Program for Grand Prix 1
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 17, 100m Freestyle Women |
World Seniors: Britta Steffen (1983) 52.07 2009-07-31 |
Europe Seniors: Britta Steffen (1983) 52.07 2009-07-31 |
Nation Seniors: Sarah Sjstrm (1993) 52.67 2014-08-20 |
Nation Juniors: Sarah Sjstrm (1993) 52.87 2013-08-01 |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Funktionsnedsttning | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 220 | Lindkvist Josefin | 1993 | VSBY SS | 50 m | 56.33 | ||
2 | 224 | Salomonsson Nadja | 1992 | VSBY SS | 50 m | 57.26 | ||
3 | 192 | Fors Alba | 1998 | SK TRITON | 50 m | 57.91 | ||
4 | 27 | Bielicz Linna | 1994 | GTEBORG | 50 m | 57.99 | ||
5 | 7 | Stallard Jess | 1995 | UCD | 50 m | 58.16 | ||
6 | 122 | Eriksson Jessica | 1995 | SK NEPTUN | 50 m | 58.48 | ||
7 | 225 | Sjsten Emma | 1996 | VSBY SS | 50 m | 58.54 | ||
8 | 74 | Thormalm Alma | 1996 | JNKPING | 50 m | 58.62 | ||
9 | 41 | Hansson Sophie | 1998 | HS | 50 m | 59.24 | ||
10 | 172 | Ramdn Hilma | 2000 | SDERTLJE | 50 m | 59.35 | ||
11 | 146 | Hjalmarsson Louise | 1997 | SKVDE SS | 50 m | 59.39 | ||
12 | 28 | Heina Christin | 1996 | GTEBORG | 50 m | 1:00.04 | ||
13 | 29 | Kristensson Alfhild | 1999 | GTEBORG | 50 m | 1:00.08 | ||
14 | 245 | Eriksson Lisa | 1998 | STRNGNS | 50 m | 1:00.18 | ||
15 | 54 | Eriksen Ida | 1997 | JRFLLA S | 50 m | 1:00.36 | ||
16 | 217 | Halldn Louise | 1998 | VSBY SS | 50 m | 1:00.60 | ||
17 | 226 | Sparrman Tove | 1996 | VSBY SS | 50 m | 1:00.76 | ||
18 | 46 | Liljeqvist Ida | 1999 | HGANS SS | 50 m | 1:00.78 | ||
19 | 188 | Unnermark Vilma | 1997 | SDERTRN | 50 m | 1:00.87 | ||
20 | 159 | Heimsten Sofia | 1997 | SK SYDSIM | 50 m | 1:00.98 | ||
21 | 204 | Hrmat Linda | 1996 | TYRES SS | 50 m | 1:01.81 | ||
22 | 30 | Kristensson Inez | 1997 | GTEBORG | 50 m | 1:01.89 | ||
23 | 106 | Lvdahl Michelle | 1995 | SK LDDE | 50 m | 1:02.05 | ||
24 | 244 | Eriksson Anna | 1999 | STRNGNS | 50 m | 1:02.06 | ||
25 | 42 | Palmkvist Johanna | 1999 | HS | 50 m | 1:02.24 | ||
26 | 80 | Wran Linnea | 1998 | KALMAR SS | 50 m | 1:02.24 | ||
27 | 130 | Christiansen Emilia | 1999 | S 71 | 50 m | 1:02.38 | ||
28 | 141 | Sjholm Lina | 2000 | SJBO SS | 50 m | 1:02.47 | ||
29 | 163 | Thrner Elin | 1998 | SFFLE SS | 50 m | 1:02.51 | ||
30 | 243 | Bergkvist Emma | 2000 | STRNGNS | 50 m | 1:02.56 | ||
31 | 73 | Stillman Ebba | 1996 | JNKPING | 50 m | 1:03.23 | ||
32 | 161 | Johansson Petra | 1997 | SFFLE SS | 50 m | 1:03.70 | ||
33 | 151 | Grenholm Elin | 1999 | SPRVGEN | 50 m | 1:04.11 | ||
34 | 58 | Lidstrm Linda | 1997 | JRFLLA S | 50 m | 1:05.89 | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 24 januari 2015 |
Licensierad till: Upsala Simsllskap | Utskriftstid | 07:52 |