Startliste for Efterårsstævne
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 240 | Huryn Xandra | 2001 | VAT CPH | 0138AB | 25 m | 1:03.44 | |
2 | 241 | Huryn Xenia | 2000 | VAT CPH | 0088AW | 25 m | 1:03.54 | |
3 | 236 | Hansen Alberte M | 2000 | VAT CPH | 0004AC | 25 m | 1:03.59 | |
4 | 74 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | 1:03.82 | |
5 | 246 | Laugesen Mathilde | 2001 | VAT CPH | 0176AL | 25 m | 1:04.00 | |
6 | 248 | Mortensen Sara | 2001 | VAT CPH | 0136AW | 25 m | 1:04.27 | |
7 | 432 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 1:05.32 | |
8 | 428 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 1:05.44 | |
9 | 75 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 1:05.59 | |
10 | 426 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 1:07.06 | |
11 | 249 | Mose Ida T | 2002 | VAT CPH | 0242AK | 25 m | 1:07.12 | |
12 | 300 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 1:07.28 | |
13 | 254 | Vorm Victoria | 2001 | VAT CPH | 0104AF | 25 m | 1:07.48 | |
14 | 245 | Laugesen Julie | 2003 | VAT CPH | 0308AF | 25 m | 1:07.84 | |
15 | 143 | Thirstrup Caroline Friis | 2000 | SOLRØD | 0012BA | 25 m | 1:08.06 | |
16 | 433 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 1:08.11 | |
17 | 446 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 1:08.44 | |
18 | 427 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 1:08.80 | |
19 | 130 | Lauritsen Cathrine | 1999 | SOLRØD | 9954AZ | 25 m | 1:09.48 | |
20 | 134 | Nielsen Frederikke Amund | 1999 | SOLRØD | 9994AZ | 25 m | 1:09.83 | |
21 | 466 | Andersen Astrid Katrine | 2002 | ODSHERRED | 0278AX | 25 m | 1:09.90 | |
22 | 476 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 0222AW | 25 m | 1:10.37 | |
23 | 146 | Vium-Heinesen Johanne | 2000 | SOLRØD | 0052AW | 25 m | 1:10.73 | |
24 | 78 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 50 m | 1:10.93 | |
25 | 395 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 1:11.39 | |
26 | 126 | Toubro Sara Hassel | 1999 | SOLRØD | 9922BD | 25 m | 1:11.68 | |
27 | 257 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | VAT CPH | 0392AI | 50 m | 1:12.07 | |
28 | 128 | Kappel Victoria | 2000 | SOLRØD | 0044AC | 25 m | 1:12.28 | |
29 | 238 | Hertzberg Sofie | 2002 | VAT CPH | 0262AK | 25 m | 1:12.29 | |
30 | 437 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 50 m | 1:13.68 | |
31 | 469 | Grømma Amalie Horsfeldt A | 1999 | ODSHERRED | 9956BB | 25 m | 1:13.88 | EFT |
32 | 423 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 1:14.16 | |
33 | 413 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 1:14.94 | |
34 | 263 | Hørning Laura L. | 2004 | VAT CPH | 0456AC | 50 m | 1:15.46 | |
35 | 280 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VORDINGB | 0508AB | 25 m | 1:15.53 | |
36 | 422 | Juul Minna | 2001 | HILLERØD | 0176BC | 25 m | 1:15.76 | |
37 | 452 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 25 m | 1:15.94 | ||
38 | 301 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 1:16.25 | |
39 | 274 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VAT CPH | 0598AB | 25 m | 1:16.72 | |
40 | 262 | Høffer Astrid | 2004 | VAT CPH | 0438AB | 25 m | 1:17.34 | |
41 | 443 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 25 m | 1:17.50 | |
42 | 9 | Dehlholm Anna Eliasen | 2004 | HOVEDSTAD | 0462AK | 25 m | 1:17.80 | |
43 | 393 | Crosskey Isobel | 2003 | GENTOFTE | 0302BB | 25 m | 1:18.00 | |
44 | 455 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 1:18.07 | |
45 | 80 | Crow Emma Eistrup | 2002 | FARUM | 0224AI | 25 m | 1:18.25 | |
46 | 284 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 1:18.29 | |
47 | 6 | Bärmann Maya Solvej H. | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AM | 25 m | 1:18.41 | |
48 | 444 | Husum Clara Sass | 2004 | A6 | 0474AM | 50 m | 1:18.48 | |
49 | 410 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 0354AY | 25 m | 1:18.54 | |
50 | 266 | Madsen Anna Maria | 2004 | VAT CPH | 0444AJ | 25 m | 1:18.92 | |
51 | 83 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 25 m | 1:18.93 | |
52 | 79 | Damsgaard Maja | 2003 | FARUM | 0372AP | 25 m | 1:18.95 | |
53 | 406 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 1:19.00 | |
54 | 256 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VAT CPH | 0326AD | 25 m | 1:20.15 | |
55 | 440 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 25 m | 1:20.34 | |
56 | 299 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 1:20.87 | |
57 | 415 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 1:20.90 | |
58 | 436 | Colley Matilda | 2003 | A6 | 0344AG | 25 m | 1:21.11 | |
59 | 20 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:21.98 | |
60 | 141 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 1:23.00 | |
61 | 397 | Hyldtoft Sophia | 2004 | GENTOFTE | 0488AJ | 25 m | 1:23.47 | |
62 | 255 | Dahl Julie | 2004 | VAT CPH | 0418AN | 25 m | 1:24.68 | |
63 | 279 | Bramming Frida | 2002 | VORDINGB | 0254AJ | 25 m | 1:24.70 | |
64 | 84 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 25 m | 1:25.21 | |
65 | 381 | Larsen Thea Møller | 2005 | GENTOFTE | 0574AC | 25 m | 1:26.26 | |
66 | 85 | Dige Naya | 2003 | FARUM | 0352AP | 25 m | 1:26.83 | |
67 | 81 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 25 m | 1:27.39 | |
68 | 375 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 1:28.36 | |
69 | 106 | Thomadsen Laura | 2004 | GSK | 0412AH | 50 m | 1:29.56 | |
70 | 471 | Lomholt Sofie-Amalie Føns | 2001 | ODSHERRED | 0118BA | 25 m | 1:29.62 | |
71 | 136 | Poulsen Ida Bekker | 2002 | SOLRØD | 0242BA | 25 m | 1:30.08 | |
72 | 459 | Rasmussen Annika Toft | 2004 | A6 | 0414AL | 25 m | 1:30.81 | |
73 | 138 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 1:30.99 | |
74 | 384 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 1:31.76 | |
75 | 124 | Elmstrøm Amanda Pandrup | 2002 | SOLRØD | 0258BA | 25 m | 1:34.56 | |
76 | 380 | Dahms Johanna | 2004 | GENTOFTE | 0416AT | 25 m | 1:35.14 | |
77 | 153 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:35.19 | ||
78 | 383 | Kaae Amalie-Victoria | 2005 | GENTOFTE | 0526AI | 25 m | 1:36.07 | |
79 | 374 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 1:36.59 | |
80 | 183 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | STT | 0606AA | 50 m | 1:37.83 | |
81 | 201 | Møller Caroline | 2002 | STT | 0244BA | 25 m | 1:38.27 | |
82 | 97 | Jensen Frida Vaabengaard | 2004 | GSK | 0486AP | 25 m | 1:39.12 | |
83 | 376 | Petersen Patricia | 2005 | GENTOFTE | 0526AA | 25 m | 1:40.50 | |
84 | 373 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:42.72 | |
85 | 391 | Vinderslev Frederikke | 2005 | GENTOFTE | 0506AN | 25 m | 1:46.72 | |
86 | 184 | Rørbech Hanna | 2006 | STT | 0672AG | 25 m | 1:48.56 | |
87 | 378 | Lindberg Emilie Clara | 2005 | GENTOFTE | 0574AO | 25 m | 1:49.37 | |
88 | 107 | Vestergaard Safira | 2005 | GSK | 0516AJ | 25 m | 1:49.38 | |
89 | 182 | Korczak Sofie | 2004 | STT | 0426AN | 50 m | 1:49.54 | |
90 | 102 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:49.91 | |
91 | 101 | Østerby Anna | 2005 | GSK | 0554AJ | 25 m | 1:50.25 | |
92 | 162 | Oregan Lilya | 2005 | VAT CPH-MK | 0522AM | 25 m | 1:52.01 | |
93 | 191 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | STT | 0628AB | 25 m | 1:52.99 | |
94 | 151 | Jacobsen Caja Klingenberg | 2006 | VAT CPH-MK | 0644AF | 25 m | 1:53.25 | |
95 | 192 | Madsen Isabella M. | 2007 | STT | 0798AA | 25 m | 1:54.69 | |
96 | 86 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 25 m | 1:54.99 | |
97 | 425 | Nissen Emma | 2004 | HILLERØD | 0406AL | 25 m | 1:55.03 | |
98 | 385 | Larsen Christine Heimann | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 1:55.99 | ||
99 | 152 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 1:58.07 | |
100 | 181 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | STT | 25 m | 1:59.71 | ||
101 | 193 | Haagen Emma | 2006 | STT | 0676AH | 25 m | 2:04.22 | |
102 | 164 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:20.00 | ||
103 | 304 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 25 m | 2:20.63 | ||
104 | 168 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:32.95 | ||
105 | 148 | Elliks Laila | 2005 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:38.09 | ||
106 | 157 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:38.89 | ||
107 | 89 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 25 m | ||
108 | 145 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 25 m | |||
109 | 195 | Danielsen Jasmin | 2001 | STT | 0108BD | 25 m | ||
110 | 199 | Høffer Emilia | 2001 | STT | 0176BD | 25 m | ||
111 | 388 | Jacobsen Vilja Meinert | 2005 | GENTOFTE | 25 m | |||
112 | 390 | Morrison Neve | 2005 | GENTOFTE | 25 m | |||
113 | 403 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 25 m | |||
114 | 468 | Christiansen Linea | 2003 | ODSHERRED | 25 m | |||
115 | 470 | Johansen Liv D. | 2002 | ODSHERRED | 0254AX | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2015 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 2, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 251 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VAT CPH | 0347AC | 25 m | 59.47 | |
2 | 58 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 50 m | 1:00.91 | |
3 | 435 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 25 m | 1:02.20 | |
4 | 473 | Olesen Boas | 2000 | ODSHERRED | 0099AN | 25 m | 1:03.20 | |
5 | 232 | Andersen Victor N | 2000 | VAT CPH | 0097AK | 25 m | 1:03.62 | |
6 | 133 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 1:03.63 | |
7 | 412 | Thorndahl Gustav B. | 2001 | GENTOFTE | 0165AP | 25 m | 1:03.86 | |
8 | 244 | Langvad Rasmus | 2000 | VAT CPH | 0045AD | 25 m | 1:04.25 | |
9 | 252 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VAT CPH | 0091AC | 25 m | 1:04.55 | |
10 | 453 | Madsen Alexander Skarby | 2001 | A6 | 0183AD | 25 m | 1:05.12 | |
