Startliste for GTI Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 4
|
Stævne navn |
GTI Cup |
|
Udskriftsdato |
26 september 2015 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
10:31 |
|
|
Arrangør |
Startfællesskabet GTI |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
26 september 2015 |
|
|
|
|
Løb 4, 100m Rygsvømning Damer |
Finaler (14) |
Vejledende starttid 10:48 |
Heat 1 (14) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
164 |
1 |
Elisabeth Augusta Englev |
2006 |
0604AE |
GTI |
|
25m |
|
618 |
2 |
Luna Ravn |
2006 |
0684AD |
AIF |
|
25m |
2:30.00 |
336 |
3 |
Maya Amstrup Riis |
2007 |
0708AA |
VEST |
|
25m |
2:15.76 |
289 |
4 |
Anna Blom Bygum |
2006 |
0682AI |
VEST |
|
25m |
2:08.85 |
603 |
5 |
Mille Hansen |
2005 |
0548AO |
VI39 |
|
25m |
2:09.33 |
301 |
6 |
Lærke Hansen |
2006 |
0686AH |
VEST |
|
25m |
2:21.07 |
172 |
7 |
Alberte Crone Larsen |
2006 |
|
GTI |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
615 |
1 |
Asta Kristensen |
2004 |
0484AN |
AIF |
|
25m |
2:05.94 |
285 |
2 |
Alberte K. Andersen |
2006 |
0606AB |
VEST |
|
25m |
2:03.97 |
304 |
3 |
Rebecca Loft Helms |
2006 |
0634AB |
VEST |
|
25m |
1:59.58 |
623 |
4 |
Marie Strandquist |
2007 |
0738AA |
AIF |
|
25m |
1:58.63 |
744 |
5 |
Freja Lohmann Strobel |
2006 |
0636AB |
HOLBÆK |
|
25m |
1:58.70 |
166 |
6 |
Emilia Gotfredsen |
2005 |
0562AE |
GTI |
|
25m |
2:02.84 |
328 |
7 |
Marie Nissov-Johansen |
2006 |
0626AD |
VEST |
|
25m |
2:04.26 |
344 |
8 |
Rikke Therp |
2006 |
0628AF |
VEST |
|
25m |
2:08.55 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
741 |
1 |
Alberte Pedersen |
2006 |
0618AB |
HOLBÆK |
|
25m |
1:58.29 |
746 |
2 |
Annette Toft |
2006 |
0672AC |
HOLBÆK |
|
25m |
1:55.26 |
183 |
3 |
Julie Segato |
2005 |
0538AJ |
GTI |
|
25m |
1:54.93 |
307 |
4 |
Ida Jacobsen |
2005 |
0528AD |
VEST |
|
25m |
1:53.79 |
131 |
5 |
Nicoline H. Baadsgaard |
2004 |
0464AK |
GTI |
|
25m |
1:54.25 |
743 |
6 |
Cille Winskov Rasmussen |
2006 |
0624AA |
HOLBÆK |
|
25m |
1:55.19 |
162 |
7 |
Lærke Marie Clausen |
2005 |
0504AE |
GTI |
|
25m |
1:56.77 |
256 |
8 |
Laura Købke |
2005 |
0584AO |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:58.56 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
608 |
1 |
Alma Møller-Ern |
2006 |
0662AB |
VI39 |
|
25m |
1:51.42 |
332 |
2 |
Natascha Packert-Frandsen |
2005 |
0588AJ |
VEST |
|
25m |
1:50.42 |
343 |
3 |
Liva Gottrup Sørensen |
2006 |
0694AD |
VEST |
|
25m |
1:49.76 |
129 |
4 |
Frida Høj Andersen |
2005 |
0504AL |
GTI |
|
25m |
1:48.84 |
241 |
5 |
Mathilde Busch Erhardi |
2004 |
0428AM |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:49.00 |
629 |
6 |
Frida Vaabengaard Jensen |
2004 |
0486AP |
GSK |
|
25m |
1:50.01 |
606 |
7 |
Annika Køhn |
2005 |
0596AK |
VI39 |
|
25m |
1:51.34 |
619 |
8 |
Emma Riis |
2005 |
0546AG |
AIF |
|
25m |
1:52.13 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
631 |
1 |
Thea Mikkelsen |
2005 |
0576AG |
GSK |
|
25m |
1:48.02 |
306 |
2 |
Signe Henriksen |
2004 |
0442AR |
VEST |
|
25m |
1:46.09 |
662 |
3 |
Kajsa Salomonsen |
2005 |
0514AD |
MK 31 |
|
25m |
1:45.00 |
151 |
4 |
Ellen Mølbak Petersen |
2004 |
0452AD |
GTI |
