Program för Grand Prix 3 Final
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 21
|
Tävling |
Swedish Grand Prix 3 |
|
Utskriftsdatum |
19 april 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Jönköping |
|
Utskriftstid |
08:10 |
|
|
Arrangör |
SSF/Jönköpings SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
18 april 2015 |
|
|
|
|
Gren 21, 400m Ind. Medley Women |
Försök (3) |
NR: Julia Hjort-Hansen (1985) 4:38.20 2009-08-02 |
SR: Stina Gardell (1990) 4:38.46 2012-05-21 |
JSR: Stina Gardell (1989) 4:42.71 2009-08-02 |
VM: 4:44,50 Univ: 4:53,77 JVM: 4:53,62 EG: 4:58,44 EYOF: 5:15,90 |
|
Heat 1 (3) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
NAT |
Bassäng |
Tid |
|
329 |
1 |
Emma Bergkvist |
2000 |
AA5600 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
5:39.61 |
160 |
2 |
Isabelle Wrejde |
1999 |
AV5299 |
SK NEPTUN |
|
50m |
5:29.71 |
80 |
3 |
Wilma Johansson |
2001 |
AT7401 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
5:24.88 |
289 |
4 |
Elin Berggren |
1996 |
AG5296 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
5:24.70 |
69 |
5 |
Emma Rotstam |
1998 |
AF7498 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
5:24.85 |
72 |
6 |
Nilla Atzmannstorfer |
1998 |
AB6498 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
5:29.28 |
135 |
7 |
Julia Brinkhagen |
1999 |
AM3299 |
SK LÖDDE |
|
50m |
5:30.83 |
133 |
8 |
Frida Lannhard |
2000 |
AB6800 |
LUDVIKA SS |
|
50m |
5:45.68 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
NAT |
Bassäng |
Tid |
|
35 |
1 |
Elin Lundgren |
1995 |
BB1295 |
SK HAJEN |
|
50m |
5:19.34 |
331 |
2 |
Lisa Eriksson |
1998 |
AN3898 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
5:17.06 |
181 |
3 |
Ebba Hellström |
1992 |
AK6692 |
S 02 |
|
50m |
5:09.46 |
187 |
4 |
Erica Sjöholm |
1997 |
AJ0497 |
SJÖBO SS |
|
50m |
5:01.58 |
237 |
5 |
Hanna Jörlund |
1991 |
BL6891 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
5:06.79 |
267 |
6 |
Emelie Johansson |
1996 |
AN2496 |
TÄBY SIM |
|
50m |
5:13.86 |
63 |
7 |
Cornelia Eklund |
2000 |
AC1800 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
5:17.65 |
270 |
8 |
Alice Sundberg |
1999 |
AS1299 |
TÄBY SIM |
|
50m |
5:22.98 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
NAT |
Bassäng |
Tid |
|
335 |
1 |
Elise Skjæveland |
1997 |
|
Ullensaker |
NOR |
50m |
5:18.12 |
66 |
2 |
Isabelle Hanson |
1998 |
AB4298 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
5:14.91 |
272 |
3 |
Rebecca Håkansson |
1996 |
AV3296 |
VELLINGE-N |
|
50m |
5:08.03 |
281 |
4 |
Jaqueline Hippi |
1996 |
AJ8496 |
VÄSBY SS |
|
50m |
4:55.25 |
151 |
5 |
Christine Ekman |
1994 |
AE8294 |
SK NEPTUN |
|
50m |
5:06.29 |
299 |
6 |
Clara Wiman |
1996 |
AE8896 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
5:10.73 |
217 |
7 |
Malin Johansson |
1997 |
AL0497 |
SK SYDSIM |
|
50m |
5:17.42 |
103 |
8 |
Gina Hvarfvenius |
1997 |
AY5297 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
5:22.33 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
19 april 2015 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap |
Utskriftstid |
08:10 |
|