Ohjelma Serneke International
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 2, 200m Frisim C D E flickor |
Sponsor: Sparbanken Alingsås |
10 år och yngre: Sofia Henningsson (2004) 2:51.04 2014-09-05 |
11 - 12 år: Ella Simander (2002) 2:24.78 2014-09-05 |
13 - 14 år: Klara Tistrand (2001) 2:18.25 2014-09-05 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
10 år och yngre |
1 | 234 | Lund Molly | 2005 | SKÖVDE SS | AB6605 | 50 m | 2:50.64 | |
2 | 75 | Wahlberg Signe | 2005 | ELFSBORG | AA7805 | 50 m | 3:11.06 | |
3 | 288 | Berggren Nikki | 2005 | VARBERG | AD9805 | 50 m | 3:17.29 | |
4 | 307 | Tingstorp Alva | 2005 | VARBERG | AB6405 | 50 m | 3:19.17 | |
5 | 2 | Bohlin Elin | 2005 | ALINGSÅS | AE5805 | 25 m | ||
6 | 217 | Nilsson Lovisa | 2006 | RONNEBY SS | AA0606 | 25 m | ||
7 | 293 | Gustafsson Ronja | 2006 | VARBERG | AD4606 | 25 m |
11 - 12 år |
1 | 138 | Henningsson Sofia | 2004 | KARLSBORG | AH8204 | 50 m | 2:38.07 | |
2 | 142 | Roslund Ellen | 2003 | KARLSBORG | AT4403 | 50 m | 2:40.72 | |
3 | 272 | Melin Johanna | 2003 | SK SYDSIM | AL7403 | 25 m | 2:48.78 | |
4 | 324 | Feldhusen Maja | 2003 | FALKENBERG | AP0803 | 25 m | 2:56.82 | |
5 | 16 | Gustavsson Tuva | 2004 | ALINGSÅS | AF5604 | 50 m | 2:58.43 | |
6 | 208 | Olsson Elsa | 2003 | MARIESTAD | AP4803 | 50 m | 3:11.87 | |
7 | 250 | Christiansen Jennie | 2004 | SK SYDSIM | AL3204 | 50 m | 3:12.58 | |
8 | 12 | Esborn Emilia | 2003 | ALINGSÅS | AP7403 | 25 m | 3:15.32 | |
9 | 205 | Mellander Thyra | 2003 | MARIESTAD | AP2803 | 25 m | 3:16.57 | |
10 | 137 | Fredriksson Maja | 2004 | KARLSBORG | AH4404 | 25 m | 3:24.80 | |
11 | 210 | Persson Ellen | 2004 | MARIESTAD | AN7804 | 50 m | 3:27.15 | |
12 | 264 | Johansson Hanna | 2004 | SK SYDSIM | AQ3604 | 50 m | 3:31.95 | |
13 | 296 | Kuylenstjerna Johanna | 2003 | VARBERG | BS9403 | 25 m | 3:35.60 | |
14 | 73 | Wahlberg Agnes | 2004 | ELFSBORG | AE3604 | 50 m | 3:36.33 | |
15 | 6 | Edvardsson Maja | 2003 | ALINGSÅS | BH2603 | 25 m | ||
16 | 287 | Balslev Maria | 2004 | VARBERG | AZ7204 | 25 m | ||
17 | 292 | Gustafsson Freja | 2004 | VARBERG | AZ9604 | 25 m | ||
18 | 321 | Davidsson Ebba | 2003 | FALKENBERG | AW1603 | 25 m |
13 - 14 år |
1 | 40 | Tistrand Klara | 2001 | ALINGSÅS | AD9801 | 25 m | 2:17.29 | |
2 | 219 | Simander Ella | 2002 | RONNEBY SS | AU4802 | 50 m | 2:18.41 | |
3 | 237 | Rosebrink Tuva | 2001 | SKÖVDE SS | AJ7601 | 50 m | 2:20.75 | |
4 | 235 | Lövgren Ida | 2001 | SKÖVDE SS | AB2801 | 50 m | 2:23.22 | |
5 | 207 | Olsson Ebba | 2001 | MARIESTAD | AM7201 | 25 m | 2:23.95 | |
6 | 201 | Torén Matilda | 2001 | LIDKÖPING | AO1601 | 50 m | 2:24.79 | |
7 | 281 | Vesterlund Kocsis Lovisa | 2002 | SK SYDSIM | AJ0802 | 25 m | 2:30.91 | |
8 | 213 | Wallengren Sofia | 2002 | MARIESTAD | AW3202 | 50 m | 2:59.09 | |
9 | 290 | Eklöv Zella | 2002 | VARBERG | BM3402 | 25 m | 3:05.01 | |
10 | 203 | Melin Hilda | 2002 | MARIESTAD | AM4402 | 50 m | 3:07.05 | |
11 | 308 | Törnros Alva | 2002 | VARBERG | BT1402 | 50 m | 3:13.93 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 04 september 2015 |
Licensierad till: Simklubben Götene | Utskriftstid | 20:41 |