Program for Alm.Brand Bank Aalborg Cup
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Søndag formiddag
Seedede heat Løb 25
|
Stævne navn |
Alm Brand Aalborg Cup |
|
Udskriftsdato |
08 november 2015 |
|
|
Stævne by |
Aalborg |
|
Udskriftstidspunkt |
07:29 |
|
|
Arrangør |
Aalborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
06 november 2015 |
|
|
|
|
Løb 25, 200m Medley Damer |
Indledende (10) |
Sponsor: DHL Freight (Danmark) A/S |
|
Heat 1 (10) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
60 |
3 |
Jazmin Jensen |
2005 |
0584AA |
AALBORG |
|
25m |
|
57 |
4 |
Mathilde Iversen |
2003 |
|
AALBORG |
|
25m |
|
278 |
5 |
Nanna Rolle |
2000 |
0094AY |
AGF |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
317 |
1 |
Lærke Als |
2002 |
0214AU |
NORD |
|
25m |
|
335 |
2 |
Klara H. Rasmussen |
2003 |
0302AO |
NORD |
|
25m |
3:29.79 |
79 |
3 |
Sofie Lindstrøm Larsen |
2003 |
0336AV |
AALBORG |
|
25m |
3:19.87 |
132 |
4 |
Astrid Hassing |
2004 |
0494AM |
SØHESTEN |
|
25m |
3:18.59 |
432 |
5 |
Charlotte Hennum Steenberg |
2003 |
|
N. Eiker |
|
25m |
3:18.63 |
223 |
6 |
Kathrine Bech Nielsen |
2004 |
0432AJ |
ODDER |
|
25m |
3:22.50 |
219 |
7 |
Laura G. Nedergaard |
2005 |
0572AF |
ODDER |
|
25m |
3:34.67 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
122 |
1 |
Louise Lie Thisted |
2005 |
0578AC |
AALBORG |
|
25m |
3:14.37 |
401 |
2 |
Victoria Femhøj Jensen |
2002 |
0282AV |
AARS |
|
25m |
3:11.13 |
131 |
3 |
Marta Woroniecka |
2003 |
0376AP |
AALBORG |
|
25m |
3:07.11 |
125 |
4 |
Frida Hagstrup Vesterlund |
2004 |
0464AI |
AALBORG |
|
25m |
3:06.37 |
396 |
5 |
Nicoline Dyrman |
2004 |
0446AM |
AARS |
|
25m |
3:06.62 |
336 |
6 |
Anna Sarauw |
2001 |
0188BB |
NORD |
|
25m |
3:09.83 |
187 |
7 |
Emma Ulka Bech Petersen |
2002 |
0296AU |
KORAL |
|
25m |
3:14.31 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
222 |
1 |
Camilla Angaard Nielsen |
2003 |
0386AJ |
ODDER |
|
25m |
3:05.48 |
255 |
2 |
Camilla Tommerup Sørensen |
2003 |
0356AJ |
PINGVINEN |
|
25m |
3:03.91 |
419 |
3 |
Linn Helen Langvad Johansen |
2001 |
|
N. Eiker |
|
25m |
2:57.40 |
37 |
4 |
Emma Ildal Djørup |
2002 |
0274AQ |
AALBORG |
|
25m |
2:53.00 |
240 |
5 |
Kirstine Frandsen |
2001 |
0168AA |
PINGVINEN |
|
25m |
2:56.81 |
59 |
6 |
Emma Kutsko Jensen |
2004 |
0458AO |
AALBORG |
|
25m |
2:58.45 |
123 |
7 |
Thea Holm Thomsen |
2003 |
0328AP |
AALBORG |
|
25m |
3:04.58 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
136 |
1 |
Katrine Kristensen |
1997 |
9706AN |
SØHESTEN |
|
25m |
2:51.31 |
141 |
2 |
Thea Søe Bach |
2002 |
0222AD |
THISTED |
|
25m |
2:48.65 |
424 |
3 |
Stine Nerland |
2001 |
|
N. Eiker |
|
25m |
2:47.48 |
159 |
4 |
Elisabeth Sølvkjær |
2002 |
0278AM |
THISTED |
|
25m |
2:45.16 |
256 |
5 |
Cecilie Tommerup Sørensen |
2001 |
0118AM |
PINGVINEN |
|
25m |
2:45.56 |
61 |
6 |
Mitzi D. Jensen |
2002 |
0298AB |
AALBORG |
|
25m |
2:48.01 |
154 |
7 |
Julie Kappel Petersen |
2002 |
0282AN |
THISTED |
|
25m |
2:51.26 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
153 |
1 |
Anna Mathiesen |
2000 |
0066AP |
THISTED |
|
25m |
2:44.68 |
172 |
2 |
Mette Baack |
2000 |
0028AU |
HOBRO |
|
25m |
2:43.67 |
247 |
3 |
Lærke Juul Nielsen |
2000 |
0006AN |
PINGVINEN |
|
25m |
2:42.06 |
402 |
4 |
Emma Kjær |
1999 |
9994AV |
AARS |
|
25m |
2:39.76 |
155 |
5 |
Anette Poulsen |
1999 |
9928AG |
THISTED |
|
25m |
2:41.31 |
277 |
6 |
Nicoline Kristiansen |
2002 |
0278AL |
AGF |
|
25m |
2:42.26 |
400 |
7 |
Maja Ibsen |
2001 |
0148AY |
AARS |
|
25m |
2:44.61 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
18 |
1 |
Anne Bøjstrup Bertelsen |
2002 |
0204AU |
AALBORG |
|
25m |
2:39.43 |
94 |
2 |
Ida S Olesen |
2003 |
0356AA |
AALBORG |
|
25m |
2:38.84 |
267 |
3 |
Line Gertz |
2001 |
0156AT |
AGF |
|
25m |
2:38.06 |
378 |
4 |
Lenette Nielsen |
1997 |
9726AE |
SMUT |
|
25m |
2:37.23 |
160 |
5 |
Karoline Sørensen |
2002 |
0236AI |
THISTED |
|
25m |
2:37.52 |
288 |
6 |
Marie Eske |
1999 |
9988AF |
ST-NEPTUN |
|
25m |
2:38.74 |
274 |
7 |
Julie Nykvist Jensen |
2001 |
0176AR |
AGF |
|
25m |
2:39.32 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
296 |
1 |
Sibel Simonsen |
2001 |
0176AP |
ST-NEPTUN |
|
25m |
2:36.40 |
358 |
2 |
Luna Donde Feilberg |
2000 |
0036AJ |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:31.16 |
205 |
3 |
Cecilie Lykke Hansen |
1999 |
9918AC |
ODDER |
|
25m |
2:23.74 |
119 |
4 |
Isabella K. Sørensen |
1994 |
9466AE |
AALBORG |
|
25m |
2:18.79 |
163 |
5 |
Katrine Bukh Villesen |
2000 |
0042AL |
THISTED |
|
25m |
2:21.71 |
310 |
6 |
Sofie Rasmussen |
1999 |
9962AP |
S 68 |
|
25m |
2:27.36 |
161 |
7 |
Louise Sørensen |
2000 |
0012AP |
THISTED |
|
25m |
2:34.28 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
158 |
1 |
Anne Sofie Sølvkjær |
2000 |
0004AW |
THISTED |
|
25m |
2:36.07 |
353 |
2 |
Sofie Thunø Rasmussen |
2000 |
0074AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:28.84 |
43 |
3 |
Jackie Gade |
1998 |
9836AS |
AALBORG |
|
25m |
2:23.14 |
347 |
4 |
Maria Grandt |
1998 |
9806AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:17.45 |
360 |
5 |
Eva Olsen |
2000 |
0094AM |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:21.14 |
110 |
6 |
Lisa Rijkhoff |
2001 |
0136AF |
AALBORG |
|
25m |
2:26.85 |
107 |
7 |
Johanne Marie Poulsen |
2001 |
0144AC |
AALBORG |
|
25m |
2:33.67 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
114 |
1 |
Emma Stecher |
2003 |
0316AJ |
AALBORG |
|
25m |
2:34.50 |
356 |
2 |
Mathilde Huss-Hansen |
1994 |
9488AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:28.00 |
113 |
3 |
Lisa Schøn |
1999 |
9956AR |
AALBORG |
|
25m |
2:21.73 |
27 |
4 |
Line Jørgensen Bruun |
1995 |
9544AF |
AALBORG |
|
25m |
2:15.14 |
19 |
5 |
Asta Blanch |
1996 |
9604AC |
AALBORG |
|
25m |
2:19.28 |
52 |
6 |
Emma-Sofie Hestbech |
1996 |
9694AD |
AALBORG |
|
25m |
2:24.81 |
14 |
7 |
Emma A Andersen |
2000 |
0034AH |
AALBORG |
|
25m |
2:31.31 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 |
Udskriftsdato |
08 november 2015 |
Licens til Aalborg Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
07:29 |
|