Ohjelma Ungdoms Grand Prix 3
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 9
|
Tävling |
Ungdoms Grand Prix 3 |
|
Utskriftsdatum |
30 maj 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Malmö |
|
Utskriftstid |
15:18 |
|
|
Arrangör |
Simklubben Ran |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 maj 2015 |
|
|
|
|
Gren 9, 200m Medley Herrar |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
130 |
3 |
Love Offrell |
2004 |
AG1104 |
SK SYDSIM |
|
25m |
|
57 |
4 |
Albert Nyhlén |
2000 |
AS4100 |
MKK |
|
25m |
|
54 |
5 |
Anders Ludvigsson |
2000 |
AV8500 |
MKK |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
154 |
1 |
Jonatan Holmquist |
2003 |
AA6503 |
VELLINGE-N |
|
25m |
3:29.63 |
92 |
2 |
Douglas Thulin Ahlström |
2001 |
AQ0901 |
SK RAN |
|
25m |
3:18.19 |
259 |
3 |
Emil Svensson |
2002 |
AK2302 |
VELLINGE-N |
|
25m |
3:04.11 |
152 |
4 |
Gustav Conradsen |
2003 |
AK6903 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:56.41 |
145 |
5 |
Sebastian Mickelsson |
2001 |
AM0501 |
SK TRITON |
|
25m |
3:02.09 |
153 |
6 |
Linus Hiltonsson |
2002 |
AD3902 |
VELLINGE-N |
|
25m |
3:07.08 |
7 |
7 |
Ludwig Saurow |
2004 |
AC9704 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
3:21.99 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
202 |
1 |
Erik Stoltz |
1998 |
AV8598 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:51.90 |
76 |
2 |
Mohamad Hariri |
2002 |
AK1502 |
SK RAN |
|
50m |
3:48.23 |
75 |
3 |
Albert Gudermanis |
2000 |
AY6100 |
SK RAN |
|
50m |
3:43.58 |
120 |
4 |
Jesper Franzén |
2002 |
AG3902 |
SK SYDSIM |
|
50m |
3:35.58 |
258 |
5 |
Viktor Hansson |
2003 |
AM7103 |
VELLINGE-N |
|
50m |
3:38.28 |
73 |
6 |
David Elfvin |
2002 |
AI2102 |
SK RAN |
|
50m |
3:47.45 |
248 |
7 |
Isac Lindén |
2001 |
AK7901 |
HS |
|
25m |
2:41.32 |
81 |
8 |
Behar Luani |
2001 |
AN4501 |
SK RAN |
|
25m |
2:55.80 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
260 |
1 |
Lucas Örmon |
2003 |
AF7303 |
VELLINGE-N |
|
50m |
3:11.44 |
40 |
2 |
Tim Hagerström |
1999 |
AH8799 |
MKK |
|
50m |
3:03.54 |
176 |
3 |
Anton Jansson |
2002 |
AC4702 |
YSTADS SS |
|
50m |
3:02.16 |
190 |
4 |
Herman Nilsson |
2002 |
AI1502 |
YSTADS SS |
|
50m |
3:01.79 |
33 |
5 |
Gustav Englund |
2001 |
AO6701 |
MKK |
|
50m |
3:02.04 |
178 |
6 |
Emil Jespersen |
2001 |
AI9901 |
YSTADS SS |
|
50m |
3:02.76 |
121 |
7 |
Jonathan Fröjd |
2004 |
AC8704 |
SK SYDSIM |
|
50m |
3:07.69 |
34 |
8 |
David Falk |
2003 |
AD3103 |
MKK |
|
50m |
3:27.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
70 |
1 |
Emil Bergman |
2001 |
AE7501 |
SK RAN |
|
50m |
2:56.59 |
213 |
2 |
Jakob Börjesson |
2001 |
AG9901 |
SJÖBO SS |
|
50m |
2:54.94 |
50 |
3 |
Karl Liljegren |
2001 |
AE7901 |
MKK |
|
50m |
2:49.92 |
78 |
4 |
Marcus Karlin-Reteike |
1999 |
AS3599 |
SK RAN |
|
50m |
2:46.97 |
60 |
5 |
Elias Persson |
2002 |
AI7902 |
MKK |
|
50m |
2:49.54 |
79 |
6 |
Philip Karlin-Reteike |
1999 |
AS2599 |
SK RAN |
|
50m |
2:52.57 |
19 |
7 |
Simon Ljungbeck |
2000 |
AK2700 |
SS IDEN |
|
50m |
2:56.39 |
117 |
8 |
Jens Christiansen |
2001 |
AJ7901 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:57.48 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
122 |
1 |
Dennie Halilovic |
2002 |
AC0702 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:44.44 |
15 |
2 |
Rickard Wemlén |
2000 |
AF0900 |
SK HAJEN |
|
50m |
2:41.98 |
44 |
3 |
Dennis Jarnberg |
1999 |
AC5999 |
MKK |
|
50m |
2:40.79 |
148 |
4 |
Gustaf Palmqvist |
2001 |
AC5101 |
SK TRITON |
|
50m |
2:40.26 |
1 |
5 |
Axel Andrén |
2001 |
AD6301 |
ESLÖVS SS |
|
50m |
2:40.28 |
206 |
6 |
Simon Tufvesson |
1999 |
AN3599 |
YSTADS SS |
|
50m |
2:41.47 |
227 |
7 |
Tim Brinkhagen |
2001 |
AC9901 |
SK LÖDDE |
|
50m |
2:43.79 |
36 |
8 |
Carl Gerstenfeld |
2002 |
AI5902 |
MKK |
|
50m |
2:44.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
86 |
1 |
Primus Olsson |
2000 |
AV7100 |
SK RAN |
|
50m |
2:38.16 |
6 |
2 |
Filip Salbrink |
2002 |
AH6502 |
ESLÖVS SS |
|
50m |
2:33.79 |
12 |
3 |
Marcus Henriksson |
1997 |
AQ1797 |
SK HAJEN |
|
50m |
2:29.84 |
197 |
4 |
Max Persson |
2001 |
AE9501 |
YSTADS SS |
|
50m |
2:28.13 |
168 |
5 |
Filip Christiansson |
1999 |
AO6199 |
YSTADS SS |
|
50m |
2:29.75 |
170 |
6 |
Anders Forslund |
1997 |
AC9397 |
YSTADS SS |
|
50m |
2:32.14 |
67 |
7 |
Samuel Wiktor |
2001 |
AJ5301 |
MKK |
|
50m |
2:35.42 |
226 |
8 |
Johannes Strömberg |
2002 |
AI3102 |
VELLINGE-N |
|
50m |
2:38.37 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
30 maj 2015 |
Licensierad till: Simklubben Ran |
Utskriftstid |
15:18 |
|