Program for Serneke International
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 56, 200m Medley C D flickor |
Sponsor: Sparbanken Alingss |
11 - 12 r: Shi Zhengying (1999) 2:32.40 2011-09-11 |
13 - 14 r: Fu Yiran (1997) 2:29.09 2011-09-11 |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
11 - 12 r |
1 | 241 | Suchomel Linn | 2003 | SKVDE SS | AD2203 | 25 m | 2:39.38 | |
2 | 138 | Henningsson Sofia | 2004 | KARLSBORG | AH8204 | 50 m | 2:57.91 | |
3 | 93 | Holmdahl Ebba | 2003 | GTEBORG | BA2203 | 25 m | 3:00.77 | |
4 | 142 | Roslund Ellen | 2003 | KARLSBORG | AT4403 | 50 m | 3:01.32 | |
5 | 12 | Esborn Emilia | 2003 | ALINGSS | AP7403 | 25 m | 3:10.91 | |
6 | 83 | Edgren Johanna | 2004 | GTEBORG | AZ5604 | 50 m | 3:13.22 | |
7 | 16 | Gustavsson Tuva | 2004 | ALINGSS | AF5604 | 25 m | 3:14.92 | |
8 | 80 | Asterling Sofie | 2003 | GTEBORG | BD1203 | 25 m | 3:24.41 | |
9 | 135 | hman Sofia | 2003 | GTEBORG | BA2403 | 25 m | 3:24.84 | |
10 | 114 | Norlander Ida | 2003 | GTEBORG | BD2203 | 25 m | 3:32.05 | |
11 | 82 | Buer Stella | 2004 | GTEBORG | AZ3604 | 50 m | 3:37.71 | |
12 | 337 | Lundqvist Louise | 2003 | SVENLJUNGA | AQ1403 | 50 m | 3:39.41 | |
13 | 205 | Mellander Thyra | 2003 | MARIESTAD | AP2803 | 25 m | 3:42.90 | |
14 | 208 | Olsson Elsa | 2003 | MARIESTAD | AP4803 | 50 m | 3:49.27 | |
15 | 210 | Persson Ellen | 2004 | MARIESTAD | AN7804 | 50 m | 3:51.80 | |
16 | 296 | Kuylenstjerna Johanna | 2003 | VARBERG | BS9403 | 25 m | 3:56.07 | |
17 | 137 | Fredriksson Maja | 2004 | KARLSBORG | AH4404 | 25 m | 4:07.23 | |
18 | 49 | Berge Kleber Elsa | 2004 | ELFSBORG | AY5204 | 25 m | ||
19 | 64 | Nilsson Sarah | 2003 | ELFSBORG | BN6603 | 25 m | ||
20 | 106 | Linder Jessica | 2004 | GTEBORG | AZ2804 | 25 m | ||
21 | 283 | Andersson Izabelle | 2004 | VARBERG | AM9204 | 25 m | ||
22 | 292 | Gustafsson Freja | 2004 | VARBERG | AZ9604 | 25 m | ||
23 | 316 | Andersson Linnea | 2004 | FALKENBERG | AF7604 | 25 m |
13 - 14 r |
1 | 40 | Tistrand Klara | 2001 | ALINGSS | AD9801 | 25 m | 2:35.99 | |
2 | 219 | Simander Ella | 2002 | RONNEBY SS | AU4802 | 25 m | 2:38.25 | |
3 | 201 | Torn Matilda | 2001 | LIDKPING | AO1601 | 50 m | 2:46.56 | |
4 | 207 | Olsson Ebba | 2001 | MARIESTAD | AM7201 | 50 m | 2:48.36 | |
5 | 232 | Kramer Linn | 2001 | SKVDE SS | AD8801 | 25 m | 2:50.12 | |
6 | 38 | Svantesson Agnes | 2001 | ALINGSS | AM2201 | 25 m | 2:51.61 | |
7 | 120 | Persson Tilde | 2001 | GTEBORG | BK2201 | 25 m | 2:56.28 | |
8 | 116 | Olesen Ellinor | 2002 | GTEBORG | AS8202 | 25 m | 3:02.30 | |
9 | 195 | Hukvist Alexandra P. | 2001 | LIDKPING | AL5201 | 25 m | 3:03.37 | |
10 | 333 | Halilaj Arieta | 2002 | SVENLJUNGA | AW5802 | 25 m | 3:09.34 | |
11 | 119 | Palmr Hanna | 2002 | GTEBORG | BR1602 | 25 m | 3:16.54 | |
12 | 124 | Rundstrm Felicia | 2002 | GTEBORG | BI2402 | 50 m | 3:20.21 | |
13 | 290 | Eklv Zella | 2002 | VARBERG | BM3402 | 25 m | 3:20.37 | |
14 | 128 | Sponga Sirin | 2002 | GTEBORG | BO4802 | 25 m | 3:38.91 | |
15 | 300 | Martinsson Moa | 2002 | VARBERG | BT8202 | 50 m | 3:41.05 | |
16 | 127 | Sjstrm Kajsa | 2002 | GTEBORG | BS9802 | 25 m |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 04 september 2015 |
Licensierad till: Simklubben Gtene | Utskriftstid | 20:41 |