11 | 61 | Rehling Viktor Nysøe | 2001 | FARUM | 0191AF | 25 m | 1:05.28 | |
12 | 60 | Damgaard Anders Christian | 2000 | FARUM | 0037AN | 25 m | 1:05.48 | |
13 | 197 | Hansen Patrick S. | 2000 | STT | 0089AT | 25 m | 1:05.48 | |
14 | 419 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 1:06.09 | |
15 | 135 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 9945AU | 25 m | 1:06.26 | |
16 | 475 | Sørensen Gustav | 1996 | ODSHERRED | 9635AQ | 25 m | 1:06.63 | |
17 | 277 | Wrist-Elkjær Simon | 2002 | VAT CPH | 0293AF | 25 m | 1:06.94 | |
18 | 295 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 1:07.72 | |
19 | 4 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 1:07.74 | |
20 | 294 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 1:08.52 | |
21 | 418 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 50 m | 1:08.97 | |
22 | 462 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 1:09.35 | |
23 | 205 | Poulsen Rasmus Emil | 2001 | STT | 0167AQ | 25 m | 1:10.26 | |
24 | 467 | Christiansen Asmund V. | 2000 | ODSHERRED | 0097AS | 25 m | 1:11.17 | |
25 | 275 | Wagner Jeppe | 2003 | VAT CPH | 0387AF | 25 m | 1:11.18 | |
26 | 19 | Olsen Cornelius | 2005 | HOVEDSTAD | 0515AD | 25 m | 1:12.37 | |
27 | 296 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 1:13.10 | |
28 | 206 | Rasmusen Kristoffer | 2000 | STT | 0087AM | 25 m | 1:13.11 | |
29 | 401 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 1:13.89 | |
30 | 311 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 1:13.96 | |
31 | 66 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 25 m | 1:14.54 | |
32 | 129 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 1:17.69 | |
33 | 64 | Lau Malte Færgemann | 2001 | FARUM | 0139AQ | 25 m | 1:17.97 | |
34 | 261 | Hjalholt Malte | 2003 | VAT CPH | 0355AG | 25 m | 1:18.21 | |
35 | 312 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:19.77 | |
36 | 69 | Als-Nielsen Simon | 2003 | FARUM | 0383AG | 25 m | 1:19.81 | |
37 | 147 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 1:20.00 | |
38 | 71 | Steenberg Boris | 2002 | FARUM | 0215AE | 25 m | 1:20.44 | |
39 | 445 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 25 m | 1:21.81 | ||
40 | 170 | Alwan Jakob Nadeem | 2003 | STT | 0367AL | 25 m | 1:22.05 | |
41 | 442 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 50 m | 1:23.09 | |
42 | 87 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 25 m | 1:23.18 | |
43 | 482 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 1:23.58 | EFT |
44 | 472 | Lundgreen Jeppe Just | 2002 | ODSHERRED | 0209AR | 25 m | 1:24.58 | |
45 | 196 | Gervø William | 2003 | STT | 0391AP | 25 m | 1:24.92 | |
46 | 399 | Ji Penghao | 2003 | GENTOFTE | 0311AK | 25 m | 1:25.14 | |
47 | 96 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 1:25.61 | |
48 | 207 | Riegels Vilhelm Hørring | 2003 | STT | 0321AH | 25 m | 1:26.45 | |
49 | 70 | Enderslev Mikkel Toft | 2001 | FARUM | 0169AS | 25 m | 1:28.28 | |
50 | 93 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 50 m | 1:28.40 | |
51 | 200 | Jensen William | 2002 | STT | 0209AF | 50 m | 1:29.17 | |
52 | 159 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 1:29.66 | |
53 | 166 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:31.27 | |
54 | 371 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 1:31.73 | |
55 | 478 | Midtgaard Felix H. | 2004 | GENTOFTE | 0451AD | 25 m | 1:33.03 | EFT |
56 | 288 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:33.97 | |
57 | 369 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 1:34.72 | |
58 | 165 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:39.93 | ||
59 | 187 | Datcu Stefan | 2006 | STT | 0661AD | 25 m | 1:41.91 | |
60 | 155 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:51.32 | ||
61 | 290 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:51.99 | |
62 | 368 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 1:52.21 | |
63 | 307 | Merez Benjamin | 2006 | VI39 | 25 m | 1:55.56 | ||
64 | 156 | Krak Oskar | 2005 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:00.00 | ||
65 | 161 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:00.00 | ||
66 | 167 | Tragstrup Tobias | 2005 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:00.00 | ||
67 | 189 | Pilgaard William F. | 2006 | STT | 0677AD | 25 m | 2:00.41 | |
68 | 289 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 2:03.41 | |
69 | 203 | Olsen Emil | 2006 | STT | 0689AD | 25 m | 2:03.45 | |
70 | 186 | Petersen Peter K. M. | 2006 | STT | 0665AD | 25 m | 2:17.72 | |
71 | 127 | Heckmann Mathias Sonne | 2003 | SOLRØD | 25 m | |||
72 | 139 | Skinne Thor Bjørn | 2003 | SOLRØD | 25 m | |||
73 | 140 | Svenningsen Daniel Samsø | 2005 | SOLRØD | 25 m | |||
74 | 142 | Sørensen Andreas Lau | 2004 | SOLRØD | 25 m | |||
75 | 188 | Hejbroch Simon | 2006 | STT | 0633AE | 25 m | ||
76 | 198 | Hayatzaki Jonas | 2007 | STT | 0779AA | 25 m | ||
77 | 291 | Splidt-Samuelsen Stefan | 2006 | VI39 | 25 m | |||
78 | 367 | Jørgense Christian Skjold | 2004 | GENTOFTE | 25 m | |||
79 | 370 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | ||
80 | 451 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | A6 | 0471AB | 25 m | ||
81 | 474 | Olesen Jonas | 2003 | ODSHERRED | 25 m | |||
82 | 477 | Krogh Harald | 2001 | VORDINGB | 25 m | EFT | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2015 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 18 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 43.63 | |
2 | 7 | Bømler Nichole Juul | 2005 | HOVEDSTAD | 0548AF | 25 m | 45.21 | |
3 | 1 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 45.51 | |
4 | 17 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 45.67 | |
5 | 90 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 25 m | 45.84 | |
6 | 285 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 25 m | 47.56 | ||
7 | 309 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 51.68 | |
8 | 305 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 53.20 | |
9 | 373 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 55.35 | |
10 | 163 | Rasmussen Elvira Osman | 2006 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:00.00 | ||
11 | 162 | Oregan Lilya | 2005 | VAT CPH-MK | 0522AM | 25 m | 1:00.31 | |
12 | 104 | Stærke Petrea Hostrup | 2006 | GSK | 0664AD | 25 m | 1:03.40 | |
13 | 149 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:04.41 | ||
14 | 125 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 25 m | |||
15 | 132 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 25 m | |||
16 | 145 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 25 m | |||
17 | 304 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2015 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 4, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 310 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 41.11 | |
2 | 416 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 41.52 | |
3 | 306 | Jørgensen Christopher | 2005 | VI39 | 0539AC | 50 m | 43.94 | |
4 | 431 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 50.04 | |
5 | 371 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 51.10 | |
6 | 175 | Skadhauge Jonathan | 2005 | STT | 0509AE | 25 m | 52.04 | |
7 | 187 | Datcu Stefan | 2006 | STT | 0661AD | 25 m | 53.75 | |
8 | 420 | Galsøe Johan | 2005 | HILLERØD | 0537AF | 25 m | 54.78 | |
9 | 155 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 25 m | 57.00 | ||
10 | 370 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 57.73 | |
11 | 177 | Rasmussen Frederik | 2005 | STT | 0531AF | 25 m | 58.87 | |
12 | 290 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:02.14 | |
13 | 188 | Hejbroch Simon | 2006 | STT | 0633AE | 25 m | 1:02.18 | |
14 | 179 | Vergmann Sune | 2005 | STT | 0595AH | 25 m | 1:02.72 | |
15 | 186 | Petersen Peter K. M. | 2006 | STT | 0665AD | 25 m | 1:06.48 | |
16 | 289 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:16.24 | |
17 | 140 | Svenningsen Daniel Samsø | 2005 | SOLRØD | 25 m | |||
18 | 291 | Splidt-Samuelsen Stefan | 2006 | VI39 | 25 m | |||
19 | 307 | Merez Benjamin | 2006 | VI39 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2015 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 5, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 247 | Mathiesen Caroline | 2001 | VAT CPH | 0172AG | 25 m | 1:07.66 | |
2 | 250 | Nickelsen Josefine | 2001 | VAT CPH | 0146AO | 25 m | 1:10.54 | |
3 | 448 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 50 m | 1:10.92 | |
4 | 460 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 1:14.88 | |
5 | 242 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | VAT CPH | 0138AC | 25 m | 1:16.70 | |
6 | 456 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 25 m | 1:17.64 | |
7 | 426 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 1:17.84 | |
8 | 239 | Hougaard Camilla | 2002 | VAT CPH | 0282AJ | 25 m | 1:18.05 | |
9 | 476 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 0222AW | 25 m | 1:20.16 | |
10 | 134 | Nielsen Frederikke Amund | 1999 | SOLRØD | 9994AZ | 25 m | 1:20.48 | |
11 | 146 | Vium-Heinesen Johanne | 2000 | SOLRØD | 0052AW | 25 m | 1:21.22 | |
12 | 408 | Schrøder Sia Nikoline | 2003 | GENTOFTE | 0304AB | 25 m | 1:22.12 | |
13 | 144 | Sass Nikoline Victoria | 1999 | SOLRØD | 9914AR | 25 m | 1:22.63 | |
14 | 393 | Crosskey Isobel | 2003 | GENTOFTE | 0302BB | 25 m | 1:22.76 | |
15 | 444 | Husum Clara Sass | 2004 | A6 | 0474AM | 25 m | 1:22.87 | |
16 | 276 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | VAT CPH | 0398AE | 25 m | 1:23.09 | |
17 | 126 | Toubro Sara Hassel | 1999 | SOLRØD | 9922BD | 25 m | 1:23.89 | |
18 | 267 | Mathiesen Mathilde | 2004 | VAT CPH | 0432AD | 25 m | 1:23.91 | |
19 | 394 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 1:25.70 | |
20 | 243 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | VAT CPH | 0258AJ | 50 m | 1:26.68 | |
21 | 452 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 25 m | 1:27.13 | ||
22 | 413 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 1:28.96 | |
23 | 8 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 1:29.81 | |
24 | 91 | Rasmussen Emma Sahl | 2004 | FARUM | 0472AD | 25 m | 1:30.48 | |
25 | 436 | Colley Matilda | 2003 | A6 | 0344AG | 50 m | 1:32.19 | |
26 | 86 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 25 m | 1:32.50 | |
27 | 83 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 25 m | 1:32.99 | |
28 | 20 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:33.19 | |
29 | 141 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 1:33.22 | |
30 | 7 | Bømler Nichole Juul | 2005 | HOVEDSTAD | 0548AF | 25 m | 1:33.55 | |
31 | 450 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 1:33.96 | |
32 | 201 | Møller Caroline | 2002 | STT | 0244BA | 25 m | 1:34.59 | |
33 | 98 | Langvad Malene | 2004 | GSK | 0416AC | 25 m | 1:34.79 | |
34 | 1 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 1:35.23 | |
35 | 411 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 25 m | 1:36.13 | |
36 | 282 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 25 m | 1:36.73 | ||
37 | 459 | Rasmussen Annika Toft | 2004 | A6 | 0414AL | 25 m | 1:40.07 | |
38 | 24 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 1:40.22 | |
39 | 422 | Juul Minna | 2001 | HILLERØD | 0176BC | 25 m | 1:41.32 | |
40 | 421 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 1:41.51 | |
41 | 183 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | STT | 0606AA | 25 m | 1:43.19 | |
42 | 434 | Andreasen Lucca | 2004 | A6 | 0422AN | 25 m | 1:46.24 | |
43 | 99 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:48.02 | |
44 | 441 | From Frederikke Meisner | 2004 | A6 | 0418AM | 25 m | 1:49.87 | |
45 | 380 | Dahms Johanna | 2004 | GENTOFTE | 0416AT | 25 m | 1:50.86 | |
46 | 374 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 1:55.21 | |
47 | 85 | Dige Naya | 2003 | FARUM | 0352AP | 25 m | 1:55.62 | |
48 | 184 | Rørbech Hanna | 2006 | STT | 0672AG | 25 m | 1:55.96 | |
49 | 378 | Lindberg Emilie Clara | 2005 | GENTOFTE | 0574AO | 25 m | 1:56.81 | |
50 | 182 | Korczak Sofie | 2004 | STT | 0426AN | 25 m | 1:59.36 | |
51 | 152 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 1:59.94 | |
52 | 168 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:18.74 | ||
53 | 150 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:20.00 | ||
54 | 89 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 25 m | ||
55 | 195 | Danielsen Jasmin | 2001 | STT | 0108BD | 25 m | ||
56 | 199 | Høffer Emilia | 2001 | STT | 0176BD | 25 m | ||
57 | 235 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VAT CPH | 0298AO | 25 m | ||
58 | 388 | Jacobsen Vilja Meinert | 2005 | GENTOFTE | 25 m | |||
59 | 389 | Green Tate | 2006 | GENTOFTE | 25 m | |||
60 | 390 | Morrison Neve | 2005 | GENTOFTE | 25 m | |||
61 | 470 | Johansen Liv D. | 2002 | ODSHERRED | 0254AX | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2015 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 6, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 233 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VAT CPH | 0193AK | 25 m | 1:06.55 | |
2 | 237 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VAT CPH | 9925AK | 25 m | 1:08.16 | |
3 | 234 | Dyrved Daniel | 2000 | VAT CPH | 0047AK | 25 m | 1:08.60 | |
4 | 260 | Hansen Tobias Dan | 2002 | VAT CPH | 0243AC | 50 m | 1:08.88 | |
5 | 480 | Daugbjerg Christoffer | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 1:09.89 | EFT |
6 | 59 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 25 m | 1:10.31 | |
7 | 253 | Rendlev Alexander | 2001 | VAT CPH | 0121AE | 25 m | 1:10.38 | |
8 | 463 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 25 m | 1:15.55 | |
9 | 133 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 1:17.23 | |
10 | 402 | Lindquist Linus | 2002 | GENTOFTE | 0241AH | 25 m | 1:17.37 | |
11 | 418 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 1:19.03 | |
12 | 265 | Langvad Thomas | 2002 | VAT CPH | 0223AC | 25 m | 1:19.20 | |
13 | 277 | Wrist-Elkjær Simon | 2002 | VAT CPH | 0293AF | 50 m | 1:19.21 | |
14 | 467 | Christiansen Asmund V. | 2000 | ODSHERRED | 0097AS | 25 m | 1:20.36 | |
15 | 63 | Larsen Johannes K. | 2002 | FARUM | 0257AE | 25 m | 1:21.02 | |
16 | 481 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:21.16 | EFT | |
17 | 11 | Fuhrmann Jet Lee | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 1:21.40 | |
18 | 414 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 1:23.82 | |
19 | 12 | Greisen Sebastian K. | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 1:24.88 | |
20 | 398 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 1:24.96 | |
21 | 400 | Lange Andreas Holst | 2002 | GENTOFTE | 0213AH | 25 m | 1:26.56 | |
22 | 297 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 1:26.60 | |
23 | 407 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 1:26.83 | |
24 | 171 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 25 m | 1:27.00 | |
25 | 404 | Madsen Oliver | 2003 | GENTOFTE | 0315AD | 25 m | 1:27.66 | |
26 | 311 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 1:27.95 | |
27 | 409 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 1:28.04 | |
28 | 306 | Jørgensen Christopher | 2005 | VI39 | 0539AC | 25 m | 1:28.30 | |
29 | 19 | Olsen Cornelius | 2005 | HOVEDSTAD | 0515AD | 25 m | 1:28.72 | |
30 | 405 | Misander Elias Kongsted | 2002 | GENTOFTE | 0291AH | 25 m | 1:29.37 | |
31 | 442 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 25 m | 1:30.98 | |
32 | 396 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 1:31.34 | |
33 | 23 | Sandfeld Kristoffer | 2003 | HOVEDSTAD | 0313AE | 25 m | 1:32.33 | |
34 | 172 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 25 m | 1:34.33 | |
35 | 147 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 1:35.00 | |
36 | 308 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:37.34 | |
37 | 464 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 1:37.53 | |
38 | 159 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 1:40.00 | |
39 | 170 | Alwan Jakob Nadeem | 2003 | STT | 0367AL | 25 m | 1:40.95 | |
40 | 94 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | GSK | 0589AB | 25 m | 1:40.97 | |
41 | 173 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | STT | 0471AH | 50 m | 1:41.34 | |
42 | 87 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 25 m | 1:41.51 | |
43 | 64 | Lau Malte Færgemann | 2001 | FARUM | 0139AQ | 25 m | 1:43.47 | |
44 | 69 | Als-Nielsen Simon | 2003 | FARUM | 0383AG | 25 m | 1:45.90 | |
45 | 178 | Knudsen Kalle Germer | 2004 | STT | 0487AE | 50 m | 1:50.08 | |
46 | 165 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:56.36 | ||
47 | 176 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | STT | 0413AE | 25 m | 2:00.23 | |
48 | 417 | Bojer Matias | 2002 | HILLERØD | 0257AP | 25 m | 2:02.01 | |
49 | 160 | Møller Mathias | 2004 | VAT CPH-MK | 0437AF | 25 m | 2:40.99 | |
50 | 70 | Enderslev Mikkel Toft | 2001 | FARUM | 0169AS | 25 m | ||
51 | 71 | Steenberg Boris | 2002 | FARUM | 0215AE | 25 m | ||
52 | 127 | Heckmann Mathias Sonne | 2003 | SOLRØD | 25 m | |||
53 | 367 | Jørgense Christian Skjold | 2004 | GENTOFTE | 25 m | |||
54 | 472 | Lundgreen Jeppe Just | 2002 | ODSHERRED | 0209AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2015 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 7, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 457 | A6 Piger 1 | 2003 | A6 | 25 m | 2:02.16 | ||
2 | 120 | Solrød Piger | 1998 | SOLRØD | 25 m | 2:04.72 | ||
3 | 72 | Farum Piger 1 | 1999 | FARUM | 25 m | 2:05.00 | ||
4 | 458 | A6 Piger 2 | 2004 | A6 | 25 m | 2:15.00 | ||
5 | 387 | Gentofte Piger 4 | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 2:16.91 | ||
6 | 298 | Turbo Tøser | 2003 | VI39 | 25 m | 2:19.25 | ||
7 | 77 | Farum Piger 2 | 2002 | FARUM | 25 m | 2:19.99 | ||
8 | 278 | Vordingborg Piger | 2000 | VORDINGB | 25 m | 2:25.00 | ||
9 | 82 | Farum Piger 3 | 2003 | FARUM | 25 m | 2:29.99 | ||
10 | 100 | Glostrup Piger 1 | 2005 | GSK | 25 m | 2:45.00 | ||
11 | 180 | Stt T1 Tøser | 2004 | STT | 25 m | 3:10.00 | ||
12 | 123 | Solrød T Piger | 2005 | SOLRØD | 25 m | |||
13 | 372 | Gentofte Piger 1 | 2005 | GENTOFTE | 25 m | |||
14 | 382 | Gentofte Piger 3 | 2005 | GENTOFTE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2015 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 8, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 438 | A6 Drenge 1 | 2001 | A6 | 25 m | 2:01.92 | ||
2 | 292 | Mucho Macho | 2002 | VI39 | 25 m | 2:05.00 | ||
3 | 57 | Farum Drenge 1 | 2000 | FARUM | 25 m | 2:08.99 | ||
4 | 439 | A6 Drenge 2 | 2004 | A6 | 25 m | 2:10.00 | ||
5 | 62 | Farum Drenge 2 | 2001 | FARUM | 25 m | 2:19.99 | ||
6 | 67 | Farum Drenge 3 | 2001 | FARUM | 25 m | 2:30.00 | ||
7 | 366 | Gentofte Drenge | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 2:30.00 | ||
8 | 169 | Stt T1 Boys1 | 2003 | STT | 25 m | 2:55.00 | ||
9 | 174 | Stt T1 Boys2 | 2004 | STT | 25 m | 3:00.00 | ||
10 | 185 | Stt T2 Drenge | 2006 | STT | 25 m | 3:20.00 | ||
11 | 119 | Solrød Drenge | 1994 | SOLRØD | 25 m | |||
12 | 122 | Solrød T Drenge | 2003 | SOLRØD | 25 m | |||
13 | 287 | Minisoldater | 2007 | VI39 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2015 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 9, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 18 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 1:29.49 | |
2 | 302 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:31.95 | |
3 | 280 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VORDINGB | 0508AB | 25 m | 1:34.18 | |
4 | 20 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:34.46 | |
5 | 15 | Hove Ronja | 2005 | HOVEDSTAD | 0552AE | 25 m | 1:34.71 | |
6 | 17 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 1:37.41 | |
7 | 389 | Green Tate | 2006 | GENTOFTE | 25 m | 1:41.47 | ||
8 | 375 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 1:41.87 | |
9 | 386 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 1:43.67 | |
10 | 309 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:46.17 | |
11 | 379 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 1:46.22 | |
12 | 376 | Petersen Patricia | 2005 | GENTOFTE | 0526AA | 25 m | 1:47.24 | |
13 | 138 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 1:47.71 | |
14 | 285 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 25 m | 1:49.43 | ||
15 | 383 | Kaae Amalie-Victoria | 2005 | GENTOFTE | 0526AI | 25 m | 1:52.10 | |
16 | 131 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 1:52.50 | |
17 | 373 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:56.48 | |
18 | 102 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:58.27 | |
19 | 381 | Larsen Thea Møller | 2005 | GENTOFTE | 0574AC | 25 m | 2:00.03 | |
20 | 107 | Vestergaard Safira | 2005 | GSK | 0516AJ | 25 m | 2:02.21 | |
21 | 153 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:02.90 | ||
22 | 101 | Østerby Anna | 2005 | GSK | 0554AJ | 25 m | 2:06.51 | |
23 | 151 | Jacobsen Caja Klingenberg | 2006 | VAT CPH-MK | 0644AF | 25 m | 2:07.85 | |
24 | 191 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | STT | 0628AB | 25 m | 2:10.21 | |
25 | 104 | Stærke Petrea Hostrup | 2006 | GSK | 0664AD | 25 m | 2:11.68 | |
26 | 149 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:27.87 | ||
27 | 157 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:40.00 | ||
28 | 164 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:49.00 | ||
29 | 90 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 25 m | ||
30 | 192 | Madsen Isabella M. | 2007 | STT | 0798AA | 25 m | ||
31 | 193 | Haagen Emma | 2006 | STT | 0676AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2015 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 10, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 12 | Greisen Sebastian K. | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 1:23.30 | |
2 | 401 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 1:29.47 | |
3 | 312 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:33.44 | |
4 | 310 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:36.21 | |
5 | 368 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 1:40.65 | |
6 | 178 | Knudsen Kalle Germer | 2004 | STT | 0487AE | 25 m | 1:42.31 | |
7 | 173 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | STT | 0471AH | 25 m | 1:43.71 | |
8 | 369 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 1:46.36 | |
9 | 179 | Vergmann Sune | 2005 | STT | 0595AH | 25 m | 1:47.63 | |
10 | 88 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 1:53.35 | |
11 | 288 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:56.35 | |
12 | 154 | Knudsen Magnus B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0523AE | 25 m | 1:57.00 | |
13 | 189 | Pilgaard William F. | 2006 | STT | 0677AD | 25 m | 2:07.81 | |
14 | 156 | Krak Oskar | 2005 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:20.00 | ||
15 | 161 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:20.00 | ||
16 | 167 | Tragstrup Tobias | 2005 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:20.00 | ||
17 | 186 | Petersen Peter K. M. | 2006 | STT | 0665AD | 25 m | ||
18 | 188 | Hejbroch Simon | 2006 | STT | 0633AE | 25 m | ||
19 | 198 | Hayatzaki Jonas | 2007 | STT | 0779AA | 25 m | ||
20 | 203 | Olsen Emil | 2006 | STT | 0689AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2015 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 11, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 246 | Laugesen Mathilde | 2001 | VAT CPH | 0176AL | 25 m | 2:34.11 | |
2 | 236 | Hansen Alberte M | 2000 | VAT CPH | 0004AC | 25 m | 2:34.67 | |
3 | 254 | Vorm Victoria | 2001 | VAT CPH | 0104AF | 25 m | 2:37.66 | |
4 | 240 | Huryn Xandra | 2001 | VAT CPH | 0138AB | 25 m | 2:39.48 | |
5 | 248 | Mortensen Sara | 2001 | VAT CPH | 0136AW | 25 m | 2:41.42 | |
6 | 428 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 2:42.95 | |
7 | 449 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 50 m | 2:44.49 | |
8 | 235 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VAT CPH | 0298AO | 25 m | 2:44.56 | |
9 | 432 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 2:44.93 | |
10 | 76 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 25 m | 2:46.94 | |
11 | 300 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 2:55.55 | |
12 | 433 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 2:57.42 | |
13 | 134 | Nielsen Frederikke Amund | 1999 | SOLRØD | 9994AZ | 25 m | 2:59.19 | |
14 | 273 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | VAT CPH | 0476AA | 25 m | 2:59.60 | |
15 | 14 | Hoeck Rebecca | 2004 | HOVEDSTAD | 0488AF | 25 m | 3:03.12 | |
16 | 126 | Toubro Sara Hassel | 1999 | SOLRØD | 9922BD | 25 m | 3:03.13 | |
17 | 25 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 3:03.79 | |
18 | 21 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 3:06.86 | |
19 | 299 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 3:07.02 | |
20 | 263 | Hørning Laura L. | 2004 | VAT CPH | 0456AC | 25 m | 3:10.78 | |
21 | 29 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 3:15.88 | |
22 | 450 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 3:20.68 | |
23 | 255 | Dahl Julie | 2004 | VAT CPH | 0418AN | 25 m | 3:22.22 | |
24 | 301 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 50 m | 3:25.14 | |
25 | 136 | Poulsen Ida Bekker | 2002 | SOLRØD | 0242BA | 25 m | 3:27.34 | |
26 | 266 | Madsen Anna Maria | 2004 | VAT CPH | 0444AJ | 25 m | 3:29.55 | |
27 | 286 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 3:36.61 | |
28 | 124 | Elmstrøm Amanda Pandrup | 2002 | SOLRØD | 0258BA | 25 m | 3:50.63 | |
29 | 106 | Thomadsen Laura | 2004 | GSK | 0412AH | 25 m | 3:59.91 | |
30 | 80 | Crow Emma Eistrup | 2002 | FARUM | 0224AI | 25 m | 4:00.21 | |
31 | 79 | Damsgaard Maja | 2003 | FARUM | 0372AP | 25 m | ||
32 | 97 | Jensen Frida Vaabengaard | 2004 | GSK | 0486AP | 25 m | ||
33 | 281 | Christiansen Emilie F. | 2002 | VORDINGB | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2015 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 12, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 237 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VAT CPH | 9925AK | 25 m | 2:24.75 | |
2 | 260 | Hansen Tobias Dan | 2002 | VAT CPH | 0243AC | 25 m | 2:29.67 | |
3 | 58 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 25 m | 2:29.83 | |
4 | 258 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VAT CPH | 0277AI | 25 m | 2:30.67 | |
5 | 244 | Langvad Rasmus | 2000 | VAT CPH | 0045AD | 25 m | 2:32.50 | |
6 | 435 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 25 m | 2:35.90 | |
7 | 232 | Andersen Victor N | 2000 | VAT CPH | 0097AK | 25 m | 2:38.98 | |
8 | 252 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VAT CPH | 0091AC | 25 m | 2:39.42 | |
9 | 259 | Grell Oskar Skov | 2002 | VAT CPH | 0217AC | 25 m | 2:41.77 | |
10 | 293 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 2:42.11 | |
11 | 265 | Langvad Thomas | 2002 | VAT CPH | 0223AC | 25 m | 2:42.99 | |
12 | 465 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 25 m | 2:45.73 | |
13 | 295 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 2:47.05 | |
14 | 269 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VAT CPH | 0109AP | 50 m | 2:47.16 | |
15 | 133 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 2:47.20 | |
16 | 462 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 2:47.50 | |
17 | 419 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 2:47.62 | |
18 | 272 | Skadhauge Oliver | 2002 | VAT CPH | 0297AG | 25 m | 2:48.06 | |
19 | 28 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 2:50.94 | |
20 | 206 | Rasmusen Kristoffer | 2000 | STT | 0087AM | 25 m | 2:52.23 | |
21 | 412 | Thorndahl Gustav B. | 2001 | GENTOFTE | 0165AP | 25 m | 2:52.35 | |
22 | 402 | Lindquist Linus | 2002 | GENTOFTE | 0241AH | 25 m | 2:52.98 | |
23 | 453 | Madsen Alexander Skarby | 2001 | A6 | 0183AD | 25 m | 2:53.88 | |
24 | 4 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 2:54.67 | |
25 | 481 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:54.75 | EFT | |
26 | 271 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VAT CPH | 0185AH | 25 m | 2:55.05 | |
27 | 454 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 25 m | 2:59.68 | |
28 | 392 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 3:04.38 | |
29 | 396 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 3:05.74 | |
30 | 475 | Sørensen Gustav | 1996 | ODSHERRED | 9635AQ | 25 m | 3:06.15 | |
31 | 400 | Lange Andreas Holst | 2002 | GENTOFTE | 0213AH | 25 m | 3:06.24 | |
32 | 275 | Wagner Jeppe | 2003 | VAT CPH | 0387AF | 25 m | 3:12.45 | |
33 | 68 | Rosenvold David Cano | 2001 | FARUM | 0153AR | 25 m | 3:15.90 | |
34 | 22 | Rosing Jonathan Tuxen | 2003 | HOVEDSTAD | 0311AH | 25 m | 3:17.74 | |
35 | 264 | Johansen Asger | 2003 | VAT CPH | 0395AE | 25 m | 3:21.28 | |
36 | 464 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 3:30.23 | |
37 | 200 | Jensen William | 2002 | STT | 0209AF | 25 m | 3:31.33 | |
38 | 65 | Daugelis Alens | 2002 | FARUM | 0275AJ | 25 m | ||
39 | 197 | Hansen Patrick S. | 2000 | STT | 0089AT | 25 m | ||
40 | 205 | Poulsen Rasmus Emil | 2001 | STT | 0167AQ | 25 m | ||
41 | 283 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2015 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 13, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 302 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 38.70 | |
