Program för Vårsimiaden Distrikt, Vellinge
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 18 april
Heatlista Gren 10
|
Tävling |
Vårsimiaden Distrikt 2015 |
|
Utskriftsdatum |
18 april 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Vellinge |
|
Utskriftstid |
08:38 |
|
|
Arrangör |
Vellinge Näsets SK |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
18 april 2015 |
|
|
|
|
Gren 10, 100m Frisim P13 |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
408 |
1 |
Pavli Rafael |
2002 |
AS5902 |
SK RAN |
|
25m |
1:43.75 |
50 |
2 |
August Ramberg |
2002 |
AV5502 |
MKK |
|
25m |
1:42.50 |
30 |
3 |
Alexander Kulagowski |
2002 |
AV3502 |
MKK |
|
25m |
1:28.80 |
106 |
4 |
Hugo Leandersson |
2002 |
AT9102 |
POSEIDON |
|
25m |
1:40.00 |
155 |
5 |
William Johansen |
2002 |
AU5302 |
SK RAN |
|
25m |
1:59.42 |
406 |
6 |
Daniel Novosel |
2002 |
AS3102 |
SK RAN |
|
25m |
2:06.66 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
145 |
1 |
David Elfvin |
2002 |
AI2102 |
SK RAN |
|
50m |
1:23.45 |
291 |
2 |
Erik Olsson |
2002 |
AF9502 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:20.60 |
121 |
3 |
Johan Rauer |
2002 |
AO9902 |
POSEIDON |
|
25m |
1:18.36 |
189 |
4 |
Filip Kekeric |
2002 |
AQ8102 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:19.17 |
181 |
5 |
Jesper Franzén |
2002 |
AG3902 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:21.26 |
120 |
6 |
Emil Pettersson |
2002 |
AM6702 |
POSEIDON |
|
25m |
1:24.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
176 |
1 |
Vilhelm Andersson |
2002 |
AE1502 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:16.37 |
200 |
2 |
Jonathan Seanderdahl |
2002 |
AJ0702 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:13.41 |
35 |
3 |
Cesar Lindberg |
2002 |
AL1702 |
MKK |
|
25m |
1:11.34 |
281 |
4 |
Oscar Klittbo |
2002 |
AA2702 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:12.12 |
320 |
5 |
Linus Hiltonsson |
2002 |
AD3902 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:15.87 |
338 |
6 |
Philip Primetta |
2002 |
AF8502 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:16.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
10 |
1 |
Bo Beckman |
2002 |
AI4902 |
MKK |
|
25m |
1:10.55 |
144 |
2 |
Joel Dahlgren |
2002 |
AC1102 |
SK RAN |
|
25m |
1:08.85 |
235 |
3 |
Fredrik Nilsson |
2002 |
AA8302 |
SK TRITON |
|
25m |
1:08.04 |
349 |
4 |
Emil Svensson |
2002 |
AK2302 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:08.30 |
107 |
5 |
Daniel Li |
2002 |
AL8702 |
POSEIDON |
|
25m |
1:09.58 |
370 |
6 |
Anton Jansson |
2002 |
AC4702 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:10.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
381 |
1 |
Herman Nilsson |
2002 |
AI1502 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:05.37 |
48 |
2 |
Elias Persson |
2002 |
AI7902 |
MKK |
|
25m |
1:03.38 |
183 |
3 |
Dennie Halilovic |
2002 |
AC0702 |
SK SYDSIM |
|
25m |
58.42 |
347 |
4 |
Johannes Strömberg |
2002 |
AI3102 |
VELLINGE-N |
|
25m |
59.30 |
22 |
5 |
Carl Gerstenfeld |
2002 |
AI5902 |
MKK |
|
25m |
1:03.92 |
219 |
6 |
Thor Grandin |
2002 |
AG4502 |
SK TRITON |
|
25m |
1:05.44 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
18 april 2015 |
Licensierad till: Vellinge-Näsets Simklubb |
Utskriftstid |
08:38 |
|