Program för PTC - Arena & Poseidon Team Cup 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Startlist Event 40
|
Competition name |
Arena & Poseidon Team Cup 2015 |
|
Print Date |
05 september 2015 |
|
|
Competition place |
Lund |
|
Print Time |
14:49 |
|
|
Organizer |
SK Poseidon |
|
|
|
|
|
Pool |
25m |
|
|
|
|
|
Competition date |
04 september 2015 |
|
|
|
|
Event 40, 200m Freestyle Women -12 |
Finals (3) |
Approximate start 16:51 |
Heat 1 (3) |
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
627 |
1 |
Frida Pekberg |
2004 |
AG0404 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
2:51.04 |
583 |
2 |
Olga Kertzscher Erlandsson |
2004 |
AD8204 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:49.97 |
100 |
3 |
Bianca Jarbsjö |
2003 |
AI6603 |
HS |
|
25m |
2:49.46 |
230 |
4 |
Tea Winblad |
2004 |
AH7404 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:47.04 |
101 |
5 |
Alicia Johansson |
2003 |
AI2603 |
HS |
|
25m |
2:47.55 |
283 |
6 |
Hannah Fritz |
2003 |
BB5603 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:49.59 |
2 |
7 |
Fang Ziwei |
2005 |
|
NANJING |
|
25m |
2:50.21 |
341 |
8 |
Boel Bergquist |
2003 |
BI2803 |
POSEIDON |
|
25m |
2:51.11 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
486 |
1 |
Siri Bokander |
2003 |
BF8403 |
SK TRITON |
|
25m |
2:42.48 |
35 |
2 |
Ella Gutenwik |
2004 |
AQ1804 |
SK HAJEN |
|
50m |
2:41.27 |
146 |
3 |
Karla Stjepanetic |
2003 |
AT2803 |
HS |
|
25m |
2:40.97 |
69 |
4 |
Angelina Agrell |
2003 |
AR6803 |
HS |
|
25m |
2:38.78 |
584 |
5 |
Elin Kjellberg |
2003 |
AJ7803 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:40.86 |
108 |
6 |
Hanna P Kinberg |
2003 |
AR1803 |
HS |
|
25m |
2:41.26 |
182 |
7 |
Josefin Dellhede |
2003 |
AD3403 |
SS IDEN |
|
25m |
2:41.56 |
184 |
8 |
Viktoria Dellhede |
2003 |
AD2403 |
SS IDEN |
|
50m |
2:43.16 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
586 |
1 |
Matilda Liljekvist |
2004 |
AD7204 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:37.95 |
318 |
2 |
Mollie Morfelt |
2003 |
AG8803 |
MKK |
|
25m |
2:36.81 |
658 |
3 |
Hannah Olsson-Lindhé |
2003 |
AB6203 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:30.56 |
645 |
4 |
Ester Eilertsson |
2003 |
AE0203 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:23.25 |
399 |
5 |
Ditte Oredsson |
2003 |
AM9403 |
POSEIDON |
|
25m |
2:23.35 |
249 |
6 |
Tuva Pålsson |
2003 |
AC8803 |
KARLSKRONA |
|
25m |
2:30.70 |
26 |
7 |
Elsa Bitzén |
2003 |
AD8203 |
SK HAJEN |
|
50m |
2:37.15 |
548 |
8 |
Sanna Bodsjö |
2003 |
AD6203 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:38.49 |
Generated by WinGrodan 1.24.00 |
Print Date |
05 september 2015 |
Licensed to: Simklubben Poseidon |
Print Time |
14:49 |
|