Startliste for UGP2 och Lödde Öppna
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Heatlista Gren 7
|
Tävling |
U Gp 2 Lödde Öppna |
|
Utskriftsdatum |
08 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Löddeköpinge |
|
Utskriftstid |
08:45 |
|
|
Arrangör |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
Gren 7, 200m Frisim Damer |
Finaler (17) |
Sponsor: Head |
|
Heat 1 (17) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
310 |
2 |
Nellie Korunovska Skyttma |
2004 |
AT3804 |
VELLINGE-N |
|
25m |
|
378 |
3 |
Linnéa Landgren |
2003 |
BQ6803 |
TRELLEBORG |
|
25m |
|
404 |
4 |
Ellen Johansson |
2002 |
AQ6202 |
VELLINGE-N |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
388 |
1 |
Linn Olsson |
2002 |
AG8402 |
TRELLEBORG |
|
25m |
|
179 |
2 |
Julia Osterman |
2004 |
AS5804 |
MKK |
|
25m |
|
41 |
3 |
Freja Werker |
2003 |
AH3203 |
SK HAJEN |
|
25m |
|
314 |
4 |
Ebba Löfgren |
2001 |
BU9601 |
VELLINGE-N |
|
25m |
|
178 |
5 |
Kristina Orban |
2004 |
AS9804 |
MKK |
|
25m |
|
127 |
6 |
Lovisa Bjurnemark |
2003 |
BG9603 |
MKK |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
55 |
1 |
Filippa Andersson |
2002 |
AM2602 |
LANDSKRONA |
|
25m |
4:09.18 |
87 |
2 |
Hanne Husby |
2004 |
AF5804 |
SK LÖDDE |
|
50m |
3:31.45 |
38 |
3 |
Isabell Tretinjak |
2003 |
AH1203 |
SK HAJEN |
|
25m |
3:20.42 |
402 |
4 |
Sanna Westerberg |
2004 |
AF6204 |
TRELLEBORG |
|
25m |
3:28.40 |
96 |
5 |
Julia Nilsson |
2004 |
AF7804 |
SK LÖDDE |
|
50m |
3:37.18 |
163 |
6 |
Mia Lang |
2002 |
BO8402 |
MKK |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
77 |
1 |
Milla Andersson |
2003 |
AX4203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
3:15.43 |
37 |
2 |
Tilde Thorsson |
2003 |
AL6203 |
SK HAJEN |
|
25m |
3:13.89 |
109 |
3 |
Isabel Smideberg |
2004 |
AJ7804 |
SK LÖDDE |
|
50m |
3:12.25 |
177 |
4 |
Nicole Olofsson |
1999 |
AM7899 |
MKK |
|
25m |
3:12.48 |
78 |
5 |
Alva Bensby |
2003 |
AX6203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
3:15.20 |
126 |
6 |
Nellie Bjerkenlöv |
2001 |
BR4601 |
MKK |
|
25m |
3:15.90 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
293 |
1 |
Julia Stenström |
2002 |
AO5402 |
SK TRITON |
|
25m |
3:08.58 |
399 |
2 |
Alicia Sjögren |
2005 |
AA8205 |
TRELLEBORG |
|
25m |
3:05.16 |
22 |
3 |
Ella Gutenwik |
2004 |
AQ1804 |
SK HAJEN |
|
25m |
3:03.97 |
19 |
4 |
Thea Dahlqvist |
2003 |
AR4603 |
SK HAJEN |
|
25m |
3:04.42 |
195 |
5 |
Julia Szekely |
2002 |
BA1802 |
MKK |
|
25m |
3:05.65 |
30 |
6 |
Aliah Moberg |
2003 |
AN1203 |
SK HAJEN |
|
25m |
3:10.06 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
221 |
1 |
Erika Sjögren |
2002 |
AY2202 |
SK RAN |
|
25m |
3:02.97 |
6 |
2 |
Emely Nilsson |
2001 |
AG8201 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
3:02.94 |
284 |
3 |
Nina Nolén |
2002 |
AY1402 |
SK TRITON |
|
25m |
2:56.40 |
401 |
4 |
Frida Tunheim-Glad |
2001 |
BU5201 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:58.66 |
315 |
5 |
Hanna Paulsson |
2002 |
AL7202 |
VELLINGE-N |
|
25m |
3:02.96 |
56 |
6 |
Melinda Andersson |
2000 |
AI1600 |
LANDSKRONA |
|
25m |
3:03.13 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
312 |
1 |
Mathilda Leidersdorff |
2002 |
AK9602 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:55.71 |
214 |
2 |
Embla Luani |
2002 |
AQ8402 |
SK RAN |
|
25m |
2:54.38 |
318 |
3 |
Annie Runesson |
2001 |
BT3601 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:52.06 |
320 |
4 |
Klara Rödin |
2003 |
AE2603 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:52.45 |
16 |
5 |
Elsa Bitzén |
2003 |
AD8203 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:54.71 |
386 |
6 |
Francesca Nord |
2001 |
BN6601 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:55.78 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
132 |
1 |
Bachira El-Laham |
2002 |
BF9402 |
MKK |
|
25m |
2:49.82 |
128 |
2 |
Ida Björkdahl |
2002 |
AJ4202 |
MKK |
|
25m |
2:47.55 |
114 |
3 |
Carolina Åsberg |
2002 |
BD1802 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:45.33 |
252 |
4 |
Lina Ostreus |
2002 |
AV4202 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:46.32 |
20 |
5 |
Linnea Dolmark |
2002 |
AO0602 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:47.72 |
81 |
6 |
Filippa Dihle |
2003 |
AR6203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:50.05 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
234 |
1 |
Josefine Franzén |
2000 |
AF0800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:44.96 |
33 |
2 |
Sara Nobrell |
2002 |
BM1402 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:43.47 |
62 |
3 |
Laura Dorenda |
2001 |
AD2401 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:41.94 |
215 |
4 |
Elvira Lundqvist |
2000 |
BH2600 |
SK RAN |
|
25m |
2:43.07 |
115 |
5 |
Amanda Önnestam |
2001 |
AM2401 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:44.01 |
51 |
6 |
Elin Sjö |
2001 |
AX5801 |
SS IDEN |
