Program for Serneke International
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 7, 100m Frisim A B pojkar |
Sponsor: SERNEKE |
15 - 16 r: Isak Eliasson (1996) 53.68 2012-09-08 |
17 - 99 r: Jesper Jonsson (1993) 51.80 2011-09-10 |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
15 - 16 r |
1 | 188 | Svensson Hampus | 1999 | LANDSKRONA | AE5199 | 25 m | 53.03 | |
2 | 155 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 25 m | 53.83 | |
3 | 42 | Wollersj David | 2000 | ALINGSS | AD1900 | 25 m | 56.29 | |
4 | 252 | Cvijic Teodor | 1999 | SK SYDSIM | AS0199 | 25 m | 56.43 | |
5 | 174 | Petersson Tim | 1999 | LANDSKRONA | AB9799 | 25 m | 57.77 | |
6 | 247 | Boos Erik | 1999 | SK SYDSIM | AD1399 | 25 m | 59.25 | |
7 | 262 | Hiltonsson Jonathan | 2000 | SK SYDSIM | AH1300 | 25 m | 59.50 | |
8 | 260 | Halilovic Eddie | 1999 | SK SYDSIM | AQ8399 | 25 m | 1:00.44 | |
9 | 19 | Hyvnen Elias | 2000 | ALINGSS | AA7700 | 25 m | 1:01.82 | |
10 | 255 | Emmanouilidis Georg | 2000 | SK SYDSIM | AG2100 | 50 m | 1:05.11 | |
11 | 165 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | AG8500 | 25 m | 1:06.25 | |
12 | 279 | Sihln Melvin | 2000 | SK SYDSIM | AV8100 | 25 m | 1:07.35 | |
13 | 100 | Jigrup Eric | 2000 | GTEBORG | AU7700 | 25 m | 1:11.75 | |
14 | 86 | Gardiner Archie | 2000 | GTEBORG | AU9700 | 25 m | 1:13.16 |
17 - 99 r |
1 | 150 | Christensson Alfred | 1998 | LANDSKRONA | AH0398 | 25 m | 52.36 | |
2 | 172 | Norn Johan | 1986 | LANDSKRONA | AF9186 | 25 m | 56.24 | |
3 | 160 | Hoff Oskar | 1998 | LANDSKRONA | AH0198 | 25 m | 56.92 | |
4 | 143 | Staudinger Pontus | 1998 | KARLSBORG | AA6798 | 25 m | 58.79 | |
5 | 149 | Celikovic Salim | 1998 | LANDSKRONA | AR5198 | 25 m | 1:00.55 | |
6 | 239 | Schiller Carl | 1997 | SKVDE SS | AE1197 | 25 m | 1:03.10 | |
7 | 28 | Lundgren Arvid | 1997 | ALINGSS | AX5597 | 25 m | 1:03.84 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 04 september 2015 |
Licensierad till: Simklubben Gtene | Utskriftstid | 20:41 |