Startliste for RSK International
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Indledende afsnit
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Kellmann Pernille Luise | 1998 | Berns | 9832AA | 25 m | 1:16.06 | |
2 | Elkjær Laura Mathilde | 1998 | Berns | 9804BC | 25 m | 1:17.55 | |
3 | Ahrentsen Nicoline | 2000 | RINGE | 0016AA | 25 m | 1:18.03 | |
4 | Meyer Silke | 1998 | NYBORG | 9886AE | 25 m | 1:18.70 | |
5 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 25 m | 1:20.37 | |
6 | Ellehus Freya | 2000 | SVENDBORG | 0076AJ | 25 m | 1:21.98 | |
7 | Johansen Stine | 1997 | NYBORG | 9792AE | 25 m | 1:22.43 | |
8 | Jensen Mia | 1998 | Berns | 9848AZ | 25 m | 1:24.66 | |
9 | Storgaard Anna Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0228AF | 25 m | 1:25.52 | |
10 | Martinussen Julie | 1997 | MUNKEBO | 9736AS | 25 m | 1:26.38 | |
11 | Ejby Julie | 2002 | NYBORG | 0282AD | 25 m | 1:28.79 | |
12 | Stærmose Signe | 1999 | NYBORG | 9936AR | 25 m | 1:30.91 | |
13 | Madsen Emilie | 2000 | SVENDBORG | 0066AW | 25 m | 1:30.99 | |
14 | Jensen Laura Glerup | 1998 | Berns | 9854AV | 25 m | 1:32.15 | |
15 | Dyrehauge Alma Thrige | 2002 | RINGE | 0226AG | 25 m | 1:32.28 | |
16 | Larsen Caroline | 2001 | RINGE | 0164AG | 25 m | 1:32.66 | |
17 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 1:34.25 | |
18 | Vestergaard Camilla | 2000 | NYBORG | 0078AF | 25 m | 1:35.39 | |
19 | Jensen Cecilie | 2001 | TOMMERUP | 0188AW | 25 m | 1:37.80 | |
20 | Schousboe Eva | 2000 | MUNKEBO | 0066BC | 25 m | 1:39.00 | |
21 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 1:41.70 | |
22 | Andersen Josefine | 2000 | TOMMERUP | 0044BF | 25 m | 1:43.01 | |
23 | Lerche Ida | 2001 | TOMMERUP | 0138AW | 25 m | 1:43.89 | |
24 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 0162BC | 25 m | 1:45.22 | |
25 | Gregersen Julie | 2002 | RINGE | 0294AM | 25 m | 1:45.56 | |
26 | Hansen Louise Lykke | 2000 | NYBORG | 0066AR | 25 m | 1:45.65 | |
27 | Vinter Stine | 2002 | RINGE | 0228AM | 25 m | 1:46.79 | |
28 | Grønborg Emilie Gaarsler | 2001 | FREM | 0134BC | 25 m | 1:46.90 | |
29 | Iversen Ellen Marie Vad | 2001 | TOMMERUP | 0198BA | 25 m | 1:47.06 | |
30 | Hansen Line Vestergaard | 2003 | RINGE | 0334AR | 25 m | 1:48.97 | |
31 | Andersen Maria Bech | 2003 | RINGE | 0306AD | 25 m | 1:49.77 | |
32 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 1:50.12 | |
33 | Johansen Trine | 2002 | RINGE | 0238AN | 25 m | 1:51.79 | |
34 | Christensen Camilla Breum | 2000 | RINGE | 0038AV | 25 m | 1:51.93 | |
35 | Christensen Julie Krog | 2001 | RINGE | 0154AI | 25 m | 1:52.04 | |
36 | Larsen Christina | 1998 | TOMMERUP | 9824BE | 25 m | 1:55.44 | |
37 | Godtfredsen Stine | 2000 | TOMMERUP | 0052BB | 25 m | 1:56.10 | |
38 | Madsen Thea Inge | 2003 | RINGE | 0366AQ | 25 m | 1:57.36 | |
39 | Rasmussen Amalie Tolstrup | 2002 | TOMMERUP | 0296AW | 25 m | 2:01.69 | |
40 | Pedersen Camilla | 2002 | RINGE | 0248AU | 25 m | 2:02.25 | |
41 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 25 m | 2:02.98 | |
42 | Rasmussen Maja | 2003 | RINGE | 0304AQ | 25 m | 2:05.46 | |
43 | Halkjær Cille Ingemann | 2001 | NYBORG | 0172AX | 25 m | 2:05.86 | |
44 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 2:08.11 | |
45 | Bak Helga | 2004 | NYBORG | 0494AA | 25 m | 2:08.22 | |
46 | Uhrenholdt Emma | 2003 | SVENDBORG | 25 m | 2:08.40 | ||
47 | Nielsen Chelsea | 2004 | NYBORG | 0432AF | 25 m | 2:13.45 | |
48 | Hald Freja Tscherning | 2003 | RINGE | 0394AW | 25 m | 2:17.55 | |
49 | Rasmussen Anna Dam | 2003 | TOMMERUP | 25 m | |||
50 | Johansen Isabella | 2002 | TOMMERUP | 25 m | |||
51 | Christiansen Marinella | 2004 | RINGE | 0408AN | 25 m | ||
52 | Føns Filippa | 2001 | SVENDBORG | 25 m | |||
53 | Lundsfryd Thilde Rosen | 2004 | RINGE | 0424AN | 25 m | ||
54 | Stilund Mathilde | 2005 | FREM | 0556AH | 25 m | ||
55 | Lund Kaya Mathilde | 2006 | RINGE | 0656AB | 25 m | ||
56 | Bagci Hilal | 2001 | FREM | 25 m | |||
57 | Thomsen Sarah | 1997 | NYBORG | 9714BC | 25 m | ||
58 | Petersen Anna Lund | 2001 | NYBORG | 0116BA | 25 m | ||
59 | Johansen Freja | 2006 | RINGE | 25 m | |||
60 | Ryet Anna | 2005 | RINGE | 0516AG | 25 m | ||
61 | Christensen Emma | 2002 | TOMMERUP | 25 m | |||
62 | Bruun-Petersen Rikke | 2005 | TOMMERUP | 25 m | |||
63 | Schier Klara | 2002 | RINGE | 25 m | |||
64 | Sandberg Mille | 2001 | TOMMERUP | 25 m | |||
65 | Levin Louise Horne | 2006 | RINGE | 0696AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 29 november 2014 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:14 |