Ohjelma Grand Prix 3
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Sunnuntaiaamu
Lähtölista Laji 40
|
Kilpailu |
Grand Prix 3 |
|
Tulostuspäivämäärä |
22 maaliskuu 2015 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
08:40 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
22 maaliskuu 2015 |
|
|
|
|
Laji 40, 200m Rintauinti Naiset |
Alkuerät (4) |
ME: Rikke Møller Pedersen (1989) 2:19.11 2013-08-01 |
EE: Rikke M. PEDERSEN (1989) 2:19.11 2013-08-01 |
SE: Jenna Laukkanen (1995) 2:28.04 2013-08-01 |
Nuorten SE: Noora Laukkanen (1993) 2:28.30 2009-07-10 |
|
Erä 1 (4) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Kia Karike |
1999 |
99A491 |
Cetus |
|
25m |
2:53.36 |
2:59.36 |
|
3 |
Alina Anttila |
2000 |
00A555 |
LrU |
|
50m |
2:58.10 |
2:58.10 |
|
4 |
Oona Ahinko |
2001 |
01A878 |
VeUS |
|
50m |
2:57.65 |
2:57.65 |
|
5 |
Sara Mustonen |
2002 |
02A219 |
Cetus |
|
50m |
2:57.80 |
2:57.80 |
|
6 |
Roosa Andelin |
1998 |
98A077 |
HyUS |
|
25m |
2:53.31 |
2:59.31 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Fanny Nyström |
1999 |
99A834 |
BS-PU |
|
25m |
2:47.73 |
2:53.73 |
|
2 |
Aura Lehtonen |
1998 |
98A177 |
HSS |
|
25m |
2:42.70 |
2:48.70 |
|
3 |
Heini Tähkä |
1998 |
98B042 |
HU |
|
25m |
2:37.20 |
2:43.20 |
|
4 |
Rebecca Wahlstedt |
1997 |
97A592 |
Cetus |
|
50m |
2:39.33 |
2:39.33 |
|
5 |
Lotta Hämäläinen |
1998 |
98A987 |
HSS |
|
25m |
2:34.72 |
2:40.72 |
|
6 |
Lotta Räisänen |
1999 |
99A812 |
KeUi |
|
50m |
2:46.36 |
2:46.36 |
|
7 |
Hanna Kareinen |
2000 |
00A012 |
KeUi |
|
25m |
2:46.81 |
2:52.81 |
|
8 |
Aino Räike |
1999 |
99A561 |
SalU |
|
25m |
2:50.88 |
2:56.88 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Aino Ruottu |
2001 |
01A117 |
RiUS |
|
25m |
2:47.09 |
2:53.09 |
|
2 |
Oona Palonen |
1995 |
95A382 |
SiHy |
|
25m |
2:42.12 |
2:48.12 |
|
3 |
Iida Reini |
2000 |
00A567 |
ÅSK |
|
50m |
2:42.75 |
2:42.75 |
|
4 |
Silja Känsäkoski |
1997 |
97A018 |
OU |
|
25m |
2:22.56 |
2:28.56 |
|
5 |
Emilia Lahtinen |
1996 |
96A339 |
UiTa |
|
25m |
2:33.84 |
2:39.84 |
|
6 |
Maija Hirvo |
1997 |
97A695 |
HSS |
|
50m |
2:45.47 |
2:45.47 |
|
7 |
Aliisa Liukkonen |
1999 |
99A563 |
HäUS |
|
25m |
2:45.29 |
2:51.29 |
|
8 |
Julia Korva |
1999 |
99A719 |
Octopus |
|
50m |
2:55.42 |
2:55.42 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Emilia Liven |
2002 |
02A205 |
RaisU |
|
50m |
2:52.91 |
2:52.91 |
|
2 |
Emmi Kölhi |
2000 |
00A281 |
HSS |
|
25m |
2:40.73 |
2:46.73 |
|
3 |
Eveliina Pihkamäki |
1998 |
98A156 |
RiUS |
|
25m |
2:36.22 |
2:42.22 |
|
4 |
Jenna Laukkanen |
1995 |
95A962 |
SCV |
|
25m |
2:21.30 |
2:27.30 |
|
5 |
Essi-Maria Lillman |
2000 |
00A057 |
LaUS |
|
50m |
2:39.78 |
2:39.78 |
|
6 |
Minni Kotka |
1998 |
98B060 |
Cetus |
|
50m |
2:45.05 |
2:45.05 |
|
7 |
Emilia Potkonen |
1998 |
98A146 |
UiTa |
|
25m |
2:44.63 |
2:50.63 |
|
8 |
Sofia Risteelä |
1993 |
93A676 |
OU |
|
50m |
2:54.79 |
2:54.79 |
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.05 |
Tulostuspäivämäärä |
22 maaliskuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
08:40 |
|