Program för Sparbanken Skåne Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördageftermiddag
Heatlista Gren 29
|
Tävling |
Sparbanken Skåne Cup |
|
Utskriftsdatum |
10 september 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Ystad |
|
Utskriftstid |
13:11 |
|
|
Arrangör |
Ystads Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
09 september 2016 |
|
|
|
|
Gren 29, 400m Frisim Damer |
Finaler (5) |
Sponsor: Ystad TV & Antenn Service |
|
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
185 |
3 |
Alice Devinder |
2004 |
BG8604 |
VELLINGE-N |
|
25m |
|
219 |
4 |
Kajsa Söderholm |
2004 |
AN2404 |
VELLINGE-N |
|
25m |
|
300 |
5 |
Julia Olsson |
2004 |
AL0804 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
222 |
1 |
Maya Wallström |
2004 |
AT4804 |
VELLINGE-N |
|
25m |
|
87 |
2 |
Michelle Kusnadi |
2001 |
BS5201 |
MKK |
|
25m |
6:47.01 |
178 |
3 |
Ida Andersson-Wulf |
1998 |
BP9498 |
VELLINGE-N |
|
50m |
6:28.83 |
127 |
4 |
Hilma Sörum |
2004 |
AX3204 |
MKK |
|
25m |
6:16.45 |
317 |
5 |
Elina Kazarian |
2003 |
BW4203 |
MKK |
|
25m |
6:25.32 |
50 |
6 |
Adna Curan |
2003 |
BK4803 |
MKK |
|
25m |
6:37.81 |
203 |
7 |
Matilda Persson |
2004 |
AX2204 |
VELLINGE-N |
|
25m |
|
196 |
8 |
Nike Källkvist |
2004 |
AZ5204 |
VELLINGE-N |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
189 |
1 |
Cornelia Hökmark |
2002 |
BD6802 |
VELLINGE-N |
|
25m |
6:10.51 |
179 |
2 |
Nina Andersson-Wulf |
2001 |
BH0801 |
VELLINGE-N |
|
50m |
5:57.43 |
194 |
3 |
Nellie Korunovska Skyttma |
2004 |
AT3804 |
VELLINGE-N |
|
25m |
5:50.63 |
258 |
4 |
Matilda Liljekvist |
2004 |
AD7204 |
YSTADS SS |
|
25m |
5:25.34 |
1 |
5 |
Tindra D´ Aubigné |
2004 |
AQ1204 |
HÖÖRS SS |
|
50m |
5:38.93 |
190 |
6 |
Ellen Johansson |
2002 |
AQ6202 |
VELLINGE-N |
|
25m |
5:56.76 |
213 |
7 |
Alice Skoglund |
2003 |
BO5603 |
VELLINGE-N |
|
25m |
6:04.13 |
44 |
8 |
Sanna Bredberg Jakstrand |
2003 |
BG1803 |
MKK |
|
25m |
6:12.29 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
108 |
1 |
Kristina Orban |
2004 |
AS9804 |
MKK |
|
25m |
5:22.99 |
109 |
2 |
Julia Osterman |
2004 |
AS5804 |
MKK |
|
25m |
5:18.56 |
210 |
3 |
Klara Rödin |
2003 |
AE2603 |
VELLINGE-N |
|
25m |
5:15.11 |
42 |
4 |
Lovisa Bjurnemark |
2003 |
BG9603 |
MKK |
|
25m |
5:12.25 |
13 |
5 |
Olivia Jarl Halvarsson |
2003 |
AX2203 |
KSLS |
|
25m |
5:14.54 |
12 |
6 |
Frida Jarl Halvarsson |
2003 |
AW9603 |
KSLS |
|
25m |
5:16.69 |
28 |
7 |
Nicole Ahlbeck |
2003 |
AR2603 |
MKK |
|
50m |
5:22.32 |
182 |
8 |
Kajsa Berglind |
2001 |
BV2201 |
VELLINGE-N |
|
25m |
5:23.05 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
20 |
1 |
Saga Nyborg |
2003 |
AK9603 |
KSLS |
|
25m |
5:04.68 |
325 |
2 |
Olivia Hansson |
2003 |
AP5403 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
4:59.67 |
25 |
3 |
Josefine Rosengren |
2000 |
BA3800 |
KSLS |
|
25m |
4:46.19 |
293 |
4 |
Matilda Åkesson |
1999 |
AL9699 |
YSTADS SS |
|
25m |
4:38.56 |
209 |
5 |
Frida Rödin |
2000 |
AI3800 |
VELLINGE-N |
|
25m |
4:39.42 |
32 |
6 |
Johanna Andersson |
2002 |
AK8202 |
MKK |
|
25m |
4:48.58 |
267 |
7 |
Sara Melgar |
2002 |
AA8602 |
YSTADS SS |
|
25m |
5:03.08 |
198 |
8 |
Ebba Löfgren |
2001 |
BU9601 |
VELLINGE-N |
|
50m |
5:06.64 |
Skapad av WinGrodan 1.25.07 |
Utskriftsdatum |
10 september 2016 |
Licensierad till: Ystads Simsällskap |
Utskriftstid |
13:11 |
|