Startliste for Ungdoms Grand Prix 3
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Heatlista Gren 11
|
Tävling |
Ungdoms Grand Prix 3 |
|
Utskriftsdatum |
30 maj 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Malmö |
|
Utskriftstid |
15:18 |
|
|
Arrangör |
Simklubben Ran |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 maj 2015 |
|
|
|
|
Gren 11, 100m Ryggsim Herrar |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
241 |
2 |
Ebbe Persson |
2003 |
AI1503 |
SK RAN |
|
25m |
|
240 |
3 |
Daniel Novosel |
2002 |
AS3102 |
SK RAN |
|
25m |
1:51.12 |
230 |
4 |
Arvid Axelsson |
2003 |
AN5303 |
SK RAN |
|
25m |
1:42.74 |
167 |
5 |
Axel Björnsson |
2005 |
AF8105 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:46.31 |
228 |
6 |
Max Andersson |
2002 |
AL2102 |
SK RAN |
|
25m |
|
237 |
7 |
Elshan Hajibadali |
2002 |
AN1302 |
SK RAN |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
154 |
1 |
Jonatan Holmquist |
2003 |
AA6503 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:33.97 |
243 |
2 |
Amir Salameh |
2001 |
AS5501 |
SK RAN |
|
50m |
2:03.32 |
258 |
3 |
Viktor Hansson |
2003 |
AM7103 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:49.35 |
153 |
4 |
Linus Hiltonsson |
2002 |
AD3902 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:48.79 |
92 |
5 |
Douglas Thulin Ahlström |
2001 |
AQ0901 |
SK RAN |
|
50m |
1:49.09 |
73 |
6 |
David Elfvin |
2002 |
AI2102 |
SK RAN |
|
50m |
1:54.10 |
247 |
7 |
Oskar Rasmusson |
1999 |
AK2799 |
HS |
|
25m |
1:04.44 |
242 |
8 |
Pavli Rafael |
2002 |
AS5902 |
SK RAN |
|
25m |
1:38.06 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
120 |
1 |
Jesper Franzén |
2002 |
AG3902 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:41.49 |
75 |
2 |
Albert Gudermanis |
2000 |
AY6100 |
SK RAN |
|
50m |
1:37.77 |
76 |
3 |
Mohamad Hariri |
2002 |
AK1502 |
SK RAN |
|
50m |
1:35.67 |
121 |
4 |
Jonathan Fröjd |
2004 |
AC8704 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:34.96 |
39 |
5 |
Joakim Granath |
2001 |
AT9301 |
MKK |
|
50m |
1:35.55 |
218 |
6 |
Alfred Rosberg |
2003 |
AJ4103 |
SJÖBO SS |
|
50m |
1:37.41 |
130 |
7 |
Love Offrell |
2004 |
AG1104 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:39.80 |
7 |
8 |
Ludwig Saurow |
2004 |
AC9704 |
ESLÖVS SS |
|
50m |
1:43.56 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
152 |
1 |
Gustav Conradsen |
2003 |
AK6903 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:29.89 |
133 |
2 |
Jonathan Seanderdahl |
2002 |
AJ0702 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:29.26 |
37 |
3 |
Simon Ghidini |
2001 |
AR9701 |
MKK |
|
50m |
1:27.43 |
225 |
4 |
Oscar Palmqvist |
2000 |
AF9300 |
SK TRITON |
|
50m |
1:25.67 |
51 |
5 |
Cesar Lindberg |
2002 |
AL1702 |
MKK |
|
50m |
1:25.88 |
70 |
6 |
Emil Bergman |
2001 |
AE7501 |
SK RAN |
|
50m |
1:29.26 |
260 |
7 |
Lucas Örmon |
2003 |
AF7303 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:29.44 |
81 |
8 |
Behar Luani |
2001 |
AN4501 |
SK RAN |
|
50m |
1:33.09 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
117 |
1 |
Jens Christiansen |
2001 |
AJ7901 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:22.91 |
178 |
2 |
Emil Jespersen |
2001 |
AI9901 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:20.75 |
34 |
3 |
David Falk |
2003 |
AD3103 |
MKK |
|
50m |
1:17.95 |
204 |
4 |
Martin Stoltz |
2000 |
AR4900 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:17.23 |
28 |
5 |
Bo Beckman |
2002 |
AI4902 |
MKK |
|
50m |
1:17.39 |
57 |
6 |
Albert Nyhlén |
2000 |
AS4100 |
MKK |
|
50m |
1:19.42 |
60 |
7 |
Elias Persson |
2002 |
AI7902 |
MKK |
|
50m |
1:22.23 |
259 |
8 |
Emil Svensson |
2002 |
AK2302 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:24.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
36 |
1 |
Carl Gerstenfeld |
2002 |
AI5902 |
MKK |
|
50m |
1:16.96 |
6 |
2 |
Filip Salbrink |
2002 |
AH6502 |
ESLÖVS SS |
|
50m |
1:15.83 |
213 |
3 |
Jakob Börjesson |
2001 |
AG9901 |
SJÖBO SS |
|
50m |
1:15.40 |
44 |
4 |
Dennis Jarnberg |
1999 |
AC5999 |
MKK |
|
50m |
1:14.85 |
50 |
5 |
Karl Liljegren |
2001 |
AE7901 |
MKK |
|
50m |
1:15.31 |
202 |
6 |
Erik Stoltz |
1998 |
AV8598 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:15.44 |
175 |
7 |
Felix Hansson |
2000 |
AO9900 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:16.19 |
71 |
8 |
Michael Birkeberg |
2000 |
AJ0700 |
SK RAN |
|
50m |
1:17.07 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
79 |
1 |
Philip Karlin-Reteike |
1999 |
AS2599 |
SK RAN |
|
50m |
1:13.50 |
78 |
2 |
Marcus Karlin-Reteike |
1999 |
AS3599 |
SK RAN |
|
50m |
1:13.09 |
170 |
3 |
Anders Forslund |
1997 |
AC9397 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:08.87 |
168 |
4 |
Filip Christiansson |
1999 |
AO6199 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:04.94 |
10 |
5 |
Andreas Aminoff |
2000 |
AB7900 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:08.08 |
42 |
6 |
Filip Hinderup |
2001 |
AH5101 |
MKK |
|
50m |
1:10.22 |
3 |
7 |
Anton Jönsson |
2001 |
AL4501 |
ESLÖVS SS |
|
50m |
1:13.49 |
148 |
8 |
Gustaf Palmqvist |
2001 |
AC5101 |
SK TRITON |
|
50m |
1:14.12 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
30 maj 2015 |
Licensierad till: Simklubben Ran |
Utskriftstid |
15:18 |
|