Program for Øst Junior/Senior Langbane
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Søndag kl. 09.00
Løb 32, 200m Brystsvømning Herrer |
Dansk Rekord Senior: Chris Christensen (1988) 2:11.41 2009-07-30 |
Dansk Rekord Junior: Chris Christensen (1988) 2:15.72 2006-07-09 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 264 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 50 m | 2:18.68 | |
2 | 307 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 50 m | 2:21.92 | |
3 | 145 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 50 m | 2:22.21 | |
4 | 393 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 2:24.12 | |
5 | 119 | Wedekind Timon | 1996 | HOVEDSTAD | 9633AB | 50 m | 2:26.06 | |
6 | 178 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 50 m | 2:26.40 | |
7 | 337 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 2:28.58 | |
8 | 5 | Dagidir Gøkhan | 1995 | VEST | 9553AO | 50 m | 2:28.90 | |
9 | 369 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 50 m | 2:29.46 | |
10 | 132 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 50 m | 2:30.08 | |
11 | 390 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 50 m | 2:30.37 | |
12 | 6 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 50 m | 2:32.92 | |
13 | 95 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 50 m | 2:33.50 | |
14 | 45 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 50 m | 2:34.41 | |
15 | 220 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 2:34.52 | |
16 | 36 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 50 m | 2:34.69 | |
17 | 204 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 50 m | 2:36.18 | |
18 | 248 | Ulrich Mikkel | 1998 | HVIDOVRE | 9869AE | 50 m | 2:38.11 | |
19 | 311 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 50 m | 2:38.15 | |
20 | 234 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 50 m | 2:38.54 | |
21 | 23 | Flytkjær-Hansen Asger | 2000 | HASLEV | 0097AP | 50 m | 2:40.46 | |
22 | 41 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 50 m | 2:40.51 | |
23 | 308 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 50 m | 2:42.35 | |
24 | 171 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 50 m | 2:43.32 | |
25 | 327 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 50 m | 2:44.29 | |
26 | 235 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 50 m | 2:47.80 | |
27 | 251 | Forsberg Jakob | 2000 | HELSINGE | 0053AM | 50 m | 2:53.15 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 17 marts 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 13:23 |