2020-09-28   21:34:57
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Höstsimiaden 2015, Västervik

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Heatlista Gren 9
Heatlista 
 
  Tävling  Höstsimiaden 2015    Utskriftsdatum  21 november 2015   
  Tävlingsort  Västervik    Utskriftstid  10:27   
  Arrangör  Västerviks SS         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  21 november 2015         
 
 
 
Gren 9, 100m Frisim Fl 12 år oä  Finaler (6) 
Beräknad start 12:08 
Heat 1 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
14  Julia Helleblad  2002  BT8402  VÄSTERVIK    25m  1:50.14 
113  Elin Nylander  2003  BN4203  NKK    25m  1:34.59 
Ellen Augustini  2002  BS8802  VÄSTERVIK    25m  1:30.79 
58  Ebba Håkansson  2003  AJ6203  OSKARSHAMN    25m  1:33.72 
188  Ella Kågedal  2003  BV4803  LASS    25m  1:37.23 
               

 
Heat 2 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
117  Felicia Svan  2003  BF7203  NKK    25m  1:25.72 
Ida-Lee Fjelstrenius  2002  BE1202  VÄSTERVIK    25m  1:25.40 
21  Hanna Liliequist  2002  BE6202  VÄSTERVIK    25m  1:24.87 
32  Klara Wester  2001  BT9401  VÄSTERVIK    25m  1:22.26 
50  Nora Björklund  2003  BA4803  OSKARSHAMN    25m  1:24.46 
169  Emmy Ericsson  2003  BO8403  LASS    25m  1:25.27 
Alessandra Bäck  2003  BV6203  VÄSTERVIK    25m  1:25.68 

 
Heat 3 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
193  Elsa Linné  2003  AX4803  LASS    25m  1:20.23 
116  Stefanie Petrovic  2003  AL3803  NKK    25m  1:18.27 
180  Alva Högberg  2002  BF0202  LASS    25m  1:14.45 
273  Hilma Broden  2003  AS8203  NKK    25m  1:13.64 
22  Emelie Liljeblad  2002  BM5802  VÄSTERVIK    25m  1:13.67 
13  Mira Grimvall  2002  BC5402  VÄSTERVIK    25m  1:17.08 
15  Tuva Jansson  2003  AE7803  VÄSTERVIK    25m  1:19.73 

 
Heat 4 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
141  Tilda Carlsson  2003  AM2603  MOTALA SS    25m  1:11.61 
185  Martina Karlsson  2003  AA9603  LASS    25m  1:10.46 
66  Elin Nilsson  1999  AT6899  OSKARSHAMN    25m  1:09.75 
123  Ida Ullstrand  2001  BG8601  NKK    25m  1:08.62 
Maria Björnberg  1998  AK2698  VÄSTERVIK    25m  1:08.77 
Thea Ekström  2001  AW5801  VÄSTERVIK    25m  1:10.41 
165  Hanna Bylehn  2002  BE9802  LASS    25m  1:10.92 

 
Heat 5 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
125  Sofia Westerberg  2002  AP9402  NKK    25m  1:08.40 
126  Andrea Vestgård  1998  AN6698  NKK    25m  1:07.78 
242  Ellen Carlsson  1999  AK6499  HULTSFRED    25m  1:07.04 
99  Adina Eriksson  1999  AB8899  NKK    25m  1:05.86 
70  Stina Pernius  2002  AL4802  OSKARSHAMN    25m  1:06.33 
103  Klara Gårdman  2002  BF8402  NKK    25m  1:07.25 
248  Emma Juneskog  1998  AU2298  HULTSFRED    25m  1:07.97 

 
Heat 6 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
111  Tilde Malm  1999  AF8699  NKK    25m  1:05.46 
107  Josefine Härdelin  2001  AF4601  NKK    25m  1:04.00 
31  Agnes Wedel  2000  AX7200  VÄSTERVIK    25m  1:02.23 
102  Anna Grundmark  1997  AL2697  NKK    25m  1:01.73 
30  Linnea Waldemarsson  1996  AN8696  VÄSTERVIK    25m  1:02.07 
121  Sara Thunholm  1999  AF4899  NKK    25m  1:02.85 
Felicia Claesén  2001  BO4201  VÄSTERVIK    25m  1:04.45 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  21 november 2015 
Licensierad till: Västerviks Simsällskap  Utskriftstid  10:27 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner