Startliste for GTI Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 12
|
Stævne navn |
GTI Cup |
|
Udskriftsdato |
26 september 2015 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
10:32 |
|
|
Arrangør |
Startfællesskabet GTI |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
26 september 2015 |
|
|
|
|
Løb 12, 100m Frisvømning Damer |
Finaler (20) |
Vejledende starttid 14:23 |
Heat 1 (20) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
189 |
2 |
Mathilde Willumsen |
2006 |
|
GTI |
|
25m |
|
172 |
3 |
Alberte Crone Larsen |
2006 |
|
GTI |
|
25m |
|
336 |
4 |
Maya Amstrup Riis |
2007 |
0708AA |
VEST |
|
25m |
2:16.65 |
301 |
5 |
Lærke Hansen |
2006 |
0686AH |
VEST |
|
25m |
2:39.66 |
260 |
6 |
Amalie Lyttik |
2006 |
|
HØRSHOLM |
|
25m |
|
201 |
7 |
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
0548AJ |
SOLRØD |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
289 |
1 |
Anna Blom Bygum |
2006 |
0682AI |
VEST |
|
25m |
2:05.10 |
632 |
2 |
Freya Ry Nielsen |
2005 |
0544AJ |
GSK |
|
25m |
2:03.23 |
623 |
3 |
Marie Strandquist |
2007 |
0738AA |
AIF |
|
25m |
2:01.42 |
268 |
4 |
Emma Philip |
2005 |
0538AN |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:59.24 |
618 |
5 |
Luna Ravn |
2006 |
0684AD |
AIF |
|
25m |
2:00.76 |
328 |
6 |
Marie Nissov-Johansen |
2006 |
0626AD |
VEST |
|
25m |
2:02.32 |
304 |
7 |
Rebecca Loft Helms |
2006 |
0634AB |
VEST |
|
25m |
2:04.00 |
344 |
8 |
Rikke Therp |
2006 |
0628AF |
VEST |
|
25m |
2:12.49 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
285 |
1 |
Alberte K. Andersen |
2006 |
0606AB |
VEST |
|
25m |
1:56.99 |
673 |
2 |
Helena Fogh Kronborg |
2005 |
0506AK |
STT |
|
25m |
1:51.40 |
620 |
3 |
Sofie Riis |
2005 |
0536AG |
AIF |
|
25m |
1:50.09 |
636 |
4 |
Safira Vestergaard |
2005 |
0516AJ |
GSK |
|
25m |
1:49.38 |
744 |
5 |
Freja Lohmann Strobel |
2006 |
0636AB |
HOLBÆK |
|
25m |
1:49.80 |
637 |
6 |
Anna Østerby |
2005 |
0554AJ |
GSK |
|
25m |
1:50.25 |
235 |
7 |
Ella Nikoline Borg |
2005 |
0504AP |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:51.56 |
162 |
8 |
Lærke Marie Clausen |
2005 |
0504AE |
GTI |
|
25m |
1:57.01 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
619 |
1 |
Emma Riis |
2005 |
0546AG |
AIF |
|
25m |
1:48.52 |
608 |
2 |
Alma Møller-Ern |
2006 |
0662AB |
VI39 |
|
25m |
1:47.99 |
658 |
3 |
Hannah B. Pedersen |
2005 |
0574AD |
MK 31 |
|
25m |
1:47.59 |
130 |
4 |
Smilla Askvig |
2004 |
0408AK |
GTI |
|
25m |
1:44.60 |
195 |
5 |
Natacha Munch |
2005 |
0506AD |
SOLRØD |
|
25m |
1:45.26 |
164 |
6 |
Elisabeth Augusta Englev |
2006 |
0604AE |
GTI |
|
25m |
1:47.82 |
672 |
7 |
Sofie Korczak |
2004 |
0426AN |
STT |
|
25m |
1:48.34 |
675 |
8 |
Camille Cueto Rasmussen |
2006 |
0646AD |
STT |
|
25m |
