Program för Speedo Open 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 56
|
Tävling |
Speedo Open 2015 |
|
Utskriftsdatum |
16 maj 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Mölndal |
|
Utskriftstid |
13:24 |
|
|
Arrangör |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
15 maj 2015 |
|
|
|
|
Gren 56, 100m Frisim Damer C |
Finaler (11) |
Sponsor: Copycenter Print Solution |
|
Heat 1 (11) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
515 |
3 |
Elin Andrén |
2001 |
BV5401 |
GÖTEBORG |
|
50m |
|
672 |
4 |
Hannah Flodin |
2003 |
AK2403 |
MASS |
|
50m |
1:32.30 |
524 |
5 |
Kajsa-Sara Forssell |
2002 |
BQ0602 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:34.28 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
632 |
1 |
Maja Olsson |
2003 |
AB3603 |
KARLSHAMN |
|
50m |
1:30.73 |
522 |
2 |
Tindra Ejdestig |
2001 |
BK3401 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:27.71 |
636 |
3 |
Ella Wadling |
2003 |
AF8403 |
KARLSHAMN |
|
50m |
1:26.87 |
682 |
4 |
Thindra Hackwitz |
2003 |
BG9403 |
MASS |
|
50m |
1:25.61 |
625 |
5 |
Isabelle Erneland |
2002 |
AY5602 |
KARLSHAMN |
|
50m |
1:26.27 |
691 |
6 |
Elsa Höstner |
2003 |
BG8403 |
MASS |
|
50m |
1:27.65 |
574 |
7 |
Isabell Tretinjak |
2003 |
AH1203 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:28.50 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
731 |
1 |
Liine Sundblad |
2004 |
AS4404 |
MASS |
|
50m |
1:25.29 |
447 |
2 |
Emma Svensson |
2001 |
BC8201 |
S 77 |
|
50m |
1:24.53 |
516 |
3 |
Sofie Asterling |
2003 |
BD1203 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:23.08 |
635 |
4 |
Thea Tengius |
2003 |
AB3203 |
KARLSHAMN |
|
50m |
1:22.67 |
646 |
5 |
Sofia Abrahamsson |
2005 |
AB8605 |
LYSEKIL SS |
|
50m |
1:23.07 |
622 |
6 |
Ellen Alvemalm |
2001 |
AN6601 |
KARLSHAMN |
|
50m |
1:24.29 |
688 |
7 |
Tina Hopmark |
2002 |
BE9602 |
MASS |
|
50m |
1:24.74 |
551 |
8 |
Emma Wennberg |
2001 |
BT6601 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:25.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
708 |
1 |
Sara Nyqvist |
2003 |
BG4603 |
MASS |
|
50m |
1:21.75 |
673 |
2 |
Ida Forsberg Larsson |
2001 |
BH4601 |
MASS |
|
50m |
1:21.11 |
545 |
3 |
Torun Sandén |
2001 |
BS0401 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:20.12 |
539 |
4 |
Ellinor Olesen |
2002 |
AS8202 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:18.18 |
687 |
5 |
Sara Hopmark |
2004 |
AJ7204 |
MASS |
|
50m |
1:18.68 |
669 |
6 |
Wilma Ericsson |
2002 |
BE8602 |
MASS |
|
50m |
1:20.31 |
629 |
7 |
Ida Karlsson |
2002 |
BC8202 |
KARLSHAMN |
|
50m |
1:21.13 |
723 |
8 |
Clara Sjöstedt |
2003 |
BG6603 |
MASS |
|
50m |
1:22.14 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
561 |
1 |
Thea Dahlqvist |
2003 |
AR4603 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:17.14 |
719 |
2 |
Linnea Reuterberg |
2001 |
AQ9601 |
MASS |
|
50m |
1:16.46 |
657 |
3 |
Amayah Bergman |
2002 |
BD1202 |
MASS |
|
50m |
1:15.46 |
565 |
4 |
Ella Laurén |
2001 |
AO1201 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:14.86 |
678 |
5 |
Boiana Gradinarska |
2004 |
AJ5204 |
MASS |
|
50m |
1:15.00 |
526 |
6 |
Fannie Gorowitz |
2003 |
BA0203 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:15.81 |
518 |
7 |
Megane Consil |
2001 |
BQ3801 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:16.48 |
549 |
8 |
Elin Swärd |
2002 |
BI4402 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:18.03 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
713 |
1 |
Magdalena Petersson |
2002 |
AA6602 |
MASS |
|
50m |
1:14.02 |
630 |
2 |
Vanja Marjanovic |
2001 |
AB9601 |
KARLSHAMN |
|
50m |
1:13.12 |
453 |
3 |
Tilda Johansson |
2002 |
AE0802 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
1:12.99 |
734 |
4 |
Ella Söderberg |
2001 |
BH0601 |
MASS |
|
50m |
1:12.26 |
556 |
5 |
Ellinor Ahlgren |
2001 |
AE0601 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:12.75 |
558 |
6 |
Elsa Bitzén |
2003 |
AD8203 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:13.07 |
563 |
7 |
Ella Gutenwik |
2004 |
AQ1804 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:13.18 |
582 |
8 |
Nicolina Heed |
2001 |
BU1801 |
HÄRNÖSAND |
|
50m |
1:14.68 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
680 |
1 |
Wilma Gunnarsson |
2002 |
AW9402 |
MASS |
|
50m |
1:12.06 |
585 |
2 |
Cornelia Norén-Vosfeldt |
2001 |
AE3401 |
HÄRNÖSAND |
|
50m |
1:11.49 |
807 |
3 |
Cornelia Almqvist |
2002 |
AJ6602 |
VARBERG |
|
50m |
1:10.10 |
727 |
4 |
Elvira Skogsberg |
2001 |
AI2801 |
MASS |
|
50m |
1:09.78 |
817 |
5 |
Thea Carlsson |
2002 |
AM9402 |
VARBERG |
|
50m |
1:09.96 |
623 |
6 |
Nellie Briskog |
2001 |
AB8601 |
KARLSHAMN |
|
50m |
1:10.56 |
810 |
7 |
Clara Balslev |
2001 |
AE7601 |
VARBERG |
|
50m |
1:11.55 |
649 |
8 |
Linn Kramer |
2001 |
AD8801 |
MARIESTAD |
|
50m |
1:12.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
560 |
1 |
Lovisa Christerson |
2002 |
AM3402 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:09.20 |
693 |
2 |
Saga Janzén |
2002 |
AB9802 |
MASS |
|
50m |
1:08.07 |
856 |
3 |
Clara Örnhem |
2002 |
AE2402 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
1:07.60 |
457 |
4 |
Kajsa Norell Dahlqvist |
2001 |
AV2401 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
1:07.11 |
570 |
5 |
Sara Nobrell |
2002 |
BM1402 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:07.16 |
777 |
6 |
Sofia Mannela |
2001 |
AC9201 |
SUNDSVALL |
|
50m |
1:07.70 |
627 |
7 |
Annie Johansson |
2002 |
AA2602 |
KARLSHAMN |
|
50m |
1:09.02 |
765 |
8 |
Tuva Balkerud |
2001 |
AF3801 |
SUNDSVALL |
|
50m |
1:09.22 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
587 |
1 |
Ella Pettersson |
2001 |
AF8201 |
HÄRNÖSAND |
|
50m |
1:06.98 |
653 |
2 |
Amanda Alvekrans |
2001 |
AI7401 |
MASS |
|
50m |
1:06.35 |
445 |
3 |
Alva Back |
2002 |
AQ8802 |
S 77 |
|
50m |
1:06.20 |
761 |
4 |
Klara Stigsson |
2001 |
AL0201 |
SK STIMMET |
|
50m |
1:05.81 |
613 |
5 |
Josefin Wensmark |
2001 |
AR9601 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:06.09 |
874 |
6 |
Synne Kristine Lauritzen |
2001 |
|
Haldens SK |
|
50m |
1:06.24 |
789 |
7 |
Sofie Tolf |
2002 |
AN1402 |
SUNDSVALL |
|
50m |
1:06.63 |
495 |
8 |
Celia Puggaard |
2003 |
0346AA |
KVIK |
|
50m |
1:07.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
781 |
1 |
Joyce Muzito |
2001 |
BT4401 |
SUNDSVALL |
|
50m |
1:04.95 |
634 |
2 |
Linn Rosenius |
2002 |
AA4602 |
KARLSHAMN |
|
50m |
1:04.37 |
846 |
3 |
Saga Bodsjö |
2002 |
AE1402 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
1:04.32 |
867 |
4 |
Filippa Sundström |
2001 |
AG4201 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
1:04.26 |
592 |
5 |
Sandra Bergerstam |
2001 |
AI1401 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:04.27 |
494 |
6 |
Tine Petersen |
2003 |
0304AO |
KVIK |
|
50m |
1:04.36 |
803 |
7 |
Annie Lätt |
2001 |
AO0601 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
1:04.70 |
851 |
8 |
Natalie Noreblad |
2002 |
AS0202 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
1:05.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
799 |
1 |
Sara Stenberg |
2001 |
AB1801 |
SK TRITON |
|
50m |
1:03.20 |
476 |
2 |
Regitze Gaard |
2001 |
0178AG |
KVIK |
|
50m |
1:01.96 |
785 |
3 |
Wilma Persson |
2001 |
AC0401 |
SUNDSVALL |
|
50m |
1:01.66 |
710 |
4 |
Tova Olsson |
2001 |
AB8801 |
MASS |
|
50m |
1:00.07 |
499 |
5 |
Julie Krøyer Svendsen |
2002 |
0222AA |
KVIK |
|
50m |
1:00.53 |
780 |
6 |
Gloria Muzito |
2002 |
BO6202 |
SUNDSVALL |
|
50m |
1:01.95 |
510 |
7 |
Klara Tistrand |
2001 |
AD9801 |
ALINGSÅS |
|
50m |
1:02.46 |
679 |
8 |
Kamelia Gradinarska |
2001 |
AI3601 |
MASS |
|
50m |
1:04.18 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
16 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap |
Utskriftstid |
13:24 |
|