Program för Speedo Open 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 2
Heatlista Gren 29
|
Tävling |
Speedo Open 2015 |
|
Utskriftsdatum |
15 maj 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Mölndal |
|
Utskriftstid |
12:38 |
|
|
Arrangör |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
15 maj 2015 |
|
|
|
|
Gren 29, 100m Bröstsim Damer C |
Finaler (9) |
Sponsor: Speedo |
|
Heat 1 (9) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
723 |
3 |
Clara Sjöstedt |
2003 |
BG6603 |
MASS |
|
50m |
1:52.37 |
522 |
4 |
Tindra Ejdestig |
2001 |
BK3401 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:50.38 |
731 |
5 |
Liine Sundblad |
2004 |
AS4404 |
MASS |
|
50m |
1:51.78 |
625 |
6 |
Isabelle Erneland |
2002 |
AY5602 |
KARLSHAMN |
|
50m |
2:00.70 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
632 |
1 |
Maja Olsson |
2003 |
AB3603 |
KARLSHAMN |
|
50m |
1:49.94 |
734 |
2 |
Ella Söderberg |
2001 |
BH0601 |
MASS |
|
50m |
1:46.45 |
545 |
3 |
Torun Sandén |
2001 |
BS0401 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:44.22 |
730 |
4 |
Alva Ström |
2003 |
BG5603 |
MASS |
|
50m |
1:43.62 |
708 |
5 |
Sara Nyqvist |
2003 |
BG4603 |
MASS |
|
50m |
1:43.67 |
629 |
6 |
Ida Karlsson |
2002 |
BC8202 |
KARLSHAMN |
|
50m |
1:45.46 |
636 |
7 |
Ella Wadling |
2003 |
AF8403 |
KARLSHAMN |
|
50m |
1:47.26 |
574 |
8 |
Isabell Tretinjak |
2003 |
AH1203 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:50.06 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
688 |
1 |
Tina Hopmark |
2002 |
BE9602 |
MASS |
|
50m |
1:42.73 |
761 |
2 |
Klara Stigsson |
2001 |
AL0201 |
SK STIMMET |
|
50m |
1:42.16 |
630 |
3 |
Vanja Marjanovic |
2001 |
AB9601 |
KARLSHAMN |
|
50m |
1:41.21 |
539 |
4 |
Ellinor Olesen |
2002 |
AS8202 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:40.04 |
669 |
5 |
Wilma Ericsson |
2002 |
BE8602 |
MASS |
|
50m |
1:40.28 |
707 |
6 |
Melissa Nyberg |
2003 |
AW7403 |
MASS |
|
50m |
1:41.46 |
635 |
7 |
Thea Tengius |
2003 |
AB3203 |
KARLSHAMN |
|
50m |
1:42.21 |
517 |
8 |
Viola Berlin |
2002 |
BO9602 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:42.80 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
822 |
1 |
Maja Hedström |
2001 |
AI0201 |
VARBERG |
|
50m |
1:38.73 |
888 |
2 |
Elsa Lindhé |
2003 |
AC3403 |
MASS |
|
50m |
1:38.53 |
563 |
3 |
Ella Gutenwik |
2004 |
AQ1804 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:38.07 |
678 |
4 |
Boiana Gradinarska |
2004 |
AJ5204 |
MASS |
|
50m |
1:35.83 |
561 |
5 |
Thea Dahlqvist |
2003 |
AR4603 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:36.89 |
526 |
6 |
Fannie Gorowitz |
2003 |
BA0203 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:38.29 |
516 |
7 |
Sofie Asterling |
2003 |
BD1203 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:38.55 |
687 |
8 |
Sara Hopmark |
2004 |
AJ7204 |
MASS |
|
50m |
1:38.98 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
622 |
1 |
Ellen Alvemalm |
2001 |
AN6601 |
KARLSHAMN |
|
50m |
1:35.61 |
817 |
2 |
Thea Carlsson |
2002 |
AM9402 |
VARBERG |
|
50m |
1:34.96 |
680 |
3 |
Wilma Gunnarsson |
2002 |
AW9402 |
MASS |
|
50m |
1:34.89 |
494 |
4 |
Tine Petersen |
2003 |
0304AO |
KVIK |
|
50m |
1:34.35 |
713 |
5 |
Magdalena Petersson |
2002 |
AA6602 |
MASS |
|
50m |
1:34.75 |
803 |
6 |
Annie Lätt |
2001 |
AO0601 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
1:34.95 |
682 |
7 |
Thindra Hackwitz |
2003 |
BG9403 |
MASS |
|
50m |
1:35.55 |
556 |
8 |
Ellinor Ahlgren |
2001 |
AE0601 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:35.76 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
453 |
1 |
Tilda Johansson |
2002 |
AE0802 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
1:32.70 |
592 |
2 |
Sandra Bergerstam |
2001 |
AI1401 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:32.65 |
565 |
3 |
Ella Laurén |
2001 |
AO1201 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:32.39 |
673 |
4 |
Ida Forsberg Larsson |
2001 |
BH4601 |
MASS |
|
50m |
1:31.32 |
657 |
5 |
Amayah Bergman |
2002 |
BD1202 |
MASS |
|
50m |
1:32.26 |
811 |
6 |
Molly Bengtsson |
2001 |
BL5401 |
VARBERG |
|
50m |
1:32.42 |
851 |
7 |
Natalie Noreblad |
2002 |
AS0202 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
1:32.69 |
693 |
8 |
Saga Janzén |
2002 |
AB9802 |
MASS |
|
50m |
1:33.06 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
460 |
1 |
Ida Widén |
2001 |
AB3801 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
1:30.57 |
759 |
2 |
Therese Baltzarsson |
2001 |
AE5201 |
SK STIMMET |
|
50m |
1:29.40 |
653 |
3 |
Amanda Alvekrans |
2001 |
AI7401 |
MASS |
|
50m |
1:29.06 |
846 |
4 |
Saga Bodsjö |
2002 |
AE1402 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
1:28.29 |
495 |
5 |
Celia Puggaard |
2003 |
0346AA |
KVIK |
|
50m |
1:28.63 |
869 |
6 |
Selma Back |
2001 |
|
Haldens SK |
|
50m |
1:29.09 |
558 |
7 |
Elsa Bitzén |
2003 |
AD8203 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:30.23 |
727 |
8 |
Elvira Skogsberg |
2001 |
AI2801 |
MASS |
|
50m |
1:30.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
765 |
1 |
Tuva Balkerud |
2001 |
AF3801 |
SUNDSVALL |
|
50m |
1:26.68 |
649 |
2 |
Linn Kramer |
2001 |
AD8801 |
MARIESTAD |
|
50m |
1:25.33 |
588 |
3 |
Tove Wikström |
2001 |
AC0201 |
HÄRNÖSAND |
|
50m |
1:23.77 |
874 |
4 |
Synne Kristine Lauritzen |
2001 |
|
Haldens SK |
|
50m |
1:21.41 |
807 |
5 |
Cornelia Almqvist |
2002 |
AJ6602 |
VARBERG |
|
50m |
1:23.26 |
613 |
6 |
Josefin Wensmark |
2001 |
AR9601 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:24.94 |
567 |
7 |
Aliah Moberg |
2003 |
AN1203 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:26.28 |
810 |
8 |
Clara Balslev |
2001 |
AE7601 |
VARBERG |
|
50m |
1:27.33 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
710 |
1 |
Tova Olsson |
2001 |
AB8801 |
MASS |
|
50m |
1:20.58 |
789 |
2 |
Sofie Tolf |
2002 |
AN1402 |
SUNDSVALL |
|
50m |
1:20.20 |
471 |
3 |
Laura Findahl Andersen |
2001 |
0142AA |
KVIK |
|
50m |
1:15.04 |
478 |
4 |
Sofie Hansen |
2002 |
0202AI |
KVIK |
|
50m |
1:14.58 |
476 |
5 |
Regitze Gaard |
2001 |
0178AG |
KVIK |
|
50m |
1:14.94 |
856 |
6 |
Clara Örnhem |
2002 |
AE2402 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
1:18.61 |
867 |
7 |
Filippa Sundström |
2001 |
AG4201 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
1:20.45 |
457 |
8 |
Kajsa Norell Dahlqvist |
2001 |
AV2401 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
1:21.21 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap |
Utskriftstid |
12:38 |
|