1:48.62 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
143 |
1 |
Emma Hou Theilade Klausen |
2005 |
0598AD |
GTI |
|
25m |
1:43.56 |
129 |
2 |
Frida Høj Andersen |
2005 |
0504AL |
GTI |
|
25m |
1:41.08 |
307 |
3 |
Ida Jacobsen |
2005 |
0528AD |
VEST |
|
25m |
1:40.65 |
332 |
4 |
Natascha Packert-Frandsen |
2005 |
0588AJ |
VEST |
|
25m |
1:40.34 |
732 |
5 |
Nana Andersen |
2006 |
0634AA |
HOLBÆK |
|
25m |
1:40.59 |
185 |
6 |
Isabel Refdahl Thoudahl |
2005 |
0522AD |
GTI |
|
25m |
1:41.02 |
166 |
7 |
Emilia Gotfredsen |
2005 |
0562AE |
GTI |
|
25m |
1:43.41 |
263 |
8 |
Sasha Nezdiikovskaia |
2005 |
0564AK |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:44.07 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
183 |
1 |
Julie Segato |
2005 |
0538AJ |
GTI |
|
25m |
1:40.01 |
154 |
2 |
Mathilde Svendsen |
2004 |
0472AQ |
GTI |
|
25m |
1:39.90 |
746 |
3 |
Annette Toft |
2006 |
0672AC |
HOLBÆK |
|
25m |
1:38.94 |
739 |
4 |
Anna Mundt Karup |
2005 |
0594AC |
HOLBÆK |
|
25m |
1:38.14 |
241 |
5 |
Mathilde Busch Erhardi |
2004 |
0428AM |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:38.69 |
629 |
6 |
Frida Vaabengaard Jensen |
2004 |
0486AP |
GSK |
|
25m |
1:39.12 |
659 |
7 |
Emma Kjer Rasmussen |
2004 |
0498AI |
MK 31 |
|
25m |
1:40.00 |
660 |
8 |
Smila Mathilda Reiter |
2004 |
0496AE |
MK 31 |
|
25m |
1:40.12 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
743 |
1 |
Cille Winskov Rasmussen |
2006 |
0624AA |
HOLBÆK |
|
25m |
1:36.98 |
644 |
2 |
Filippa Eiler |
2005 |
0588AI |
MK 31 |
|
25m |
1:36.51 |
146 |
3 |
Annika Britt Larsen |
2005 |
0586AD |
GTI |
|
25m |
1:35.37 |
615 |
4 |
Asta Kristensen |
2004 |
0484AN |
AIF |
|
25m |
1:35.00 |
617 |
5 |
Silja Mortensen |
2003 |
0342AU |
AIF |
|
25m |
1:35.02 |
145 |
6 |
Andrea Bruhn Kyhnæb |
2004 |
0464AJ |
GTI |
|
25m |
1:36.45 |
680 |
7 |
Dicte Laurberg Vedel |
2006 |
0606AA |
STT |
|
25m |
1:36.63 |
199 |
8 |
Ida Bekker Poulsen |
2002 |
0242BA |
SOLRØD |
|
25m |
1:38.11 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
256 |
1 |
Laura Købke |
2005 |
0584AO |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:33.69 |
450 |
2 |
Isabella Jacobsen |
2004 |
0486AO |
TVS IF |
|
25m |
1:32.73 |
264 |
3 |
Arwen Nybo |
2004 |
0476AL |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:31.83 |
149 |
4 |
Ida Mørk |
2004 |
0492AJ |
GTI |
|
25m |
1:30.31 |
447 |
5 |
Caroline Bjørn Hvilsom |
2005 |
0588AA |
TVS IF |
|
25m |
1:30.98 |
682 |
6 |
Rebecca Andersen |
2003 |
0304AW |
RØNNE |
|
25m |
1:32.01 |
274 |
7 |
Clara Secher Termansen |
2005 |
0556AJ |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:33.18 |
606 |
8 |
Annika Køhn |
2005 |
0596AK |
VI39 |
|
25m |
1:34.79 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
306 |
1 |
Signe Henriksen |
2004 |
0442AR |
VEST |
|
25m |
1:28.66 |
457 |
2 |
Lucca Rademakers |
2004 |
0416AD |
TVS IF |
|
25m |
1:26.63 |
741 |
3 |
Alberte Pedersen |
2006 |
0618AB |
HOLBÆK |
|
25m |
1:25.27 |
568 |
4 |
Anna Maria Madsen |
2004 |
0444AJ |
VAT CPH |
|
25m |
1:24.55 |
725 |
5 |
Julie Dahl |
2004 |
0418AN |
VAT CPH |
|
25m |
1:24.68 |
152 |
6 |
Nomi I. K. Schau |
2004 |
0408AI |
GTI |
|
25m |
1:25.30 |
634 |
7 |
Laura Thomadsen |
2004 |
0412AH |
GSK |
|
25m |
1:28.36 |
460 |
8 |
Emma Simonsen |
2004 |
0472AO |
TVS IF |
|
25m |
1:30.27 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
642 |
1 |
Nønne Christensen |
2004 |
0486AM |
MK 31 |
|
25m |
1:24.05 |
151 |
2 |
Ellen Mølbak Petersen |
2004 |
0452AD |
GTI |
|
25m |
1:23.32 |
318 |
3 |
Karla Banke Mathisen |
2003 |
0344AU |
VEST |
|
25m |
1:22.23 |
599 |
4 |
Liva Lund Hansen |
2005 |
0542AE |
VI39 |
|
25m |
1:21.62 |
748 |
5 |
Josephine Wismann |
2002 |
0236AS |
HOLBÆK |
|
25m |
1:21.96 |
38 |
6 |
Amina Sabotic |
2003 |
AR8503 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
1:23.22 |
327 |
7 |
Amalie Nissov-Johannsen |
2003 |
0356AS |
VEST |
|
25m |
1:24.00 |
687 |
8 |
Mette Tofte Jørgensen |
2003 |
0322AR |
RØNNE |
|
25m |
1:24.21 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
259 |
1 |
Josephine Lysdahl |
2004 |
0474AH |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:21.31 |
243 |
2 |
Kaya Vennick Haugbølle |
2004 |
0418AB |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:20.35 |
600 |
3 |
Clara Hartvig-Olsen |
2004 |
0402AP |
VI39 |
|
25m |
1:19.24 |
665 |
4 |
Liva Søby |
2004 |
0402AD |
MK 31 |
|
25m |
1:18.80 |
249 |
5 |
Caroline Salskov Jensen |
2005 |
0526AB |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:19.21 |
134 |
6 |
Sidse M. Ø. Engsbro |
2004 |
0482AK |
GTI |
|
25m |
1:19.33 |
236 |
7 |
Mathilde Edele Borg |
2004 |
0446AP |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:21.27 |
683 |
8 |
Mille Bergmann |
2004 |
0408AR |
RØNNE |
|
25m |
1:21.57 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
567 |
1 |
Astrid Høffer |
2004 |
0438AB |
VAT CPH |
|
25m |
1:17.88 |
578 |
2 |
Schastine Skifter Tabor |
2005 |
0598AB |
VAT CPH |
|
25m |
1:17.26 |
309 |
3 |
Caroline Wiuff Jensen |
2004 |
0492AD |
VEST |
|
25m |
1:16.03 |
684 |
4 |
Nanna Lyng Bojesen |
2001 |
0192BA |
RØNNE |
|
25m |
1:15.17 |
444 |
5 |
Sofie Ølgaard Hansen |
2004 |
0422AE |
TVS IF |
|
25m |
1:15.72 |
87 |
6 |
Mia Lang |
2002 |
BO8402 |
MKK |
|
25m |
1:17.20 |
443 |
7 |
Nikoline V Hansen |
2001 |
0188AO |
TVS IF |
|
25m |
1:17.39 |
131 |
8 |
Nicoline H. Baadsgaard |
2004 |
0464AK |
GTI |
|
25m |
1:18.02 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
654 |
1 |
Thippe de Neergaard |
2003 |
0368AL |
MK 31 |
|
25m |
1:14.98 |
252 |
2 |
Emma Hjort Kaas |
2002 |
0278AE |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:14.74 |
272 |
3 |
Sofie Slotved |
2002 |
0282AE |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:13.51 |
126 |
4 |
Emma Hebsgaard Nielsen |
2003 |
0362AE |
GTI |
|
25m |
1:12.68 |
254 |
5 |
Camilla Kaavé |
2003 |
0362AM |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:13.43 |
585 |
6 |
Laura L. Hørning |
2004 |
0456AC |
VAT CPH |
|
25m |
1:14.63 |
34 |
7 |
Moa Knutsson |
2002 |
BF8202 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
1:14.89 |
667 |
8 |
Emma Zambrano Thorsen |
2004 |
0402AH |
MK 31 |
|
25m |
1:15.12 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
250 |
1 |
Mathilde Vangkilde Jensen |
2002 |
0208AR |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:11.99 |
284 |
2 |
Isabel Abcell |
2001 |
0174AH |
VEST |
|
25m |
1:11.76 |
563 |
3 |
Camilla Hougaard |
2002 |
0282AJ |
VAT CPH |
|
25m |
1:11.72 |
458 |
4 |
Nikoline Laura Rasmussen |
2000 |
0004BA |
TVS IF |
|
25m |
1:11.28 |
192 |
5 |
Sara Hassel Toubro |
1999 |
9922BD |
SOLRØD |
|
25m |
1:11.68 |
262 |
6 |
Caroline Meyer |
2002 |
0238AE |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:11.73 |
275 |
7 |
Astrid Thimmer |
2003 |
0302AQ |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:11.95 |
64 |
8 |
Nicole Olofsson |
1999 |
AM7899 |
MKK |
|
25m |
1:12.38 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
579 |
1 |
Anna Wrist-Elkjær |
2003 |
0398AE |
VAT CPH |
|
25m |
1:10.29 |
245 |
2 |
Julie Frisch Hoff |
2002 |
0288AH |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:09.94 |
197 |
3 |
Frederikke Amund Nielsen |
1999 |
9994AZ |
SOLRØD |
|
25m |
1:09.83 |
449 |
4 |
Julie Høegh-Jørgensen |
2000 |
0062AI |
TVS IF |
|
25m |
1:09.67 |
597 |
5 |
Caroline Veggerby |
2003 |
0318AN |
VI39 |
|
25m |
1:09.74 |
73 |
6 |
Bachira El-Laham |
2002 |
BF9402 |
MKK |
|
25m |
1:09.84 |
454 |
7 |
Anna-Laura Dalsø Larsen |
1999 |
9956BE |
TVS IF |
|
25m |
1:09.95 |
67 |
8 |
Ida Björkdahl |
2002 |
AJ4202 |
MKK |
|
25m |
1:10.91 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
14 |
1 |
Alicia Virgili |
2000 |
AP5600 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:09.29 |
203 |
2 |
Caroline Friis Thirstrup |
2000 |
0012BA |
SOLRØD |
|
25m |
1:08.06 |
72 |
3 |
Augusta Jansson |
2000 |
BA9400 |
MKK |
|
25m |
1:07.96 |
15 |
4 |
Julia Virgili |
1998 |
AZ2698 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:07.49 |
694 |
5 |
Frida Toudal |
2001 |
0196AU |
RØNNE |
|
25m |
1:07.52 |
329 |
6 |
Laura Lyngbye Nybroe |
2002 |
0272AL |
VEST |
|
25m |
1:08.03 |
538 |
7 |
Kathrine S. Jørgensen |
2002 |
0258AJ |
VAT CPH |
|
25m |
1:08.89 |
296 |
8 |
Anna Højerslev Eriksen |
2004 |
0484AD |
VEST |
|
25m |
1:09.52 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
