Program för UGP 1 & OLW-Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 10
|
Tävling |
UGP 1 & OLW-Cup |
|
Utskriftsdatum |
25 januari 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Hässleholm |
|
Utskriftstid |
09:01 |
|
|
Arrangör |
S 71 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
24 januari 2015 |
|
|
|
|
Gren 10, 100m Bröstsim Herrar |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
80 |
3 |
Jing-Sheng Vien |
1986 |
AH1986 |
KSLS |
|
25m |
1:07.00 |
48 |
4 |
Elias Nilsson |
2002 |
AD9502 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:49.79 |
209 |
5 |
Andian Jamah |
2002 |
AW7302 |
S 71 |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
2 |
Isak Axelsson |
2002 |
AD6502 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:45.58 |
87 |
3 |
Oliver Larsson |
2001 |
AU1301 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:43.39 |
43 |
4 |
Oscar Bergelin |
2001 |
AC3901 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:34.89 |
239 |
5 |
Joel Johansson |
2001 |
AR2701 |
HS |
|
25m |
1:35.06 |
178 |
6 |
Vincent Möller |
2003 |
AB2103 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:44.23 |
39 |
7 |
Jesper Arlehall |
2001 |
AA8501 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:47.43 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
172 |
1 |
Birkan Ates |
2002 |
AD8302 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:32.16 |
16 |
2 |
Filip Nilsson |
2001 |
AI8301 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:31.19 |
170 |
3 |
Andreas Wilson |
1999 |
AC9799 |
SÖSDALA SS |
|
25m |
1:24.50 |
9 |
4 |
Max Ekelund |
2001 |
AJ4101 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:19.62 |
88 |
5 |
Lucas Lindblom |
2000 |
AG8500 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:23.11 |
40 |
6 |
Axel Auer |
2003 |
AB8103 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:30.27 |
98 |
7 |
Casper Svärd |
2001 |
AC0101 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:31.98 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
92 |
1 |
Ali Raeisi |
1998 |
AM8598 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:16.57 |
217 |
2 |
Joel Mörck |
1999 |
AH4999 |
S 71 |
|
25m |
1:15.90 |
85 |
3 |
Salim Celikovic |
1998 |
AR5198 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:14.33 |
91 |
4 |
Tim Petersson |
1999 |
AB9799 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:10.98 |
205 |
5 |
Philip Chen |
2000 |
AC4700 |
S 71 |
|
25m |
1:13.45 |
251 |
6 |
Andreas Edman |
1999 |
AS6599 |
HS |
|
25m |
1:15.80 |
45 |
7 |
Tobias Eringstam |
1999 |
AP8599 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:16.02 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
25 januari 2015 |
Licensierad till: S71 |
Utskriftstid |
09:01 |
|