Program för Serneke International
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 29
|
Tävling |
Serneke International |
|
Utskriftsdatum |
05 september 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Alingsås |
|
Utskriftstid |
13:06 |
|
|
Arrangör |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
04 september 2015 |
|
|
|
|
Gren 29, 50m Bröstsim E flickor |
Finaler (7) |
Sponsor: Fabs |
10 år och yngre: Linn Suchomel (2003) 42.24 2013-09-06 |
|
Heat 1 (7) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
334 |
1 |
Enna Karanovic |
2006 |
AM8206 |
SVENLJUNGA |
|
25m |
|
314 |
2 |
Ellen Tillberg |
2005 |
|
SK ALINGSÅ |
|
25m |
|
14 |
3 |
Tova Figas |
2006 |
AD6806 |
ALINGSÅS |
|
25m |
1:11.52 |
336 |
4 |
Emma Lundqvist |
2005 |
AC0805 |
SVENLJUNGA |
|
25m |
1:13.27 |
48 |
5 |
Alma Berge Kleber |
2006 |
AD0606 |
ELFSBORG |
|
25m |
|
285 |
6 |
Märta Arnqvist |
2005 |
|
VARBERG |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
11 |
1 |
Juliette Erixon |
2005 |
AQ2405 |
ALINGSÅS |
|
25m |
1:07.23 |
274 |
2 |
Jennifer Norlén |
2005 |
AX8405 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:05.30 |
263 |
3 |
Frida Isaksson |
2005 |
AR3805 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:04.37 |
168 |
4 |
Saga Lundgren |
2005 |
AF0805 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:04.38 |
61 |
5 |
Svea Klasson |
2006 |
AC4406 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:06.62 |
209 |
6 |
Esther Olsson |
2008 |
AA7608 |
MARIESTAD |
|
50m |
1:09.08 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
2 |
1 |
Elin Bohlin |
2005 |
AE5805 |
ALINGSÅS |
|
25m |
1:02.46 |
197 |
2 |
Julia Jonsson |
2005 |
AV8605 |
LIDKÖPING |
|
50m |
1:00.62 |
246 |
3 |
Ella Bodell |
2005 |
AX2605 |
SK SYDSIM |
|
50m |
59.77 |
8 |
4 |
Hanna Eliasson |
2005 |
AF7605 |
ALINGSÅS |
|
25m |
59.91 |
298 |
5 |
Olivia Leijon |
2005 |
AL8605 |
VARBERG |
|
25m |
1:00.94 |
320 |
6 |
Emma Curlow |
2005 |
AZ3205 |
FALKENBERG |
|
50m |
1:04.07 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
7 |
1 |
Elin Eisner |
2005 |
AE7805 |
ALINGSÅS |
|
25m |
58.15 |
153 |
2 |
Moa Ekberg |
2006 |
AF4406 |
LANDSKRONA |
|
50m |
57.75 |
291 |
3 |
Emmi Engström |
2005 |
AR3605 |
VARBERG |
|
50m |
55.92 |
122 |
4 |
Klara Rask |
2005 |
AL9405 |
GÖTEBORG |
|
25m |
57.65 |
187 |
5 |
Yasmine Sörensen |
2005 |
AQ9405 |
LANDSKRONA |
|
50m |
57.99 |
35 |
6 |
Nellie Siwersjö |
2006 |
AB3206 |
ALINGSÅS |
|
25m |
58.70 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
75 |
1 |
Signe Wahlberg |
2005 |
AA7805 |
ELFSBORG |
|
50m |
54.52 |
194 |
2 |
Agnes Carlsson-Djerf |
2006 |
AD6606 |
LIDKÖPING |
|
25m |
53.96 |
79 |
3 |
Linda Asterling |
2005 |
AY3205 |
GÖTEBORG |
|
50m |
53.81 |
175 |
4 |
My Pettersson |
2006 |
AF2206 |
LANDSKRONA |
|
50m |
53.91 |
304 |
5 |
Filippa Sjögren |
2006 |
AD6406 |
VARBERG |
|
50m |
54.50 |
84 |
6 |
Ebba Egnell |
2005 |
AX3805 |
GÖTEBORG |
|
25m |
55.26 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
92 |
1 |
Agnes Holmblad |
2006 |
AA5206 |
GÖTEBORG |
|
25m |
53.39 |
181 |
2 |
Ella Röiseth |
2005 |
AE0805 |
LANDSKRONA |
|
25m |
52.24 |
184 |
3 |
Tova Siversson |
2005 |
AE4805 |
LANDSKRONA |
|
25m |
51.58 |
66 |
4 |
Sally Olsson |
2005 |
AP4405 |
ELFSBORG |
|
25m |
52.16 |
200 |
5 |
Klara Torén |
2006 |
AB1406 |
LIDKÖPING |
|
25m |
52.62 |
293 |
6 |
Ronja Gustafsson |
2006 |
AD4606 |
VARBERG |
|
25m |
53.68 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
20 |
1 |
Linnea Hyvönen |
2005 |
AB2405 |
ALINGSÅS |
|
25m |
50.33 |
217 |
2 |
Lovisa Nilsson |
2006 |
AA0606 |
RONNEBY SS |
|
25m |
49.49 |
234 |
3 |
Molly Lund |
2005 |
AB6605 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
43.14 |
185 |
4 |
Livia Sjunnesson |
2005 |
AB8405 |
LANDSKRONA |
|
25m |
44.60 |
307 |
5 |
Alva Tingstorp |
2005 |
AB6405 |
VARBERG |
|
25m |
49.80 |
288 |
6 |
Nikki Berggren |
2005 |
AD9805 |
VARBERG |
|
25m |
51.02 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
05 september 2015 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
13:06 |
|