Program for Ungdoms Grand Prix 3
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Heatlista Gren 1
|
Tävling |
Ungdoms Grand Prix 3 |
|
Utskriftsdatum |
30 maj 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Malmö |
|
Utskriftstid |
15:18 |
|
|
Arrangör |
Simklubben Ran |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 maj 2015 |
|
|
|
|
Gren 1, 200m Frisim Damer |
Finaler (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
239 |
2 |
Linnea Nimander |
2002 |
BQ8802 |
SK RAN |
|
25m |
|
234 |
3 |
Nina Dzudovic |
2001 |
BR6201 |
SK RAN |
|
25m |
|
244 |
4 |
Alexandra Skogberg |
2003 |
BE4203 |
SK RAN |
|
25m |
|
235 |
5 |
Sofia Dzudovic |
2003 |
BE1203 |
SK RAN |
|
25m |
|
229 |
6 |
Sophia Andrén |
2004 |
AO1804 |
SK RAN |
|
25m |
|
231 |
7 |
Selma Berro |
2003 |
BE0203 |
SK RAN |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
238 |
1 |
Sofia Hansen |
2002 |
BK1602 |
SK RAN |
|
25m |
|
191 |
2 |
Irma Nilsson |
2004 |
AD5204 |
YSTADS SS |
|
25m |
|
85 |
3 |
Madeleine Olsson |
2000 |
AT0200 |
SK RAN |
|
25m |
3:28.76 |
236 |
4 |
Elin Edlund |
2003 |
AS5203 |
SK RAN |
|
25m |
3:15.02 |
188 |
5 |
Anna Melgar |
2004 |
AD6204 |
YSTADS SS |
|
25m |
3:15.87 |
232 |
6 |
Angelica Björkman |
2002 |
BK0602 |
SK RAN |
|
25m |
|
233 |
7 |
Ivana Dzudovic |
2004 |
AO2804 |
SK RAN |
|
25m |
|
124 |
8 |
Hanna Johansson |
2004 |
AQ3604 |
SK SYDSIM |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
158 |
1 |
Nellie Korunovska Skyttma |
2004 |
AT3804 |
VELLINGE-N |
|
25m |
3:02.33 |
216 |
2 |
My Palm |
2001 |
AV2601 |
SJÖBO SS |
|
25m |
2:46.56 |
21 |
3 |
Elin Sjö |
2001 |
AX5801 |
SS IDEN |
|
25m |
2:41.70 |
22 |
4 |
Moa Törneman |
2001 |
AN6401 |
SS IDEN |
|
25m |
2:33.46 |
151 |
5 |
Kajsa Berglind |
2001 |
BV2201 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:34.51 |
83 |
6 |
Elvira Lundqvist |
2000 |
BH2600 |
SK RAN |
|
25m |
2:43.07 |
179 |
7 |
Frida Johansson |
2001 |
BQ6601 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:57.48 |
156 |
8 |
Ellen Johansson |
2002 |
AQ6202 |
VELLINGE-N |
|
25m |
3:02.78 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
212 |
1 |
Isabelle Odén |
2002 |
AY6802 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
2:21.36 |
157 |
2 |
Mathilda Kamper-Johnsson |
2002 |
AW9602 |
VELLINGE-N |
|
50m |
3:22.76 |
129 |
3 |
Johanna Melin |
2003 |
AL7403 |
SK SYDSIM |
|
50m |
3:21.15 |
116 |
4 |
Jennie Christiansen |
2004 |
AL3204 |
SK SYDSIM |
|
50m |
3:14.38 |
169 |
5 |
Elvira Eriksson |
2003 |
AJ5803 |
YSTADS SS |
|
50m |
3:19.62 |
198 |
6 |
Nora Persson |
1999 |
BD4899 |
YSTADS SS |
|
50m |
3:22.21 |
155 |
7 |
Cornelia Hökmark |
2002 |
BD6802 |
VELLINGE-N |
|
50m |
3:31.63 |
99 |
8 |
Fanny Lindfors |
2002 |
AV6202 |
S 71 |
|
25m |
2:30.69 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
126 |
1 |
Denise Khalidy |
2002 |
AN2202 |
SK SYDSIM |
|
50m |
3:06.32 |
147 |
2 |
Emilia Ohlsson |
2001 |
BH7201 |
SK TRITON |
|
50m |
3:01.83 |
182 |
3 |
Olga Kertzscher Erlandsson |
2004 |
AD8204 |
YSTADS SS |
|
50m |
2:55.86 |
74 |
4 |
Isabella Frykholm |
2001 |
BD9201 |
SK RAN |