|
25m |
2:44.97 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
276 |
1 |
Felicia Jartelius |
2001 |
AS6601 |
SK TRITON |
|
25m |
2:41.82 |
269 |
2 |
Cornelia Forsgren |
2000 |
AC2800 |
SK TRITON |
|
25m |
2:41.18 |
57 |
3 |
Elsa Assarsson |
2001 |
AD1401 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:40.99 |
176 |
4 |
Mollie Morfelt |
2003 |
AG8803 |
MKK |
|
25m |
2:41.10 |
226 |
5 |
Emma Cerutti |
2002 |
AI9402 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:41.19 |
230 |
6 |
Emilia Eek |
2001 |
AP0401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:41.82 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
27 |
1 |
Julia Larsson |
2002 |
AI6602 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:39.97 |
157 |
2 |
Alice Kron Larsson |
2001 |
BF6601 |
MKK |
|
25m |
2:39.36 |
67 |
3 |
Hanna Lundius |
2001 |
BI7201 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:38.79 |
4 |
4 |
Amanda Lindahl Andersson |
2002 |
BC9202 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
2:39.05 |
53 |
5 |
Moa Törneman |
2001 |
AN6401 |
SS IDEN |
|
25m |
2:39.43 |
301 |
6 |
Kajsa Berglind |
2001 |
BV2201 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:40.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
99 |
1 |
Saga Palmgren |
1999 |
AM6299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:36.80 |
151 |
2 |
Johanna Ingner |
2002 |
AI4202 |
MKK |
|
25m |
2:35.33 |
222 |
3 |
Lovisa Sjögren |
1999 |
BC7499 |
SK RAN |
|
25m |
2:31.82 |
94 |
4 |
Saga Miderbäck |
2000 |
AR9400 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:32.68 |
32 |
5 |
Hanna Nilsson |
2000 |
AR1800 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:36.34 |
245 |
6 |
Isabella Lagnerup |
2000 |
AS7800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:38.64 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
258 |
1 |
Gabriella Wivsätter |
2003 |
AE4603 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:31.06 |
246 |
2 |
Kajsa-Elsa Lindestam |
2000 |
AF3800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:28.77 |
68 |
3 |
Isabelle Moreau |
2001 |
AM0201 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:26.85 |
18 |
4 |
Lovisa Christerson |
2002 |
AM3402 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:28.10 |
198 |
5 |
Olivia Torres |
1999 |
BL9299 |
MKK |
|
25m |
2:29.69 |
223 |
6 |
Natalie Almasi |
2001 |
AS9601 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:31.07 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
279 |
1 |
Felicia Lejox |
2002 |
AB0402 |
SK TRITON |
|
25m |
2:23.04 |
72 |
2 |
Ida Sandwång |
2001 |
AM3601 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:20.39 |
398 |
3 |
Isabelle Sering |
2002 |
AI2602 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:18.50 |
17 |
4 |
Li Björner Oh |
1998 |
AO6298 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:19.32 |
45 |
5 |
Louise Dellhede |
1999 |
AQ8499 |
SS IDEN |
|
25m |
2:20.76 |
311 |
6 |
Ida Larsson |
2002 |
AL8202 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:26.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
102 |
1 |
Emma Persson |
1999 |
AM7299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:18.02 |
250 |
2 |
Frida Nordefell |
2000 |
AF1800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:16.52 |
88 |
3 |
Elin Johannesson |
1999 |
AM4299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:16.21 |
25 |
4 |
Amanda Karlsson |
1998 |
AD2898 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:16.49 |
169 |
5 |
Nicola Lindell |
2001 |
BV2401 |
MKK |
|
25m |
2:17.63 |
242 |
6 |
Klara Johansson |
2001 |
AO5401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:18.33 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
212 |
1 |
Stina Lindberg |
2000 |
AC6200 |
SK RAN |
|
25m |
2:15.85 |
275 |
2 |
Madeleine Grönberg |
1999 |
AH3699 |
SK TRITON |
|
25m |
2:13.67 |
49 |
3 |
Sara Nilsson |
1998 |
AF3498 |
SS IDEN |
|
25m |
2:13.17 |
292 |
4 |
Sara Stenberg |
2001 |
AB1801 |
SK TRITON |
|
25m |
2:13.48 |
379 |
5 |
Davilda Lareva |
2000 |
AE4400 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:15.41 |
175 |
6 |
Josephine Mikkelsen |
2002 |
AI5202 |
MKK |
|
50m |
2:15.94 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
71 |
1 |
My Rydgren |
1999 |
AT5699 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:11.30 |
273 |
2 |
Amanda Granborg |
1999 |
AE7699 |
SK TRITON |
|
25m |
2:10.31 |
294 |
3 |
Moa Ståhl |
1995 |
AV4695 |
SK TRITON |
|
25m |
2:02.96 |
13 |
4 |
Olivia Ülger |
2000 |
AK3800 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
2:09.25 |
236 |
5 |
My Grewell |
1998 |
BE2698 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:10.76 |
282 |
6 |
Johanna Nilsson |
1996 |
AD0696 |
SK TRITON |
|
25m |
2:12.71 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
08 mars 2015 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
Utskriftstid |
08:45 |
|