Program för Seriesim division 1 omg. 1 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Gren 1, 4X50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 18 | IF Åland Damer | 0 | IFÅ | 25 m | 1:59.32 | ||
2 | 123 | Södertörn Damer Lag 1 | 0 | SÖDERTÖRN | 25 m | 2:06.76 | ||
3 | 36 | Botk-Rönn Damer | 0 | BOTK-RÖNN | 25 m | 2:15.76 | ||
4 | 85 | Norrtälje Damer | 0 | NORRTÄLJE | 25 m | 2:25.51 | ||
5 | 63 | Sk Neptun Damer | 0 | SK NEPTUN | 25 m | |||
6 | 126 | Skuru Gustavsberg | 0 | SKURU GUST | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.24.08 | Utskriftsdatum | 24 januari 2016 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:40 |
Gren 2, 4X50m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 19 | IF Åland Herrar | 0 | IFÅ | 50 m | 1:55.20 | ||
2 | 125 | Södertörn Herrar [1995] | 1995 | SÖDERTÖRN | 25 m | 2:01.48 | ||
3 | 37 | Botk-Rönn Herrar | 2001 | BOTK-RÖNN | 25 m | |||
4 | 64 | Sk Neptun Herrar | 0 | SK NEPTUN | 25 m | |||
5 | 86 | Norrtälje Herrar | 0 | NORRTÄLJE | 25 m | |||
6 | 126 | Skuru Gustavsberg | 0 | SKURU GUST | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.24.08 | Utskriftsdatum | 24 januari 2016 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:40 |
Gren 3, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 116 | Rönn Signe | 2001 | SÖDERTÖRN | BS9201 | 25 m | 1:19.64 | |
2 | 70 | Filipsson Ebba | 2001 | NORRTÄLJE | BF1201 | 25 m | 1:21.76 | |
3 | 11 | Lindholm Jessica | 2001 | IFÅ | 01B019 | 50 m | 1:23.50 | |
4 | 30 | Hemmälin Pernilla | 2001 | BOTK-RÖNN | AO3801 | 25 m | 1:27.67 | |
5 | 61 | Smeds Chanda | 2001 | SK NEPTUN | AJ5401 | 25 m | 1:29.74 | |
6 | 42 | Hellsten Emma | 2001 | SKURU GUST | BL9801 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.08 | Utskriftsdatum | 24 januari 2016 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:40 |
Gren 4, 200m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 112 | Lundberg Max | 2001 | SÖDERTÖRN | AQ8301 | 25 m | 2:09.49 | |
2 | 59 | Rasmuson Karl Johan | 2001 | SK NEPTUN | AT0901 | 50 m | 2:36.21 | |
3 | 22 | Apaza Cutile Manuel | 2001 | BOTK-RÖNN | AS2501 | 50 m | 2:50.07 | |
4 | 44 | Johnsson Lucas | 2001 | SKURU GUST | AW4101 | 25 m | 2:51.68 | |
5 | 66 | Andersson Gustav | 2001 | NORRTÄLJE | AK2301 | 25 m | 2:54.37 | |
6 | 8 | Kalman Viggo | 2001 | IFÅ | 01B304 | 25 m | 3:09.55 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.08 | Utskriftsdatum | 24 januari 2016 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:40 |
Gren 5, 50m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 41 | Hansson Tora | 2002 | SKURU GUST | AW6802 | 25 m | 32.84 | |
2 | 27 | Granholm Jemina | 2002 | BOTK-RÖNN | BB9802 | 25 m | 33.50 | |
3 | 103 | Aspberg Michelle | 2002 | SÖDERTÖRN | AT8402 | 25 m | 34.25 | |
4 | 60 | Sjönell Emily | 2002 | SK NEPTUN | BR9602 | 50 m | 36.86 | |
5 | 14 | Melin Ellen | 2002 | IFÅ | 02A853 | 25 m | 43.98 | |
6 | 68 | Carlsson Lina | 2002 | NORRTÄLJE | BU7202 | 25 m | 44.90 | |
7 | 106 | Camal Cerrato Aysha | 2004 | SÖDERTÖRN | AP8604 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.08 | Utskriftsdatum | 24 januari 2016 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:40 |
Gren 6, 200m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 50 | Granado Persson Philip | 2002 | SK NEPTUN | AP1702 | 25 m | 2:55.91 | |
2 | 26 | Esbjörnsson Juan | 2002 | BOTK-RÖNN | AQ6902 | 25 m | 3:15.50 | |
3 | 40 | Ekström Samuel | 2002 | SKURU GUST | AO2702 | 25 m | 3:26.60 | |
4 | 107 | Cheng Kevin | 2002 | SÖDERTÖRN | AI8702 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.08 | Utskriftsdatum | 24 januari 2016 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:40 |
Gren 7, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 52 | Homnér Elin | 2003 | SK NEPTUN | BT4203 | 25 m | 50.28 | |
2 | 83 | Åkerblom Thindra | 2003 | NORRTÄLJE | AK3603 | 25 m | 1:15.36 | |
3 | 43 | Hjalt Klara | 2003 | SKURU GUST | BL4603 | 25 m | 1:17.07 | |
4 | 106 | Camal Cerrato Aysha | 2004 | SÖDERTÖRN | AP8604 | 25 m | 1:17.50 | |
5 | 7 | Hachem Lena | 2003 | IFÅ | 25 m | 1:25.28 | ||
6 | 23 | Axvik Reutergårdh Elsa | 2004 | BOTK-RÖNN | BA5404 | 25 m | 1:44.25 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.08 | Utskriftsdatum | 24 januari 2016 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:40 |
Gren 8, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 33 | Ooi Bernard | 2003 | BOTK-RÖNN | AN2103 | 25 m | 3:50.93 | |
2 | 58 | Rasmuson Jakob | 2003 | SK NEPTUN | AP9103 | 25 m | ||
3 | 129 | Åslund Albin | 2003 | SÖDERTÖRN | at1103 | 25 m | ||
4 | 130 | Samuelsson Calle | 2003 | SKURU GUST | aj4503 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.08 | Utskriftsdatum | 24 januari 2016 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:40 |
Gren 9, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 122 | Åkerman Josefine | 2004 | SÖDERTÖRN | BL3404 | 25 m | 1:23.98 | |
2 | 39 | Edvinsson Ida | 2004 | SKURU GUST | AE0804 | 25 m | 1:31.37 | |
3 | 75 | Mattsson Tuva | 2004 | NORRTÄLJE | AP1804 | 25 m | 1:37.81 | |
4 | 6 | Flöjt Céline | 2005 | IFÅ | 05A453 | 25 m | ||
5 | 32 | Nygren Ida | 2004 | BOTK-RÖNN | BL2404 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.08 | Utskriftsdatum | 24 januari 2016 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:40 |
Gren 10, 25m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 119 | Tapia Daner Alex | 2005 | SÖDERTÖRN | AG9305 | 25 m | 16.49 | |
2 | 9 | Kalvik Rasmus | 2004 | IFÅ | 04A904 | 25 m | 23.97 | |
3 | 53 | Hörberg Jonathan | 2004 | SK NEPTUN | AT0304 | 25 m | ||
4 | 84 | Åkerblom Wide | 2005 | NORRTÄLJE | AP4105 | 25 m | ||
5 | 96 | Mueller Hjalmar | 2004 | SKURU GUST | AR8104 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.08 | Utskriftsdatum | 24 januari 2016 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:40 |
Gren 11, 200m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 16 | Weuro Olivia | 2002 | IFÅ | 02A822 | 50 m | 2:51.30 | |
2 | 76 | Pettersson Emma | 2001 | NORRTÄLJE | AV2201 | 25 m | ||
3 | 93 | Langell Högblom Ella | 2001 | SKURU GUST | BF1801 | 25 m | ||
4 | 121 | Zerne Rebecca | 2001 | SÖDERTÖRN | AS8401 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.08 | Utskriftsdatum | 24 januari 2016 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:40 |
Gren 12, 100m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 117 | Sehmi Adam | 2001 | SÖDERTÖRN | AG3301 | 25 m | 1:11.62 | |
2 | 48 | Brinnen Adrian | 2001 | SK NEPTUN | AX8101 | 25 m | 1:25.61 | |
3 | 66 | Andersson Gustav | 2001 | NORRTÄLJE | AK2301 | 25 m | 1:27.54 | |
4 | 101 | Sjöborg Noah | 2001 | SKURU GUST | AY9501 | 25 m | 1:28.20 | |
5 | 34 | Serti Robin | 2001 | BOTK-RÖNN | AS4501 | 25 m | 1:32.36 | |
6 | 4 | Eriksson Linus | 2001 | IFÅ | 01B090 | 25 m | 1:33.94 | |
7 | 128 | Fridh Theodor | 2002 | SÖDERTÖRN | at3302 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.08 | Utskriftsdatum | 24 januari 2016 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:40 |
Gren 13, 400m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 2 | Donning Stella | 2002 | IFÅ | 02A983 | 25 m | 5:08.43 | |
2 | 72 | Jonsson Linnea | 2002 | NORRTÄLJE | AJ0602 | 25 m | 5:50.48 | |
3 | 114 | Nilsson Amanda | 2002 | SÖDERTÖRN | BS9202 | 25 m | 6:25.81 | |
4 | 35 | Udell Alva | 2003 | BOTK-RÖNN | AO4603 | 25 m | ||
5 | 88 | Almgren Josefin | 2002 | SKURU GUST | AX0602 | 25 m | ||
6 | 127 | Lajsic Sofija | 2002 | SK NEPTUN | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.24.08 | Utskriftsdatum | 24 januari 2016 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:40 |
Gren 14, 100m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 87 | Allberg Johan | 2002 | SKURU GUST | AH7502 | 25 m | 1:16.06 | |
2 | 51 | Herrmann Leo | 2002 | SK NEPTUN | AN0902 | 25 m | 1:40.39 | |
3 | 1 | Blomberg Elliot | 2003 | IFÅ | 03A941 | 25 m | 1:45.81 | |
4 | 29 | Hedlund Marcus | 2002 | BOTK-RÖNN | AT1902 | 25 m | 1:47.46 | |
5 | 67 | Broström Oscar | 2002 | NORRTÄLJE | AX8502 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.08 | Utskriftsdatum | 24 januari 2016 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:40 |
Gren 15, 50m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 98 | Rydström Tilde | 2003 | SKURU GUST | AX3603 | 25 m | 44.59 | |
2 | 104 | Axelmalm Rebecka | 2003 | SÖDERTÖRN | BG7603 | 25 m | 45.27 | |
3 | 5 | Flinck Isabelle | 2003 | IFÅ | 03A932 | 25 m | 50.46 | |
4 | 52 | Homnér Elin | 2003 | SK NEPTUN | BT4203 | 25 m | 3:47.87 | |
5 | 21 | Almlöf Mathilda | 2003 | BOTK-RÖNN | BY0203 | 25 m | ||
6 | 73 | Järnebrink Emma | 2003 | NORRTÄLJE | BG3203 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.08 | Utskriftsdatum | 24 januari 2016 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:40 |
Gren 16, 50m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 99 | Sartor Gustav | 2003 | SKURU GUST | AR8903 | 25 m | 41.32 | |
2 | 33 | Ooi Bernard | 2003 | BOTK-RÖNN | AN2103 | 25 m | 48.56 | |
3 | 13 | Mattsson Alexander | 2003 | IFÅ | 03A981 | 25 m | 49.06 | |
4 | 58 | Rasmuson Jakob | 2003 | SK NEPTUN | AP9103 | 25 m | ||
5 | 129 | Åslund Albin | 2003 | SÖDERTÖRN | at1103 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.08 | Utskriftsdatum | 24 januari 2016 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:40 |
Gren 17, 50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 110 | Hiram Veronika | 2004 | SÖDERTÖRN | AK7204 | 25 m | 33.89 | |
2 | 94 | Lindskog Filippa | 2004 | SKURU GUST | AL6404 | 25 m | 35.39 | |
3 | 78 | Schöneberg Leah | 2004 | NORRTÄLJE | AR0804 | 25 m | 37.08 | |
4 | 31 | Kantolouto Julia | 2005 | BOTK-RÖNN | AQ2605 | 25 m | 42.53 | |
5 | 10 | Karlsson Isabella | 2005 | IFÅ | 05A398 | 25 m | 44.09 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.08 | Utskriftsdatum | 24 januari 2016 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:40 |
Gren 18, 100m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 119 | Tapia Daner Alex | 2005 | SÖDERTÖRN | AG9305 | 25 m | 1:26.55 | |
2 | 96 | Mueller Hjalmar | 2004 | SKURU GUST | AR8104 | 25 m | 1:28.14 | |
3 | 9 | Kalvik Rasmus | 2004 | IFÅ | 04A904 | 25 m | 1:42.89 | |
4 | 53 | Hörberg Jonathan | 2004 | SK NEPTUN | AT0304 | 25 m | ||
5 | 69 | Eklund Adrian | 2004 | NORRTÄLJE | AU4104 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.08 | Utskriftsdatum | 24 januari 2016 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:40 |
Gren 19, 100m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 16 | Weuro Olivia | 2002 | IFÅ | 02A822 | 25 m | 1:14.50 | |
2 | 116 | Rönn Signe | 2001 | SÖDERTÖRN | BS9201 | 25 m | 1:17.75 | |
3 | 79 | Sjöberg Tova | 2001 | NORRTÄLJE | BC3401 | 25 m | 1:21.96 | |
4 | 24 | Bengtsson Emilia | 2001 | BOTK-RÖNN | BA3601 | 25 m | 1:23.22 | |
5 | 61 | Smeds Chanda | 2001 | SK NEPTUN | AJ5401 | 25 m | 1:26.62 | |
6 | 42 | Hellsten Emma | 2001 | SKURU GUST | BL9801 | 25 m | 1:35.81 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.08 | Utskriftsdatum | 24 januari 2016 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:40 |
Gren 20, 200m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 112 | Lundberg Max | 2001 | SÖDERTÖRN | AQ8301 | 50 m | 2:47.30 | |
2 | 95 | Malmfors Morgan | 2002 | SKURU GUST | AJ6702 | 25 m | 2:59.35 | |
3 | 20 | Agnorelli Erik | 2001 | BOTK-RÖNN | AX5101 | 25 m | 3:10.24 | |
4 | 66 | Andersson Gustav | 2001 | NORRTÄLJE | AK2301 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.08 | Utskriftsdatum | 24 januari 2016 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:40 |
Gren 21, 100m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 41 | Hansson Tora | 2002 | SKURU GUST | AW6802 | 25 m | 1:17.18 | |
2 | 35 | Udell Alva | 2003 | BOTK-RÖNN | AO4603 | 25 m | 1:24.92 | |
3 | 12 | Marcus Emma | 2002 | IFÅ | 02A820 | 25 m | 1:29.20 | |
4 | 114 | Nilsson Amanda | 2002 | SÖDERTÖRN | BS9202 | 25 m | 1:29.31 | |
5 | 60 | Sjönell Emily | 2002 | SK NEPTUN | BR9602 | 25 m | ||
6 | 71 | Ingemarson Bonnie | 2002 | NORRTÄLJE | BU6202 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.08 | Utskriftsdatum | 24 januari 2016 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:40 |
Gren 22, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 107 | Cheng Kevin | 2002 | SÖDERTÖRN | AI8702 | 25 m | 5:18.09 | |
2 | 29 | Hedlund Marcus | 2002 | BOTK-RÖNN | AT1902 | 25 m | 6:19.49 | |
3 | 1 | Blomberg Elliot | 2003 | IFÅ | 03A941 | 25 m | ||
4 | 40 | Ekström Samuel | 2002 | SKURU GUST | AO2702 | 25 m | ||
5 | 62 | Theodosiadis Stavros | 2002 | SK NEPTUN | AY7502 | 25 m | ||
6 | 67 | Broström Oscar | 2002 | NORRTÄLJE | AX8502 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.08 | Utskriftsdatum | 24 januari 2016 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:40 |
Gren 23, 50m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 43 | Hjalt Klara | 2003 | SKURU GUST | BL4603 | 25 m | 40.05 | |
2 | 73 | Järnebrink Emma | 2003 | NORRTÄLJE | BG3203 | 25 m | 42.47 | |
3 | 3 | Duns Rebecca | 2003 | IFÅ | 03A914 | 25 m | 46.48 | |
4 | 23 | Axvik Reutergårdh Elsa | 2004 | BOTK-RÖNN | BA5404 | 25 m | ||
5 | 52 | Homnér Elin | 2003 | SK NEPTUN | BT4203 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.08 | Utskriftsdatum | 24 januari 2016 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:40 |
Gren 24, 50m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 108 | Gunnarsson Emil | 2004 | SÖDERTÖRN | AM0504 | 25 m | 42.61 | |
2 | 82 | Säfström Ludvig | 2004 | NORRTÄLJE | AF4704 | 25 m | 45.66 | |
3 | 55 | Jonson Viktor | 2003 | SK NEPTUN | AQ5303 | 25 m | 48.70 | |
4 | 28 | Haidari Samir | 2003 | BOTK-RÖNN | AW9703 | 25 m | 48.84 | |
5 | 13 | Mattsson Alexander | 2003 | IFÅ | 03A981 | 25 m | 56.06 | |
6 | 130 | Samuelsson Calle | 2003 | SKURU GUST | aj4503 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.08 | Utskriftsdatum | 24 januari 2016 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:40 |
Gren 25, 100m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 122 | Åkerman Josefine | 2004 | SÖDERTÖRN | BL3404 | 25 m | 1:22.56 | |
2 | 39 | Edvinsson Ida | 2004 | SKURU GUST | AE0804 | 25 m | 1:36.89 | |
3 | 77 | Pettersson Tilde | 2004 | NORRTÄLJE | AD9404 | 25 m | 1:39.51 | |
4 | 31 | Kantolouto Julia | 2005 | BOTK-RÖNN | AQ2605 | 25 m | 1:49.20 | |
5 | 15 | Måtar Emelie | 2004 | IFÅ | 04A787 | 25 m | 1:56.04 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.08 | Utskriftsdatum | 24 januari 2016 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:40 |
Gren 26, 50m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 118 | Söderberg Malte | 2004 | SÖDERTÖRN | AL1904 | 25 m | 32.11 | |
2 | 9 | Kalvik Rasmus | 2004 | IFÅ | 04A904 | 25 m | 39.32 | |
3 | 25 | Darir Walid | 2004 | BOTK-RÖNN | AU6104 | 25 m | ||
4 | 53 | Hörberg Jonathan | 2004 | SK NEPTUN | AT0304 | 25 m | ||
5 | 84 | Åkerblom Wide | 2005 | NORRTÄLJE | AP4105 | 25 m | ||
6 | 90 | Cerps Gustavs | 2004 | SKURU GUST | AJ3704 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.08 | Utskriftsdatum | 24 januari 2016 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:40 |
Gren 27, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 121 | Zerne Rebecca | 2001 | SÖDERTÖRN | AS8401 | 25 m | 2:21.04 | |
2 | 93 | Langell Högblom Ella | 2001 | SKURU GUST | BF1801 | 25 m | 2:31.95 | |
3 | 30 | Hemmälin Pernilla | 2001 | BOTK-RÖNN | AO3801 | 25 m | 2:36.83 | |
4 | 79 | Sjöberg Tova | 2001 | NORRTÄLJE | BC3401 | 25 m | 2:43.06 | |
5 | 17 | Woivalin Ellen | 2001 | IFÅ | 01B291 | 25 m | 2:53.59 | |
6 | 47 | Bohman Clara | 2001 | SK NEPTUN | BT9601 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.08 | Utskriftsdatum | 24 januari 2016 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:40 |
Gren 28, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 105 | Camacho Alexis | 2001 | SÖDERTÖRN | AE5301 | 25 m | 1:13.93 | |
2 | 54 | Jardfelt Olof | 2001 | SK NEPTUN | AS3701 | 25 m | 1:21.79 | |
3 | 4 | Eriksson Linus | 2001 | IFÅ | 01B090 | 25 m | 1:26.63 | |
4 | 34 | Serti Robin | 2001 | BOTK-RÖNN | AS4501 | 25 m | 1:31.74 | |
5 | 100 | Sjöborg Adam | 2001 | SKURU GUST | AY8501 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.08 | Utskriftsdatum | 24 januari 2016 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:40 |
Gren 29, 200m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 2 | Donning Stella | 2002 | IFÅ | 02A983 | 25 m | 2:51.52 | |
2 | 35 | Udell Alva | 2003 | BOTK-RÖNN | AO4603 | 25 m | ||
3 | 56 | Lajsic Jelena | 2002 | SK NEPTUN | BO1802 | 25 m | ||
4 | 72 | Jonsson Linnea | 2002 | NORRTÄLJE | AJ0602 | 25 m | ||
5 | 97 | Perrone Thea | 2002 | SKURU GUST | BV3202 | 25 m | ||
6 | 103 | Aspberg Michelle | 2002 | SÖDERTÖRN | AT8402 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.08 | Utskriftsdatum | 24 januari 2016 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:40 |
Gren 30, 50m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 91 | Flykt-Rosén Axel | 2002 | SKURU GUST | AQ5102 | 25 m | 30.74 | |
2 | 50 | Granado Persson Philip | 2002 | SK NEPTUN | AP1702 | 25 m | 40.60 | |
3 | 1 | Blomberg Elliot | 2003 | IFÅ | 03A941 | 50 m | 49.20 | |
4 | 29 | Hedlund Marcus | 2002 | BOTK-RÖNN | AT1902 | 25 m | ||
5 | 67 | Broström Oscar | 2002 | NORRTÄLJE | AX8502 | 25 m | ||
6 | 128 | Fridh Theodor | 2002 | SÖDERTÖRN | at3302 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.08 | Utskriftsdatum | 24 januari 2016 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:40 |
Gren 31, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 83 | Åkerblom Thindra | 2003 | NORRTÄLJE | AK3603 | 25 m | 2:57.55 | |
2 | 102 | Wahlén Malin | 2003 | SKURU GUST | BQ4203 | 25 m | 3:26.29 | |
3 | 3 | Duns Rebecca | 2003 | IFÅ | 03A914 | 25 m | 3:45.23 | |
4 | 23 | Axvik Reutergårdh Elsa | 2004 | BOTK-RÖNN | BA5404 | 25 m | ||
5 | 104 | Axelmalm Rebecka | 2003 | SÖDERTÖRN | BG7603 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.08 | Utskriftsdatum | 24 januari 2016 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:40 |
Gren 32, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 55 | Jonson Viktor | 2003 | SK NEPTUN | AQ5303 | 25 m | 1:11.03 | |
2 | 108 | Gunnarsson Emil | 2004 | SÖDERTÖRN | AM0504 | 25 m | 1:15.60 | |
3 | 92 | Haargaard Malte | 2003 | SKURU GUST | AP2703 | 25 m | 1:20.78 | |
4 | 13 | Mattsson Alexander | 2003 | IFÅ | 03A981 | 25 m | 1:29.68 | |
5 | 28 | Haidari Samir | 2003 | BOTK-RÖNN | AW9703 | 25 m | 1:30.63 | |
6 | 82 | Säfström Ludvig | 2004 | NORRTÄLJE | AF4704 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.08 | Utskriftsdatum | 24 januari 2016 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:40 |
Gren 33, 25m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 115 | Parmander Haglund Emma | 2004 | SÖDERTÖRN | AS6804 | 25 m | 16.10 | |
2 | 75 | Mattsson Tuva | 2004 | NORRTÄLJE | AP1804 | 25 m | 17.59 | |
3 | 6 | Flöjt Céline | 2005 | IFÅ | 05A453 | 25 m | 21.25 | |
4 | 89 | Almgren Mathilda | 2005 | SKURU GUST | AD1805 | 25 m | 21.55 | |
5 | 32 | Nygren Ida | 2004 | BOTK-RÖNN | BL2404 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.08 | Utskriftsdatum | 24 januari 2016 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:40 |
Gren 34, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 90 | Cerps Gustavs | 2004 | SKURU GUST | AJ3704 | 25 m | 1:24.57 | |
2 | 109 | Hellman Kevin | 2005 | SÖDERTÖRN | AC6705 | 25 m | 1:29.47 | |
3 | 25 | Darir Walid | 2004 | BOTK-RÖNN | AU6104 | 25 m | ||
4 | 69 | Eklund Adrian | 2004 | NORRTÄLJE | AU4104 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.08 | Utskriftsdatum | 24 januari 2016 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:40 |
Gren 35, 4X50m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 18 | IF Åland Damer | 0 | IFÅ | 25 m | 2:12.03 | ||
2 | 123 | Södertörn Damer Lag 1 | 0 | SÖDERTÖRN | 25 m | 2:21.54 | ||
3 | 85 | Norrtälje Damer | 0 | NORRTÄLJE | 25 m | 2:34.54 | ||
4 | 36 | Botk-Rönn Damer | 0 | BOTK-RÖNN | 25 m | |||
5 | 63 | Sk Neptun Damer | 0 | SK NEPTUN | 25 m | |||
6 | 126 | Skuru Gustavsberg | 0 | SKURU GUST | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.24.08 | Utskriftsdatum | 24 januari 2016 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:40 |
Gren 36, 4X50m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 19 | IF Åland Herrar | 0 | IFÅ | 50 m | 2:07.89 | ||
2 | 125 | Södertörn Herrar [1995] | 1995 | SÖDERTÖRN | 25 m | 2:18.86 | ||
3 | 37 | Botk-Rönn Herrar | 2001 | BOTK-RÖNN | 25 m | |||
4 | 64 | Sk Neptun Herrar | 0 | SK NEPTUN | 25 m | |||
5 | 86 | Norrtälje Herrar | 0 | NORRTÄLJE | 25 m | |||
6 | 126 | Skuru Gustavsberg | 0 | SKURU GUST | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.24.08 | Utskriftsdatum | 24 januari 2016 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:40 |