Peter | 1995 | SØLLERØD | 9517AJ | 25 m | 27.73 | |
24 | 55 | Heðinsson Jóhann | 1995 | Foroya | 25 m | 27.76 | ||
25 | 58 | Joensen Eyðbjørn | 1996 | Foroya | 25 m | 27.80 | ||
26 | 323 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 27.94 | |
27 | 399 | Krøll Gustav | 1996 | GENTOFTE | 9661AC | 25 m | 28.07 | |
28 | 276 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 28.09 | |
29 | 203 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 28.10 | |
30 | 427 | Jensen Mikkel | 1995 | DELTA | 9509AK | 25 m | 28.10 | |
31 | 114 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 28.11 | |
32 | 113 | Petersen Morten Børre | 1996 | ROSKILDE | 9639AD | 25 m | 28.13 | |
33 | 255 | Knudsen Simon L. | 1996 | THISTED | 9615AE | 25 m | 28.23 | |
34 | 201 | Johansen Thomas K. | 1995 | S 68 | 9537AC | 25 m | 28.24 | |
35 | 429 | Tolstrup Victor | 1996 | DELTA | 9663AA | 25 m | 28.26 | |
36 | 391 | Sjælland Nikolai | 1995 | LAKSEN | 9593AA | 25 m | 28.29 | |
37 | 362 | Karklinat Malte | 1995 | VORDINGB | 9553AQ | 25 m | 28.33 | |
38 | 370 | Madsen Martin S. | 1995 | AABYBRO | 9547AF | 25 m | 28.39 | |
39 | 412 | Shulman Daniel | 1995 | SØNDERBORG | 9551AE | 25 m | 28.42 | |
40 | 274 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 28.42 | |
41 | 356 | Severinsen Jacob | 1995 | VIBORG | 9533AH | 25 m | 28.44 | |
42 | 179 | Brændholt Mathias | 1996 | GSK | 9683AN | 25 m | 28.45 | |
43 | 271 | Merrildgaard Sebastian | 1995 | TUNE | 9559AH | 25 m | 28.48 | |
44 | 420 | Bragason Esben | 1995 | VI39 | 9565AB | 25 m | 28.48 | |
45 | 108 | Fritzbøger Søren | 1996 | FR.SUND | 9671AB | 25 m | 28.55 | |
46 | 313 | Vester Tobias | 1996 | TRITON B | 9665AB | 25 m | 28.66 | |
47 | 198 | Halvorsen Mathias | 1996 | HASLEV | 9627AO | 25 m | 28.72 | |
48 | 21 | Gjerulff Peter | 1996 | GI40HERMES | 9613AA | 25 m | 28.92 | |
49 | 252 | Nielsen Thomas Schultz | 1996 | ST ESBJERG | 9683AD | 25 m | 29.07 | |
50 | 156 | Nyegaard Mikkel | 1996 | KVIK | 9613AE | 25 m | 29.15 | |
51 | 56 | Hjelm Alvi | 1996 | Foroya | 25 m | 29.21 | ||
52 | 414 | Ydegaard Daniel | 1996 | OPNØR | 9649AK | 25 m | 29.29 | |
53 | 182 | Maron Nicolai | 1996 | HSK | 9661AG | 25 m | 29.29 | |
54 | 434 | Dalby Rued | 1996 | SILKEBORG | 9697AD | 25 m | 29.32 | |
55 | 413 | Hansen Asger Richard | 1996 | OPNØR | 9625AG | 25 m | 29.44 | |
56 | 177 | Tvergaard Kasper | 1996 | FR.VÆRK | 9663AE | 25 m | 29.44 | |
57 | 73 | Holck Kasper Sveistrup | 1996 | ALLERØD | 9615AJ | 25 m | 29.45 | |
58 | 173 | Fonnesbech Nichlas | 1996 | FR.VÆRK | 9619AM | 25 m | 29.57 | |
59 | 79 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 25 m | 29.59 | |
60 | 348 | Christiansen Nikolai P. | 1996 | NÆSTVED | 9655AJ | 25 m | 29.83 | |
61 | 421 | Sørensen Christian O. | 1996 | VI39 | 9621AC | 25 m | 29.86 | |
62 | 99 | Christensen Rasmus | 1996 | BOV | 9695AD | 25 m | 29.88 | |
63 | 428 | Sørensen Oliver | 1996 | DELTA | 9681AH | 25 m | 29.93 | |
64 | 256 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 29.94 | |
65 | 355 | Hansen Jesper Skovbo | 1996 | ODDER | 9633AG | 25 m | 29.96 | |
66 | 178 | Warrer August | 1996 | FR.VÆRK | 9511AI | 25 m | 29.96 | |
67 | 157 | Yttesen Anders | 1996 | KVIK | 9641AI | 25 m | 29.96 | |
68 | 129 | Nilsson Peter | 1996 | STT | 9687AE | 25 m | 29.99 | |
69 | 432 | Beck Mathias | 1996 | SILKEBORG | 9681AJ | 25 m | 30.01 | |
70 | 165 | Pedersen Nicolai Møbius | 1996 | GLADSAXE | 9647AJ | 25 m | 30.02 | |
71 | 144 | Birkkjær Thomas | 1996 | NORD | 9629AG | 25 m | 30.12 | |
72 | 134 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 30.17 | |
73 | 226 | Moesgaard Laust | 1996 | HERNING | 9667AG | 25 m | 30.18 | |
74 | 287 | Nielsen Tobias Engell | 1996 | HØRSHOLM | 9643AC | 25 m | 30.19 | |
75 | 40 | Ekman Aske Colding | 1996 | ORIENT | 9641AD | 25 m | 30.21 | |
76 | 354 | Sørensen Frederik J. | 1997 | OSLF | 9755AC | 25 m | 30.22 | |
77 | 181 | Maron Emil | 1996 | HSK | 9681AG | 25 m | 30.24 | |
78 | 61 | Mortensen Óli | 1996 | Foroya | 25 m | 30.26 | ||
79 | 411 | Nielsen Rasmus Mohr | 1996 | SØNDERBORG | 9605AF | 25 m | 30.35 | |
80 | 241 | Blidarevic Stefan | 1996 | HILLERØD | 9607AF | 25 m | 30.38 | |
81 | 213 | Brock Lasse | 1997 | HERLEV | 9717AB | 25 m | 30.48 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Løb 17, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 82 | Sigma Piger 1 | 1997 | SIGMA | 25 m | 4:56.80 | ||
2 | 404 | Gentofte Piger | 1997 | GENTOFTE | 25 m | 5:05.50 | ||
3 | 52 | Ssf | 1997 | Foroya | 25 m | 5:08.31 | ||
4 | 83 | Sigma Piger 2 | 1997 | SIGMA | 25 m | 5:11.30 | ||
5 | 105 | Elitesvøm Esbjerg | 0 | ES ESBJERG | 25 m | 5:13.24 | ||
6 | 258 | Holbæk Damer | 0 | HOLBÆK | 25 m | 5:17.35 | ||
7 | 304 | Triton Piger | 1997 | TRITON B | 25 m | 5:20.00 | ||
8 | 84 | Sigma Piger 3 | 1997 | SIGMA | 25 m | 5:23.70 | ||
9 | 147 | Kvik Damer 1 | 0 | KVIK | 25 m | 5:24.00 | ||
10 | 133 | Lyngby Piger | 1997 | LYNGBY | 25 m | 5:26.00 | ||
11 | 232 | Sto95 Piger | 0 | STO 95 | 25 m | 5:28.00 | ||
12 | 326 | Køge Piger | 1997 | KØGE | 25 m | 5:28.00 | ||
13 | 279 | Hørsholm Piger 1 | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 5:32.99 | ||
14 | 116 | Farum Piger | 0 | FARUM | 25 m | 5:33.11 | ||
15 | 240 | Psyko Pigerne | 1997 | HILLERØD | 25 m | 5:35.00 | ||
16 | 197 | Gti Piger | 0 | GTI | 25 m | 5:36.29 | ||
17 | 224 | Herning Killerwhales | 0 | HERNING | 25 m | 5:39.34 | ||
18 | 159 | Gsc Piger 1 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 5:40.00 | ||
19 | 32 | Hovedstaden Piger | 1997 | HOVEDSTAD | 25 m | 5:43.20 | ||
20 | 185 | Helsingør Piger | 0 | HELSINGØR | 25 m | 5:45.00 | ||
21 | 280 | Hørsholm Piger 2 | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 5:52.99 | ||
22 | 315 | Vat 1 | 0 | VAT | 25 m | 6:04.21 | ||
23 | 263 | Horsens Piger | 0 | HORSENS | 25 m | 6:05.23 | ||
24 | 171 | Fsk Devilgirls | 1997 | FR.VÆRK | 25 m | 6:13.08 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Løb 18, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 377 | A6 Drenge | 1995 | A6 | 25 m | 4:29.50 | ||
2 | 210 | Le Bleu | 1995 | HERLEV | 25 m | 4:35.00 | ||
3 | 363 | Drenge Vordingborg | 1995 | VORDINGB | 25 m | 4:37.00 | ||
4 | 184 | Helsingør Drenge | 0 | HELSINGØR | 25 m | 4:38.00 | ||
5 | 199 | Hjørring Drenge | 0 | S 68 | 25 m | 4:38.68 | ||
6 | 315 | Vat 1 | 0 | VAT | 25 m | 4:39.20 | ||
7 | 395 | Gentofte Drenge | 1995 | GENTOFTE | 25 m | 4:40.00 | ||
8 | 320 | Ikast Power Puffs | 0 | IKAST | 25 m | 4:43.00 | ||
9 | 105 | Elitesvøm Esbjerg | 0 | ES ESBJERG | 25 m | 4:46.57 | ||
10 | 239 | Psyko Drengene | 1995 | HILLERØD | 25 m | 4:47.00 | ||
11 | 81 | Sigma Drenge 1 | 1995 | SIGMA | 25 m | 4:47.00 | ||
