Program for Grand Prix 3
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Laji 32, 100m Selkäuinti Naiset |
ME: Gemma SPOFFORTH (1987) 58.12 2009-07-28 |
EE: Gemma SPOFFORTH (1987) 58.12 2009-07-28 |
SE: Hanna-Maria Seppälä (1984) 1:01.94 2008-03-24 |
Nuorten SE: Fanny Teijonsalo (1996) 1:03.78 2013-07-06 |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Jallow Mimosa | 1994 | SWIM | 25 m | 59.30 | 1:01.30 | ||
2 | Upanne Lotta | 1998 | HSS | 25 m | 59.92 | 1:01.92 | ||
3 | Teijonsalo Fanny | 1996 | Cetus | 25 m | 1:00.43 | 1:02.43 | ||
4 | Seppälä Hanna-Maria | 1984 | Cetus | 25 m | 1:00.73 | 1:02.73 | ||
5 | Luukkanen Carita | 1996 | UI | 50 m | 1:03.54 | 1:03.54 | ||
6 | Mört Roosa | 1999 | ÅSK | 25 m | 1:01.91 | 1:03.91 | ||
7 | Koiranen Iida | 2000 | HSS | 25 m | 1:02.80 | 1:04.80 | ||
8 | Hirvonen Susanne | 1997 | HSS | 25 m | 1:02.84 | 1:04.84 | ||
9 | Tommiska Nenne | 1993 | SWIM | 25 m | 1:03.36 | 1:05.36 | ||
10 | Ayarci Melek | 1999 | LaUS | 25 m | 1:03.56 | 1:05.56 | ||
11 | Hölttä Jessica | 1996 | HSS | 25 m | 1:03.66 | 1:05.66 | ||
12 | Alamattila Sanni | 1999 | HSS | 25 m | 1:04.31 | 1:06.31 | ||
13 | Huhtanen Suvi | 1999 | UiTa | 25 m | 1:04.83 | 1:06.83 | ||
14 | Ruti Saara | 1997 | SCV | 25 m | 1:05.22 | 1:07.22 | ||
15 | Nieminen Emma | 1996 | UiTa | 25 m | 1:05.34 | 1:07.34 | ||
16 | Haltia Nina | 1999 | Vanders | 25 m | 1:06.00 | 1:08.00 | ||
17 | Soininen Selma | 1999 | SWIM | 25 m | 1:06.32 | 1:08.32 | ||
18 | Pärnänen Emilie | 2002 | ÅSK | 25 m | 1:06.53 | 1:08.53 | ||
19 | Kangas-Kärki Henni | 2000 | Cetus | 25 m | 1:06.73 | 1:08.73 | ||
20 | Jauhiainen Jonna | 2000 | Cetus | 25 m | 1:06.77 | 1:08.77 | ||
21 | Peltola Paula | 2001 | AUi | 50 m | 1:09.27 | 1:09.27 | ||
22 | Pönnighaus Vanessa | 1999 | HäUS | 25 m | 1:07.64 | 1:09.64 | ||
23 | Lampi Sanni | 2001 | SWIM | 25 m | 1:08.03 | 1:10.03 | ||
24 | Pentti Mia | 2002 | SWIM | 25 m | 1:08.06 | 1:10.06 | ||
25 | Jantunen Anna | 1998 | NU | 25 m | 1:08.25 | 1:10.25 | ||
26 | Åvist Claudia | 1997 | LrU | 50 m | 1:10.26 | 1:10.26 | ||
27 | Lampi Jenni | 2000 | SWIM | 25 m | 1:08.40 | 1:10.40 | ||
28 | Päiviö Peppi | 1999 | Cetus | 25 m | 1:08.73 | 1:10.73 | ||
29 | Männikkö Emma | 1998 | UiTa | 25 m | 1:08.87 | 1:10.87 | ||
30 | Grönvall Fanny | 2000 | UiTa | 50 m | 1:10.95 | 1:10.95 | ||
31 | Lindeberg Sophia | 2000 | HSS | 25 m | 1:09.21 | 1:11.21 | ||
32 | Hammar Hanna | 1998 | UiTa | 50 m | 1:11.85 | 1:11.85 | ||
33 | Ockenström Aleksandra | 1998 | SalU | 25 m | 1:10.00 | 1:12.00 | ||
34 | Rekola Roosa | 2000 | ÅSK | 50 m | 1:12.28 | 1:12.28 | ||
35 | Suomäki Vuokko | 2001 | AUi | 25 m | 1:10.47 | 1:12.47 | ||
36 | Kazi Sara | 1999 | RaisU | 50 m | 1:12.63 | 1:12.63 | ||
37 | Edelman Charlotta | 2001 | ÅSK | 50 m | 1:12.85 | 1:12.85 | ||
38 | Iisalo Vilma | 2001 | RaisU | 25 m | 1:10.85 | 1:12.85 | ||
39 | Lehtolainen Sara | 1996 | Gladius | 25 m | 1:10.92 | 1:12.92 | ||
40 | Tiesmäki Nea | 2000 | Cetus | 25 m | 1:10.96 | 1:12.96 | ||
41 | Tursas Oona | 2001 | RaisU | 25 m | 1:11.36 | 1:13.36 | ||
42 | Jakonen Ilona | 1998 | SWIM | 50 m | 1:13.50 | 1:13.50 | ||
43 | Sjölund Ylva | 1998 | Cetus | 25 m | 1:11.58 | 1:13.58 | ||
44 | Mauranen Kiira | 1999 | HSS | 25 m | 1:11.71 | 1:13.71 | ||
45 | Laakso Oona | 2002 | RaisU | 25 m | 1:11.73 | 1:13.73 | ||
46 | Tuovinen Noora | 1998 | RiUS | 25 m | 1:11.76 | 1:13.76 | ||
47 | Räike Aino | 1999 | SalU | 25 m | 1:11.95 | 1:13.95 | ||
48 | Pinomäki Peppi | 2002 | RaisU | 25 m | 1:12.12 | 1:14.12 | ||
49 | Viitasuo Vera | 1995 | LaUS | 25 m | 1:12.13 | 1:14.13 | ||
50 | Mäkinen Satu | 1997 | Octopus | 25 m | 1:12.21 | 1:14.21 | ||
51 | Reunanen Nea | 2001 | HäUS | 25 m | 1:12.50 | 1:14.50 | ||
Tekijä: WinGrodan 1.23.05 | Tulostuspäivämäärä | 20 maaliskuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 18:19 |