Program for Østdanske Årgangsmesterskaber gr. 2
Below are all entry- and startlists shown by session.
Fredag kl. 17.00
Løb 1, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 261 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 4:18.73 | |
2 | 97 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 4:25.01 | |
3 | 298 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 4:31.44 | |
4 | 228 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 4:32.37 | |
5 | 232 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 4:32.97 | |
6 | 252 | Luplau Mathias | 2001 | KØGE | 0133AF | 25 m | 4:33.66 | |
7 | 296 | Jensen Mads | 2001 | RINGSTED | 0105AF | 25 m | 4:35.77 | |
8 | 295 | Grandjean Victor | 2001 | RINGSTED | 0107AF | 25 m | 4:36.76 | |
9 | 381 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 4:40.16 | |
10 | 277 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 4:42.24 | |
11 | 200 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 4:42.43 | |
12 | 50 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 4:42.57 | |
13 | 95 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 4:42.69 | |
14 | 32 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 4:43.55 | |
15 | 211 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 25 m | 4:44.09 | |
16 | 217 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 4:44.66 | |
17 | 181 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 25 m | 4:44.77 | |
18 | 30 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 4:45.12 | |
19 | 149 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 4:45.23 | |
20 | 297 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 4:45.47 | |
21 | 401 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | TUNE | 0257AC | 25 m | 4:45.48 | |
22 | 116 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 25 m | 4:45.49 | |
23 | 329 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 4:45.57 | |
24 | 343 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 25 m | 4:45.80 | |
25 | 204 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 4:46.21 | |
26 | 102 | Kristiansen William I. | 2001 | STT | 0151AK | 25 m | 4:46.40 | |
27 | 287 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 4:47.07 | |
28 | 227 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 4:47.96 | |
29 | 325 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 4:48.64 | |
30 | 94 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 4:48.69 | |
31 | 236 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 4:50.25 | |
32 | 3 | Bojesen Frederik | 2002 | JYLLINGE | 0281AB | 25 m | 4:51.02 | |
33 | 265 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 4:53.49 | |
34 | 177 | Klarskov Alfred | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 25 m | 4:54.44 | |
35 | 92 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 4:56.84 | |
36 | 305 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 5:02.99 | |
37 | 176 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 5:03.54 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:24 |