Startliste for Efterårsstævne
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Seedede heat Løb 1
|
Stævne navn |
Efterårsstævne 2015 |
|
Udskriftsdato |
24 oktober 2015 |
|
|
Stævne by |
Taastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
08:24 |
|
|
Arrangør |
STT |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
24 oktober 2015 |
|
|
|
|
Løb 1, 100m Frisvømning Damer |
Finaler (19) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
195 |
2 |
Jasmin Danielsen |
2001 |
0108BD |
STT |
|
25m |
|
403 |
3 |
Christine Stubbe Lundsby |
2006 |
|
GENTOFTE |
|
25m |
|
89 |
4 |
Line Thode Møller |
2004 |
0424AU |
FARUM |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
390 |
1 |
Neve Morrison |
2005 |
|
GENTOFTE |
|
25m |
|
199 |
2 |
Emilia Høffer |
2001 |
0176BD |
STT |
|
25m |
|
157 |
3 |
Luna Luminari |
2005 |
|
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:38.89 |
145 |
4 |
Mathilde Holm Villadsen |
2006 |
|
SOLRØD |
|
25m |
|
388 |
5 |
Vilja Meinert Jacobsen |
2005 |
|
GENTOFTE |
|
25m |
|
468 |
6 |
Linea Christiansen |
2003 |
|
ODSHERRED |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
168 |
1 |
Maja Zastrojevic |
2006 |
|
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:32.95 |
164 |
2 |
Johanna Rasmussen |
2006 |
|
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:20.00 |
181 |
3 |
Helena Fogh Kronborg |
2005 |
|
STT |
|
25m |
1:59.71 |
193 |
4 |
Emma Haagen |
2006 |
0676AH |
STT |
|
25m |
2:04.22 |
304 |
5 |
Lara Ghizzaui |
2007 |
|
VI39 |
|
25m |
2:20.63 |
148 |
6 |
Laila Elliks |
2005 |
|
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:38.09 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
385 |
1 |
Christine Heimann Larsen |
2005 |
|
GENTOFTE |
|
25m |
1:55.99 |
86 |
2 |
Karoline K. Larsen |
2004 |
0484AJ |
FARUM |
|
25m |
1:54.99 |
151 |
3 |
Caja Klingenberg Jacobsen |
2006 |
0644AF |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:53.25 |
192 |
4 |
Isabella M. Madsen |
2007 |
0798AA |
STT |
|
25m |
1:54.69 |
425 |
5 |
Emma Nissen |
2004 |
0406AL |
HILLERØD |
|
25m |
1:55.03 |
152 |
6 |
Nora Kejser |
2004 |
0476AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:58.07 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
162 |
1 |
Lilya Oregan |
2005 |
0522AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:52.01 |
102 |
2 |
Leonora M Postgaard |
2006 |
0666AD |
GSK |
|
25m |
1:49.91 |
107 |
3 |
Safira Vestergaard |
2005 |
0516AJ |
GSK |
|
25m |
1:49.38 |
182 |
4 |
Sofie Korczak |
2004 |
0426AN |
STT |
|
50m |
1:49.54 |
101 |
5 |
Anna Østerby |
2005 |
0554AJ |
GSK |
|
25m |
1:50.25 |
191 |
6 |
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
0628AB |
STT |
|
25m |
1:52.99 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
184 |
1 |
Hanna Rørbech |
2006 |
0672AG |
STT |
|
25m |
1:48.56 |
373 |
2 |
Stella Demuth Andersen |
2006 |
0694AE |
GENTOFTE |
|
25m |
1:42.72 |
97 |
3 |
Frida Vaabengaard Jensen |
2004 |
0486AP |
GSK |
|
25m |
1:39.12 |
376 |
4 |
Patricia Petersen |
2005 |
0526AA |
GENTOFTE |
|
25m |
1:40.50 |
391 |
5 |
Frederikke Vinderslev |
2005 |
0506AN |
GENTOFTE |
|
25m |
1:46.72 |
378 |
6 |
Emilie Clara Lindberg |
2005 |
0574AO |
GENTOFTE |
|
25m |
1:49.37 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
183 |
1 |
Dicte Laurberg Vedel |
2006 |
0606AA |
STT |
|
50m |
1:37.83 |
153 |
2 |
Cille Kirketerp |
2005 |
|
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:35.19 |
124 |
3 |
Amanda Pandrup Elmstrøm |
2002 |
0258BA |
SOLRØD |
|
25m |
1:34.56 |
380 |
4 |
Johanna Dahms |
2004 |
0416AT |
GENTOFTE |
|
25m |
1:35.14 |
374 |
5 |
Emma S. Kristensen |
2005 |
0526AO |
GENTOFTE |
|
25m |
1:36.59 |
201 |
6 |
Caroline Møller |
2002 |
0244BA |
STT |
|
25m |
1:38.27 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
138 |
1 |
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
0548AJ |
SOLRØD |
|
25m |
1:30.99 |
136 |
2 |
Ida Bekker Poulsen |
2002 |
0242BA |
SOLRØD |
|
25m |
1:30.08 |
106 |
3 |
Laura Thomadsen |
2004 |
0412AH |
GSK |
|
50m |
1:29.56 |
471 |
4 |
Sofie-Amalie Føns Lomholt |
2001 |
0118BA |
ODSHERRED |
|
25m |
1:29.62 |
459 |
5 |
Annika Toft Rasmussen |
2004 |
0414AL |
A6 |
|
25m |
1:30.81 |
384 |
6 |
Anna R. Strøbek |
2005 |
0586AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
1:31.76 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
81 |
1 |
Maya Ehlers Hansen |
2004 |
0432AI |
FARUM |
|
25m |
1:27.39 |
381 |
2 |
Thea Møller Larsen |
2005 |
0574AC |
GENTOFTE |
|
25m |
1:26.26 |
279 |
3 |
Frida Bramming |
2002 |
0254AJ |
VORDINGB |
|
25m |
1:24.70 |
84 |
4 |
Dagmar Boeck |
2004 |
0458AM |
FARUM |
|
25m |
1:25.21 |
85 |
5 |
Naya Dige |
2003 |
0352AP |
FARUM |
|
25m |
1:26.83 |
375 |
6 |
Kristine Nilsson Norby |
2005 |
0534AC |
GENTOFTE |
|
25m |
1:28.36 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
397 |
1 |
Sophia Hyldtoft |
2004 |
0488AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
1:23.47 |
20 |
2 |
Rebecca Petersen |
2005 |
0572AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:21.98 |
415 |
3 |
Josephine Holst Vinther |
2004 |
0432AC |
GENTOFTE |
|
25m |
1:20.90 |
436 |
4 |
Matilda Colley |
2003 |
0344AG |
A6 |
|
25m |
1:21.11 |
141 |
5 |
Lærke Samsø Svenningsen |
2002 |
0206AW |
SOLRØD |
|
25m |
1:23.00 |
255 |
6 |
Julie Dahl |
2004 |
0418AN |
VAT CPH |
|
25m |
1:24.68 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
440 |
1 |
Emma Ekman |
2004 |
0494AG |
A6 |
|
25m |
1:20.34 |
406 |
2 |
Astrid Permin |
2003 |
0344AF |
GENTOFTE |
|
25m |
1:19.00 |
83 |
3 |
Sarah Holm Clausen |
2004 |
0486AG |
FARUM |
|
25m |
1:18.93 |
79 |
4 |
Maja Damsgaard |
2003 |
0372AP |
FARUM |
|
25m |
1:18.95 |
256 |
5 |
Josephine B. U. Danielsen |
2003 |
0326AD |
VAT CPH |
|
25m |
1:20.15 |
299 |
6 |
Lærke Blond |
2003 |
0362AW |
VI39 |
|
25m |
1:20.87 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
410 |
1 |
Norah Szczepanski |
2003 |
0354AY |
GENTOFTE |
|
25m |
1:18.54 |
6 |
2 |
Maya Solvej H. Bärmann |
2004 |
0498AM |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:18.41 |
80 |
3 |
Emma Eistrup Crow |
2002 |
0224AI |
FARUM |
|
25m |
1:18.25 |
284 |
4 |
Freja Petersen |
2000 |
0018BE |
VORDINGB |
|
25m |
1:18.29 |
444 |
5 |
Clara Sass Husum |
2004 |
0474AM |
A6 |
|
50m |
1:18.48 |
266 |
6 |
Anna Maria Madsen |
2004 |
0444AJ |
VAT CPH |
|
25m |
1:18.92 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
393 |
1 |
Isobel Crosskey |
2003 |
0302BB |
GENTOFTE |
|
25m |
1:18.00 |
443 |
2 |
Christine Henriksen |
2003 |
0376AM |
A6 |
|
25m |
1:17.50 |
274 |
3 |
Schastine Skifter Tabor |
2005 |
0598AB |
VAT CPH |
|
25m |
1:16.72 |
262 |
4 |
Astrid Høffer |
2004 |
0438AB |
VAT CPH |
|
25m |
1:17.34 |
9 |
5 |
Anna Eliasen Dehlholm |
2004 |
0462AK |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:17.80 |
455 |
6 |
Freja Møller |
2004 |
0442AF |
A6 |
|
25m |
1:18.07 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
452 |
1 |
Isabel Lillebæk |
2004 |
|
A6 |
|
25m |
1:15.94 |
280 |
2 |
Maya Krogh Brønnicke |
2005 |
0508AB |
VORDINGB |
|
25m |
1:15.53 |
413 |
3 |
Clara Toft |
2004 |
0406AA |
GENTOFTE |
|
25m |
1:14.94 |
263 |
4 |
Laura L. Hørning |
2004 |
0456AC |
VAT CPH |
|
50m |
1:15.46 |
422 |
5 |
Minna Juul |
2001 |
0176BC |
HILLERØD |
|
25m |
1:15.76 |
301 |
6 |
Clara Hartvig-Olsen |
2004 |
0402AP |
VI39 |
|
25m |
1:16.25 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
437 |
1 |
Louise Dahl |
2003 |
0362AN |
A6 |
|
50m |
1:13.68 |
128 |
2 |
Victoria Kappel |
2000 |
0044AC |
SOLRØD |
|
25m |
1:12.28 |
395 |
3 |
Frederikke Falk-List |
2004 |
0488AB |
GENTOFTE |
|
25m |
1:11.39 |
126 |
4 |
Sara Hassel Toubro |
1999 |
9922BD |
SOLRØD |
|
25m |
1:11.68 |
238 |
5 |
Sofie Hertzberg |
2002 |
0262AK |
VAT CPH |
|
25m |
1:12.29 |
423 |
6 |
Mathilde Emilie K. Larsen |
2002 |
0288AP |
HILLERØD |
|
25m |
1:14.16 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
146 |
1 |
Johanne Vium-Heinesen |
2000 |
0052AW |
SOLRØD |
|
25m |
1:10.73 |
466 |
2 |
Astrid Katrine Andersen |
2002 |
0278AX |
ODSHERRED |
|
25m |
1:09.90 |
130 |
3 |
Cathrine Lauritsen |
1999 |
9954AZ |
SOLRØD |
|
25m |
1:09.48 |
134 |
4 |
Frederikke Amund Nielsen |
1999 |
9994AZ |
SOLRØD |
|
25m |
1:09.83 |
476 |
5 |
Zara Wendel |
2002 |
0222AW |
ODSHERRED |
|
25m |
1:10.37 |
78 |
6 |
Mia Krüger |
2002 |
0224AG |
FARUM |
|
50m |
1:10.93 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
446 |
1 |
Pernille Elm Jensen |
2003 |
0302AI |
A6 |
|
25m |
1:08.44 |
143 |
2 |
Caroline Friis Thirstrup |
2000 |
0012BA |
SOLRØD |
|
25m |
1:08.06 |
254 |
3 |
Victoria Vorm |
2001 |
0104AF |
VAT CPH |
|
25m |
1:07.48 |
245 |
4 |
Julie Laugesen |
2003 |
0308AF |
VAT CPH |
|
25m |
1:07.84 |
433 |
5 |
Ulrikke Veje |
2002 |
0258AK |
HILLERØD |
|
25m |
1:08.11 |
427 |
6 |
Clara Qvade Rasmusen |
2001 |
0148AH |
HILLERØD |
|
25m |
1:08.80 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
249 |
1 |
Ida T Mose |
2002 |
0242AK |
VAT CPH |
|
25m |
1:07.12 |
75 |
2 |
Simone Jørgensen |
1999 |
9928AN |
FARUM |
|
50m |
1:05.59 |
432 |
3 |
Matilde Weibel |
2002 |
0244AC |
HILLERØD |
|
25m |
1:05.32 |
428 |
4 |
Sofia Qvade Rasmusen |
2001 |
0138AH |
HILLERØD |
|
25m |
1:05.44 |
426 |
5 |
Emilie Trolle Pedersen |
1999 |
9972AV |
HILLERØD |
|
25m |
1:07.06 |
300 |
6 |
Caroline Veggerby |
2003 |
0318AN |
VI39 |
|
25m |
1:07.28 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
246 |
1 |
Mathilde Laugesen |
2001 |
0176AL |
VAT CPH |
|
25m |
1:04.00 |
236 |
2 |
Alberte M Hansen |
2000 |
0004AC |
VAT CPH |
|
25m |
1:03.59 |
240 |
3 |
Xandra Huryn |
2001 |
0138AB |
VAT CPH |
|
25m |
1:03.44 |
241 |
4 |
Xenia Huryn |
2000 |
0088AW |
VAT CPH |
|
25m |
1:03.54 |
74 |
5 |
Stine Saaby Schmidt |
2002 |
0258AI |
FARUM |
|
25m |
1:03.82 |
248 |
6 |
Sara Mortensen |
2001 |
0136AW |
VAT CPH |
|
25m |
1:04.27 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 |
Udskriftsdato |
24 oktober 2015 |
Licens til Swim Team Taastrup |
Udskriftstidspunkt |
08:24 |
|