|
25m |
1:42.76 |
146 |
5 |
Annika Britt Larsen |
2005 |
0586AD |
GTI |
|
25m |
1:44.54 |
644 |
6 |
Filippa Eiler |
2005 |
0588AI |
MK 31 |
|
25m |
1:45.32 |
149 |
7 |
Ida Mørk |
2004 |
0492AJ |
GTI |
|
25m |
1:46.12 |
660 |
8 |
Smila Mathilda Reiter |
2004 |
0496AE |
MK 31 |
|
25m |
1:48.35 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
617 |
1 |
Silja Mortensen |
2003 |
0342AU |
AIF |
|
25m |
1:41.83 |
659 |
2 |
Emma Kjer Rasmussen |
2004 |
0498AI |
MK 31 |
|
25m |
1:40.04 |
635 |
3 |
Antoinette Zafra |
2005 |
0518AA |
GSK |
|
25m |
1:38.77 |
447 |
4 |
Caroline Bjørn Hvilsom |
2005 |
0588AA |
TVS IF |
|
25m |
1:37.23 |
327 |
5 |
Amalie Nissov-Johannsen |
2003 |
0356AS |
VEST |
|
25m |
1:38.12 |
683 |
6 |
Mille Bergmann |
2004 |
0408AR |
RØNNE |
|
25m |
1:38.86 |
156 |
7 |
Josefine Arbo Sørensen |
2004 |
0446AD |
GTI |
|
25m |
1:40.66 |
665 |
8 |
Liva Søby |
2004 |
0402AD |
MK 31 |
|
25m |
1:42.01 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
236 |
1 |
Mathilde Edele Borg |
2004 |
0446AP |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:36.40 |
640 |
2 |
Asta Andersen |
2003 |
0398AC |
MK 31 |
|
25m |
1:34.20 |
747 |
3 |
Cathrine Wismann |
2002 |
0264AS |
HOLBÆK |
|
25m |
1:32.78 |
318 |
4 |
Karla Banke Mathisen |
2003 |
0344AU |
VEST |
|
25m |
1:32.49 |
748 |
5 |
Josephine Wismann |
2002 |
0236AS |
HOLBÆK |
|
25m |
1:32.56 |
643 |
6 |
Lotte Dyndgaard |
2003 |
0356AB |
MK 31 |
|
25m |
1:33.70 |
630 |
7 |
Malene Langvad |
2004 |
0416AC |
GSK |
|
25m |
1:34.79 |
598 |
8 |
Lærke Blond |
2003 |
0362AW |
VI39 |
|
25m |
1:37.05 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
137 |
1 |
Esther Hek Hansen |
2004 |
0492AB |
GTI |
|
25m |
1:31.13 |
585 |
2 |
Laura L. Hørning |
2004 |
0456AC |
VAT CPH |
|
25m |
1:28.82 |
443 |
3 |
Nikoline V Hansen |
2001 |
0188AO |
TVS IF |
|
25m |
1:27.55 |
128 |
4 |
Julie Wolter |
2003 |
0374AJ |
GTI |
|
25m |
1:26.72 |
293 |
5 |
Anne Sofie Devantier |
2004 |
0406AG |
VEST |
|
25m |
1:26.83 |
687 |
6 |
Mette Tofte Jørgensen |
2003 |
0322AR |
RØNNE |
|
25m |
1:27.68 |
259 |
7 |
Josephine Lysdahl |
2004 |
0474AH |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:30.55 |
153 |
8 |
Clara Schmedes |
2004 |
0478AI |
GTI |
|
25m |
1:32.25 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
661 |
1 |
Isabella Rosenberg |
2003 |
0366AC |
MK 31 |
|
25m |
1:26.50 |
309 |
2 |
Caroline Wiuff Jensen |
2004 |
0492AD |
VEST |
|
25m |
1:26.00 |
444 |
3 |
Sofie Ølgaard Hansen |
2004 |
0422AE |
TVS IF |
|
25m |
1:25.48 |
578 |
4 |
Schastine Skifter Tabor |
2005 |
0598AB |
VAT CPH |
|
25m |
1:25.00 |
277 |
5 |
Victoria Husted Volden |
2003 |
0312AU |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:25.32 |
192 |
6 |
Sara Hassel Toubro |
1999 |
9922BD |
SOLRØD |
|
25m |
1:25.82 |
64 |
7 |
Nicole Olofsson |
1999 |
AM7899 |
MKK |
|
25m |
1:26.23 |
339 |
8 |
Amalie V. Sørensen |
2002 |
0274AC |
VEST |
|
25m |
1:26.59 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
135 |
1 |
Alma Foltmar-Michaelsen |
2004 |
0442AK |
GTI |
|
25m |
1:22.94 |
204 |
2 |
Nikoline Victoria Sass |
1999 |
9914AR |
SOLRØD |
|
25m |
1:22.63 |
72 |
3 |
Augusta Jansson |
2000 |
BA9400 |
MKK |
|
25m |
1:22.02 |
317 |
4 |
Sasia Lundhus |
2002 |
0216AO |
VEST |
|
25m |
1:21.39 |
694 |
5 |
Frida Toudal |
2001 |
0196AU |
RØNNE |
|
25m |
1:21.57 |
667 |
6 |
Emma Zambrano Thorsen |
2004 |
0402AH |
MK 31 |
|
25m |
1:22.51 |
14 |
7 |
Alicia Virgili |
2000 |
AP5600 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:22.64 |
73 |
8 |
Bachira El-Laham |
2002 |
BF9402 |
MKK |
|
25m |
1:24.84 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
197 |
1 |
Frederikke Amund Nielsen |
1999 |
9994AZ |
SOLRØD |
|
25m |
1:20.48 |
284 |
2 |
Isabel Abcell |
2001 |
0174AH |
VEST |
|
25m |
1:19.53 |
296 |
3 |
Anna Højerslev Eriksen |
2004 |
0484AD |
VEST |
|
25m |
1:18.52 |
726 |
4 |
Amalie Kruse Enemærke |
2003 |
0392AI |
VAT CPH |
|
25m |
1:18.15 |
65 |
5 |
Mollie Morfelt |
2003 |
AG8803 |
MKK |
|
25m |
1:18.35 |
119 |
6 |
Nicoline Fejer |
2001 |
0116AK |
GTI |
|
25m |
1:18.75 |
647 |
7 |
Cecilie Hjarsø |
2001 |
0124AU |
MK 31 |
|
25m |
1:19.82 |
67 |
8 |
Ida Björkdahl |
2002 |
AJ4202 |
MKK |
|
25m |
1:21.35 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
15 |
1 |
Julia Virgili |
1998 |
AZ2698 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:16.37 |
122 |
2 |
Lærke Knak |
2002 |
0262AJ |
GTI |
|
25m |
1:15.96 |
74 |
3 |
Johanna Ingner |
2002 |
AI4202 |
MKK |
|
25m |
1:15.02 |
338 |
4 |
Natascha Bonnén Sjøgren |
2000 |
0032AG |
VEST |
|
25m |
1:12.99 |
124 |
5 |
Katja Skovdal Lorentzen |
2003 |
0338AQ |
GTI |
|
25m |
1:14.65 |
324 |
6 |
Katharina N Møller |
2001 |
0122AI |
VEST |
|
25m |
1:15.36 |
566 |
7 |
Xenia Huryn |
2000 |
0088AW |
VAT CPH |
|
25m |
1:15.97 |
563 |
8 |
Camilla Hougaard |
2002 |
0282AJ |
VAT CPH |
|
25m |
1:18.05 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
12 |
1 |
Emma Taylor |
1998 |
AZ8498 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:12.56 |
548 |
2 |
Julie Laugesen |
2003 |
0308AF |
VAT CPH |
|
25m |
1:12.29 |
9 |
3 |
Frida Rödin |
2000 |
AI3800 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:11.90 |
570 |
4 |
Josefine Nickelsen |
2001 |
0146AO |
VAT CPH |
|
25m |
1:10.54 |
537 |
5 |
Josefine B. Pedersen |
1999 |
9928AB |
VAT CPH |
|
25m |
1:11.08 |
69 |
6 |
Anna Grahovac |
1999 |
AM5899 |
MKK |
|
25m |
1:12.18 |
71 |
7 |
Tove Lennartsson |
2000 |
AM1800 |
MKK |
|
25m |
1:12.31 |
107 |
8 |
Cecilie Daluiso Salmonsen |
2001 |
0108AH |
GTI |
|
25m |
1:12.89 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
326 |
1 |
Stine Eskebo Nielsen |
2001 |
0156AB |
VEST |
|
25m |
1:09.53 |
543 |
2 |
Nanna Drewsen |
1998 |
9848AH |
VAT CPH |
|
25m |
1:08.55 |
539 |
3 |
Caroline Mathiesen |
2001 |
0172AG |
VAT CPH |
|
25m |
1:07.66 |
68 |
4 |
Ida Lindborg |
1994 |
AB0494 |
MKK |
|
25m |
59.07 |
63 |
5 |
Cassandra Tran |
1997 |
AN5697 |
MKK |
|
25m |
1:04.42 |
13 |
6 |
Emma Vileus |
2001 |
AW1401 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:08.23 |
549 |
7 |
Mathilde Laugesen |
2001 |
0176AL |
VAT CPH |
|
25m |
1:09.21 |
528 |
8 |
Johanna Berthelsen |
2000 |
0096AO |
VAT CPH |
|
25m |
1:09.58 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 |
Udskriftsdato |
26 september 2015 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
10:31 |
|