12 | 224 | Herning Killerwhales | 0 | HERNING | 25 m | 4:49.75 | ||
13 | 277 | Hørsholm Drenge 1 | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 4:50.00 | ||
14 | 303 | Triton Drenge | 1995 | TRITON B | 25 m | 4:50.00 | ||
15 | 51 | Ssf | 1995 | Foroya | 25 m | 4:50.31 | ||
16 | 426 | Drenge 2 Delta Svim | 1995 | DELTA | 25 m | 4:52.00 | ||
17 | 231 | Sto95 Drenge | 0 | STO 95 | 25 m | 4:54.00 | ||
18 | 371 | Aalborg Drenge 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 4:55.00 | ||
19 | 254 | Thisted Youngboyz | 1995 | THISTED | 25 m | 4:55.81 | ||
20 | 25 | Hovedstaden Drenge | 1995 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:56.00 | ||
21 | 132 | Lyngby Drenge | 1995 | LYNGBY | 25 m | 4:56.00 | ||
22 | 158 | Gsc Drenge 1 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 5:02.00 | ||
23 | 148 | Kvik Herrer 1 | 0 | KVIK | 25 m | 5:02.00 | ||
24 | 316 | Vat 2 | 0 | VAT | 25 m | 5:06.41 | ||
25 | 204 | Syd Herre :-) | 1995 | SK-SYD | 25 m | 5:08.00 | ||
26 | 278 | Hørsholm Drenge 2 | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 5:13.00 | ||
27 | 431 | Silkeborg Drenge | 1995 | SILKEBORG | 25 m | 5:18.39 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Løb 19, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 377 | A6 Drenge | 1995 | A6 | 25 m | 2:02.50 | ||
2 | 363 | Drenge Vordingborg | 1995 | VORDINGB | 25 m | 2:05.00 | ||
3 | 184 | Helsingør Drenge | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:06.00 | ||
4 | 209 | de Hurtigste | 1995 | HERLEV | 25 m | 2:06.25 | ||
5 | 395 | Gentofte Drenge | 1995 | GENTOFTE | 25 m | 2:07.90 | ||
6 | 277 | Hørsholm Drenge 1 | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 2:10.00 | ||
7 | 371 | Aalborg Drenge 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:10.00 | ||
8 | 320 | Ikast Power Puffs | 0 | IKAST | 25 m | 2:10.00 | ||
9 | 105 | Elitesvøm Esbjerg | 0 | ES ESBJERG | 25 m | 2:12.11 | ||
10 | 224 | Herning Killerwhales | 0 | HERNING | 25 m | 2:12.34 | ||
11 | 81 | Sigma Drenge 1 | 1995 | SIGMA | 25 m | 2:12.80 | ||
12 | 426 | Drenge 2 Delta Svim | 1995 | DELTA | 25 m | 2:14.00 | ||
13 | 25 | Hovedstaden Drenge | 1995 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:15.00 | ||
14 | 303 | Triton Drenge | 1995 | TRITON B | 25 m | 2:15.00 | ||
15 | 315 | Vat 1 | 0 | VAT | 25 m | 2:15.40 | ||
16 | 51 | Ssf | 1995 | Foroya | 25 m | 2:15.85 | ||
17 | 239 | Psyko Drengene | 1995 | HILLERØD | 25 m | 2:16.00 | ||
18 | 148 | Kvik Herrer 1 | 0 | KVIK | 25 m | 2:16.00 | ||
19 | 254 | Thisted Youngboyz | 1995 | THISTED | 25 m | 2:17.41 | ||
20 | 199 | Hjørring Drenge | 0 | S 68 | 25 m | 2:18.68 | ||
21 | 158 | Gsc Drenge 1 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 2:20.00 | ||
22 | 231 | Sto95 Drenge | 0 | STO 95 | 25 m | 2:20.00 | ||
23 | 278 | Hørsholm Drenge 2 | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 2:21.00 | ||
24 | 316 | Vat 2 | 0 | VAT | 25 m | 2:22.34 | ||
25 | 204 | Syd Herre :-) | 1995 | SK-SYD | 25 m | 2:24.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Løb 20, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 52 | Ssf | 1997 | Foroya | 25 m | 2:15.31 | ||
2 | 82 | Sigma Piger 1 | 1997 | SIGMA | 25 m | 2:17.20 | ||
3 | 404 | Gentofte Piger | 1997 | GENTOFTE | 25 m | 2:18.50 | ||
4 | 105 | Elitesvøm Esbjerg | 0 | ES ESBJERG | 25 m | 2:22.41 | ||
5 | 83 | Sigma Piger 2 | 1997 | SIGMA | 25 m | 2:24.50 | ||
6 | 133 | Lyngby Piger | 1997 | LYNGBY | 25 m | 2:25.00 | ||
7 | 279 | Hørsholm Piger 1 | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 2:26.99 | ||
8 | 326 | Køge Piger | 1997 | KØGE | 25 m | 2:27.00 | ||
9 | 304 | Triton Piger | 1997 | TRITON B | 25 m | 2:28.00 | ||
10 | 147 | Kvik Damer 1 | 0 | KVIK | 25 m | 2:28.50 | ||
11 | 197 | Gti Piger | 0 | GTI | 25 m | 2:30.18 | ||
12 | 116 | Farum Piger | 0 | FARUM | 25 m | 2:31.06 | ||
13 | 232 | Sto95 Piger | 0 | STO 95 | 25 m | 2:32.00 | ||
14 | 84 | Sigma Piger 3 | 1997 | SIGMA | 25 m | 2:32.80 | ||
15 | 259 | Holbæk Piger | 0 | HOLBÆK | 25 m | 2:32.86 | ||
16 | 224 | Herning Killerwhales | 0 | HERNING | 25 m | 2:34.23 | ||
17 | 240 | Psyko Pigerne | 1997 | HILLERØD | 25 m | 2:35.00 | ||
18 | 159 | Gsc Piger 1 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 2:37.00 | ||
19 | 233 | Hg Pigerne | 0 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:38.00 | ||
20 | 315 | Vat 1 | 0 | VAT | 25 m | 2:40.10 | ||
21 | 171 | Fsk Devilgirls | 1997 | FR.VÆRK | 25 m | 2:42.76 | ||
22 | 280 | Hørsholm Piger 2 | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 2:43.99 | ||
23 | 185 | Helsingør Piger | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:45.00 | ||
24 | 263 | Horsens Piger | 0 | HORSENS | 25 m | 2:50.77 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Løb 21, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 220 | Westermann Magnus | 1995 | HERLEV | 9541AA | 25 m | 54.38 | |
2 | 191 | Nyeland Rasmus Ejby | 1995 | HELSINGØR | 9561AD | 25 m | 56.67 | |
3 | 325 | Pittioni Lasse | 1995 | ISHØJ | 9577AI | 25 m | 57.24 | |
4 | 389 | Hansen Morten Bak | 1995 | LAKSEN | 9559AC | 25 m | 57.69 | |
5 | 110 | Kristensen Joachim Blach | 1995 | SLAGELSE | 9589AJ | 25 m | 57.79 | |
6 | 264 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 57.96 | |
7 | 190 | Norgren Laust | 1995 | HELSINGØR | 9581AB | 25 m | 58.15 | |
8 | 322 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 58.83 | |
9 | 127 | Vidkjær Piet Jon | 1995 | STT | 9593AE | 25 m | 58.84 | |
10 | 103 | Nielsen Lasse Lykke | 1995 | HELSINGE | 9555AA | 25 m | 59.04 | |
11 | 433 | Dalby Ralf | 1995 | SILKEBORG | 9547AB | 25 m | 59.55 | |
12 | 41 | Egelund Kasper | 1995 | RINGE | 9565AG | 25 m | 59.63 | |
13 | 202 | Olesen Michael R. | 1995 | S 68 | 9533AA | 25 m | 1:00.01 | |
14 | 154 | Jørgensen Jess | 1995 | KVIK | 9551AH | 25 m | 1:00.29 | |
15 | 265 | Christensen Martin | 1995 | HORSENS | 9527AH | 25 m | 1:00.34 | |
16 | 58 | Joensen Eyðbjørn | 1996 | Foroya | 25 m | 1:00.46 | ||
17 | 126 | Willén Ulrik Peter | 1995 | SØLLERØD | 9517AJ | 25 m | 1:00.54 | |
18 | 257 | Pedersen Thomas | 1995 | THISTED | 9551AI | 25 m | 1:00.62 | |
19 | 282 | Bang Jesper | 1995 | HØRSHOLM | 9573AD | 25 m | 1:00.66 | |
20 | 360 | Jensen Jacob | 1995 | VORDINGB | 9599AE | 25 m | 1:00.66 | |
21 | 183 | Tygesen Mathias Niemann | 1995 | HSK | 9581AQ | 25 m | 1:00.90 | |
22 | 108 | Fritzbøger Søren | 1996 | FR.SUND | 9671AB | 25 m | 1:00.93 | |
23 | 412 | Shulman Daniel | 1995 | SØNDERBORG | 9551AE | 25 m | 1:00.98 | |
24 | 391 | Sjælland Nikolai | 1995 | LAKSEN | 9593AA | 25 m | 1:01.00 | |
25 | 362 | Karklinat Malte | 1995 | VORDINGB | 9553AQ | 25 m | 1:01.01 | |
26 | 55 | Heðinsson Jóhann | 1995 | Foroya | 25 m | 1:01.19 | ||
