2020-09-30   12:19:08
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Höstsimiaden 2015, Västervik

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

2_S
Gren 2, 200m Medley Po 12 år oä 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
27  Sjöblad Oscar  1997  VÄSTERVIK  AM6397  25 m  2:14.62   
24  Ohlsén Erik  2000  VÄSTERVIK  AF4300  25 m  2:15.97   
98  Engström Max  2001  NKK  AC9301  25 m  2:21.22   
29  Torlakovic Edvin  2001  VÄSTERVIK  AG5301  25 m  2:27.26   
26  Silic Ademir  1998  VÄSTERVIK  AS0798  25 m  2:27.44   
100  Eriksson Axel  1998  NKK  AM5598  25 m  2:27.71   
120  Theander Christoffer  1997  NKK  AO5997  25 m  2:28.87   
127  Wåhlin Kevin  2000  NKK  AD8300  25 m  2:35.05   
33  Öberg Felix  2001  VÄSTERVIK  AS9301  25 m  2:36.30   
10  202  Staaf Albin  2000  LASS  AO8700  25 m  2:36.86   
11  145  Fielder Elliot  2003  MOTALA SS  AD2303  25 m  2:39.62   
12  79  Vukovic Filip  2001  OSKARSHAMN  AN9901  25 m  2:40.67   
13  56  Henrysson Viktor  2003  OSKARSHAMN  AE5303  25 m  2:41.05   
14  95  Brolin John  2002  NKK  AB6302  25 m  2:41.99   
15  159  Axelsson Elias  2002  LASS  AJ9102  25 m  2:44.45   
16  195  Lundqvist Nicola  2002  LASS  AM0302  25 m  2:45.41   
17  16  Jönsson Jesper  2000  VÄSTERVIK  AP2900  25 m  2:45.67   
18  205  Wallin Erik  2003  LASS  AH0103  25 m  2:48.52   
19  51  Duong Henrik  2003  OSKARSHAMN  AC1303  25 m  2:50.39   
20  203  Staaf Ruben  2002  LASS  AI2702  25 m  2:51.42   
21  71  Rabljenovic Ivan  1998  OSKARSHAMN  AX8998  25 m  3:02.14   
22  143  Eriksson Henrik  2002  MOTALA SS  AJ6902  25 m  3:02.62   
23  64  Löfgren Carl  2003  OSKARSHAMN  AE7303  25 m  3:05.45   
24  62  Lagström Ossian  2003  OSKARSHAMN  AH0303  25 m  3:09.84   
25  163  Barkehed William  2003  LASS  AH3903  25 m  3:11.41   
26  154  Andersson Måns  2002  LASS  AH5102  25 m  3:13.61   
27  114  Näslund Johannes  1999  NKK  AL9399  25 m  3:21.77   
28  10  Fölling Barck Elias  2001  VÄSTERVIK  AY9101  50 m  3:24.41   
29  173  Gidlöf Filip  2003  LASS  AB9303  25 m  3:29.41   
30  152  Almén Olle  2003  LASS  AH3503  25 m  3:29.92   
31  161  Aziz Kristian  2003  LASS  AH2503  25 m  3:34.78   
32  197  Lust Isak  2002  LASS  AJ8902  25 m  3:38.82   
33  Björnberg Axel  2000  VÄSTERVIK  AK1900  25 m     
34  Ferlin Gustav  2000  VÄSTERVIK  AZ2300  25 m     
35  11  Gavriliidis Stefanos  2003  VÄSTERVIK  AV6903  25 m     
36  96  Edoff Oliver  2003  NKK  AL4703  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  20 november 2015 
Licensierad till: Västerviks Simsällskap  Utskriftstid  19:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner