Startliste for UGP2 och Lödde Öppna
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 1, 100m Frisim Herrar |
Sponsor: Apoteket Kronan |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 266 | Christensen Cebastian | 1998 | SK TRITON | AE7798 | 25 m | 52.25 | |
2 | 60 | Christensson Alfred | 1998 | LANDSKRONA | AH0398 | 25 m | 52.36 | |
3 | 110 | Strömberg Oskar | 1994 | SK LÖDDE | AM5194 | 25 m | 53.19 | |
4 | 63 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 25 m | 54.94 | |
5 | 200 | Tran Philip | 1999 | MKK | AC8999 | 25 m | 55.57 | |
6 | 54 | Wejfeldt Filip | 1997 | SS IDEN | AF3797 | 25 m | 55.60 | |
7 | 291 | Skarin Oskar | 1999 | SK TRITON | AD0999 | 25 m | 56.37 | |
8 | 229 | Cvijic Teodor | 1999 | SK SYDSIM | AS0199 | 25 m | 56.43 | |
9 | 249 | Nilsson Erik | 1996 | SK SYDSIM | AL7996 | 25 m | 57.17 | |
10 | 69 | Petersson Tim | 1999 | LANDSKRONA | AB9799 | 25 m | 57.77 | |
11 | 383 | Lloyd Axel | 1999 | TRELLEBORG | AE4599 | 25 m | 57.77 | |
12 | 220 | Shahsavar Artin | 1999 | SK RAN | AV8399 | 25 m | 57.79 | |
13 | 83 | Gunnarsson Lukas | 1998 | SK LÖDDE | AK8398 | 25 m | 57.97 | |
14 | 149 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | AH5101 | 25 m | 58.08 | |
15 | 304 | Henriksson Filip | 1998 | VELLINGE-N | AW9398 | 25 m | 58.15 | |
16 | 23 | Henriksson Marcus | 1997 | SK HAJEN | AQ1797 | 25 m | 58.21 | |
17 | 203 | Wiktor Samuel | 2001 | MKK | AJ5301 | 25 m | 58.28 | |
18 | 121 | Andersson Arvidsson Anton | 1999 | MKK | AC0999 | 25 m | 58.38 | |
19 | 64 | Hoff Oskar | 1998 | LANDSKRONA | AH0198 | 25 m | 58.76 | |
20 | 146 | Hansen Lucas | 1999 | MKK | AN8799 | 25 m | 59.06 | |
21 | 237 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | AC0702 | 25 m | 59.17 | |
22 | 277 | Kvist Samuel | 2000 | SK TRITON | AB0700 | 25 m | 59.29 | |
23 | 283 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | AG4500 | 25 m | 59.33 | |
24 | 138 | Falk Robin | 2001 | MKK | AJ9101 | 25 m | 59.46 | |
25 | 184 | Petrov Dragomir | 1996 | MKK | AX9596 | 25 m | 59.49 | |
26 | 297 | Wetterborg Felix | 2001 | SK TRITON | AC6101 | 25 m | 59.66 | |
27 | 171 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | AV8500 | 25 m | 59.88 | |
28 | 172 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | AO9998 | 25 m | 1:00.04 | |
29 | 217 | Olsson Primus | 2000 | SK RAN | AV7100 | 25 m | 1:00.19 | |
30 | 238 | Halilovic Eddie | 1999 | SK SYDSIM | AQ8399 | 25 m | 1:00.44 | |
31 | 2 | Andrén Erik | 1998 | ESLÖVS SS | AJ0798 | 25 m | 1:00.45 | |
32 | 43 | Dellhede Christoffer | 2001 | SS IDEN | AD0501 | 25 m | 1:00.54 | |
33 | 59 | Celikovic Salim | 1998 | LANDSKRONA | AR5198 | 25 m | 1:00.55 | |
34 | 240 | Hiltonsson Jonathan | 2000 | SK SYDSIM | AH1300 | 25 m | 1:00.71 | |
35 | 321 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 25 m | 1:01.13 | |
36 | 15 | Aminoff Andreas | 2000 | SK HAJEN | AB7900 | 25 m | 1:01.16 | |
37 | 70 | Raeisi Ali | 1998 | LANDSKRONA | AM8598 | 25 m | 1:01.56 | |
38 | 193 | Stenberg Philip | 2001 | MKK | AB9101 | 25 m | 1:01.79 | |
39 | 145 | Hagerström Tim | 1999 | MKK | AH8799 | 25 m | 1:01.82 | |
40 | 105 | Ranevi Tobias | 1999 | SK LÖDDE | AK7999 | 25 m | 1:02.02 | |
41 | 85 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | AH0999 | 25 m | 1:02.22 | |
42 | 153 | Jarnberg Dennis | 1999 | MKK | AC5999 | 25 m | 1:02.24 | |
43 | 313 | Linck-Riedhamer Tim | 2000 | VELLINGE-N | AH6100 | 25 m | 1:02.30 | |
44 | 186 | Ringdahl Adam | 1998 | MKK | AR7198 | 25 m | 1:02.41 | |
45 | 211 | Karlin-Reteike Philip | 1999 | SK RAN | AS2599 | 25 m | 1:02.53 | |
46 | 216 | Nilsson Leonardo | 2000 | SK RAN | AS6900 | 25 m | 1:02.77 | |
47 | 131 | Diaz Joaquin | 2001 | MKK | AH4101 | 25 m | 1:02.90 | |
48 | 316 | Persson Johan | 1998 | VELLINGE-N | AG8598 | 25 m | 1:03.18 | |
49 | 8 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 25 m | 1:03.37 | |
50 | 95 | Mårtensson Elias | 1997 | SK LÖDDE | AV6997 | 25 m | 1:04.14 | |
51 | 80 | Brinkhagen Tim | 2001 | SK LÖDDE | AC9901 | 25 m | 1:04.45 | |
52 | 210 | Karlin-Reteike Marcus | 1999 | SK RAN | AS3599 | 25 m | 1:04.49 | |
53 | 189 | Scott Arvid | 2001 | MKK | AO0901 | 25 m | 1:04.60 | |
54 | 182 | Persson Elias | 2002 | MKK | AI7902 | 25 m | 1:04.93 | |
55 | 139 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 25 m | 1:05.28 | |
56 | 31 | Modigh Joar | 2001 | SK HAJEN | AO1101 | 50 m | 1:05.58 | |
57 | 137 | Falk David | 2003 | MKK | AD3103 | 25 m | 1:05.59 | |
58 | 274 | Grandin Thor | 2002 | SK TRITON | AG4502 | 25 m | 1:05.66 | |
59 | 35 | Rogmark Hugo | 1999 | SK HAJEN | AD0199 | 25 m | 1:06.86 | |
60 | 91 | Larsson Elliot | 2000 | SK LÖDDE | AF3300 | 25 m | 1:07.05 | |
61 | 243 | Kasapov Alexis Julian | 1999 | SK SYDSIM | AQ4399 | 25 m | 1:07.29 | |
62 | 322 | Ståhl Axel | 2000 | VELLINGE-N | AP4100 | 25 m | 1:07.30 | |
63 | 255 | Sihlén Melvin | 2000 | SK SYDSIM | AV8100 | 25 m | 1:07.35 | |
64 | 66 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | AG8500 | 25 m | 1:07.84 | |
65 | 206 | Bergman Emil | 2001 | SK RAN | AE7501 | 25 m | 1:07.86 | |
66 | 113 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 25 m | 1:07.90 | |
67 | 281 | Nilsson Fredrik | 2002 | SK TRITON | AA8302 | 25 m | 1:08.04 | |
68 | 180 | Patzer Lukas | 2002 | MKK | AG5902 | 50 m | 1:08.07 | |
69 | 133 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 25 m | 1:08.15 | |
70 | 166 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 50 m | 1:08.26 | |
71 | 213 | Luani Behar | 2001 | SK RAN | AN4501 | 25 m | 1:08.55 | |
72 | 154 | Johansson Arvid | 1998 | MKK | AW5998 | 25 m | 1:08.65 | |
73 | 324 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | AK2302 | 25 m | 1:09.34 | |
74 | 123 | Beckman Bo | 2002 | MKK | AI4902 | 25 m | 1:10.73 | |
75 | 228 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | AJ7901 | 25 m | 1:10.75 | |
76 | 101 | Paulsson Isak | 2002 | SK LÖDDE | AG1502 | 25 m | 1:11.45 | |
77 | 271 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | AA1103 | 25 m | 1:11.49 | |
78 | 328 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | AF7303 | 25 m | 1:11.53 | |
79 | 167 | Lindberg Cesar | 2002 | MKK | AL1702 | 50 m | 1:11.76 | |
80 | 207 | Dahlgren Joel | 2002 | SK RAN | AC1102 | 25 m | 1:12.14 | |
81 | 377 | Klittbo Oscar | 2002 | TRELLEBORG | AA2702 | 25 m | 1:12.20 | |
82 | 58 | Celikovic Dzevad | 2001 | LANDSKRONA | AH8901 | 25 m | 1:12.42 | |
83 | 188 | Schildt Samuel | 2000 | MKK | AP3100 | 25 m | 1:12.58 | |
84 | 142 | Granath Joakim | 2001 | MKK | AT9301 | 50 m | 1:14.57 | |
85 | 302 | Conradsen Gustav | 2003 | VELLINGE-N | AK6903 | 25 m | 1:15.62 | |
86 | 90 | Jönsson Elliot | 2001 | SK LÖDDE | AO9701 | 25 m | 1:15.74 | |
87 | 185 | Petrovic David | 2000 | MKK | AV9500 | 50 m | 1:15.83 | |
88 | 235 | Fröjd Jonathan | 2004 | SK SYDSIM | AC8704 | 25 m | 1:15.92 | |
89 | 305 | Hiltonsson Linus | 2002 | VELLINGE-N | AD3902 | 25 m | 1:16.29 | |
90 | 76 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | AC0101 | 25 m | 1:16.88 | |
91 | 287 | Persson Noel | 2002 | SK TRITON | AG2702 | 25 m | 1:17.39 | |
92 | 278 | Larsson Pontus | 2002 | SK TRITON | AG9502 | 25 m | 1:18.35 | |
93 | 196 | Tegger Richard | 2000 | MKK | AY2700 | 50 m | 1:18.95 | |
94 | 387 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | AA3704 | 25 m | 1:19.17 | |
95 | 317 | Primetta Philip | 2002 | VELLINGE-N | AF8502 | 25 m | 1:20.54 | |
96 | 300 | Ahlbin Noel | 2004 | VELLINGE-N | AI8304 | 25 m | 1:21.69 | |
97 | 9 | Saurow Ludwig | 2004 | ESLÖVS SS | AC9704 | 25 m | 1:22.25 | |
98 | 233 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 25 m | 1:22.32 | |
99 | 306 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | AA6503 | 25 m | 1:22.75 | |
100 | 201 | Weichselbaumer Max | 2001 | MKK | AY0101 | 25 m | 1:22.78 | |
101 | 303 | Hansson Viktor | 2003 | VELLINGE-N | AM7103 | 25 m | 1:23.10 | |
102 | 261 | Andersson Emil | 2001 | SK TRITON | AT6301 | 25 m | 1:23.28 | |
103 | 204 | Vilotic Dusan | 2001 | MKK | AX1701 | 25 m | 1:25.33 | |
104 | 208 | Elfvin David | 2002 | SK RAN | AI2102 | 25 m | 1:25.85 | |
105 | 395 | Romare Ludvig | 2004 | TRELLEBORG | AA2704 | 25 m | 1:25.88 | |
106 | 209 | Hariri Mohamad | 2002 | SK RAN | AK1502 | 25 m | 1:29.17 | |
107 | 199 | Tot Danilo | 1998 | MKK | AY5198 | 25 m | 1:33.24 | |
108 | 158 | Kulagowski Alexander | 2002 | MKK | AV3502 | 25 m | 1:36.86 | |
109 | 134 | Englund Oskar | 2000 | MKK | AY8500 | 25 m | 1:39.60 | |
110 | 392 | Ravn Rehnström Jonathan | 2005 | TRELLEBORG | AG1505 | 25 m | 1:50.52 | |
111 | 125 | Bergman Johan | 2001 | MKK | AT8301 | 25 m | 1:55.14 | |
112 | 251 | Offrell Love | 2004 | SK SYDSIM | AG1104 | 25 m | ||
113 | 369 | Choinski Nielsen Daniel | 2005 | TRELLEBORG | AD8905 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 07 mars 2015 |
Licensierad till: Simklubben Lödde | Utskriftstid | 11:49 |