|
50m |
2:52.05 |
82 |
5 |
Embla Luani |
2002 |
AQ8402 |
SK RAN |
|
50m |
2:52.58 |
90 |
6 |
Erika Sjögren |
2002 |
AY2202 |
SK RAN |
|
50m |
3:00.56 |
162 |
7 |
Klara Rödin |
2003 |
AE2603 |
VELLINGE-N |
|
50m |
3:01.98 |
150 |
8 |
Nina Andersson-Wulf |
2001 |
BH0801 |
VELLINGE-N |
|
50m |
3:09.54 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
56 |
1 |
Mollie Morfelt |
2003 |
AG8803 |
MKK |
|
50m |
2:50.31 |
118 |
2 |
Emilia Eek |
2001 |
AP0401 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:48.18 |
208 |
3 |
Maja Åkesson |
2002 |
AJ6402 |
YSTADS SS |
|
50m |
2:47.07 |
183 |
4 |
Elin Kjellberg |
2003 |
AJ7803 |
YSTADS SS |
|
50m |
2:46.33 |
131 |
5 |
Lina Ostreus |
2002 |
AV4202 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:46.36 |
173 |
6 |
Ronja Gingsjö |
2002 |
AS1802 |
YSTADS SS |
|
50m |
2:47.84 |
18 |
7 |
Elin Hansen |
2000 |
AV6600 |
SS IDEN |
|
50m |
2:50.26 |
185 |
8 |
Matilda Liljekvist |
2004 |
AD7204 |
YSTADS SS |
|
50m |
2:51.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
115 |
1 |
Emma Cerutti |
2002 |
AI9402 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:42.39 |
192 |
2 |
Karolina Nilsson |
1999 |
AI7699 |
YSTADS SS |
|
50m |
2:40.27 |
91 |
3 |
Lovisa Sjögren |
1999 |
BC7499 |
SK RAN |
|
50m |
2:36.42 |
95 |
4 |
Wera Berglin-Isokoski |
1999 |
AH4499 |
RONNEBY SS |
|
50m |
2:35.14 |
32 |
5 |
Bachira El-Laham |
2002 |
BF9402 |
MKK |
|
50m |
2:35.59 |
142 |
6 |
Felicia Jartelius |
2001 |
AS6601 |
SK TRITON |
|
50m |
2:38.43 |
137 |
7 |
Gabriella Wivsätter |
2003 |
AE4603 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:42.26 |
4 |
8 |
Amanda Lindahl Andersson |
2002 |
BC9202 |
ESLÖVS SS |
|
50m |
2:44.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
96 |
1 |
Tilda Ericsson |
2002 |
AH0402 |
S 71 |
|
50m |
2:33.83 |
136 |
2 |
Tilda Vesterlund Kocsis |
1999 |
AW4699 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:31.11 |
224 |
3 |
Felicity Fridh |
2001 |
AR6801 |
SK TRITON |
|
50m |
2:30.08 |
66 |
4 |
Olivia Torres |
1999 |
BL9299 |
MKK |
|
50m |
2:28.48 |
215 |
5 |
Hedda Nilsson |
2001 |
AQ3601 |
SJÖBO SS |
|
50m |
2:28.48 |
214 |
6 |
Minna Larsson |
2002 |
AB3802 |
SJÖBO SS |
|
50m |
2:30.09 |
189 |
7 |
Sara Melgar |
2002 |
AA8602 |
YSTADS SS |
|
50m |
2:31.65 |
221 |
8 |
Ulrika von Buxhoeveden |
2001 |
AQ4601 |
SJÖBO SS |
|
50m |
2:34.99 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
49 |
1 |
Tove Lennartsson |
2000 |
AM1800 |
MKK |
|
50m |
2:26.07 |
98 |
2 |
Moa Karlsson |
2002 |
AC1202 |
S 71 |
|
50m |
2:22.79 |
222 |
3 |
Emmy Johnsson |
2001 |
AT6801 |
SJÖBO SS |
|
50m |
2:21.30 |
80 |
4 |
Stina Lindberg |
2000 |
AC6200 |
SK RAN |
|
50m |
2:18.26 |
52 |
5 |
Nicola Lindell |
2001 |
BV2401 |
MKK |
|
50m |
2:18.66 |
180 |
6 |
Dinah Jönsson |
1998 |
AN6498 |
YSTADS SS |
|
50m |
2:22.69 |
13 |
7 |
Amanda Karlsson |
1998 |
AD2898 |
SK HAJEN |
|
50m |
2:24.30 |
256 |
8 |
Johanna Ingner |
2002 |
AI4202 |
MKK |
|
50m |
2:27.13 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
30 maj 2015 |
Licensierad till: Simklubben Ran |
Utskriftstid |
15:18 |
|