27 | 311 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 25 m | 1:01.24 | |
28 | 399 | Krøll Gustav | 1996 | GENTOFTE | 9661AC | 25 m | 1:01.28 | |
29 | 427 | Jensen Mikkel | 1995 | DELTA | 9509AK | 25 m | 1:01.43 | |
30 | 203 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 1:01.49 | |
31 | 321 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 1:01.51 | |
32 | 255 | Knudsen Simon L. | 1996 | THISTED | 9615AE | 25 m | 1:01.57 | |
33 | 429 | Tolstrup Victor | 1996 | DELTA | 9663AA | 25 m | 1:01.57 | |
34 | 356 | Severinsen Jacob | 1995 | VIBORG | 9533AH | 25 m | 1:01.58 | |
35 | 114 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 1:01.60 | |
36 | 179 | Brændholt Mathias | 1996 | GSK | 9683AN | 25 m | 1:01.63 | |
37 | 113 | Petersen Morten Børre | 1996 | ROSKILDE | 9639AD | 25 m | 1:01.85 | |
38 | 335 | Lamp Sebastian | 1995 | KOLDING | 9509AI | 25 m | 1:01.86 | |
39 | 276 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 1:01.87 | |
40 | 323 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 1:01.94 | |
41 | 407 | Westergaard Johan Emil | 1995 | GENTOFTE | 9599AD | 25 m | 1:02.02 | |
42 | 359 | Jensen Alexander Duus | 1995 | VORDINGB | 9519AB | 25 m | 1:02.07 | |
43 | 420 | Bragason Esben | 1995 | VI39 | 9565AB | 25 m | 1:02.18 | |
44 | 252 | Nielsen Thomas Schultz | 1996 | ST ESBJERG | 9683AD | 25 m | 1:02.28 | |
45 | 198 | Halvorsen Mathias | 1996 | HASLEV | 9627AO | 25 m | 1:02.92 | |
46 | 56 | Hjelm Alvi | 1996 | Foroya | 25 m | 1:02.95 | ||
47 | 156 | Nyegaard Mikkel | 1996 | KVIK | 9613AE | 25 m | 1:03.13 | |
48 | 256 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 1:03.34 | |
49 | 38 | Skafte Asger | 1996 | OSK | 9631AA | 25 m | 1:03.41 | |
50 | 21 | Gjerulff Peter | 1996 | GI40HERMES | 9613AA | 25 m | 1:04.17 | |
51 | 354 | Sørensen Frederik J. | 1997 | OSLF | 9755AC | 25 m | 1:04.31 | |
52 | 434 | Dalby Rued | 1996 | SILKEBORG | 9697AD | 25 m | 1:04.69 | |
53 | 61 | Mortensen Óli | 1996 | Foroya | 25 m | 1:04.73 | ||
54 | 177 | Tvergaard Kasper | 1996 | FR.VÆRK | 9663AE | 25 m | 1:04.94 | |
55 | 313 | Vester Tobias | 1996 | TRITON B | 9665AB | 25 m | 1:05.04 | |
56 | 411 | Nielsen Rasmus Mohr | 1996 | SØNDERBORG | 9605AF | 25 m | 1:05.05 | |
57 | 428 | Sørensen Oliver | 1996 | DELTA | 9681AH | 50 m | 1:05.19 | |
58 | 182 | Maron Nicolai | 1996 | HSK | 9661AG | 25 m | 1:05.23 | |
59 | 414 | Ydegaard Daniel | 1996 | OPNØR | 9649AK | 25 m | 1:05.27 | |
60 | 144 | Birkkjær Thomas | 1996 | NORD | 9629AG | 25 m | 1:05.66 | |
61 | 386 | Skelsager Nikolai | 1996 | SLANGERUP | 9687AC | 25 m | 1:05.71 | |
62 | 241 | Blidarevic Stefan | 1996 | HILLERØD | 9607AF | 25 m | 1:05.73 | |
63 | 157 | Yttesen Anders | 1996 | KVIK | 9641AI | 25 m | 1:06.03 | |
64 | 64 | Hansen Bjørn H. Bremholm | 1996 | AIF | 9651AA | 25 m | 1:06.18 | |
65 | 40 | Ekman Aske Colding | 1996 | ORIENT | 9641AD | 25 m | 1:06.18 | |
66 | 16 | Pedersen Victor | 1997 | AGF | 9735AC | 25 m | 1:06.22 | |
67 | 173 | Fonnesbech Nichlas | 1996 | FR.VÆRK | 9619AM | 25 m | 1:06.24 | |
68 | 338 | Huban Oliver | 1996 | VEST | 9641AF | 25 m | 1:06.29 | |
69 | 165 | Pedersen Nicolai Møbius | 1996 | GLADSAXE | 9647AJ | 25 m | 1:06.35 | |
70 | 72 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 25 m | 1:06.47 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Løb 22, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 75 | Larsen Mette Haagen | 1997 | ALLERØD | 9798AA | 25 m | 1:01.49 | |
2 | 270 | Beckmann Emilie | 1997 | TUNE | 9778AG | 25 m | 1:02.65 | |
3 | 74 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 25 m | 1:04.18 | |
4 | 70 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 25 m | 1:04.73 | |
5 | 308 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 25 m | 1:06.17 | |
6 | 94 | Meilstrup Martha | 1997 | BIRKERØD | 9778AF | 25 m | 1:07.07 | |
7 | 57 | Jacobsen Óluva | 1997 | Foroya | 25 m | 1:07.66 | ||
8 | 145 | Bostrup Maria Bjørnbak | 1997 | NORD | 9766AC | 25 m | 1:07.85 | |
9 | 346 | Jensen Caroline Brostrup | 1997 | KORSØR | 9732AB | 25 m | 1:08.37 | |
10 | 17 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 1:08.57 | |
11 | 403 | Mikkelsen Amalie | 1997 | GENTOFTE | 9728AA | 25 m | 1:08.75 | |
12 | 409 | Hansen Tatjana | 1997 | SØNDERBORG | 9724AG | 25 m | 1:08.98 | |
13 | 324 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 9784AF | 25 m | 1:09.29 | |
14 | 312 | Schmidt Iben | 1997 | TRITON B | 9794AE | 25 m | 1:09.35 | |
15 | 60 | Mortensen Guðrun | 1997 | Foroya | 25 m | 1:09.40 | ||
16 | 416 | Lüders Emilia | 1998 | BIRKERØD | 9898AB | 25 m | 1:09.49 | |
17 | 373 | Jensen Karina Vestergaard | 1997 | AALBORG | 9756AH | 25 m | 1:09.58 | |
18 | 306 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 25 m | 1:09.92 | |
19 | 351 | Broe Andrea | 1997 | OSLF | 9704AI | 25 m | 1:10.11 | |
20 | 92 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 25 m | 1:10.39 | |
21 | 334 | Uldal Maria | 1998 | KØGE | 9824AA | 25 m | 1:10.47 | |
22 | 167 | Sørensen Sofie | 1997 | GLADSAXE | 9762AR | 25 m | 1:10.53 | |
23 | 53 | Eliasen Sunnleyg | 1997 | Foroya | 25 m | 1:10.53 | ||
24 | 170 | Zilmer Benedicte | 1997 | GREVE | 9724AN | 25 m | 1:10.58 | |
25 | 329 | Eskildsen Emilie | 1997 | KØGE | 9792AA | 25 m | 1:10.68 | |
26 | 15 | Meiling Emilie Yung | 1997 | AGF | 9784AB | 25 m | 1:10.73 | |
27 | 260 | Jensen Mette | 1997 | HOLBÆK | 9724AC | 25 m | 1:10.90 | |
28 | 281 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 25 m | 1:10.90 | |
29 | 120 | Petersen Helena Daugbjerg | 1997 | FARUM | 9734AI | 25 m | 1:10.91 | |
30 | 107 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 25 m | 1:12.28 | |
31 | 332 | Jensen Olivia | 1998 | KØGE | 9804AA | 25 m | 1:12.65 | |
32 | 188 | Mundt Maria Kaisa | 1998 | HELSINGØR | 9896AA | 25 m | 1:14.44 | |
33 | 236 | Lylloff Tanja | 1998 | HERLUFSHOL | 9816AB | 25 m | 1:14.79 | |
34 | 227 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 25 m | 1:15.15 | |
35 | 91 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 1:15.33 | |
36 | 330 | Hansen Kathrine | 1998 | KØGE | 9822AF | 25 m | 1:15.44 | |
37 | 418 | Hansen Frederikke Petrine | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 1:15.88 | |
38 | 54 | Eysturdal Victoria | 1998 | Foroya | 25 m | 1:16.60 | ||
39 | 401 | Lundin Alma | 1998 | GENTOFTE | 25 m | 1:16.60 | ||
40 | 345 | Cantby Cæcilie Schade | 1998 | KORSØR | 9844AH | 25 m | 1:16.93 | |
41 | 193 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 1:16.99 | |
42 | 194 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 25 m | 1:17.10 | |
43 | 152 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 1:17.26 | |