98 |
1 |
Anna Andersen |
2001 |
0106AI |
GTI |
|
25m |
1:07.17 |
122 |
2 |
Lærke Knak |
2002 |
0262AJ |
GTI |
|
25m |
1:05.64 |
37 |
3 |
Isabelle Odén |
2002 |
AY6802 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
1:04.88 |
86 |
4 |
Olivia Torres |
1999 |
BL9299 |
MKK |
|
25m |
1:04.77 |
74 |
5 |
Johanna Ingner |
2002 |
AI4202 |
MKK |
|
25m |
1:04.85 |
323 |
6 |
Delphine Møller |
1999 |
9908AK |
VEST |
|
25m |
1:05.33 |
3 |
7 |
Julia Karlsson |
1997 |
AT3697 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:05.77 |
246 |
8 |
Elena Westmark Holm |
2003 |
0336AD |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:07.27 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
552 |
1 |
Sara Mortensen |
2001 |
0136AW |
VAT CPH |
|
25m |
1:04.27 |
9 |
2 |
Frida Rödin |
2000 |
AI3800 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:03.96 |
119 |
3 |
Nicoline Fejer |
2001 |
0116AK |
GTI |
|
25m |
1:03.79 |
566 |
4 |
Xenia Huryn |
2000 |
0088AW |
VAT CPH |
|
25m |
1:03.54 |
13 |
5 |
Emma Vileus |
2001 |
AW1401 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:03.57 |
12 |
6 |
Emma Taylor |
1998 |
AZ8498 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:03.81 |
550 |
7 |
Anne-Sofie Lindblad |
1997 |
9716AF |
VAT CPH |
|
25m |
1:04.00 |
326 |
8 |
Stine Eskebo Nielsen |
2001 |
0156AB |
VEST |
|
25m |
1:04.52 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
565 |
1 |
Xandra Huryn |
2001 |
0138AB |
VAT CPH |
|
25m |
1:03.44 |
657 |
2 |
Josephine Olsen |
2000 |
0074AA |
MK 31 |
|
25m |
1:02.51 |
570 |
3 |
Josefine Nickelsen |
2001 |
0146AO |
VAT CPH |
|
25m |
1:02.23 |
535 |
4 |
Regitze Munch Nielsen |
2000 |
0054AC |
VAT CPH |
|
25m |
1:01.13 |
69 |
5 |
Anna Grahovac |
1999 |
AM5899 |
MKK |
|
25m |
1:01.51 |
107 |
6 |
Cecilie Daluiso Salmonsen |
2001 |
0108AH |
GTI |
|
25m |
1:02.44 |
71 |
7 |
Tove Lennartsson |
2000 |
AM1800 |
MKK |
|
25m |
1:02.89 |
5 |
8 |
Ida Larsson |
2002 |
AL8202 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:03.52 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
100 |
1 |
Karoline Barrett |
2002 |
0286AA |
GTI |
|
25m |
59.58 |
88 |
2 |
Andrea Gustafsson |
1996 |
AV0896 |
MKK |
|
25m |
58.77 |
2 |
3 |
Rebecca Håkansson |
1996 |
AV3296 |
VELLINGE-N |
|
25m |
58.63 |
68 |
4 |
Ida Lindborg |
1994 |
AB0494 |
MKK |
|
25m |
55.31 |
63 |
5 |
Cassandra Tran |
1997 |
AN5697 |
MKK |
|
25m |
58.30 |
320 |
6 |
Sarah Missing |
2001 |
0192AN |
VEST |
|
25m |
58.64 |
89 |
7 |
Nicola Lindell |
2001 |
BV2401 |
MKK |
|
25m |
59.47 |
4 |
8 |
Matilda Klintberg |
1999 |
AH1299 |
VELLINGE-N |
|
25m |
59.81 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 |
Udskriftsdato |
26 september 2015 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
10:32 |
|