Ohjelma Vestdanske Ã…rgangsmesterskaber Grp 2
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Lørdag 10.00
Løb 14, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 254 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 56.63 | |
2 | 88 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 58.52 | |
3 | 141 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 58.57 | |
4 | 280 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 58.64 | |
5 | 27 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 1:00.34 | |
6 | 10 | Stahl Gustav | 2002 | OSK | 0245AM | 25 m | 1:00.43 | |
7 | 213 | Hjertmann Joachim | 2002 | LYSENG | 0215AK | 25 m | 1:01.04 | |
8 | 179 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 1:01.42 | |
9 | 11 | Tramm Emil Jøhnk | 2002 | OSK | 0223AA | 25 m | 1:01.86 | |
10 | 102 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 25 m | 1:02.34 | |
11 | 101 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 1:02.40 | |
12 | 172 | Petersen Rasmus | 2002 | HSK | 0383AE | 25 m | 1:02.50 | |
13 | 249 | Svarer William | 2002 | KOLDING | 0283AE | 25 m | 1:02.60 | |
14 | 26 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 1:03.26 | |
15 | 284 | Mikkelsen Rasmus Kvorning | 2002 | TRITON V | 0283AL | 25 m | 1:03.65 | EFT |
16 | 125 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 25 m | 1:03.85 | |
17 | 61 | Blaaberg Andreas | 2002 | TRITON V | 0217AH | 25 m | 1:04.01 | |
18 | 192 | Okkerholm Mingus | 2002 | NYBORG | 0201AQ | 25 m | 1:04.16 | |
19 | 165 | Elkjær Malthe | 2003 | TEMPO | 0367AF | 25 m | 1:04.56 | |
20 | 202 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 25 m | 1:04.65 | |
21 | 227 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | SKOVBAKKEN | 0279AJ | 25 m | 1:04.78 | |
22 | 38 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 1:04.85 | |
23 | 8 | Hallenborg Oliver | 2002 | OSK | 0243AA | 25 m | 1:05.26 | |
24 | 241 | Dannevang Joshua | 2002 | KOLDING | 0223AN | 25 m | 1:05.39 | |
25 | 247 | Ohrt William | 2002 | KOLDING | 0271AC | 25 m | 1:05.39 | |
26 | 211 | Sønderholm Sebastian | 2002 | HOBRO | 0283AF | 25 m | 1:05.42 | |
27 | 1 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | OSLF | 0235AI | 25 m | 1:05.54 | |
28 | 278 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 1:05.67 | |
29 | 143 | Koch Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 25 m | 1:05.72 | |
30 | 107 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 1:05.75 | |
31 | 164 | Brinch Casper | 2002 | TEMPO | 0209AI | 25 m | 1:05.77 | |
32 | 144 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m | 1:05.95 | |
33 | 182 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 1:06.26 | |
34 | 174 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 1:06.59 | |
35 | 94 | Lauridsen Christoffer B. | 2002 | AARS | 0203AO | 25 m | 1:06.71 | |
36 | 208 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 1:06.87 | |
37 | 97 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 1:06.98 | |
38 | 7 | Nygaard Victor | 2003 | OSLF | 0361AH | 25 m | 1:07.61 | |
39 | 114 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 1:07.67 | |
40 | 218 | Lindholm Frederik | 2004 | LYSENG | 0451AC | 25 m | 1:07.86 | |
41 | 39 | Andersen Hjalte | 2002 | OPNØR | 0243AM | 25 m | 1:07.93 | |
42 | 66 | Damsbo Daniel | 2003 | TRITON V | 0397AH | 25 m | 1:08.22 | |
43 | 189 | Kornum Christian | 2003 | SØHESTEN | 0323AH | 25 m | 1:08.41 | |
44 | 69 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | TRITON V | 0323AG | 25 m | 1:08.65 | |
45 | 200 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 1:09.06 | |
46 | 96 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | AARS | 0411AC | 25 m | 1:09.30 | |
47 | 279 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 1:09.37 | |
48 | 222 | Sloth William | 2003 | LYSENG | 0367AJ | 25 m | 1:09.57 | |
49 | 268 | Werther Jonas L. | 2002 | AALBORG | 0205AC | 25 m | 1:09.62 | |
50 | 275 | Mortensen Alexander | 2004 | HERNING | 0487AB | 25 m | 1:09.67 | |
51 | 162 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 1:09.70 | |
52 | 251 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 25 m | 1:09.79 | |
53 | 18 | Pedersen Mathias Munch | 2003 | OSK | 0347AI | 25 m | 1:09.81 | |
54 | 205 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 1:09.92 | |
55 | 43 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 1:09.93 | |
56 | 46 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 25 m | 1:09.93 | |
57 | 47 | Gystad Marius | 2003 | SILKEBORG | 0313AK | 25 m | 1:09.93 | |
58 | 180 | Jensen Anders Nedergaard | 2002 | HOLSTEBRO | 0233AP | 25 m | 1:10.76 | |
59 | 116 | Feldskov Alfred | 2003 | SVENDBORG | 0315AK | 25 m | 1:11.39 | |
60 | 157 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 1:11.41 | |
61 | 206 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | 1:12.40 | |
62 | 86 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 1:12.81 | |
63 | 250 | Brandi Victor Abel | 2003 | AALBORG | 0311AN | 25 m | 1:13.48 | |
64 | 264 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 1:13.78 | |
65 | 216 | Jørgensen Andreas | 2003 | LYSENG | 0305AH | 25 m | 1:14.17 | |
66 | 209 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 1:15.02 | |
67 | 31 | Dalgaard Theis | 2004 | HORSENS | 0455AG | 25 m | 1:15.42 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 09 december 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:35 |