44 | 237 | Petersen Ida | 1998 | HERLUFSHOL | 9866AH | 25 m | 1:17.43 | |
45 | 398 | Iversen Frederikke Holm | 1998 | GENTOFTE | 9862AA | 25 m | 1:17.58 | |
46 | 385 | Nislev Pernille | 1998 | SLANGERUP | 9842AC | 25 m | 1:17.63 | |
47 | 63 | Thomsen Kristina Elin | 1998 | Foroya | 25 m | 1:17.70 | ||
48 | 166 | Skrindo Camilla | 1998 | GLADSAXE | 9838AG | 25 m | 1:17.75 | |
49 | 172 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 1:17.78 | |
50 | 150 | Dreyer Mei Mei | 1998 | KVIK | 9826AF | 25 m | 1:17.80 | |
51 | 331 | Henriksen Ida | 1998 | KØGE | 9804AD | 25 m | 1:18.12 | |
52 | 284 | Cramon Sara | 1998 | HØRSHOLM | 9846AE | 25 m | 1:18.59 | |
53 | 50 | Zaggai Mathilde | 1998 | MK 31 | 9862AF | 25 m | 1:18.72 | |
54 | 286 | Jokumsen Kathrine | 1998 | HØRSHOLM | 9864AG | 25 m | 1:18.88 | |
55 | 195 | Blaaberg Christina | 1998 | TEMPO | 9832AL | 25 m | 1:18.94 | |
56 | 97 | Petersen Kristin Blach | 1998 | BIRKERØD | 9878AB | 25 m | 1:18.98 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Løb 23, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 220 | Westermann Magnus | 1995 | HERLEV | 9541AA | 25 m | 2:19.42 | |
2 | 228 | Mortensen Joachim | 1995 | HERNING | 9589AN | 25 m | 2:19.73 | |
3 | 243 | Gerlach Andreas | 1995 | HILLERØD | 9527AK | 25 m | 2:22.04 | |
4 | 90 | Lange Morten Lundsgaard | 1995 | BIRKERØD | 9529AG | 25 m | 2:24.23 | |
5 | 191 | Nyeland Rasmus Ejby | 1995 | HELSINGØR | 9561AD | 25 m | 2:24.77 | |
6 | 41 | Egelund Kasper | 1995 | RINGE | 9565AG | 25 m | 2:26.19 | |
7 | 430 | Nielsen Kasper Lousdal | 1995 | PINGVINEN | 9543AC | 25 m | 2:26.45 | |
8 | 311 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 25 m | 2:27.53 | |
9 | 127 | Vidkjær Piet Jon | 1995 | STT | 9593AE | 25 m | 2:27.92 | |
10 | 264 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 50 m | 2:28.21 | |
11 | 253 | Sørensen Mathias Holm | 1995 | ST ESBJERG | 9589AB | 25 m | 2:29.43 | |
12 | 214 | Christensen Kevin Witt | 1995 | HERLEV | 9595AF | 25 m | 2:31.30 | |
13 | 180 | Jensen Mikkel Møller | 1995 | GSK | 9559AD | 25 m | 2:32.17 | |
14 | 110 | Kristensen Joachim Blach | 1995 | SLAGELSE | 9589AJ | 25 m | 2:32.46 | |
15 | 407 | Westergaard Johan Emil | 1995 | GENTOFTE | 9599AD | 25 m | 2:32.76 | |
16 | 362 | Karklinat Malte | 1995 | VORDINGB | 9553AQ | 25 m | 2:32.90 | |
17 | 169 | Madsen Anders | 1995 | GREVE | 9591AD | 25 m | 2:33.51 | |
18 | 38 | Skafte Asger | 1996 | OSK | 9631AA | 25 m | 2:34.41 | |
19 | 343 | Østergaard Nikolai | 1996 | VI39 | 9603AB | 25 m | 2:35.02 | |
20 | 252 | Nielsen Thomas Schultz | 1996 | ST ESBJERG | 9683AD | 25 m | 2:36.53 | |
21 | 136 | Helbig Leif | 1996 | LYNGBY | 9635AB | 25 m | 2:37.01 | |
22 | 274 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 2:37.75 | |
23 | 61 | Mortensen Óli | 1996 | Foroya | 25 m | 2:37.86 | ||
24 | 179 | Brændholt Mathias | 1996 | GSK | 9683AN | 25 m | 2:38.01 | |
25 | 215 | Johansen Chris | 1996 | HERLEV | 9651AB | 25 m | 2:38.65 | |
26 | 387 | Bækkegård Daniel Lund | 1996 | LAKSEN | 9655AG | 25 m | 2:39.37 | |
27 | 162 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 25 m | 2:39.46 | |
28 | 144 | Birkkjær Thomas | 1996 | NORD | 9629AG | 25 m | 2:39.72 | |
29 | 399 | Krøll Gustav | 1996 | GENTOFTE | 9661AC | 25 m | 2:40.20 | |
30 | 16 | Pedersen Victor | 1997 | AGF | 9735AC | 25 m | 2:40.26 | |
31 | 307 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 25 m | 2:40.39 | |
32 | 256 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 2:41.49 | |
33 | 134 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 2:42.31 | |
34 | 99 | Christensen Rasmus | 1996 | BOV | 9695AD | 25 m | 2:42.73 | |
35 | 72 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 25 m | 2:42.81 | |
36 | 129 | Nilsson Peter | 1996 | STT | 9687AE | 25 m | 2:42.92 | |
37 | 64 | Hansen Bjørn H. Bremholm | 1996 | AIF | 9651AA | 25 m | 2:42.97 | |
38 | 203 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 2:43.39 | |
39 | 77 | Stavngaard Mikkel | 1996 | ALLERØD | 9655AA | 25 m | 2:44.33 | |
40 | 429 | Tolstrup Victor | 1996 | DELTA | 9663AA | 50 m | 2:44.34 | |
41 | 58 | Joensen Eyðbjørn | 1996 | Foroya | 25 m | 2:44.41 | ||
42 | 402 | Lykkesfeldt Gustav Plum | 1996 | GENTOFTE | 9631AC | 25 m | 2:44.42 | |
43 | 130 | Tollundga Benjamin Stryhn | 1996 | STT | 9605AK | 25 m | 2:44.72 | |
44 | 348 | Christiansen Nikolai P. | 1996 | NÆSTVED | 9655AJ | 25 m | 2:44.83 | |
45 | 219 | Vittrup Jens Frederik | 1996 | HERLEV | 9625AC | 25 m | 2:44.83 | |
46 | 177 | Tvergaard Kasper | 1996 | FR.VÆRK | 9663AE | 25 m | 2:44.89 | |
47 | 73 | Holck Kasper Sveistrup | 1996 | ALLERØD | 9615AJ | 25 m | 2:45.17 | |
48 | 49 | Steenfos Hannibal | 1996 | MK 31 | 9647AA | 25 m | 2:45.32 | |
49 | 45 | Drevskich Victor | 1996 | MK 31 | 9631AE | 25 m | 2:45.69 | |
50 | 241 | Blidarevic Stefan | 1996 | HILLERØD | 9607AF | 25 m | 2:45.90 | |
51 | 361 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VORDINGB | 9697AA | 25 m | 2:46.19 | |
52 | 124 | Lings Gustav Emil | 1996 | SKOVBAKKEN | 9619AH | 25 m | 2:46.31 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Løb 24, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 75 | Larsen Mette Haagen | 1997 | ALLERØD | 9798AA | 25 m | 2:37.16 | |
2 | 406 | Storr-Hansen Helena | 1997 | GENTOFTE | 9768AB | 25 m | 2:39.61 | |
3 | 270 | Beckmann Emilie | 1997 | TUNE | 9778AG | 25 m | 2:40.03 | |
4 | 327 | Andersen Frederikke | 1997 | KØGE | 9736AB | 25 m | 2:44.80 | |
5 | 367 | Nielsen Rikke Svejgård | 1997 | WEST SWIM | 9754AA | 25 m | 2:45.74 | |
6 | 62 | Skaalum Tanja | 1997 | Foroya | 25 m | 2:45.88 | ||
7 | 409 | Hansen Tatjana | 1997 | SØNDERBORG | 9724AG | 50 m | 2:48.05 | |
8 | 17 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 2:49.26 | |
9 | 78 | Vogel Katarina | 1997 | ALLERØD | 9742AB | 25 m | 2:50.61 | |
10 | 346 | Jensen Caroline Brostrup | 1997 | KORSØR | 9732AB | 25 m | 2:51.28 | |
11 | 95 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 25 m | 2:51.41 | |
12 | 223 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 2:52.09 | |
13 | 150 | Dreyer Mei Mei | 1998 | KVIK | 9826AF | 25 m | 2:52.13 | |
14 | 403 | Mikkelsen Amalie | 1997 | GENTOFTE | 9728AA | 25 m | 2:54.16 | |
15 | 115 | Sannerud Mette | 1997 | ROSKILDE | 9706AD | 25 m | 2:54.40 | |
16 | 260 | Jensen Mette | 1997 | HOLBÆK | 9724AC | 25 m | 2:54.45 | |
17 | 312 | Schmidt Iben | 1997 | TRITON B | 9794AE | 25 m | 2:54.67 | |
18 | 118 | Hjuler Maja | 1997 | FARUM | 9754AI | 25 m | 2:54.78 | |
19 | 65 | Olsen Anna | 1997 | AIF | 9712AC | 25 m | 2:54.86 | |
20 | 15 | Meiling Emilie Yung | 1997 | AGF | 9784AB | 25 m | 2:55.03 | |
21 | 155 | Nissen Hannah | 1997 | KVIK | 9754AD | 25 m | 2:55.24 | |
22 | 365 | Larsen Katrine | 1997 | WEST SWIM | 9768AC | 25 m | 2:55.87 | |
23 | 151 | Grundtvig Iben | 1997 | KVIK | 9762AK | 25 m | 2:55.88 | |
24 | 357 | Knudsen Anne-Kirstine | 1997 | VILDBJERG | 9768AE | 25 m | 2:56.31 | |
25 | 238 | Rasmussen Lærke | 1997 | HERLUFSHOL | 9784AD | 25 m | 2:56.49 | |
26 | 76 | Riisberg Nicoline M. | 1997 | ALLERØD | 9794AD | 25 m | 2:56.53 | |
27 | 349 | Johansen Stine | 1997 | NYBORG | 9792AE | 25 m | 2:56.64 | |
28 | 111 | Andersen Catharina Skov | 1997 | ROSKILDE | 9758AC | 25 m | 2:56.73 | |
29 | 161 | Beder Ida Marie | 1997 | GLADSAXE | 9728AH | 25 m | 2:56.84 | |
30 | 167 | Sørensen Sofie | 1997 | GLADSAXE | 9762AR | 25 m | 2:57.22 | |
31 | 68 | Villumsen Frederikke | 1997 | AIF | 9746AA | 25 m | 2:57.62 | |
32 | 289 | Thomsen Anne-Claudine | 1997 | HØRSHOLM | 9738AL | 25 m | 2:57.63 | |
33 | 96 | Oxholm Caroline | 1997 | BIRKERØD | 9788AF | 25 m | 2:57.68 | |
34 | 384 | Mass Isabel | 1998 | SLANGERUP | 9848AA | 25 m | 2:58.00 | |
35 | 305 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 25 m | 2:58.03 | |
36 | 334 | Uldal Maria | 1998 | KØGE | 9824AA | 25 m | 3:00.04 | |
37 | 418 | Hansen Frederikke Petrine | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 3:03.08 | |
38 | 44 | Cornelius Alberte Sara | 1998 | MK 31 | 9836AF | 25 m | 3:03.21 | |
39 | 43 | Jørgensen Anne Sofie | 1998 | RINGE | 9892AA | 25 m | 3:04.26 | |
40 | 330 | Hansen Kathrine | 1998 | KØGE | 9822AF | 25 m | 3:04.62 | |
41 | 54 | Eysturdal Victoria | 1998 | Foroya | 25 m | 3:04.71 | ||
42 | 244 | Hauch Dorthea | 2000 | HILLERØD | 0022AA | 25 m | 3:04.98 | |
43 | 288 | Schulze Thea | 1998 | HØRSHOLM | 9896AF | 25 m | 3:05.29 | |
44 | 138 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 3:06.24 | |
45 | 50 | Zaggai Mathilde | 1998 | MK 31 | 9862AF | 25 m | 3:08.55 | |
46 | 237 | Petersen Ida | 1998 | HERLUFSHOL | 9866AH | 25 m | 3:08.84 | |
47 | 332 | Jensen Olivia | 1998 | KØGE | 9804AA | 25 m | 3:08.85 | |
48 | 107 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 25 m | 3:08.85 | |
49 | 364 | Jacobsen Jasmin Koefoed | 1998 | WEST SWIM | 9834AA | 25 m | 3:10.03 | |
50 | 22 | Petersen Marie Louise L. | 1998 | GI40HERMES | 9828AG | 25 m | 3:10.22 | |
51 | 245 | Hauch Signe | 1998 | HILLERØD | 9826AB | 25 m | 3:11.28 | |
52 | 285 | Gøtzsche Ida Krogh | 1998 | HØRSHOLM | 9874AE | 25 m | 3:11.40 | |
53 | 269 | Eilsø Kathrine | 1998 | HVIDOVRE | 9806AB | 25 m | 3:11.75 | |
54 | 401 | Lundin Alma | 1998 | GENTOFTE | 25 m | 3:11.84 | ||
55 | 194 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 25 m | 3:12.57 | |
56 | 176 | Krarup Silje | 1998 | FR.VÆRK | 9858AB | 25 m | 3:13.09 | |
57 | 284 | Cramon Sara | 1998 | HØRSHOLM | 9846AE | 25 m | 3:13.40 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Løb 25, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 378 | Gjerløff Tobias | 1995 | JYLLINGE | 9549AE | 25 m | 1:01.75 | |
2 | 228 | Mortensen Joachim | 1995 | HERNING | 9589AN | 25 m | 1:02.14 | |
3 | 220 | Westermann Magnus | 1995 | HERLEV | 9541AA | 25 m | 1:02.61 | |
4 | 190 | Norgren Laust | 1995 | HELSINGØR | 9581AB | 25 m | 1:02.70 | |
5 | 264 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 1:03.27 | |
6 | 55 | Heðinsson Jóhann | 1995 | Foroya | 25 m | 1:03.52 | ||
7 | 257 | Pedersen Thomas | 1995 | THISTED | 9551AI | 25 m | 1:04.46 | |
8 | 433 | Dalby Ralf | 1995 | SILKEBORG | 9547AB | 25 m | 1:05.40 | |
9 | 389 | Hansen Morten Bak | 1995 | LAKSEN | 9559AC | 25 m | 1:05.48 | |
10 | 41 | Egelund Kasper | 1995 | RINGE | 9565AG | 25 m | 1:06.75 | |
11 | 325 | Pittioni Lasse | 1995 | ISHØJ | 9577AI | 25 m | 1:06.86 | |
12 | 362 | Karklinat Malte | 1995 | VORDINGB | 9553AQ | 25 m | 1:07.97 | |
13 | 430 | Nielsen Kasper Lousdal | 1995 | PINGVINEN | 9543AC | 25 m | 1:08.47 | |
14 | 169 | Madsen Anders | 1995 | GREVE | 9591AD | 25 m | 1:09.02 | |
15 | 427 | Jensen Mikkel | 1995 | DELTA | 9509AK | 25 m | 1:09.15 | |
16 | 359 | Jensen Alexander Duus | 1995 | VORDINGB | 9519AB | 25 m | 1:09.44 | |
17 | 136 | Helbig Leif | 1996 | LYNGBY | 9635AB | 25 m | 1:10.00 | |
18 | 407 | Westergaard Johan Emil | 1995 | GENTOFTE | 9599AD | 25 m | 1:10.20 | |
19 | 108 | Fritzbøger Søren | 1996 | FR.SUND | 9671AB | 25 m | 1:10.48 | |
20 | 110 | Kristensen Joachim Blach | 1995 | SLAGELSE | 9589AJ | 25 m | 1:11.13 | |
21 | 205 | Müller Emil | 1995 | SK-SYD | 9555AB | 25 m | 1:11.50 | |
22 | 369 | Turin Ori | 1995 | WEST SWIM | 9505AG | 25 m | 1:12.03 | |
23 | 180 | Jensen Mikkel Møller | 1995 | GSK | 9559AD | 25 m | 1:12.10 | |
24 | 343 | Østergaard Nikolai | 1996 | VI39 | 9603AB | 25 m | 1:12.42 | |
25 | 271 | Merrildgaard Sebastian | 1995 | TUNE | 9559AH | 25 m | 1:12.50 | |
26 | 134 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 1:12.82 | |
27 | 66 | Poulsen Magnus Sloth | 1995 | AIF | 9591AA | 25 m | 1:13.10 | |
28 | 290 | Vismann Jakob | 1995 | HØRSHOLM | 9535AI | 25 m | 1:13.40 | |
29 | 179 | Brændholt Mathias | 1996 | GSK | 9683AN | 25 m | 1:13.88 | |
30 | 219 | Vittrup Jens Frederik | 1996 | HERLEV | 9625AC | 25 m | 1:14.03 | |
31 | 77 | Stavngaard Mikkel | 1996 | ALLERØD | 9655AA | 25 m | 1:14.07 | |
32 | 49 | Steenfos Hannibal | 1996 | MK 31 | 9647AA | 25 m | 1:14.50 | |
33 | 79 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 25 m | 1:14.89 | |
34 | 361 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VORDINGB | 9697AA | 25 m | 1:14.98 | |
35 | 16 | Pedersen Victor | 1997 | AGF | 9735AC | 25 m | 1:15.27 | |
36 | 429 | Tolstrup Victor | 1996 | DELTA | 9663AA | 25 m | 1:16.03 | |
37 | 230 | Højberg Peter | 1996 | HOBRO | 9639AA | 25 m | 1:16.17 | |
38 | 23 | Thomsen Christian | 1996 | GI40HERMES | 9677AC | 25 m | 1:16.24 | |
39 | 165 | Pedersen Nicolai Møbius | 1996 | GLADSAXE | 9647AJ | 25 m | 1:16.30 | |
40 | 100 | Hansen Kasper V | 1996 | BSK08 | 9669AC | 50 m | 1:16.60 | |
41 | 137 | Högborg Mads | 1996 | LYNGBY | 9687AF | 25 m | 1:16.79 | |
42 | 287 | Nielsen Tobias Engell | 1996 | HØRSHOLM | 9643AC | 25 m | 1:16.86 | |
43 | 226 | Moesgaard Laust | 1996 | HERNING | 9667AG | 25 m | 1:18.30 | |
44 | 129 | Nilsson Peter | 1996 | STT | 9687AE | 25 m | 1:18.49 | |
45 | 435 | Ljungstrøm Mads S. | 1996 | SILKEBORG | 9691AK | 25 m | 1:18.78 | |
46 | 249 | Madsen Carl Juel | 1998 | HILLERØD | 9821AF | 25 m | 1:18.78 | |
47 | 338 | Huban Oliver | 1996 | VEST | 9641AF | 25 m | 1:19.13 | |
48 | 178 | Warrer August | 1996 | FR.VÆRK | 9511AI | 25 m | 1:19.18 | |
49 | 203 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 1:19.33 | |
50 | 386 | Skelsager Nikolai | 1996 | SLANGERUP | 9687AC | 25 m | 1:19.37 | |
51 | 64 | Hansen Bjørn H. Bremholm | 1996 | AIF | 9651AA | 25 m | 1:19.51 | |
