Program för Serneke International
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 32
|
Tävling |
Serneke International |
|
Utskriftsdatum |
05 september 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Alingsås |
|
Utskriftstid |
13:06 |
|
|
Arrangör |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
04 september 2015 |
|
|
|
|
Gren 32, 100m Medley A B pojkar |
Finaler (4) |
Sponsor: Wicote |
15 - 16 år: Isak Eliasson (1996) 1:01.24 2012-09-08 |
17 - 99 år: Christoffer Carlsen (1992) 59.39 2012-09-08 |
|
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
86 |
2 |
Archie Gardiner |
2000 |
AU9700 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
279 |
3 |
Melvin Sihlén |
2000 |
AV8100 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:23.19 |
100 |
4 |
Eric Jigrup |
2000 |
AU7700 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
19 |
1 |
Elias Hyvönen |
2000 |
AA7700 |
ALINGSÅS |
|
25m |
1:20.64 |
239 |
2 |
Carl Schiller |
1997 |
AE1197 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:14.58 |
28 |
3 |
Arvid Lundgren |
1997 |
AX5597 |
ALINGSÅS |
|
25m |
1:11.84 |
165 |
4 |
Lucas Lindblom |
2000 |
AG8500 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:12.82 |
255 |
5 |
Georg Emmanouilidis |
2000 |
AG2100 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:18.42 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
260 |
1 |
Eddie Halilovic |
1999 |
AQ8399 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:09.41 |
143 |
2 |
Pontus Staudinger |
1998 |
AA6798 |
KARLSBORG |
|
25m |
1:07.94 |
42 |
3 |
David Wollersjö |
2000 |
AD1900 |
ALINGSÅS |
|
25m |
1:06.88 |
149 |
4 |
Salim Celikovic |
1998 |
AR5198 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:07.31 |
252 |
5 |
Teodor Cvijic |
1999 |
AS0199 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:08.57 |
262 |
6 |
Jonathan Hiltonsson |
2000 |
AH1300 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:10.62 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
174 |
1 |
Tim Petersson |
1999 |
AB9799 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:06.08 |
160 |
2 |
Oskar Hoff |
1998 |
AH0198 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:03.19 |
155 |
3 |
Emil Hassling |
2000 |
AC1900 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:00.14 |
150 |
4 |
Alfred Christensson |
1998 |
AH0398 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:01.02 |
172 |
5 |
Johan Norén |
1986 |
AF9186 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:04.40 |
247 |
6 |
Erik Boos |
1999 |
AD1399 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:06.30 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
05 september 2015 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
13:06 |
|