Startliste for Spar Nord - Hørsholm Cup 2015
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 63
|
Stævne navn |
Hørsholm Cup 2015 langbane |
|
Udskriftsdato |
19 april 2015 |
|
|
Stævne by |
Hørsholm |
|
Udskriftstidspunkt |
11:56 |
|
|
Arrangør |
Hørsholm Svømmeforening |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
18 april 2015 |
|
|
|
|
Løb 63, 200m Medley Damer |
Finaler (6) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
412 |
2 |
Julie Stampe Meier |
2001 |
0166AC |
BIRKERØD |
|
50m |
|
347 |
3 |
Caroline Meyer |
2002 |
0238AE |
HØRSHOLM |
|
50m |
3:06.15 |
368 |
4 |
Sofie Slotved |
2002 |
0282AE |
HØRSHOLM |
|
50m |
3:09.97 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
251 |
2 |
Kristina Kulcsar |
2001 |
AY7801 |
MKK |
|
50m |
3:01.41 |
326 |
3 |
Anna Fiedler |
2001 |
0198AN |
HØRSHOLM |
|
50m |
2:57.70 |
169 |
4 |
Sofie Boesgaard Weber |
2002 |
0278AK |
HERLEV |
|
50m |
3:01.07 |
114 |
5 |
Emma Bille Engell |
2002 |
0242AO |
HVIDOVRE |
|
50m |
3:02.05 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
126 |
1 |
Rebekka Windahl |
2001 |
0158AM |
HVIDOVRE |
|
50m |
2:52.39 |
335 |
2 |
Julie Frisch Hoff |
2002 |
0288AH |
HØRSHOLM |
|
50m |
2:51.27 |
167 |
3 |
Katharina N Møller |
2001 |
0122AI |
HERLEV |
|
50m |
2:46.78 |
362 |
4 |
Alba Cecilie Runge |
2000 |
0086BC |
HØRSHOLM |
|
50m |
2:47.96 |
116 |
5 |
Alma Kondrup Hansen |
2002 |
0244AF |
HVIDOVRE |
|
50m |
2:51.94 |
413 |
6 |
Cecilie Porsdal |
2002 |
0254AH |
BIRKERØD |
|
50m |
2:55.18 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
317 |
1 |
Frederikke Arentoft |
2000 |
0052AS |
HØRSHOLM |
|
50m |
2:45.48 |
123 |
2 |
Emma Petersen |
2002 |
0256AU |
HVIDOVRE |
|
50m |
2:43.30 |
107 |
3 |
Signe Skousen |
1999 |
9916AL |
HVIDOVRE |
|
50m |
2:42.31 |
337 |
4 |
Marina Nissen Jakobsen |
2000 |
0022AI |
HØRSHOLM |
|
50m |
2:42.39 |
366 |
5 |
Caroline Schwenger |
2000 |
0098AM |
HØRSHOLM |
|
50m |
2:43.85 |
105 |
6 |
Mathilde Olsen |
1998 |
9892AG |
HVIDOVRE |
|
50m |
2:46.63 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
98 |
1 |
Julie Bak |
1997 |
9782AJ |
HVIDOVRE |
|
50m |
2:40.08 |
280 |
2 |
Josephine Mikkelsen |
2002 |
AI5202 |
MKK |
|
50m |
2:38.86 |
277 |
3 |
Johanna Andersson |
2002 |
AK8202 |
MKK |
|
50m |
2:37.13 |
421 |
4 |
Julie Stampe |
2002 |
0276AB |
ALLERØD |
|
50m |
2:38.42 |
112 |
5 |
Jamilla Bistrup |
2001 |
0124AC |
HVIDOVRE |
|
50m |
2:39.49 |
338 |
6 |
Cecilie Salskov Jensen |
2000 |
0012AQ |
HØRSHOLM |
|
50m |
2:41.51 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
409 |
1 |
Camille Erichsen |
2001 |
0192AC |
BIRKERØD |
|
50m |
2:35.97 |
101 |
2 |
Frederikke Dons |
1998 |
9894AE |
HVIDOVRE |
|
50m |
2:34.32 |
407 |
3 |
Mia Steen Duus |
2001 |
0114AE |
BIRKERØD |
|
50m |
2:28.42 |
402 |
4 |
Ida Krogh Gøtzsche |
1998 |
9874AE |
HØRSHOLM |
|
50m |
2:30.50 |
122 |
5 |
Josefine Brosbøl Olsen |
2001 |
0136AA |
HVIDOVRE |
|
50m |
2:35.33 |
405 |
6 |
Thea Blomsterberg |
2002 |
0272AC |
BIRKERØD |
|
50m |
2:36.56 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 |
Udskriftsdato |
19 april 2015 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening |
Udskriftstidspunkt |
11:56 |
|