Program för UGP2 och Lödde Öppna
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 2
|
Tävling |
U Gp 2 Lödde Öppna |
|
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Löddeköpinge |
|
Utskriftstid |
14:02 |
|
|
Arrangör |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
Gren 2, 800m Frisim Damer |
Finaler (5) |
Sponsor: Färs & Frosta Sparbank |
|
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
6 |
1 |
Emely Nilsson |
2001 |
AG8201 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
|
398 |
2 |
Isabelle Sering |
2002 |
AI2602 |
TRELLEBORG |
|
25m |
|
46 |
3 |
Siri Gunnarsson |
2002 |
AZ9201 |
SS IDEN |
|
25m |
|
286 |
4 |
Wilma Ohlsson |
2000 |
AC6800 |
SK TRITON |
|
25m |
|
14 |
5 |
Ellinor Ahlgren |
2001 |
AE0601 |
SK HAJEN |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
267 |
1 |
Amalia Degler |
2001 |
AG2601 |
SK TRITON |
|
25m |
|
218 |
2 |
Isabella Revstedt |
2001 |
AN2801 |
SK RAN |
|
25m |
12:29.57 |
374 |
3 |
Julia Frederiksen |
2001 |
AD4801 |
TRELLEBORG |
|
25m |
11:26.94 |
57 |
4 |
Elsa Assarsson |
2001 |
AD1401 |
LANDSKRONA |
|
25m |
11:52.09 |
81 |
5 |
Filippa Dihle |
2003 |
AR6203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
13:45.96 |
230 |
6 |
Emilia Eek |
2001 |
AP0401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
222 |
1 |
Lovisa Sjögren |
1999 |
BC7499 |
SK RAN |
|
25m |
10:59.57 |
197 |
2 |
Jenny Thalin |
1997 |
BC8697 |
MKK |
|
25m |
10:38.32 |
45 |
3 |
Louise Dellhede |
1999 |
AQ8499 |
SS IDEN |
|
25m |
10:22.09 |
373 |
4 |
Emilia Frederiksen |
2000 |
AJ8800 |
TRELLEBORG |
|
25m |
10:35.91 |
279 |
5 |
Felicia Lejox |
2002 |
AB0402 |
SK TRITON |
|
25m |
10:42.84 |
99 |
6 |
Saga Palmgren |
1999 |
AM6299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
11:24.62 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
391 |
1 |
Nicola Parfitt |
2000 |
AE3400 |
TRELLEBORG |
|
25m |
10:12.65 |
25 |
2 |
Amanda Karlsson |
1998 |
AD2898 |
SK HAJEN |
|
25m |
9:59.72 |
88 |
3 |
Elin Johannesson |
1999 |
AM4299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
9:48.62 |
319 |
4 |
Frida Rödin |
2000 |
AI3800 |
VELLINGE-N |
|
25m |
9:51.70 |
29 |
5 |
Elin Lundgren |
1995 |
BB1295 |
SK HAJEN |
|
25m |
10:03.69 |
7 |
6 |
Josefin Nilsson |
1999 |
AK4899 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
10:20.23 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
175 |
1 |
Josephine Mikkelsen |
2002 |
AI5202 |
MKK |
|
25m |
9:41.21 |
275 |
2 |
Madeleine Grönberg |
1999 |
AH3699 |
SK TRITON |
|
25m |
9:28.13 |
273 |
3 |
Amanda Granborg |
1999 |
AE7699 |
SK TRITON |
|
25m |
9:23.42 |
13 |
4 |
Olivia Ülger |
2000 |
AK3800 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
9:25.75 |
292 |
5 |
Sara Stenberg |
2001 |
AB1801 |
SK TRITON |
|
25m |
9:32.30 |
379 |
6 |
Davilda Lareva |
2000 |
AE4400 |
TRELLEBORG |
|
25m |
9:45.37 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
Utskriftstid |
14:02 |
|