2020-08-13   10:28:55
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kristina Cruises -uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

JAKSO 1

# Laji Vaihe Yhteistyökumppani Osallistujaluettelo Erälista
1 4X50m Vapaauinti Naiset Suorafinaali KOTISATAMA LKV Osallistujaluettelo Erälista
2 4X50m Vapaauinti Miehet Suorafinaali KOTISATAMA LKV Osallistujaluettelo Erälista
3 50m Rintauinti Naiset Suorafinaali KOTISATAMA LKV Osallistujaluettelo Erälista
27 50m Rintauinti N MASTERS Suorafinaali JIM VESI- JA LÄMPÖASENNUS Osallistujaluettelo Erälista
4 50m Rintauinti Miehet Suorafinaali KOTISATAMA LKV Osallistujaluettelo Erälista
28 50m Rintauinti M MASTERS Suorafinaali JIM VESI- JA LÄMPÖASENNUS Osallistujaluettelo Erälista
5 200m Sekauinti Naiset Suorafinaali KOTISATAMA LKV Osallistujaluettelo Erälista
6 200m Sekauinti Miehet Suorafinaali JIM VESI- JA LÄMPÖASENNUS Osallistujaluettelo Erälista
7 50m Perhosuinti Naiset Suorafinaali JIM VESI- JA LÄMPÖASENNUS Osallistujaluettelo Erälista
8 50m Perhosuinti Miehet Suorafinaali JIM VESI- JA LÄMPÖASENNUS Osallistujaluettelo Erälista
9 100m Vapaauinti Naiset Suorafinaali JIM VESI- JA LÄMPÖASENNUS Osallistujaluettelo Erälista
29 100m Vapaauinti N MASTERS Suorafinaali JIM VESI- JA LÄMPÖASENNUS Osallistujaluettelo Erälista
10 100m Vapaauinti Miehet Suorafinaali JIM VESI- JA LÄMPÖASENNUS Osallistujaluettelo Erälista
30 100m Vapaauinti M MASTERS Suorafinaali JIM VESI- JA LÄMPÖASENNUS Osallistujaluettelo Erälista
11 400m Vapaauinti Naiset Suorafinaali JIM VESI- JA LÄMPÖASENNUS Osallistujaluettelo Erälista
12 400m Vapaauinti Miehet Suorafinaali JIM VESI- JA LÄMPÖASENNUS Osallistujaluettelo Erälista
13 50m Selkäuinti Naiset Suorafinaali JIM VESI- JA LÄMPÖASENNUS Osallistujaluettelo Erälista
14 50m Selkäuinti Miehet Suorafinaali JIM VESI- JA LÄMPÖASENNUS Osallistujaluettelo Erälista
15 100m Rintauinti Naiset Suorafinaali JIM VESI- JA LÄMPÖASENNUS Osallistujaluettelo Erälista
16 100m Rintauinti Miehet Suorafinaali STARKKI KOTKA Osallistujaluettelo Erälista
17 100m Sekauinti Naiset Suorafinaali STARKKI KOTKA Osallistujaluettelo Erälista
18 100m Sekauinti Miehet Suorafinaali STARKKI KOTKA Osallistujaluettelo Erälista
19 50m Vapaauinti Naiset Suorafinaali STARKKI KOTKA Osallistujaluettelo Erälista
31 50m Vapaauinti N MASTERS Suorafinaali JIM VESI- JA LÄMPÖASENNUS Osallistujaluettelo Erälista
20 50m Vapaauinti Miehet Suorafinaali STARKKI KOTKA Osallistujaluettelo Erälista
32 50m Vapaauinti M MASTERS Suorafinaali JIM VESI- JA LÄMPÖASENNUS Osallistujaluettelo Erälista
21 100m Perhosuinti Naiset Suorafinaali DUELL MEDIC Osallistujaluettelo Erälista
22 100m Perhosuinti Miehet Suorafinaali DUELL MEDIC Osallistujaluettelo Erälista
23 100m Selkäuinti Naiset Suorafinaali MEDIUNI Osallistujaluettelo Erälista
24 100m Selkäuinti Miehet Suorafinaali MEDIUNI Osallistujaluettelo Erälista
25 4X50m Sekauinti Naiset Suorafinaali KOTKAN AUTOTALO Osallistujaluettelo Erälista
26 4X50m Sekauinti Miehet Suorafinaali KOTKAN AUTOTALO Osallistujaluettelo Erälista

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner