Startliste for GTI Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 23
|
Stævne navn |
GTI Cup |
|
Udskriftsdato |
27 september 2015 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
08:46 |
|
|
Arrangør |
Startfællesskabet GTI |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
26 september 2015 |
|
|
|
|
Løb 23, 100m Brystsvømning Herrer |
Finaler (9) |
Vejledende starttid 10:57 |
Heat 1 (9) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
234 |
3 |
Nikolas Hviid Andersen |
2002 |
|
HØRSHOLM |
|
25m |
|
345 |
4 |
Sigurd Chistopher Vickery |
2005 |
0567AE |
VEST |
|
25m |
2:37.10 |
745 |
5 |
Asbjørn Topp Tholle |
2004 |
0467AM |
HOLBÆK |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
267 |
1 |
Rasmus Fabricius Pedersen |
2005 |
0559AD |
HØRSHOLM |
|
25m |
2:16.26 |
335 |
2 |
Esben Rasmussen |
2004 |
0413AJ |
VEST |
|
25m |
2:13.74 |
178 |
3 |
Mathias Olsen |
2005 |
0521AF |
GTI |
|
25m |
2:08.52 |
322 |
4 |
William Mitchell |
2004 |
0493AH |
VEST |
|
25m |
2:05.27 |
341 |
5 |
Kristian S. Sørensen |
2005 |
0575AB |
VEST |
|
25m |
2:07.17 |
287 |
6 |
Thorbjørn Bjerrum |
2004 |
0495AN |
VEST |
|
25m |
2:11.11 |
170 |
7 |
Villads Brasch Jensen |
2004 |
0419AK |
GTI |
|
25m |
2:14.99 |
295 |
8 |
Sebastian Egenhardt |
2006 |
0655AA |
VEST |
|
25m |
2:18.52 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
290 |
1 |
Cassius Arbo Christensen |
2003 |
0343AO |
VEST |
|
25m |
2:00.70 |
459 |
2 |
Viktor Holst Rasmussen |
2003 |
0311AL |
TVS IF |
|
25m |
1:57.86 |
265 |
3 |
Alexander Nørby |
2006 |
0617AB |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:55.30 |
607 |
4 |
Matias Munkholm |
2004 |
0435AB |
VI39 |
|
25m |
1:50.61 |
713 |
5 |
Jonathan Tuxen Rosing |
2003 |
0311AH |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:54.47 |
627 |
6 |
Anton Skov Grell |
2004 |
0469AE |
GSK |
|
25m |
1:56.39 |
622 |
7 |
Emil Strandquist |
2005 |
0549AE |
AIF |
|
25m |
2:00.16 |
446 |
8 |
Gustav Hartig-Larsen |
2003 |
0379AN |
TVS IF |
|
25m |
2:01.10 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
707 |
1 |
Troels Fogh |
2004 |
0435AG |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:46.62 |
247 |
2 |
Otto Walther Holst |
2003 |
0333AK |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:45.46 |
288 |
3 |
Frederik Borg |
2000 |
0035AM |
VEST |
|
25m |
1:43.63 |
140 |
4 |
Esben Brasch Jensen |
2003 |
0367AC |
GTI |
|
25m |
1:43.50 |
690 |
5 |
Malte Rasch |
2004 |
0403AH |
RØNNE |
|
25m |
1:43.51 |
330 |
6 |
Mikkel Lyngbye Nybroe |
2004 |
0469AA |
VEST |
|
25m |
1:45.37 |
312 |
7 |
Carl Magnus Krievs |
2002 |
0257AD |
VEST |
|
25m |
1:45.66 |
456 |
8 |
Mikkel Mosegaard |
2004 |
0427AF |
TVS IF |
|
25m |
1:48.55 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
168 |
1 |
Mads Mørkhøj Hartington |
2006 |
0645AA |
GTI |
|
25m |
1:42.78 |
157 |
2 |
Nickolas Kofoed Thestrup |
2003 |
0345AC |
GTI |
|
25m |
1:39.42 |
705 |
3 |
Carl Emil Hertz Bugge |
2003 |
0315AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:38.23 |
714 |
4 |
Kristoffer Sandfeld |
2003 |