52 | 307 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 25 m | 1:19.82 | |
53 | 45 | Drevskich Victor | 1996 | MK 31 | 9631AE | 25 m | 1:19.88 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Løb 26, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 406 | Storr-Hansen Helena | 1997 | GENTOFTE | 9768AB | 25 m | 1:13.26 | |
2 | 392 | Søndergaard Louise | 1997 | LAKSEN | 9752AG | 25 m | 1:13.52 | |
3 | 17 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 1:15.15 | |
4 | 308 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 25 m | 1:15.59 | |
5 | 367 | Nielsen Rikke Svejgård | 1997 | WEST SWIM | 9754AA | 25 m | 1:15.63 | |
6 | 57 | Jacobsen Óluva | 1997 | Foroya | 25 m | 1:15.99 | ||
7 | 70 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 25 m | 1:16.03 | |
8 | 403 | Mikkelsen Amalie | 1997 | GENTOFTE | 9728AA | 25 m | 1:16.97 | |
9 | 74 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 25 m | 1:17.49 | |
10 | 92 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 25 m | 1:17.63 | |
11 | 140 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 1:19.14 | |
12 | 145 | Bostrup Maria Bjørnbak | 1997 | NORD | 9766AC | 25 m | 1:20.30 | |
13 | 223 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 1:20.48 | |
14 | 352 | Clausen Camilla | 1997 | OSLF | 9716AO | 50 m | 1:21.31 | |
15 | 170 | Zilmer Benedicte | 1997 | GREVE | 9724AN | 25 m | 1:21.76 | |
16 | 155 | Nissen Hannah | 1997 | KVIK | 9754AD | 25 m | 1:21.78 | |
17 | 193 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 1:22.14 | |
18 | 115 | Sannerud Mette | 1997 | ROSKILDE | 9706AD | 25 m | 1:23.02 | |
19 | 111 | Andersen Catharina Skov | 1997 | ROSKILDE | 9758AC | 25 m | 1:23.28 | |
20 | 373 | Jensen Karina Vestergaard | 1997 | AALBORG | 9756AH | 25 m | 1:23.36 | |
21 | 107 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 25 m | 1:23.42 | |
22 | 118 | Hjuler Maja | 1997 | FARUM | 9754AI | 25 m | 1:23.77 | |
23 | 96 | Oxholm Caroline | 1997 | BIRKERØD | 9788AF | 25 m | 1:24.04 | |
24 | 306 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 25 m | 1:25.21 | |
25 | 405 | Saur Sara | 1997 | GENTOFTE | 9704AA | 25 m | 1:25.70 | |
26 | 44 | Cornelius Alberte Sara | 1998 | MK 31 | 9836AF | 25 m | 1:25.85 | |
27 | 50 | Zaggai Mathilde | 1998 | MK 31 | 9862AF | 25 m | 1:26.04 | |
28 | 346 | Jensen Caroline Brostrup | 1997 | KORSØR | 9732AB | 25 m | 1:26.09 | |
29 | 247 | Jensen Emma | 1997 | HILLERØD | 9712AM | 25 m | 1:26.19 | |
30 | 260 | Jensen Mette | 1997 | HOLBÆK | 9724AC | 25 m | 1:26.64 | |
31 | 15 | Meiling Emilie Yung | 1997 | AGF | 9784AB | 25 m | 1:26.78 | |
32 | 227 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 25 m | 1:27.20 | |
33 | 344 | Andersen Kristina Delff | 1997 | KORSØR | 9732AL | 25 m | 1:27.32 | |
34 | 281 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 25 m | 1:27.36 | |
35 | 151 | Grundtvig Iben | 1997 | KVIK | 9762AK | 25 m | 1:27.67 | |
36 | 167 | Sørensen Sofie | 1997 | GLADSAXE | 9762AR | 25 m | 1:27.81 | |
37 | 218 | Saud Siham | 1997 | HERLEV | 9712AF | 25 m | 1:27.85 | |
38 | 267 | Nørgaard Emma | 1997 | HORSENS | 9794AF | 25 m | 1:27.85 | |
39 | 289 | Thomsen Anne-Claudine | 1997 | HØRSHOLM | 9738AL | 25 m | 1:27.87 | |
40 | 62 | Skaalum Tanja | 1997 | Foroya | 25 m | 1:28.01 | ||
41 | 78 | Vogel Katarina | 1997 | ALLERØD | 9742AB | 25 m | 1:28.16 | |
42 | 336 | Sjøgren Xenia Bonnen | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 1:28.23 | |
43 | 250 | Dzafic Adna | 1997 | ST ESBJERG | 9714AL | 25 m | 1:28.27 | |
44 | 244 | Hauch Dorthea | 2000 | HILLERØD | 0022AA | 25 m | 1:28.30 | |
45 | 98 | Vangstrup Louise | 1997 | BIRKERØD | 9738AF | 25 m | 1:28.47 | |
46 | 261 | Mortensen Caroline | 1997 | HOLBÆK | 9752AB | 25 m | 1:28.73 | |
47 | 269 | Eilsø Kathrine | 1998 | HVIDOVRE | 9806AB | 25 m | 1:28.85 | |
48 | 117 | Duus Lisa Steen | 1997 | FARUM | 9764AI | 25 m | 1:28.92 | |
49 | 286 | Jokumsen Kathrine | 1998 | HØRSHOLM | 9864AG | 25 m | 1:29.78 | |
50 | 332 | Jensen Olivia | 1998 | KØGE | 9804AA | 25 m | 1:30.38 | |
51 | 152 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 1:31.63 | |
52 | 195 | Blaaberg Christina | 1998 | TEMPO | 9832AL | 25 m | 1:31.80 | |
53 | 54 | Eysturdal Victoria | 1998 | Foroya | 25 m | 1:32.33 | ||
54 | 262 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 25 m | 1:32.72 | |
55 | 337 | Grant Isabella B. | 1998 | VEST | 9882AB | 25 m | 1:33.77 | |
56 | 288 | Schulze Thea | 1998 | HØRSHOLM | 9896AF | 25 m | 1:34.03 | |
57 | 383 | Hemmingsen Henriette | 1998 | SLANGERUP | 9858AA | 25 m | 1:34.41 | |
58 | 194 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 25 m | 1:34.47 | |
59 | 141 | Steenberg Helena | 1999 | LYNGBY | 9962AF | 25 m | 1:35.19 | |
60 | 266 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | HORSENS | 9918AC | 25 m | 1:36.99 | |
61 | 330 | Hansen Kathrine | 1998 | KØGE | 9822AF | 25 m | 1:37.58 | |
62 | 22 | Petersen Marie Louise L. | 1998 | GI40HERMES | 9828AG | 25 m | 1:38.17 | |
63 | 131 | Falk Laura | 1998 | FREM | 9806AE | 25 m | 1:38.75 | |
64 | 168 | Barrett Kristine | 1998 | GREVE | 9886AB | 25 m | 1:39.52 | |
65 | 319 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 25 m | 1:39.59 | |
66 | 142 | Svensson Nikoline | 1998 | LYNGBY | 9832AC | 25 m | 1:39.68 | |
67 | 390 | Legin Natalie Løwe | 1998 | LAKSEN | 9854AG | 25 m | 1:40.06 | |
68 | 318 | Møller Una | 1998 | IHF | 9808AG | 25 m | 1:40.18 | |
69 | 341 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 25 m | 1:40.32 | |
70 | 229 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 1:40.67 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Løb 27, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 220 | Westermann Magnus | 1995 | HERLEV | 9541AA | 25 m | 1:02.74 | |
2 | 90 | Lange Morten Lundsgaard | 1995 | BIRKERØD | 9529AG | 25 m | 1:03.67 | |
3 | 243 | Gerlach Andreas | 1995 | HILLERØD | 9527AK | 25 m | 1:04.13 | |
4 | 191 | Nyeland Rasmus Ejby | 1995 | HELSINGØR | 9561AD | 25 m | 1:04.87 | |
5 | 253 | Sørensen Mathias Holm | 1995 | ST ESBJERG | 9589AB | 25 m | 1:04.92 | |
6 | 41 | Egelund Kasper | 1995 | RINGE | 9565AG | 25 m | 1:05.06 | |
7 | 217 | Olesen Marcus | 1995 | HERLEV | 9531AC | 25 m | 1:05.20 | |
8 | 214 | Christensen Kevin Witt | 1995 | HERLEV | 9595AF | 25 m | 1:05.25 | |
9 | 264 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 1:05.27 | |
10 | 202 | Olesen Michael R. | 1995 | S 68 | 9533AA | 25 m | 1:05.95 | |
11 | 274 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 1:07.11 | |
12 | 311 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 25 m | 1:07.91 | |
13 | 321 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 1:08.20 | |
14 | 122 | Terp Sebastian | 1995 | FARUM | 9599AB | 25 m | 1:08.29 | |
15 | 276 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 1:08.32 | |
16 | 103 | Nielsen Lasse Lykke | 1995 | HELSINGE | 9555AA | 25 m | 1:09.03 | |
17 | 360 | Jensen Jacob | 1995 | VORDINGB | 9599AE | 25 m | 1:09.14 | |
18 | 322 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 1:09.49 | |
19 | 38 | Skafte Asger | 1996 | OSK | 9631AA | 25 m | 1:09.67 | |
20 | 252 | Nielsen Thomas Schultz | 1996 | ST ESBJERG | 9683AD | 25 m | 1:09.81 | |
21 | 369 | Turin Ori | 1995 | WEST SWIM | 9505AG | 25 m | 1:09.87 | |
22 | 343 | Østergaard Nikolai | 1996 | VI39 | 9603AB | 25 m | 1:10.57 | |
23 | 314 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 25 m | 1:10.67 | |
24 | 113 | Petersen Morten Børre | 1996 | ROSKILDE | 9639AD | 25 m | 1:10.71 | |
25 | 430 | Nielsen Kasper Lousdal | 1995 | PINGVINEN | 9543AC | 25 m | 1:10.74 | |
26 | 282 | Bang Jesper | 1995 | HØRSHOLM | 9573AD | 25 m | 1:10.88 | |
27 | 225 | Krogh Lasse Bang | 1995 | HERNING | 9531AG | 25 m | 1:10.92 | |
28 | 323 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 1:10.97 | |
29 | 127 | Vidkjær Piet Jon | 1995 | STT | 9593AE | 25 m | 1:11.19 | |
30 | 433 | Dalby Ralf | 1995 | SILKEBORG | 9547AB | 25 m | 1:11.76 | |
31 | 58 | Joensen Eyðbjørn | 1996 | Foroya | 25 m | 1:11.90 | ||
32 | 362 | Karklinat Malte | 1995 | VORDINGB | 9553AQ | 25 m | 1:12.21 | |
33 | 14 | Bromer Anton | 1995 | AGF | 9573AO | 25 m | 1:12.24 | |
34 | 372 | Høgh Lasse | 1995 | AALBORG | 9553AB | 25 m | 1:12.36 | |
35 | 201 | Johansen Thomas K. | 1995 | S 68 | 9537AC | 25 m | 1:12.42 | |
36 | 99 | Christensen Rasmus | 1996 | BOV | 9695AD | 25 m | 1:12.48 | |
37 | 169 | Madsen Anders | 1995 | GREVE | 9591AD | 25 m | 1:12.63 | |
38 | 434 | Dalby Rued | 1996 | SILKEBORG | 9697AD | 25 m | 1:12.68 | |
39 | 56 | Hjelm Alvi | 1996 | Foroya | 25 m | 1:13.15 | ||
40 | 144 | Birkkjær Thomas | 1996 | NORD | 9629AG | 25 m | 1:13.23 | |
41 | 313 | Vester Tobias | 1996 | TRITON B | 9665AB | 25 m | 1:13.27 | |
42 | 73 | Holck Kasper Sveistrup | 1996 | ALLERØD | 9615AJ | 25 m | 1:13.52 | |
43 | 128 | Jørgensen Lasse | 1996 | STT | 9697AB | 25 m | 1:13.77 | |
44 | 366 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | WEST SWIM | 9807AA | 25 m | 1:13.91 | |
45 | 16 | Pedersen Victor | 1997 | AGF | 9735AC | 25 m | 1:14.19 | |
46 | 39 | Skafte Eik | 1998 | OSK | 9805AA | 25 m | 1:14.23 | |
47 | 428 | Sørensen Oliver | 1996 | DELTA | 9681AH | 25 m | 1:14.63 | |
48 | 79 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 25 m | 1:15.05 | |
49 | 101 | Hansen Lars Breum | 1997 | HELSINGE | 9713AA | 25 m | 1:15.21 | |
50 | 355 | Hansen Jesper Skovbo | 1996 | ODDER | 9633AG | 25 m | 1:15.41 | |
51 | 368 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | WEST SWIM | 9657AD | 25 m | 1:15.77 | |
52 | 226 | Moesgaard Laust | 1996 | HERNING | 9667AG | 25 m | 1:15.87 | |
53 | 307 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 25 m | 1:16.01 | |
54 | 67 | Roldgaard Marcus | 1996 | AIF | 9655AB | 25 m | 1:16.08 | |
55 | 340 | Bertelsen Nikolaj | 1996 | VI39 | 9671AJ | 25 m | 1:16.09 | |
56 | 219 | Vittrup Jens Frederik | 1996 | HERLEV | 9625AC | 25 m | 1:16.27 | |
57 | 40 | Ekman Aske Colding | 1996 | ORIENT | 9641AD | 25 m | 1:16.30 | |
58 | 160 | Balle Ditlev | 1996 | GLADSAXE | 9677AH | 25 m | 1:16.42 | |
59 | 179 | Brændholt Mathias | 1996 | GSK | 9683AN | 25 m | 1:16.57 | |
60 | 186 | Berg-Sørensen Jonas | 1996 | HELSINGØR | 9663AG | 25 m | 1:16.61 | |
61 | 393 | Bevort Axel | 1996 | GENTOFTE | 9643AB | 25 m | 1:16.71 | |
62 | 361 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VORDINGB | 9697AA | 25 m | 1:16.91 | |
63 | 203 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 1:17.03 | |
64 | 216 | Krasuski Nicholas Lloyd | 1996 | HERLEV | 9645AC | 25 m | 1:17.15 | |
65 | 411 | Nielsen Rasmus Mohr | 1996 | SØNDERBORG | 9605AF | 50 m | 1:17.23 | |
66 | 21 | Gjerulff Peter | 1996 | GI40HERMES | 9613AA | 25 m | 1:17.30 | |
67 | 162 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 25 m | 1:17.31 | |
68 | 429 | Tolstrup Victor | 1996 | DELTA | 9663AA | 50 m | 1:17.39 | |
69 | 235 | Larsen André | 1996 | HERLUFSHOL | 9627AK | 25 m | 1:17.43 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Løb 28, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 75 | Larsen Mette Haagen | 1997 | ALLERØD | 9798AA | 25 m | 1:12.00 | |
2 | 367 | Nielsen Rikke Svejgård | 1997 | WEST SWIM | 9754AA | 25 m | 1:12.87 | |
3 | 406 | Storr-Hansen Helena | 1997 | GENTOFTE | 9768AB | 25 m | 1:14.67 | |
4 | 403 | Mikkelsen Amalie | 1997 | GENTOFTE | 9728AA | 25 m | 1:14.70 | |
5 | 270 | Beckmann Emilie | 1997 | TUNE | 9778AG | 25 m | 1:15.62 | |
6 | 17 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 1:16.74 | |
7 | 308 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 25 m | 1:17.06 | |
8 | 305 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 25 m | 1:17.33 | |
9 | 312 | Schmidt Iben | 1997 | TRITON B | 9794AE | 25 m | 1:17.62 | |
10 | 324 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 9784AF | 25 m | 1:18.49 | |
11 | 329 | Eskildsen Emilie | 1997 | KØGE | 9792AA | 25 m | 1:18.84 | |
12 | 357 | Knudsen Anne-Kirstine | 1997 | VILDBJERG | 9768AE | 25 m | 1:19.21 | |
13 | 334 | Uldal Maria | 1998 | KØGE | 9824AA | 25 m | 1:19.24 | |
14 | 115 | Sannerud Mette | 1997 | ROSKILDE | 9706AD | 25 m | 1:19.73 | |
15 | 349 | Johansen Stine | 1997 | NYBORG | 9792AE | 25 m | 1:19.79 | |
16 | 409 | Hansen Tatjana | 1997 | SØNDERBORG | 9724AG | 50 m | 1:19.82 | |
17 | 306 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 25 m | 1:19.88 | |
18 | 15 | Meiling Emilie Yung | 1997 | AGF | 9784AB | 25 m | 1:20.24 | |
19 | 68 | Villumsen Frederikke | 1997 | AIF | 9746AA | 25 m | 1:20.34 | |
20 | 416 | Lüders Emilia | 1998 | BIRKERØD | 9898AB | 25 m | 1:20.34 | |
21 | 60 | Mortensen Guðrun | 1997 | Foroya | 25 m | 1:20.57 | ||
22 | 218 | Saud Siham | 1997 | HERLEV | 9712AF | 25 m | 1:20.67 | |
23 | 155 | Nissen Hannah | 1997 | KVIK | 9754AD | 25 m | 1:20.91 | |
24 | 238 | Rasmussen Lærke | 1997 | HERLUFSHOL | 9784AD | 25 m | 1:20.93 | |
25 | 336 | Sjøgren Xenia Bonnen | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 1:21.39 | |
26 | 364 | Jacobsen Jasmin Koefoed | 1998 | WEST SWIM | 9834AA | 25 m | 1:21.56 | |
27 | 161 | Beder Ida Marie | 1997 | GLADSAXE | 9728AH | 25 m | 1:21.57 | |
28 | 373 | Jensen Karina Vestergaard | 1997 | AALBORG | 9756AH | 25 m | 1:21.66 | |
29 | 138 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 1:21.88 | |
30 | 272 | Skov Josephine | 1997 | TUNE | 9768AG | 25 m | 1:21.88 | |
31 | 346 | Jensen Caroline Brostrup | 1997 | KORSØR | 9732AB | 25 m | 1:22.08 | |
32 | 247 | Jensen Emma | 1997 | HILLERØD | 9712AM | 25 m | 1:22.32 | |
33 | 76 | Riisberg Nicoline M. | 1997 | ALLERØD | 9794AD | 25 m | 1:22.37 | |
34 | 289 | Thomsen Anne-Claudine | 1997 | HØRSHOLM | 9738AL | 25 m | 1:22.52 | |
35 | 43 | Jørgensen Anne Sofie | 1998 | RINGE | 9892AA | 25 m | 1:22.61 | |
36 | 164 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 25 m | 1:22.66 | |
37 | 145 | Bostrup Maria Bjørnbak | 1997 | NORD | 9766AC | 25 m | 1:22.90 | |
38 | 418 | Hansen Frederikke Petrine | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 1:22.96 | |
39 | 97 | Petersen Kristin Blach | 1998 | BIRKERØD | 9878AB | 25 m | 1:24.28 | |
40 | 236 | Lylloff Tanja | 1998 | HERLUFSHOL | 9816AB | 25 m | 1:24.69 | |
41 | 63 | Thomsen Kristina Elin | 1998 | Foroya | 25 m | 1:24.73 | ||
42 | 152 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 1:25.28 | |
43 | 44 | Cornelius Alberte Sara | 1998 | MK 31 | 9836AF | 25 m | 1:25.86 | |
44 | 273 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 1:25.94 | |
45 | 237 | Petersen Ida | 1998 | HERLUFSHOL | 9866AH | 25 m | 1:26.20 | |
46 | 398 | Iversen Frederikke Holm | 1998 | GENTOFTE | 9862AA | 25 m | 1:26.70 | |
47 | 194 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 25 m | 1:26.85 | |
48 | 332 | Jensen Olivia | 1998 | KØGE | 9804AA | 25 m | 1:26.89 | |
49 | 341 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 25 m | 1:26.89 | |
50 | 410 | Kellmann Pernille Luise | 1998 | SØNDERBORG | 9832AA | 25 m | 1:27.17 | |
51 | 163 | Hansen Laura Rimmer | 1998 | GLADSAXE | 9858AK | 25 m | 1:28.23 | |
52 | 193 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 1:28.81 | |
53 | 269 | Eilsø Kathrine | 1998 | HVIDOVRE | 9806AB | 25 m | 1:29.10 | |
54 | 168 | Barrett Kristine | 1998 | GREVE | 9886AB | 25 m | 1:29.19 | |
55 | 245 | Hauch Signe | 1998 | HILLERØD | 9826AB | 25 m | 1:29.36 | |
56 | 22 | Petersen Marie Louise L. | 1998 | GI40HERMES | 9828AG | 25 m | 1:29.45 | |
57 | 285 | Gøtzsche Ida Krogh | 1998 | HØRSHOLM | 9874AE | 25 m | 1:30.00 | |
58 | 188 | Mundt Maria Kaisa | 1998 | HELSINGØR | 9896AA | 25 m | 1:30.15 | |
59 | 380 | Jensen Julie Kepp | 2000 | JYLLINGE | 0042AA | 25 m | 1:30.29 | |
60 | 385 | Nislev Pernille | 1998 | SLANGERUP | 9842AC | 25 m | 1:30.36 | |
61 | 401 | Lundin Alma | 1998 | GENTOFTE | 25 m | 1:30.39 | ||
62 | 342 | Mortensen Amalie | 1998 | VI39 | 9886AH | 25 m | 1:30.49 | |
63 | 150 | Dreyer Mei Mei | 1998 | KVIK | 9826AF | 25 m | 1:30.61 | |
64 | 139 | Schön Sofie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 1:31.32 | |
65 | 318 | Møller Una | 1998 | IHF | 9808AG | 25 m | 1:31.49 | |
66 | 229 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 1:31.60 | |
67 | 331 | Henriksen Ida | 1998 | KØGE | 9804AD | 25 m | 1:31.62 | |
68 | 131 | Falk Laura | 1998 | FREM | 9806AE | 25 m | 1:31.69 | |
69 | 187 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 25 m | 1:31.75 | |
70 | 54 | Eysturdal Victoria | 1998 | Foroya | 25 m | 1:31.76 | ||
71 | 104 | Dahl Christine M. | 1998 | DRAGØR | 9866AE | 25 m | 1:31.76 | |
72 | 310 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 25 m | 1:31.98 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Løb 29, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 377 | A6 Drenge | 1995 | A6 | 25 m | 3:55.00 | ||
2 | 212 | Vinderne | 1995 | HERLEV | 25 m | 4:00.00 | ||
3 | 320 | Ikast Power Puffs | 0 | IKAST | 25 m | 4:02.00 | ||
4 | 363 | Drenge Vordingborg | 1995 | VORDINGB | 25 m | 4:03.00 | ||
5 | 315 | Vat 1 | 0 | VAT | 25 m | 4:04.20 | ||
6 | 426 | Drenge 2 Delta Svim | 1995 | DELTA | 25 m | 4:05.00 | ||
7 | 184 | Helsingør Drenge | 0 | HELSINGØR | 25 m | 4:06.00 | ||
8 | 199 | Hjørring Drenge | 0 | S 68 | 25 m | 4:08.68 | ||
9 | 51 | Ssf | 1995 | Foroya | 25 m | 4:10.31 | ||
10 | 105 | Elitesvøm Esbjerg | 0 | ES ESBJERG | 25 m | 4:11.39 | ||
11 | 254 | Thisted Youngboyz | 1995 | THISTED | 25 m | 4:12.95 | ||
12 | 395 | Gentofte Drenge | 1995 | GENTOFTE | 25 m | 4:13.00 | ||
13 | 148 | Kvik Herrer 1 | 0 | KVIK | 25 m | 4:14.00 | ||
14 | 81 | Sigma Drenge 1 | 1995 | SIGMA | 25 m | 4:15.50 | ||
15 | 25 | Hovedstaden Drenge | 1995 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:18.00 | ||
16 | 204 | Syd Herre :-) | 1995 | SK-SYD | 25 m | 4:18.00 | ||
17 | 303 | Triton Drenge | 1995 | TRITON B | 25 m | 4:20.00 | ||
18 | 371 | Aalborg Drenge 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 4:20.00 | ||
19 | 277 | Hørsholm Drenge 1 | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 4:20.00 | ||
20 | 224 | Herning Killerwhales | 0 | HERNING | 25 m | 4:20.19 | ||
21 | 239 | Psyko Drengene | 1995 | HILLERØD | 25 m | 4:21.00 | ||
22 | 316 | Vat 2 | 0 | VAT | 25 m | 4:21.00 | ||
23 | 431 | Silkeborg Drenge | 1995 | SILKEBORG | 25 m | 4:22.22 | ||
24 | 231 | Sto95 Drenge | 0 | STO 95 | 25 m | 4:23.00 | ||
25 | 158 | Gsc Drenge 1 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 4:32.00 | ||
26 | 278 | Hørsholm Drenge 2 | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 4:32.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Løb 30, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 82 | Sigma Piger 1 | 1997 | SIGMA | 25 m | 4:18.00 | ||
2 | 326 | Køge Piger | 1997 | KØGE | 25 m | 4:38.00 | ||
3 | 304 | Triton Piger | 1997 | TRITON B | 25 m | 4:39.00 | ||
4 | 404 | Gentofte Piger | 1997 | GENTOFTE | 25 m | 4:42.00 | ||
5 | 52 | Ssf | 1997 | Foroya | 25 m | 4:42.13 | ||
6 | 83 | Sigma Piger 2 | 1997 | SIGMA | 25 m | 4:43.40 | ||
7 | 133 | Lyngby Piger | 1997 | LYNGBY | 25 m | 4:45.50 | ||
8 | 105 | Elitesvøm Esbjerg | 0 | ES ESBJERG | 25 m | 4:48.03 | ||
9 | 159 | Gsc Piger 1 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 4:50.00 | ||
10 | 279 | Hørsholm Piger 1 | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 4:51.99 | ||
11 | 224 | Herning Killerwhales | 0 | HERNING | 25 m | 4:52.45 | ||
12 | 84 | Sigma Piger 3 | 1997 | SIGMA | 25 m | 4:53.90 | ||
13 | 197 | Gti Piger | 0 | GTI | 25 m | 4:54.79 | ||
14 | 147 | Kvik Damer 1 | 0 | KVIK | 25 m | 4:55.00 | ||
15 | 232 | Sto95 Piger | 0 | STO 95 | 25 m | 4:56.00 | ||
16 | 240 | Psyko Pigerne | 1997 | HILLERØD | 25 m | 4:59.00 | ||
17 | 233 | Hg Pigerne | 0 | HERLUFSHOL | 25 m | 5:01.00 | ||
18 | 185 | Helsingør Piger | 0 | HELSINGØR | 25 m | 5:10.00 | ||
19 | 32 | Hovedstaden Piger | 1997 | HOVEDSTAD | 25 m | 5:12.00 | ||
20 | 263 | Horsens Piger | 0 | HORSENS | 25 m | 5:12.45 | ||
21 | 280 | Hørsholm Piger 2 | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 5:16.99 | ||
22 | 258 | Holbæk Damer | 0 | HOLBÆK | 25 m | 5:32.05 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Dansk Svømmeunion |