Program for Ungdoms Grand Prix 3
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 16, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 140 | Christensen Cebastian | 1998 | SK TRITON | AE7798 | 50 m | 1:15.29 | |
2 | 31 | Diaz Joaquin | 2001 | MKK | AH4101 | 50 m | 1:15.53 | |
3 | 197 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | AE9501 | 50 m | 1:16.52 | |
4 | 170 | Forslund Anders | 1997 | YSTADS SS | AC9397 | 50 m | 1:17.34 | |
5 | 257 | Uddgren Carl | 2001 | SK STIMMET | AB1701 | 50 m | 1:19.35 | EFT |
6 | 33 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 50 m | 1:19.66 | |
7 | 206 | Tufvesson Simon | 1999 | YSTADS SS | AN3599 | 50 m | 1:21.11 | |
8 | 119 | Emmanouilidis Georg | 2000 | SK SYDSIM | AG2100 | 50 m | 1:21.31 | |
9 | 1 | Andrén Axel | 2001 | ESLÖVS SS | AD6301 | 50 m | 1:22.61 | |
10 | 67 | Wiktor Samuel | 2001 | MKK | AJ5301 | 50 m | 1:22.98 | |
11 | 35 | Falk Robin | 2001 | MKK | AJ9101 | 50 m | 1:24.29 | |
12 | 15 | Wemlén Rickard | 2000 | SK HAJEN | AF0900 | 50 m | 1:24.91 | |
13 | 36 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 50 m | 1:24.92 | |
14 | 37 | Ghidini Simon | 2001 | MKK | AR9701 | 50 m | 1:25.41 | |
15 | 172 | Gingsjö Collin | 1999 | YSTADS SS | AT6799 | 50 m | 1:25.72 | |
16 | 200 | Ridderman Gustav | 1998 | YSTADS SS | AP1398 | 50 m | 1:27.50 | |
17 | 178 | Jespersen Emil | 2001 | YSTADS SS | AI9901 | 50 m | 1:27.76 | |
18 | 138 | af Klinteberg Erik | 2000 | SK TRITON | AB2700 | 50 m | 1:28.25 | |
19 | 48 | Kutlesovski Filip | 2000 | MKK | AP0100 | 50 m | 1:28.42 | |
20 | 225 | Palmqvist Oscar | 2000 | SK TRITON | AF9300 | 50 m | 1:29.39 | EFT |
21 | 123 | Halilovic Eddie | 1999 | SK SYDSIM | AQ8399 | 50 m | 1:29.58 | |
22 | 73 | Elfvin David | 2002 | SK RAN | AI2102 | 50 m | 1:30.29 | |
23 | 122 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | AC0702 | 50 m | 1:31.75 | |
24 | 61 | Petrovic David | 2000 | MKK | AV9500 | 50 m | 1:34.56 | |
25 | 40 | Hagerström Tim | 1999 | MKK | AH8799 | 50 m | 1:34.61 | |
26 | 75 | Gudermanis Albert | 2000 | SK RAN | AY6100 | 50 m | 1:35.27 | |
27 | 70 | Bergman Emil | 2001 | SK RAN | AE7501 | 50 m | 1:35.52 | |
28 | 63 | Schildt Samuel | 2000 | MKK | AP3100 | 50 m | 1:35.71 | |
29 | 176 | Jansson Anton | 2002 | YSTADS SS | AC4702 | 50 m | 1:35.75 | |
30 | 190 | Nilsson Herman | 2002 | YSTADS SS | AI1502 | 50 m | 1:35.79 | |
31 | 134 | Sihlén Melvin | 2000 | SK SYDSIM | AV8100 | 50 m | 1:36.13 | |
32 | 204 | Stoltz Martin | 2000 | YSTADS SS | AR4900 | 50 m | 1:37.75 | |
33 | 133 | Seanderdahl Jonathan | 2002 | SK SYDSIM | AJ0702 | 50 m | 1:40.12 | |
34 | 34 | Falk David | 2003 | MKK | AD3103 | 50 m | 1:40.61 | |
35 | 154 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | AA6503 | 50 m | 1:42.83 | |
36 | 218 | Rosberg Alfred | 2003 | SJÖBO SS | AJ4103 | 50 m | 1:45.38 | |
37 | 51 | Lindberg Cesar | 2002 | MKK | AL1702 | 50 m | 1:46.14 | |
38 | 121 | Fröjd Jonathan | 2004 | SK SYDSIM | AC8704 | 50 m | 1:48.96 | |
39 | 65 | Stenberg Philip | 2001 | MKK | AB9101 | 50 m | 1:49.28 | |
40 | 94 | Wallenius Björn | 2001 | SK RAN | AH6301 | 50 m | 1:49.53 | |
41 | 68 | Acevski Alexander | 2002 | SK RAN | AH4502 | 50 m | 1:51.83 | |
42 | 153 | Hiltonsson Linus | 2002 | VELLINGE-N | AD3902 | 50 m | 1:52.25 | |
43 | 130 | Offrell Love | 2004 | SK SYDSIM | AG1104 | 50 m | 1:54.81 | |
44 | 76 | Hariri Mohamad | 2002 | SK RAN | AK1502 | 50 m | 1:56.13 | |
45 | 92 | Thulin Ahlström Douglas | 2001 | SK RAN | AQ0901 | 50 m | 2:01.94 | |
46 | 72 | Dahlgren Joel | 2002 | SK RAN | AC1102 | 25 m | 1:35.23 | |
47 | 152 | Conradsen Gustav | 2003 | VELLINGE-N | AK6903 | 25 m | 1:39.82 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 29 maj 2015 |
Licensierad till: Simklubben Ran | Utskriftstid | 13:54 |