Program for Øst Senior & Junior Langbane - Grand Prix 2
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 13, 200m Frisvmning Damer Senior |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 339 | Ottesen Jeanette | 1987 | KVIK | 8728AB | 50 m | 2:04.94 | |
2 | 9 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | ALLERD | 9468AG | 50 m | 2:06.56 | |
3 | 12 | Harnfeldt Sofie | 1991 | BIRKERD | 9106AE | 50 m | 2:07.32 | |
4 | 11 | Blume Pernille | 1994 | BIRKERD | 9498AC | 50 m | 2:07.85 | |
5 | 8 | Skou Kristine | 1988 | ALLERD | 8804AC | 50 m | 2:08.13 | |
6 | 209 | Gudnitz Trine | 1987 | HELSINGR | 8728AA | 50 m | 2:09.18 | |
7 | 10 | Thomsen Josephine Emilie | 1990 | ALLERD | 9072AE | 50 m | 2:09.32 | |
8 | 169 | Jrgensen Eliana | 1993 | GSK | 9348AM | 50 m | 2:10.56 | |
9 | 154 | Sby Trine | 1991 | GLADSAXE | 9112AG | 50 m | 2:11.06 | |
10 | 151 | Skaanning-Norris Ida | 1991 | GLADSAXE | 9162AF | 50 m | 2:11.65 | |
11 | 393 | Hjelmgaard Mai | 1994 | VI39 | 9444AB | 50 m | 2:11.84 | |
12 | 2 | Friis Trine | 1990 | ALLERD | 9034AC | 50 m | 2:12.09 | |
13 | 364 | Wael Emma | 1993 | SK-SYD | 9374AL | 50 m | 2:12.12 | |
14 | 330 | Johansen Monique | 1994 | KVIK | 9426AF | 50 m | 2:12.25 | |
15 | 214 | Petersen Josefine Brthy | 1993 | HELSINGR | 9354AF | 50 m | 2:12.31 | |
16 | 273 | Eskildsen Caroline | 1995 | KGE | 9556AA | 50 m | 2:12.31 | |
17 | 59 | Caspersen Bettina | 1992 | LYNGBY | 9218AB | 50 m | 2:13.05 | |
18 | 131 | Vedel Ida Marie | 1994 | FARUM | 9484AE | 50 m | 2:13.09 | |
19 | 368 | Hasemann Mette | 1993 | TRITON B | 9378AR | 50 m | 2:13.09 | |
20 | 396 | Svanbergsson Anna Maria | 1993 | VI39 | 9316AB | 50 m | 2:14.99 | |
21 | 161 | Lei Kirstine | 1992 | HELSINGE | 9204AH | 50 m | 2:15.37 | |
22 | 34 | Vest Stine Dahl | 1994 | GENTOFTE | 9492AH | 50 m | 2:15.43 | |
23 | 124 | Olsson Cecilie Lagerbon | 1991 | FARUM | 9162AE | 50 m | 2:16.12 | |
24 | 95 | Rnbg Camilla | 1992 | AIF | 9218AG | 50 m | 2:16.15 | |
25 | 353 | Hansen Pernille | 1991 | SK-SYD | 9134AJ | 50 m | 2:16.49 | |
26 | 370 | Holmboe-Olesen Christina | 1993 | TRITON B | 9382AJ | 50 m | 2:16.85 | |
27 | 351 | Franck Cecilie | 1991 | SK-SYD | 9186AG | 50 m | 2:16.86 | |
28 | 342 | Petersen Julie Brndum | 1994 | KVIK | 9456AG | 50 m | 2:16.89 | |
29 | 187 | Ormstrup Emilie | 1993 | TUNE | 9396AJ | 50 m | 2:17.18 | |
30 | 279 | Munkholm Christina | 1996 | KGE | 9672AB | 50 m | 2:17.23 | |
31 | 255 | Hansen Mie | 1991 | HVIDOVRE | 9108AL | 50 m | 2:17.32 | |
32 | 297 | Johansen Ditte | 1994 | RNNE | 9452AH | 50 m | 2:17.41 | |
33 | 40 | Huss-Hansen Mathilde | 1994 | GI40HERMES | 9488AF | 50 m | 2:17.48 | |
34 | 77 | Rasmussen Kelly Riber | 1994 | LYNGBY | 9472AL | 50 m | 2:17.55 | |
35 | 204 | Cawley Nina | 1994 | HELSINGR | 9496AG | 50 m | 2:17.61 | |
36 | 101 | Baht-Hagen Katrine | 1994 | BIRKERD | 9458AI | 50 m | 2:17.74 | |
37 | 426 | Langhorn Julie | 1994 | SLANGERUP | 9488AG | 50 m | 2:18.06 | |
38 | 280 | Pedersen Simone Norman | 1993 | KGE | 9332AH | 50 m | 2:18.15 | |
39 | 413 | Matthiassen Frederikke | 1996 | JYLLINGE | 9676AB | 50 m | 2:19.06 | |
40 | 100 | Sparre Tone Laksafoss | 1996 | ALLERD | 9612AC | 50 m | 2:19.22 | |
41 | 46 | Mller Miriam Stupak | 1994 | GI40HERMES | 9414AJ | 50 m | 2:19.25 | |
42 | 164 | Schjnning Bolette | 1993 | HELSINGE | 9362AM | 50 m | 2:19.90 | |
43 | 206 | Grnlund Caroline | 1993 | HELSINGR | 9356AE | 50 m | 2:20.02 | |
44 | 21 | Bro Sarah | 1996 | GENTOFTE | 9686AE | 50 m | 2:20.30 | |
45 | 366 | Benson Jahnay | 1995 | TRITON B | 9566AF | 50 m | 2:20.41 | |
46 | 277 | Kjrsgaard Iben Fjord | 1995 | KGE | 9542AG | 50 m | 2:20.55 | |
47 | 241 | Modin Cecilie | 1994 | HILLERD | 9496AH | 50 m | 2:20.58 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Svmmeklubben Triton |