2 | 1 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 40.45 | |
3 | 15 | Hove Ronja | 2005 | HOVEDSTAD | 0552AE | 25 m | 41.86 | |
4 | 280 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VORDINGB | 0508AB | 25 m | 42.60 | |
5 | 24 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 43.51 | |
6 | 99 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 46.23 | |
7 | 375 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 47.93 | |
8 | 386 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 49.55 | |
9 | 309 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 49.64 | |
10 | 384 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 49.84 | |
11 | 17 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 53.73 | |
12 | 191 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | STT | 0628AB | 25 m | 56.37 | |
13 | 181 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | STT | 25 m | 57.07 | ||
14 | 381 | Larsen Thea Møller | 2005 | GENTOFTE | 0574AC | 25 m | 1:07.86 | |
15 | 148 | Elliks Laila | 2005 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:09.34 | ||
16 | 151 | Jacobsen Caja Klingenberg | 2006 | VAT CPH-MK | 0644AF | 25 m | 1:09.48 | |
17 | 137 | Sepstrup-Skjoldner Andrea | 2006 | SOLRØD | 0606AD | 25 m | ||
18 | 192 | Madsen Isabella M. | 2007 | STT | 0798AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2015 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 14, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 12 | Greisen Sebastian K. | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 39.60 | |
2 | 310 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 40.94 | |
3 | 308 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 50 m | 41.00 | |
4 | 416 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 41.30 | |
5 | 172 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 25 m | 43.19 | |
6 | 93 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 43.24 | |
7 | 94 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | GSK | 0589AB | 25 m | 45.09 | |
8 | 431 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 45.66 | |
9 | 166 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 45.73 | |
10 | 482 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 46.50 | EFT |
11 | 96 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 49.92 | |
12 | 171 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 25 m | 51.70 | |
13 | 451 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | A6 | 0471AB | 25 m | 51.81 | |
14 | 165 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 25 m | 52.19 | ||
15 | 175 | Skadhauge Jonathan | 2005 | STT | 0509AE | 25 m | 53.24 | |
16 | 177 | Rasmussen Frederik | 2005 | STT | 0531AF | 25 m | 57.65 | |
17 | 160 | Møller Mathias | 2004 | VAT CPH-MK | 0437AF | 25 m | 1:00.28 | |
18 | 88 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 1:00.43 | |
19 | 176 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | STT | 0413AE | 25 m | 1:01.92 | |
20 | 420 | Galsøe Johan | 2005 | HILLERØD | 0537AF | 25 m | 1:02.61 | |
21 | 154 | Knudsen Magnus B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0523AE | 25 m | 1:12.49 | |
22 | 203 | Olsen Emil | 2006 | STT | 0689AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2015 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 15, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 245 | Laugesen Julie | 2003 | VAT CPH | 0308AF | 25 m | 1:09.50 | |
2 | 249 | Mose Ida T | 2002 | VAT CPH | 0242AK | 25 m | 1:11.80 | |
3 | 73 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 25 m | 1:11.97 | |
4 | 74 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | 1:14.04 | |
5 | 460 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 1:14.91 | |
6 | 427 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 1:15.04 | |
7 | 456 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 50 m | 1:15.96 | |
8 | 143 | Thirstrup Caroline Friis | 2000 | SOLRØD | 0012BA | 25 m | 1:17.52 | |
9 | 239 | Hougaard Camilla | 2002 | VAT CPH | 0282AJ | 50 m | 1:18.30 | |
10 | 257 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | VAT CPH | 0392AI | 25 m | 1:21.55 | |
11 | 238 | Hertzberg Sofie | 2002 | VAT CPH | 0262AK | 25 m | 1:21.84 | |
12 | 78 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 25 m | 1:22.69 | |
13 | 273 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | VAT CPH | 0476AA | 25 m | 1:23.07 | EFT |
14 | 247 | Mathiesen Caroline | 2001 | VAT CPH | 0172AG | 25 m | 1:23.37 | |
15 | 455 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 1:28.14 | |
16 | 256 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VAT CPH | 0326AD | 25 m | 1:30.51 | |
17 | 476 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 0222AW | 25 m | 1:30.60 | |
18 | 243 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | VAT CPH | 0258AJ | 25 m | 1:31.94 | |
19 | 469 | Grømma Amalie Horsfeldt A | 1999 | ODSHERRED | 9956BB | 25 m | 1:34.29 | |
20 | 436 | Colley Matilda | 2003 | A6 | 0344AG | 25 m | 1:34.33 | |
21 | 21 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 1:34.72 | |
22 | 394 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 1:35.00 | |
23 | 410 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 0354AY | 25 m | 1:36.29 | |
24 | 279 | Bramming Frida | 2002 | VORDINGB | 0254AJ | 25 m | 1:36.32 | |
25 | 397 | Hyldtoft Sophia | 2004 | GENTOFTE | 0488AJ | 25 m | 1:39.90 | |
26 | 8 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 1:41.79 | |
27 | 6 | Bärmann Maya Solvej H. | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AM | 25 m | 1:43.79 | |
28 | 83 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 25 m | 1:48.69 | |
29 | 9 | Dehlholm Anna Eliasen | 2004 | HOVEDSTAD | 0462AK | 25 m | 1:53.68 | |
30 | 27 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 50 m | 1:56.86 | |
31 | 262 | Høffer Astrid | 2004 | VAT CPH | 0438AB | 25 m | 1:56.91 | |
32 | 81 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2015 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 16, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 251 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VAT CPH | 0347AC | 25 m | 1:04.15 | |
2 | 234 | Dyrved Daniel | 2000 | VAT CPH | 0047AK | 25 m | 1:09.84 | |
3 | 258 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VAT CPH | 0277AI | 25 m | 1:10.15 | |
4 | 473 | Olesen Boas | 2000 | ODSHERRED | 0099AN | 25 m | 1:11.92 | |
5 | 295 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 1:12.26 | |
6 | 268 | Munkholm Marcus | 2001 | VAT CPH | 0169AC | 25 m | 1:13.65 | |
7 | 463 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 25 m | 1:14.50 | |
8 | 465 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 25 m | 1:14.67 | |
9 | 259 | Grell Oskar Skov | 2002 | VAT CPH | 0217AC | 25 m | 1:16.91 | |
10 | 270 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VAT CPH | 0205AF | 25 m | 1:21.39 | |
11 | 414 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 1:23.16 | |
12 | 5 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 1:25.04 | |
13 | 454 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 25 m | 1:26.55 | |
14 | 26 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 1:28.93 | |
15 | 59 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 25 m | 1:29.15 | |
16 | 65 | Daugelis Alens | 2002 | FARUM | 0275AJ | 25 m | 1:31.82 | |
17 | 405 | Misander Elias Kongsted | 2002 | GENTOFTE | 0291AH | 25 m | 1:33.05 | |
18 | 28 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 1:33.78 | |
19 | 392 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 1:35.42 | |
20 | 68 | Rosenvold David Cano | 2001 | FARUM | 0153AR | 25 m | 1:37.71 | |
21 | 409 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 1:40.05 | |
22 | 13 | Hald Jakob | 2003 | HOVEDSTAD | 0305AL | 25 m | 1:45.00 | |
23 | 16 | Knudsen Mads Guldborg | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AE | 25 m | 1:45.00 | |
24 | 2 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 25 m | 1:46.11 | |
25 | 23 | Sandfeld Kristoffer | 2003 | HOVEDSTAD | 0313AE | 50 m | 1:46.64 | |
26 | 22 | Rosing Jonathan Tuxen | 2003 | HOVEDSTAD | 0311AH | 25 m | 2:04.64 | |
27 | 261 | Hjalholt Malte | 2003 | VAT CPH | 0355AG | 25 m | 2:09.92 | |
28 | 417 | Bojer Matias | 2002 | HILLERØD | 0257AP | 25 m | 2:17.01 | |
29 | 63 | Larsen Johannes K. | 2002 | FARUM | 0257AE | 25 m | ||
30 | 283 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | ||
31 | 472 | Lundgreen Jeppe Just | 2002 | ODSHERRED | 0209AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2015 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 17, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 448 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 25 m | 2:31.55 | |
2 | 395 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 2:45.77 | |
3 | 408 | Schrøder Sia Nikoline | 2003 | GENTOFTE | 0304AB | 25 m | 2:55.71 | |
4 | 267 | Mathiesen Mathilde | 2004 | VAT CPH | 0432AD | 25 m | 3:01.05 | EFT |
5 | 144 | Sass Nikoline Victoria | 1999 | SOLRØD | 9914AR | 25 m | 3:04.71 | |
6 | 443 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 25 m | 3:05.13 | |
7 | 446 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 50 m | 3:06.31 | |
8 | 415 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 3:16.87 | |
9 | 440 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 25 m | 3:21.40 | |
10 | 27 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 50 m | 3:25.22 | |
11 | 406 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 3:26.93 | |
12 | 98 | Langvad Malene | 2004 | GSK | 0416AC | 50 m | 3:29.65 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2015 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 18, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 58 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 25 m | 2:20.69 | |
2 | 253 | Rendlev Alexander | 2001 | VAT CPH | 0121AE | 25 m | 2:23.00 | |
