2020-09-30   12:00:34
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Höstsimiaden 2015, Västervik

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Heatlista Gren 2
Heatlista 
 
  Tävling  Höstsimiaden 2015    Utskriftsdatum  21 november 2015   
  Tävlingsort  Västervik    Utskriftstid  10:27   
  Arrangör  Västerviks SS         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  21 november 2015         
 
 
 
Gren 2, 200m Medley Po 12 år oä  Finaler (5) 
Beräknad start 10:52 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
11  Stefanos Gavriliidis  2003  AV6903  VÄSTERVIK    25m   
96  Oliver Edoff  2003  AL4703  NKK    25m   
Axel Björnberg  2000  AK1900  VÄSTERVIK    25m   
Gustav Ferlin  2000  AZ2300  VÄSTERVIK    25m   
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
197  Isak Lust  2002  AJ8902  LASS    25m  3:38.82 
152  Olle Almén  2003  AH3503  LASS    25m  3:29.92 
10  Elias Fölling Barck  2001  AY9101  VÄSTERVIK    50m  3:24.41 
163  William Barkehed  2003  AH3903  LASS    25m  3:11.41 
154  Måns Andersson  2002  AH5102  LASS    25m  3:13.61 
173  Filip Gidlöf  2003  AB9303  LASS    25m  3:29.41 
161  Kristian Aziz  2003  AH2503  LASS    25m  3:34.78 

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
64  Carl Löfgren  2003  AE7303  OSKARSHAMN    25m  3:05.45 
203  Ruben Staaf  2002  AI2702  LASS    25m  2:51.42 
16  Jesper Jönsson  2000  AP2900  VÄSTERVIK    25m  2:45.67 
159  Elias Axelsson  2002  AJ9102  LASS    25m  2:44.45 
195  Nicola Lundqvist  2002  AM0302  LASS    25m  2:45.41 
51  Henrik Duong  2003  AC1303  OSKARSHAMN    25m  2:50.39 
71  Ivan Rabljenovic  1998  AX8998  OSKARSHAMN    25m  3:02.14 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
95  John Brolin  2002  AB6302  NKK    25m  2:41.99 
79  Filip Vukovic  2001  AN9901  OSKARSHAMN    25m  2:40.67 
202  Albin Staaf  2000  AO8700  LASS    25m  2:36.86 
127  Kevin Wåhlin  2000  AD8300  NKK    25m  2:35.05 
33  Felix Öberg  2001  AS9301  VÄSTERVIK    25m  2:36.30 
145  Elliot Fielder  2003  AD2303  MOTALA SS    25m  2:39.62 
56  Viktor Henrysson  2003  AE5303  OSKARSHAMN    25m  2:41.05 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
120  Christoffer Theander  1997  AO5997  NKK    25m  2:28.87 
26  Ademir Silic  1998  AS0798  VÄSTERVIK    25m  2:27.44 
98  Max Engström  2001  AC9301  NKK    25m  2:21.22 
27  Oscar Sjöblad  1997  AM6397  VÄSTERVIK    25m  2:14.62 
24  Erik Ohlsén  2000  AF4300  VÄSTERVIK    25m  2:15.97 
29  Edvin Torlakovic  2001  AG5301  VÄSTERVIK    25m  2:27.26 
100  Axel Eriksson  1998  AM5598  NKK    25m  2:27.71 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  21 november 2015 
Licensierad till: Västerviks Simsällskap  Utskriftstid  10:27 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner