Program för VårSimiaden Distrikt, Hässleholm
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 11
|
Tävling |
VårSimiaden Distrikt |
|
Utskriftsdatum |
18 april 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Hässleholm |
|
Utskriftstid |
08:42 |
|
|
Arrangör |
S 71 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
18 april 2015 |
|
|
|
|
Gren 11, 100m Frisim Damer |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
253 |
3 |
Viktoria Berild |
2003 |
BQ8603 |
SJÖBO SS |
|
25m |
|
251 |
4 |
Emmy Olofsson |
2003 |
AY4403 |
S 71 |
|
25m |
1:38.87 |
210 |
5 |
Frida Christiansen |
2003 |
AE0603 |
S 71 |
|
25m |
1:40.68 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
154 |
2 |
Carlyne Jersov |
2003 |
BI3403 |
OSBY SS |
|
25m |
1:33.88 |
71 |
3 |
Ella Wadling |
2003 |
AF8403 |
KARLSHAMN |
|
50m |
1:30.58 |
26 |
4 |
Indra Borgström |
2003 |
AZ9803 |
BROMÖLLA |
|
25m |
1:29.48 |
144 |
5 |
Tova Borg |
2003 |
AQ6203 |
OSBY SS |
|
25m |
1:30.38 |
16 |
6 |
Astrid Persson |
2003 |
AB9203 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:31.26 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
17 |
1 |
Alexandra Petersen |
2003 |
AC1803 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:28.73 |
179 |
2 |
Amina Sabotic |
2003 |
AR8503 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
1:25.45 |
201 |
3 |
Clara Steen |
2003 |
BE3603 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:24.37 |
175 |
4 |
Elin Lundberg |
2003 |
AP2403 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
1:23.24 |
93 |
5 |
Sarah Petersson |
2003 |
AC7803 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:23.82 |
58 |
6 |
Isabel Holst Jonsson |
2003 |
AQ2203 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:25.06 |
228 |
7 |
Alva Stenebo |
2003 |
AY6403 |
S 71 |
|
50m |
1:26.83 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
218 |
1 |
Hanna Ngo |
2003 |
AE1603 |
S 71 |
|
25m |
1:23.08 |
70 |
2 |
Thea Tengius |
2003 |
AB3203 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:22.04 |
195 |
3 |
Emy Ek |
2003 |
BK3403 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:20.80 |
128 |
4 |
Frida Jarl Halvarsson |
2003 |
AW9603 |
KSLS |
|
25m |
1:16.89 |
198 |
5 |
Tilde Persson |
2003 |
AC5403 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:18.96 |
156 |
6 |
Felicia Karlsson |
2003 |
AF1603 |
OSBY SS |
|
25m |
1:21.11 |
224 |
7 |
Michaela Ruzic |
2003 |
AG8203 |
S 71 |
|
25m |
1:22.24 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
129 |
1 |
Olivia Jarl Halvarsson |
2003 |
AX2203 |
KSLS |
|
25m |
1:15.71 |
204 |
2 |
Cornelia Bernspång |
2003 |
AW7603 |
TYRINGE SS |
|
25m |
1:10.59 |
164 |
3 |
Alma Torkelsson |
2003 |
AE5603 |
OSBY SS |
|
25m |
1:10.17 |
133 |
4 |
Saga Nyborg |
2003 |
AK9603 |
KSLS |
|
25m |
1:05.45 |
94 |
5 |
Tuva Pålsson |
2003 |
AC8803 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:09.14 |
137 |
6 |
Annie Thulin |
2003 |
AK1803 |
KSLS |
|
25m |
1:10.35 |
12 |
7 |
Jennifer Nilsson |
2003 |
AC3803 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:13.93 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
18 april 2015 |
Licensierad till: S71 |
Utskriftstid |
08:42 |
|