Program for Grand Prix 3
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Laji 6, 100m Rintauinti Naiset |
ME: Ruta MEILUTYTE (1997) 1:04.35 2013-07-29 |
EE: Ruta MEILUTYTE (1997) 1:04.35 2013-07-29 |
SE: Jenna Laukkanen (1995) 1:08.59 2013-07-29 |
Nuorten SE: Silja Känsäkoski (1997) 1:08.82 2014-08-19 |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Laukkanen Jenna | 1995 | SCV | 25 m | 1:05.64 | 1:08.64 | ||
2 | Känsäkoski Silja | 1997 | OU | 50 m | 1:08.82 | 1:08.82 | ||
3 | Kivirinta Veera | 1995 | OU | 50 m | 1:10.54 | 1:10.54 | ||
4 | Koski Moona | 1999 | UI | 50 m | 1:11.24 | 1:11.24 | ||
5 | Eloranta Emilia | 1997 | Cetus | 50 m | 1:12.55 | 1:12.55 | ||
6 | Luukkanen Carita | 1996 | UI | 25 m | 1:09.92 | 1:12.92 | ||
7 | Koivusalo Leena | 1993 | HSS | 50 m | 1:13.28 | 1:13.28 | ||
8 | Wahlstedt Rebecca | 1997 | Cetus | 50 m | 1:13.81 | 1:13.81 | ||
9 | Siiskonen Maria | 1997 | KuUS | 25 m | 1:11.28 | 1:14.28 | ||
10 | Lehtonen Aura | 1998 | HSS | 50 m | 1:14.80 | 1:14.80 | ||
11 | Reini Iida | 2000 | ÅSK | 25 m | 1:11.92 | 1:14.92 | ||
12 | Hämäläinen Lotta | 1998 | HSS | 25 m | 1:12.19 | 1:15.19 | ||
13 | Räisänen Lotta | 1999 | KeUi | 50 m | 1:16.27 | 1:16.27 | ||
14 | Palonen Oona | 1995 | SiHy | 25 m | 1:13.52 | 1:16.52 | ||
15 | Hammar Hanna | 1998 | UiTa | 25 m | 1:13.57 | 1:16.57 | ||
16 | Fröblom Sini | 1995 | SiHy | 25 m | 1:13.79 | 1:16.79 | ||
17 | Kotka Minni | 1998 | Cetus | 25 m | 1:13.86 | 1:16.86 | ||
18 | Bergström Erika | 1996 | RaisU | 25 m | 1:13.89 | 1:16.89 | ||
19 | Pentti Sonja | 1999 | SWIM | 25 m | 1:14.07 | 1:17.07 | ||
20 | Liukkonen Aliisa | 1999 | HäUS | 50 m | 1:17.11 | 1:17.11 | ||
21 | Kareinen Hanna | 2000 | KeUi | 50 m | 1:17.27 | 1:17.27 | ||
22 | Wahlstedt Veronica | 2000 | Cetus | 25 m | 1:14.47 | 1:17.47 | ||
23 | Strengell Riina | 1997 | Cetus | 25 m | 1:14.49 | 1:17.49 | ||
24 | Hirvo Maija | 1997 | HSS | 50 m | 1:17.54 | 1:17.54 | ||
25 | Aho Lotta | 1999 | HäUS | 25 m | 1:14.88 | 1:17.88 | ||
26 | Risteelä Sofia | 1993 | OU | 50 m | 1:18.10 | 1:18.10 | ||
27 | Karimaa Kiia | 1996 | Octopus | 50 m | 1:18.59 | 1:18.59 | ||
28 | Potkonen Emilia | 1998 | UiTa | 25 m | 1:16.05 | 1:19.05 | ||
29 | Ruottu Aino | 2001 | RiUS | 25 m | 1:16.07 | 1:19.07 | ||
30 | Mäkinen Roosa | 1999 | UiTa | 50 m | 1:19.32 | 1:19.32 | ||
31 | Tsvetkova Alika | 2000 | ÅSK | 25 m | 1:16.57 | 1:19.57 | ||
32 | Peltola Paula | 2001 | AUi | 25 m | 1:16.83 | 1:19.83 | ||
33 | Nyström Fanny | 1999 | BS-PU | 25 m | 1:16.94 | 1:19.94 | ||
34 | Tahvanainen Ida | 1997 | UiTa | 25 m | 1:17.76 | 1:20.76 | ||
35 | Nyman Iida | 2002 | VeUS | 50 m | 1:20.92 | 1:20.92 | ||
36 | Karike Kia | 1999 | Cetus | 50 m | 1:21.18 | 1:21.18 | ||
37 | Anttila Alina | 2000 | LrU | 50 m | 1:21.64 | 1:21.64 | ||
38 | Murto Anniina | 2001 | PUS | 50 m | 1:21.75 | 1:21.75 | ||
39 | Kotiranta Emma | 2001 | Cetus | 50 m | 1:21.90 | 1:21.90 | ||
40 | Ripatti Maria | 1987 | JUK | 25 m | 1:18.93 | 1:21.93 | ||
41 | Korva Julia | 1999 | Octopus | 50 m | 1:22.08 | 1:22.08 | ||
42 | Mustonen Sara | 2002 | Cetus | 50 m | 1:22.11 | 1:22.11 | ||
43 | Andelin Roosa | 1998 | HyUS | 25 m | 1:19.29 | 1:22.29 | ||
44 | Virta Nea | 1996 | UiTa | 50 m | 1:22.62 | 1:22.62 | ||
45 | Knaapi Helena | 1999 | Cetus | 25 m | 1:20.43 | 1:23.43 | ||
46 | Räike Aino | 1999 | SalU | 50 m | 1:23.48 | 1:23.48 | ||
Tekijä: WinGrodan 1.23.05 | Tulostuspäivämäärä | 20 maaliskuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 18:19 |