3 | 233 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VAT CPH | 0193AK | 25 m | 2:23.65 | |
4 | 59 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 25 m | 2:31.12 | |
5 | 480 | Daugbjerg Christoffer | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 2:33.83 | EFT |
6 | 272 | Skadhauge Oliver | 2002 | VAT CPH | 0297AG | 25 m | 2:42.13 | |
7 | 135 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 9945AU | 25 m | 2:51.32 | |
8 | 418 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 2:55.21 | |
9 | 271 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VAT CPH | 0185AH | 25 m | 2:56.14 | |
10 | 407 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 3:01.38 | |
11 | 398 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 3:02.45 | |
12 | 311 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 3:03.52 | |
13 | 129 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 3:10.03 | |
14 | 404 | Madsen Oliver | 2003 | GENTOFTE | 0315AD | 25 m | 3:13.09 | |
15 | 399 | Ji Penghao | 2003 | GENTOFTE | 0311AK | 25 m | 3:25.83 | |
16 | 445 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 25 m | 3:37.37 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2015 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 19, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 457 | A6 Piger 1 | 2003 | A6 | 25 m | 2:15.80 | ||
2 | 72 | Farum Piger 1 | 1999 | FARUM | 25 m | 2:15.99 | ||
3 | 77 | Farum Piger 2 | 2002 | FARUM | 25 m | 2:29.99 | ||
4 | 458 | A6 Piger 2 | 2004 | A6 | 25 m | 2:30.00 | ||
5 | 298 | Turbo Tøser | 2003 | VI39 | 25 m | 2:33.31 | ||
6 | 377 | Gentofte Piger 2 | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 2:37.94 | ||
7 | 82 | Farum Piger 3 | 2003 | FARUM | 25 m | 2:50.00 | ||
8 | 278 | Vordingborg Piger | 2000 | VORDINGB | 25 m | 2:55.00 | ||
9 | 100 | Glostrup Piger 1 | 2005 | GSK | 25 m | 3:15.00 | ||
10 | 180 | Stt T1 Tøser | 2004 | STT | 25 m | 3:20.00 | ||
11 | 121 | Solrød Piger 1 | 1998 | SOLRØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2015 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 20, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 438 | A6 Drenge 1 | 2001 | A6 | 25 m | 2:16.60 | ||
2 | 292 | Mucho Macho | 2002 | VI39 | 25 m | 2:18.00 | ||
3 | 57 | Farum Drenge 1 | 2000 | FARUM | 25 m | 2:19.99 | ||
4 | 439 | A6 Drenge 2 | 2004 | A6 | 25 m | 2:25.00 | ||
5 | 62 | Farum Drenge 2 | 2001 | FARUM | 25 m | 2:30.00 | ||
6 | 67 | Farum Drenge 3 | 2001 | FARUM | 25 m | 2:45.00 | ||
7 | 366 | Gentofte Drenge | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 2:50.00 | ||
8 | 169 | Stt T1 Boys1 | 2003 | STT | 25 m | 3:00.00 | ||
9 | 174 | Stt T1 Boys2 | 2004 | STT | 25 m | 3:10.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2015 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 21, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 241 | Huryn Xenia | 2000 | VAT CPH | 0088AW | 25 m | 28.49 | |
2 | 74 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | 28.57 | |
3 | 250 | Nickelsen Josefine | 2001 | VAT CPH | 0146AO | 25 m | 28.88 | |
4 | 73 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 25 m | 29.51 | |
5 | 456 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 25 m | 30.08 | |
6 | 242 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | VAT CPH | 0138AC | 50 m | 30.63 | |
7 | 426 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 30.76 | |
8 | 130 | Lauritsen Cathrine | 1999 | SOLRØD | 9954AZ | 25 m | 30.83 | |
9 | 449 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | 30.85 | |
10 | 433 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 31.24 | |
11 | 466 | Andersen Astrid Katrine | 2002 | ODSHERRED | 0278AX | 25 m | 31.57 | |
12 | 276 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | VAT CPH | 0398AE | 50 m | 31.84 | |
13 | 427 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 32.04 | |
14 | 128 | Kappel Victoria | 2000 | SOLRØD | 0044AC | 25 m | 32.26 | |
15 | 437 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 25 m | 32.41 | |
16 | 257 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | VAT CPH | 0392AI | 25 m | 32.74 | |
17 | 274 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VAT CPH | 0598AB | 50 m | 33.25 | |
18 | 423 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 33.64 | |
19 | 469 | Grømma Amalie Horsfeldt A | 1999 | ODSHERRED | 9956BB | 25 m | 34.02 | EFT |
20 | 452 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 25 m | 34.28 | ||
21 | 422 | Juul Minna | 2001 | HILLERØD | 0176BC | 25 m | 34.36 | |
22 | 79 | Damsgaard Maja | 2003 | FARUM | 0372AP | 25 m | 34.53 | |
23 | 282 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 25 m | 34.61 | ||
24 | 84 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 25 m | 34.74 | |
25 | 80 | Crow Emma Eistrup | 2002 | FARUM | 0224AI | 25 m | 34.78 | |
26 | 302 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 34.81 | |
27 | 81 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 25 m | 35.00 | |
28 | 393 | Crosskey Isobel | 2003 | GENTOFTE | 0302BB | 25 m | 35.07 | |
29 | 301 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 50 m | 35.27 | |
30 | 262 | Høffer Astrid | 2004 | VAT CPH | 0438AB | 50 m | 35.38 | |
31 | 91 | Rasmussen Emma Sahl | 2004 | FARUM | 0472AD | 25 m | 35.70 | |
32 | 18 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 36.23 | |
33 | 267 | Mathiesen Mathilde | 2004 | VAT CPH | 0432AD | 25 m | 36.42 | |
34 | 14 | Hoeck Rebecca | 2004 | HOVEDSTAD | 0488AF | 25 m | 36.59 | |
35 | 421 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 36.90 | |
36 | 141 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 37.06 | |
37 | 85 | Dige Naya | 2003 | FARUM | 0352AP | 25 m | 37.14 | |
38 | 286 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 38.11 | |
39 | 411 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 25 m | 38.11 | |
40 | 124 | Elmstrøm Amanda Pandrup | 2002 | SOLRØD | 0258BA | 25 m | 38.39 | |
41 | 471 | Lomholt Sofie-Amalie Føns | 2001 | ODSHERRED | 0118BA | 25 m | 38.72 | |
42 | 15 | Hove Ronja | 2005 | HOVEDSTAD | 0552AE | 25 m | 38.94 | |
43 | 255 | Dahl Julie | 2004 | VAT CPH | 0418AN | 50 m | 39.73 | |
44 | 99 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 40.32 | |
45 | 24 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 40.98 | |
46 | 90 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 50 m | 41.61 | |
47 | 459 | Rasmussen Annika Toft | 2004 | A6 | 0414AL | 25 m | 42.14 | |
48 | 425 | Nissen Emma | 2004 | HILLERØD | 0406AL | 25 m | 42.81 | |
49 | 305 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 43.02 | |
50 | 89 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 25 m | 43.56 | |
51 | 131 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 44.19 | |
52 | 434 | Andreasen Lucca | 2004 | A6 | 0422AN | 25 m | 44.67 | |
53 | 379 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 44.95 | |
54 | 403 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 25 m | 46.03 | ||
55 | 441 | From Frederikke Meisner | 2004 | A6 | 0418AM | 25 m | 47.39 | |
56 | 97 | Jensen Frida Vaabengaard | 2004 | GSK | 0486AP | 25 m | 47.52 | |
57 | 137 | Sepstrup-Skjoldner Andrea | 2006 | SOLRØD | 0606AD | 25 m | 47.59 | |
58 | 391 | Vinderslev Frederikke | 2005 | GENTOFTE | 0506AN | 25 m | 49.23 | |
59 | 162 | Oregan Lilya | 2005 | VAT CPH-MK | 0522AM | 25 m | 49.30 | |
60 | 184 | Rørbech Hanna | 2006 | STT | 0672AG | 25 m | 49.44 | |
61 | 163 | Rasmussen Elvira Osman | 2006 | VAT CPH-MK | 25 m | 53.13 | ||
62 | 181 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | STT | 25 m | 54.56 | ||
63 | 168 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:01.85 | ||
64 | 150 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:05.00 | ||
65 | 125 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 25 m | |||
66 | 132 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 25 m | |||
67 | 145 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 25 m | |||
68 | 385 | Larsen Christine Heimann | 2005 | GENTOFTE | 25 m | |||
69 | 388 | Jacobsen Vilja Meinert | 2005 | GENTOFTE | 25 m | |||
70 | 468 | Christiansen Linea | 2003 | ODSHERRED | 25 m | |||
71 | 470 | Johansen Liv D. | 2002 | ODSHERRED | 0254AX | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2015 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 22, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 365 | Joensen Markus | 1996 | VAT CPH | 9643AN | 25 m | 25.49 | |
2 | 251 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VAT CPH | 0347AC | 25 m | 26.40 | |
3 | 260 | Hansen Tobias Dan | 2002 | VAT CPH | 0243AC | 25 m | 26.65 | |
4 | 473 | Olesen Boas | 2000 | ODSHERRED | 0099AN | 25 m | 28.69 | |
5 | 268 | Munkholm Marcus | 2001 | VAT CPH | 0169AC | 25 m | 28.81 | |
6 | 435 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 25 m | 29.06 | |
7 | 61 | Rehling Viktor Nysøe | 2001 | FARUM | 0191AF | 25 m | 29.20 | |
8 | 419 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 29.58 | |
9 | 453 | Madsen Alexander Skarby | 2001 | A6 | 0183AD | 25 m | 29.87 | |
10 | 60 | Damgaard Anders Christian | 2000 | FARUM | 0037AN | 50 m | 30.16 | |
11 | 467 | Christiansen Asmund V. | 2000 | ODSHERRED | 0097AS | 25 m | 30.60 | |
12 | 277 | Wrist-Elkjær Simon | 2002 | VAT CPH | 0293AF | 50 m | 30.65 | |
13 | 294 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 50 m | 30.65 | |
14 | 269 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VAT CPH | 0109AP | 25 m | 30.70 | |
15 | 11 | Fuhrmann Jet Lee | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 30.84 | |
16 | 66 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 25 m | 31.51 | |
17 | 270 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VAT CPH | 0205AF | 50 m | 31.57 | |
18 | 293 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 31.76 | |
19 | 63 | Larsen Johannes K. | 2002 | FARUM | 0257AE | 25 m | 32.01 | |
20 | 454 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 25 m | 32.13 | |
21 | 296 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 32.75 | |
22 | 297 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 32.87 | |
23 | 396 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 33.41 | |
24 | 401 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 33.74 | |
25 | 129 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 34.54 | |
26 | 171 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 50 m | 34.56 | |
27 | 442 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 25 m | 35.06 | |
28 | 416 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 35.11 | |
29 | 196 | Gervø William | 2003 | STT | 0391AP | 25 m | 35.19 | |
30 | 207 | Riegels Vilhelm Hørring | 2003 | STT | 0321AH | 50 m | 35.64 | |
31 | 93 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 35.65 | |
32 | 178 | Knudsen Kalle Germer | 2004 | STT | 0487AE | 50 m | 35.69 | |
33 | 264 | Johansen Asger | 2003 | VAT CPH | 0395AE | 25 m | 35.72 | |
34 | 147 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 35.85 | |
35 | 96 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 50 m | 35.97 | |
36 | 306 | Jørgensen Christopher | 2005 | VI39 | 0539AC | 25 m | 36.05 | |
37 | 87 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 25 m | 36.31 | |
38 | 312 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 36.70 | |
39 | 172 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 25 m | 37.72 | |
40 | 166 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 38.31 | |
41 | 371 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 38.54 | |
42 | 431 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 38.89 | |
43 | 420 | Galsøe Johan | 2005 | HILLERØD | 0537AF | 25 m | 39.78 | |
44 | 478 | Midtgaard Felix H. | 2004 | GENTOFTE | 0451AD | 25 m | 40.66 | EFT |
45 | 88 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 42.20 | |
46 | 154 | Knudsen Magnus B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0523AE | 25 m | 42.75 | |
47 | 367 | Jørgense Christian Skjold | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 43.99 | ||
48 | 417 | Bojer Matias | 2002 | HILLERØD | 0257AP | 25 m | 44.32 | |
49 | 156 | Krak Oskar | 2005 | VAT CPH-MK | 25 m | 48.53 | ||
50 | 198 | Hayatzaki Jonas | 2007 | STT | 0779AA | 25 m | 51.76 | |
51 | 155 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 25 m | 52.00 | ||
52 | 189 | Pilgaard William F. | 2006 | STT | 0677AD | 25 m | 55.20 | |
53 | 127 | Heckmann Mathias Sonne | 2003 | SOLRØD | 25 m | |||
54 | 139 | Skinne Thor Bjørn | 2003 | SOLRØD | 25 m | |||
55 | 140 | Svenningsen Daniel Samsø | 2005 | SOLRØD | 25 m | |||
56 | 142 | Sørensen Andreas Lau | 2004 | SOLRØD | 25 m | |||
57 | 474 | Olesen Jonas | 2003 | ODSHERRED | 25 m | |||
58 | 477 | Krogh Harald | 2001 | VORDINGB | 25 m | EFT | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2015 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 23, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 274 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VAT CPH | 0598AB | 50 m | 48.64 | |
2 | 138 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 50.49 | |
3 | 376 | Petersen Patricia | 2005 | GENTOFTE | 0526AA | 25 m | 51.97 | |
4 | 7 | Bømler Nichole Juul | 2005 | HOVEDSTAD | 0548AF | 25 m | 53.41 | |
5 | 389 | Green Tate | 2006 | GENTOFTE | 25 m | 53.92 | ||
6 | 374 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 54.48 | |
7 | 386 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 54.53 | |
8 | 183 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | STT | 0606AA | 25 m | 55.16 | |
9 | 384 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 55.58 | |
10 | 305 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 55.79 | |
11 | 379 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 56.53 | |
12 | 107 | Vestergaard Safira | 2005 | GSK | 0516AJ | 25 m | 56.81 | |
13 | 391 | Vinderslev Frederikke | 2005 | GENTOFTE | 0506AN | 25 m | 57.06 | |
14 | 131 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 57.18 | |
15 | 101 | Østerby Anna | 2005 | GSK | 0554AJ | 25 m | 57.29 | |
16 | 102 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 58.25 | |
17 | 285 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 25 m | 58.33 | ||
18 | 153 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 25 m | 59.72 | ||
19 | 157 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:02.22 | ||
20 | 163 | Rasmussen Elvira Osman | 2006 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:05.00 | ||
21 | 137 | Sepstrup-Skjoldner Andrea | 2006 | SOLRØD | 0606AD | 25 m | 1:07.36 | |
22 | 193 | Haagen Emma | 2006 | STT | 0676AH | 25 m | 1:08.59 | |
23 | 150 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:09.17 | ||
24 | 104 | Stærke Petrea Hostrup | 2006 | GSK | 0664AD | 25 m | 1:09.43 | |
25 | 378 | Lindberg Emilie Clara | 2005 | GENTOFTE | 0574AO | 25 m | 1:10.54 | |
26 | 148 | Elliks Laila | 2005 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:10.86 | ||
27 | 149 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:16.43 | ||
28 | 164 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:16.76 | ||
29 | 125 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 25 m | |||
30 | 132 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 25 m | |||
31 | 383 | Kaae Amalie-Victoria | 2005 | GENTOFTE | 0526AI | 25 m | ||
32 | 385 | Larsen Christine Heimann | 2005 | GENTOFTE | 25 m | |||
33 | 390 | Morrison Neve | 2005 | GENTOFTE | 25 m | |||
34 | 403 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2015 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 24, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 11 | Fuhrmann Jet Lee | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 40.54 | |
2 | 451 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | A6 | 0471AB | 25 m | 47.48 | |
3 | 369 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 48.47 | |
4 | 308 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 48.86 | |
5 | 94 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | GSK | 0589AB | 25 m | 49.69 | |
6 | 19 | Olsen Cornelius | 2005 | HOVEDSTAD | 0515AD | 25 m | 50.56 | |
7 | 368 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 51.84 | |
8 | 173 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | STT | 0471AH | 25 m | 52.91 | |
9 | 478 | Midtgaard Felix H. | 2004 | GENTOFTE | 0451AD | 25 m | 55.43 | EFT |
10 | 159 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 55.75 | |
11 | 482 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 55.92 | EFT |
12 | 179 | Vergmann Sune | 2005 | STT | 0595AH | 25 m | 58.91 | |
13 | 167 | Tragstrup Tobias | 2005 | VAT CPH-MK | 25 m | 59.39 | ||
14 | 161 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:00.00 | ||
15 | 176 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | STT | 0413AE | 25 m | 1:01.06 | |
16 | 160 | Møller Mathias | 2004 | VAT CPH-MK | 0437AF | 25 m | 1:03.33 | |
17 | 175 | Skadhauge Jonathan | 2005 | STT | 0509AE | 25 m | 1:03.89 | |
18 | 177 | Rasmussen Frederik | 2005 | STT | 0531AF | 25 m | 1:15.37 | |
19 | 142 | Sørensen Andreas Lau | 2004 | SOLRØD | 25 m | |||
20 | 187 | Datcu Stefan | 2006 | STT | 0661AD | 25 m | ||
21 | 370 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2015 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 25, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 242 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | VAT CPH | 0138AC | 25 m | 1:18.95 | |
2 | 449 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | 1:19.96 | |
3 | 240 | Huryn Xandra | 2001 | VAT CPH | 0138AB | 25 m | 1:20.97 | |
4 | 235 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VAT CPH | 0298AO | 25 m | 1:21.44 | |
5 | 76 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 25 m | 1:21.75 | |
6 | 446 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 1:21.95 | |
7 | 460 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 1:23.31 | |
8 | 448 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 25 m | 1:24.50 | |
9 | 254 | Vorm Victoria | 2001 | VAT CPH | 0104AF | 25 m | 1:25.42 | |
10 | 299 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 1:27.63 | |
11 | 146 | Vium-Heinesen Johanne | 2000 | SOLRØD | 0052AW | 25 m | 1:29.96 | |
12 | 466 | Andersen Astrid Katrine | 2002 | ODSHERRED | 0278AX | 25 m | 1:31.35 | |
13 | 423 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 1:31.75 | |
14 | 444 | Husum Clara Sass | 2004 | A6 | 0474AM | 25 m | 1:32.70 | |
15 | 440 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 25 m | 1:34.34 | |
16 | 443 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 25 m | 1:34.85 | |
17 | 455 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 50 m | 1:35.67 | |
18 | 413 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 1:36.07 | |
19 | 266 | Madsen Anna Maria | 2004 | VAT CPH | 0444AJ | 25 m | 1:36.92 | |
20 | 276 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | VAT CPH | 0398AE | 25 m | 1:36.99 | |
21 | 263 | Hørning Laura L. | 2004 | VAT CPH | 0456AC | 25 m | 1:37.06 | |
22 | 128 | Kappel Victoria | 2000 | SOLRØD | 0044AC | 25 m | 1:37.89 | |
23 | 450 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 1:38.17 | |
24 | 25 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 1:38.55 | |
25 | 136 | Poulsen Ida Bekker | 2002 | SOLRØD | 0242BA | 25 m | 1:39.16 | |
26 | 29 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 1:39.68 | |
27 | 144 | Sass Nikoline Victoria | 1999 | SOLRØD | 9914AR | 25 m | 1:40.72 | |
28 | 84 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 25 m | 1:42.21 | |
29 | 273 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | VAT CPH | 0476AA | 25 m | 1:42.55 | |
30 | 6 | Bärmann Maya Solvej H. | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AM | 50 m | 1:45.76 | |