0313AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:34.25 |
728 |
5 |
Karl-Emil Rohr |
2001 |
0185AH |
VAT CPH |
|
25m |
1:36.01 |
716 |
6 |
Noah Koefoed Weiss |
2003 |
0381AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:39.01 |
305 |
7 |
Mikkel Hemmingsen |
2002 |
0283AK |
VEST |
|
25m |
1:40.53 |
132 |
8 |
Marius Bugge |
2003 |
0319AC |
GTI |
|
25m |
1:42.86 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
308 |
1 |
Martin Jacobsen |
2002 |
0267AL |
VEST |
|
25m |
1:32.23 |
238 |
2 |
Filip Bruhn |
2003 |
0391AM |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:30.31 |
699 |
3 |
Alessandro de Castro |
2002 |
|
VEST |
|
25m |
1:30.00 |
53 |
4 |
David Falk |
2003 |
AD3103 |
MKK |
|
25m |
1:28.75 |
542 |
5 |
Luccas Dam Brenner |
2001 |
0193AK |
VAT CPH |
|
25m |
1:29.78 |
602 |
6 |
Mikkel Hansen |
2003 |
0301AJ |
VI39 |
|
25m |
1:30.06 |
83 |
7 |
Samuel Schildt |
2000 |
AP3100 |
MKK |
|
25m |
1:31.27 |
586 |
8 |
Asger Johansen |
2003 |
0395AE |
VAT CPH |
|
25m |
1:33.99 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
123 |
1 |
Casper Koch |
2002 |
0227AF |
GTI |
|
25m |
1:25.49 |
593 |
2 |
Mohammed Ghizzaui |
2003 |
0371AG |
VI39 |
|
25m |
1:23.57 |
6 |
3 |
Tim Linck-Riedhamer |
2000 |
AH6100 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:20.91 |
313 |
4 |
Albert Voldum Krog |
2001 |
0155AI |
VEST |
|
25m |
1:19.59 |
555 |
5 |
Nikolai Vaabengaard Olsen |
2001 |
0109AP |
VAT CPH |
|
25m |
1:19.86 |
44 |
6 |
Simon Ghidini |
2001 |
AR9701 |
MKK |
|
25m |
1:21.90 |
592 |
7 |
Casper Koch Henriksen |
2002 |
0245AO |
VI39 |
|
25m |
1:23.97 |
575 |
8 |
Oliver Skadhauge |
2002 |
0297AG |
VAT CPH |
|
25m |
1:27.95 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
346 |
1 |
Martin W. Wifstrand |
1998 |
9883AH |
VEST |
|
25m |
1:18.48 |
49 |
2 |
Gustav Englund |
2001 |
AO6701 |
MKK |
|
25m |
1:16.12 |
655 |
3 |
Andreas Norup |
1999 |
9927AP |
MK 31 |
|
25m |
1:14.96 |
571 |
4 |
Mads Ørsted Nielsen |
1999 |
9921AF |
VAT CPH |
|
25m |
1:14.28 |
121 |
5 |
Casper Mørkhøj Hartington |
2002 |
0239AF |
GTI |
|
25m |
1:14.34 |
541 |
6 |
Johan Bragason |
1999 |
9959AB |
VAT CPH |
|
25m |
1:15.80 |
652 |
7 |
Carl Terp Larsen |
2001 |
0119AN |
MK 31 |
|
25m |
1:18.11 |
8 |
8 |
Johan Persson |
1998 |
AG8598 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:19.14 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
106 |
1 |
Hans Mølbak Petersen |
2001 |
0137AG |
GTI |
|
25m |
1:12.31 |
91 |
2 |
Anton Andersson |
1997 |
AI4997 |
MKK |
|
25m |
1:10.27 |
102 |
3 |
Mathias Yu Fagerberg |
2000 |
0069AI |
GTI |
|
25m |
1:07.98 |
536 |
4 |
Esben Norup |
1996 |
9653AR |
VAT CPH |
|
25m |
1:05.52 |
557 |
5 |
Mikkel Salmansen |
2000 |
0043AD |
VAT CPH |
|
25m |
1:07.39 |
48 |
6 |
Jakob Helman |
1996 |
AU1396 |
MKK |
|
25m |
1:09.02 |
45 |
7 |
Joaquin Diaz |
2001 |
AH4101 |
MKK |
|
25m |
1:11.28 |
314 |
8 |
Sebastian Bidstrup Lantz |
1999 |
9901AH |
VEST |
|
25m |
1:13.74 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 |
Udskriftsdato |
27 september 2015 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
08:46 |
|