31 | 410 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 0354AY | 25 m | 1:46.29 | |
32 | 284 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 1:47.41 | |
33 | 406 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 1:49.84 | |
34 | 106 | Thomadsen Laura | 2004 | GSK | 0412AH | 25 m | 1:53.15 | |
35 | 441 | From Frederikke Meisner | 2004 | A6 | 0418AM | 25 m | 1:54.60 | |
36 | 434 | Andreasen Lucca | 2004 | A6 | 0422AN | 25 m | 1:55.60 | |
37 | 86 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 25 m | 1:56.61 | |
38 | 14 | Hoeck Rebecca | 2004 | HOVEDSTAD | 0488AF | 25 m | 1:57.49 | |
39 | 182 | Korczak Sofie | 2004 | STT | 0426AN | 50 m | 2:02.83 | |
40 | 425 | Nissen Emma | 2004 | HILLERØD | 0406AL | 25 m | 2:03.03 | |
41 | 152 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 2:09.00 | |
42 | 286 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | ||
43 | 468 | Christiansen Linea | 2003 | ODSHERRED | 25 m | |||
44 | 471 | Lomholt Sofie-Amalie Føns | 2001 | ODSHERRED | 0118BA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2015 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 26, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 479 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH-MK | 9927AP | 25 m | 1:14.96 | EFT |
2 | 237 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VAT CPH | 9925AK | 25 m | 1:17.41 | |
3 | 269 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VAT CPH | 0109AP | 25 m | 1:18.76 | |
4 | 258 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VAT CPH | 0277AI | 25 m | 1:19.03 | |
5 | 60 | Damgaard Anders Christian | 2000 | FARUM | 0037AN | 25 m | 1:19.31 | |
6 | 232 | Andersen Victor N | 2000 | VAT CPH | 0097AK | 25 m | 1:21.30 | |
7 | 294 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 1:21.82 | |
8 | 465 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 25 m | 1:23.18 | |
9 | 463 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 25 m | 1:23.37 | |
10 | 293 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 1:23.47 | |
11 | 462 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 1:25.18 | |
12 | 272 | Skadhauge Oliver | 2002 | VAT CPH | 0297AG | 25 m | 1:25.97 | |
13 | 265 | Langvad Thomas | 2002 | VAT CPH | 0223AC | 50 m | 1:28.18 | |
14 | 268 | Munkholm Marcus | 2001 | VAT CPH | 0169AC | 25 m | 1:28.38 | |
15 | 5 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 1:28.77 | |
16 | 259 | Grell Oskar Skov | 2002 | VAT CPH | 0217AC | 50 m | 1:29.05 | |
17 | 412 | Thorndahl Gustav B. | 2001 | GENTOFTE | 0165AP | 25 m | 1:29.37 | |
18 | 296 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 1:30.06 | |
19 | 407 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 1:31.93 | |
20 | 264 | Johansen Asger | 2003 | VAT CPH | 0395AE | 25 m | 1:33.99 | |
21 | 475 | Sørensen Gustav | 1996 | ODSHERRED | 9635AQ | 25 m | 1:34.99 | |
22 | 275 | Wagner Jeppe | 2003 | VAT CPH | 0387AF | 25 m | 1:36.42 | |
23 | 271 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VAT CPH | 0185AH | 50 m | 1:38.35 | |
24 | 68 | Rosenvold David Cano | 2001 | FARUM | 0153AR | 25 m | 1:38.60 | |
25 | 392 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 1:38.93 | |
26 | 4 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 1:40.00 | |
27 | 297 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 1:43.33 | |
28 | 464 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 1:45.61 | |
29 | 409 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 1:46.26 | |
30 | 445 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 25 m | 1:52.42 | ||
31 | 16 | Knudsen Mads Guldborg | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AE | 25 m | 1:52.85 | |
32 | 26 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 1:55.33 | |
33 | 2 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 25 m | 2:00.00 | |
34 | 13 | Hald Jakob | 2003 | HOVEDSTAD | 0305AL | 25 m | 2:03.29 | |
35 | 170 | Alwan Jakob Nadeem | 2003 | STT | 0367AL | 25 m | 2:40.48 | |
36 | 139 | Skinne Thor Bjørn | 2003 | SOLRØD | 25 m | |||
37 | 474 | Olesen Jonas | 2003 | ODSHERRED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2015 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 27, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 236 | Hansen Alberte M | 2000 | VAT CPH | 0004AC | 25 m | 2:13.36 | |
2 | 250 | Nickelsen Josefine | 2001 | VAT CPH | 0146AO | 25 m | 2:18.11 | |
3 | 428 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 2:19.98 | |
4 | 246 | Laugesen Mathilde | 2001 | VAT CPH | 0176AL | 25 m | 2:21.34 | |
5 | 241 | Huryn Xenia | 2000 | VAT CPH | 0088AW | 25 m | 2:22.97 | |
6 | 432 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 2:23.20 | |
7 | 248 | Mortensen Sara | 2001 | VAT CPH | 0136AW | 25 m | 2:23.43 | |
8 | 243 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | VAT CPH | 0258AJ | 25 m | 2:25.54 | |
9 | 143 | Thirstrup Caroline Friis | 2000 | SOLRØD | 0012BA | 25 m | 2:25.66 | |
10 | 247 | Mathiesen Caroline | 2001 | VAT CPH | 0172AG | 25 m | 2:26.28 | |
11 | 249 | Mose Ida T | 2002 | VAT CPH | 0242AK | 25 m | 2:26.42 | |
12 | 75 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 2:26.63 | |
13 | 245 | Laugesen Julie | 2003 | VAT CPH | 0308AF | 25 m | 2:28.81 | |
14 | 300 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 2:31.46 | |
15 | 437 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 25 m | 2:32.17 | |
16 | 78 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 50 m | 2:34.31 | |
17 | 130 | Lauritsen Cathrine | 1999 | SOLRØD | 9954AZ | 25 m | 2:35.32 | |
18 | 238 | Hertzberg Sofie | 2002 | VAT CPH | 0262AK | 25 m | 2:35.74 | |
19 | 239 | Hougaard Camilla | 2002 | VAT CPH | 0282AJ | 25 m | 2:38.12 | |
20 | 8 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 2:42.43 | |
21 | 394 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 2:43.59 | |
22 | 21 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 2:46.63 | |
23 | 408 | Schrøder Sia Nikoline | 2003 | GENTOFTE | 0304AB | 50 m | 2:48.02 | |
24 | 395 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 2:52.18 | |
25 | 27 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 2:53.68 | |
26 | 397 | Hyldtoft Sophia | 2004 | GENTOFTE | 0488AJ | 25 m | 2:55.37 | |
27 | 25 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 50 m | 2:57.55 | |
28 | 9 | Dehlholm Anna Eliasen | 2004 | HOVEDSTAD | 0462AK | 25 m | 3:03.49 | |
29 | 411 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 25 m | 3:05.00 | |
30 | 29 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 3:08.81 | |
31 | 415 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 3:13.22 | |
32 | 91 | Rasmussen Emma Sahl | 2004 | FARUM | 0472AD | 25 m | 3:14.88 | |
33 | 76 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 25 m | 3:16.14 | |
34 | 98 | Langvad Malene | 2004 | GSK | 0416AC | 25 m | 3:27.71 | |
35 | 256 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VAT CPH | 0326AD | 25 m | ||
36 | 284 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | ||
37 | 380 | Dahms Johanna | 2004 | GENTOFTE | 0416AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2015 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 19:39 |
Løb 28, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 253 | Rendlev Alexander | 2001 | VAT CPH | 0121AE | 25 m | 2:03.18 | |
2 | 234 | Dyrved Daniel | 2000 | VAT CPH | 0047AK | 25 m | 2:08.71 | |
3 | 252 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VAT CPH | 0091AC | 25 m | 2:14.98 | |
4 | 244 | Langvad Rasmus | 2000 | VAT CPH | 0045AD | 25 m | 2:16.95 | |
5 | 233 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VAT CPH | 0193AK | 25 m | 2:20.92 | |
6 | 135 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 9945AU | 25 m | 2:25.89 | |
7 | 61 | Rehling Viktor Nysøe | 2001 | FARUM | 0191AF | 25 m | 2:26.13 | |
8 | 5 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 2:31.77 | |
9 | 414 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 2:32.06 | |
10 | 402 | Lindquist Linus | 2002 | GENTOFTE | 0241AH | 25 m | 2:32.84 | |
11 | 481 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:38.04 | EFT | |
12 | 28 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 2:38.05 | |
13 | 400 | Lange Andreas Holst | 2002 | GENTOFTE | 0213AH | 25 m | 2:38.39 | |
14 | 65 | Daugelis Alens | 2002 | FARUM | 0275AJ | 25 m | 2:39.93 | |
15 | 26 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 2:41.77 | |
16 | 270 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VAT CPH | 0205AF | 50 m | 2:42.55 | |
17 | 405 | Misander Elias Kongsted | 2002 | GENTOFTE | 0291AH | 25 m | 2:43.31 | |
18 | 2 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 25 m | 2:45.60 | |
19 | 13 | Hald Jakob | 2003 | HOVEDSTAD | 0305AL | 25 m | 2:46.16 | |
20 | 398 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 2:49.85 | |
21 | 23 | Sandfeld Kristoffer | 2003 | HOVEDSTAD | 0313AE | 25 m | 2:50.40 | |
22 | 16 | Knudsen Mads Guldborg | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AE | 25 m | 2:51.81 | |
23 | 261 | Hjalholt Malte | 2003 | VAT CPH | 0355AG | 25 m | 2:52.05 | |
24 | 404 | Madsen Oliver | 2003 | GENTOFTE | 0315AD | 25 m | 2:54.86 | |
25 | 399 | Ji Penghao | 2003 | GENTOFTE | 0311AK | 25 m | 3:01.17 | |
26 | 22 | Rosing Jonathan Tuxen | 2003 | HOVEDSTAD | 0311AH | 25 m | 3:04.20 | |
27 | 283 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 3:07.17 | |
28 | 64 | Lau Malte Færgemann | 2001 | FARUM | 0139AQ | 25 m | ||
29 | 66 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 25 m | ||
30 | 69 | Als-Nielsen Simon | 2003 | FARUM | 0383AG | 25 m | ||
31 | 70 | Enderslev Mikkel Toft | 2001 | FARUM | 0169AS | 25 m | ||
32 | 71 | Steenberg Boris | 2002 | FARUM | 0215AE | 25 m | ||
33 | 477 | Krogh Harald | 2001 | VORDINGB | 25 m | EFT | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2015 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 19:39 |