2019-12-12   11:10:33
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Køge Open - Nordea Cup/Herfølge

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

13_S
Løb 13, 100m Frisvømning Damer 
 
11 år og yngre: Pernille Blume (1994) 1:02.93 2007-10-27 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
77  Larsen Mette Haagen  1997  ALL-SIGMA  9798AA  25 m  1:04.61   
175  Beckmann Emilie  1997  TUNE GTI  9778AG  25 m  1:10.52   
69  Bentin Lise-Lotte Larsen  1997  ALL-SIGMA  9724AA  25 m  1:10.64   
88  Meilstrup Martha  1997  BIR-SIGMA  9778AF  25 m  1:10.80   
228  Andersen Frederikke  1997  KØGE  9736AB  25 m  1:11.00   
233  Eskildsen Emilie  1997  KØGE  9792AA  25 m  1:13.68   
Jacobsen Óluva  1997  Foroya    25 m  1:14.50   
158  Hansen Megan Forslund  1997  TRITON B  9702AC  25 m  1:15.03   
51  Petersen Helena Daugbjerg  1997  FARUM  9734AI  25 m  1:15.22   
10  161  Jessen Louise Møller  1997  TRITON B  9704AE  25 m  1:15.49   
11  169  Schmidt Iben  1997  TRITON B  9794AE  25 m  1:15.97   
12  272  Hansen Amalie  1997  HOLBÆK  9794AB  25 m  1:17.68   
13  48  Hjuler Maja  1997  FARUM  9754AI  25 m  1:17.81   
14  87  Lüders Emilia  1998  BIR-SIGMA  9898AB  25 m  1:17.82   
15  42  Vange Sif  1997  LYNGBY  9754AB  25 m  1:18.12   
16  280  Jensen Mette  1997  HOLBÆK  9724AC  25 m  1:19.28   
17  22  Smedegaard Cille  1997  GENTOFTE  9724AB  25 m  1:19.79   
18  Eliasen Sunnleyg  1997  Foroya  9762AM  25 m  1:20.11   
19  90  Oxholm Caroline  1997  BIR-SIGMA  9788AF  25 m  1:20.19   
20  279  Jensen Emma  1997  HILLERØD  9712AM  25 m  1:20.42   
21  Frey Agnes Marie  1997  GENTOFTE  9782AL  25 m  1:21.92   
22  72  Gosvig Louise Sørensen  1997  ALL-SIGMA  9784AA  25 m  1:21.97   
23  85  Erichsen Caroline  1998  BIR-SIGMA    25 m  1:22.44   
24  46  Duus Lisa Steen  1997  FARUM  9764AI  25 m  1:22.97   
25  180  Skov Josephine  1997  TUNE GTI  9768AG  25 m  1:24.84   
26  157  Duus Caroline Amalie  1998  TRITON B  9804AB  25 m  1:24.84   
27  268  Jensen Emilie  1998  ISHØJ  9874AG  25 m  1:24.90   
28  236  Hansen Kathrine  1998  KØGE  9822AF  25 m  1:25.01   
29  278  Hansen Frederikke Petrine  1998  HOLBÆK  9844AE  25 m  1:25.36   
30  91  Petersen Kristin Blach  1998  BIR-SIGMA  9878AB  25 m  1:25.61   
31  191  Andersen Laura  1997  VORDINGB  9704AM  25 m  1:25.91   
32  15  Lundin Alma  1998  GENTOFTE  9896AH  25 m  1:25.95   
33  21  Saur Sara  1997  GENTOFTE  9704AA  25 m  1:26.22   
34  274  Mortensen Caroline  1997  HOLBÆK  9752AB  25 m  1:27.64   
35  277  Weinreich Laura  1998  HOLBÆK  9818AA  25 m  1:27.81   
36  238  Henriksen Ida  1998  KØGE  9804AD  25 m  1:28.37   
37  23  Sommer Sasha  1998  GENTOFTE  9814AA  25 m  1:28.39   
38  19  Mondrup Nicoline  1997  GENTOFTE  9782AB  25 m  1:28.91   
39  203  Gregersen Cilla  1997  AIF-VAT  9772AA  25 m  1:29.34   
40  43  Vistisen Helene  1997  LYNGBY    25 m  1:29.65   
41  253  Ødegaard Mie  1997  KØGE  9714AF  25 m  1:30.10   
42  84  Boutrup Anna  1998  BIR-SIGMA  9856AJ  25 m  1:30.11   
43  235  Hansen Emma  1999  KØGE  9954AA  25 m  1:30.71   
44  67  Witthøft Sofie  1997  KALUNDBORG  9794AG  25 m  1:32.77   
45  140  Nielsen Julie R. Hartmann  1997  HILLERØD  9774AP  25 m  1:34.49   
46  39  Schön Sofie Amalie  1999  LYNGBY  9952AB  25 m  1:34.97   
47  137  Lauritsen Lærke Lindgreen  1997  HILLERØD  9708AK  25 m  1:35.10   
48  Jógvansdóttir Bjarta  1997  Foroya  9702AM  25 m  1:35.94   
49  117  Rasmussen Emma  1997  HELSINGØR  9788AM  25 m  1:36.71   
50  141  Nielse Louise R. Hartmann  1997  HILLERØD  9764AP  25 m  1:37.00   
51  225  Dahl Christine M.  1998  DRAGØR  9866AE  50 m  1:37.68   
52  131  Wagner Maja Lynge  1998  HVIDOVRE  9874AB  25 m  1:38.11   
53  109  Houen Frederikke  1998  HELSINGØR  9824AI  25 m  1:38.56   
54  63  Junge Laura Holm  1998  KALUNDBORG  9838AD  25 m  1:38.71   
55  125  Dons Frederikke  1998  HVIDOVRE  9894AE  25 m  1:39.48   
56  71  Gosvig Gitte Sørensen  1999  ALL-SIGMA  9962AA  25 m  1:42.18   
57  138  Leth-Petersen Julie  1997  HILLERØD  9788AL  25 m  1:42.41   
58  170  Thomsen Bolette  1997  TRITON B  9786AI  25 m  1:45.89   
59  237  Hansgaard Ida  1999  KØGE  9956AB  25 m  1:46.92   
60  172  Wandahl Trine  1997  TRITON B  9746AI  25 m  1:50.07   
61  147  Munkholm Rikke  1998  STT-VAT  9812AB  25 m  1:51.27   
62  206  Heick Emilie  1999  AIF-VAT  9996AC  25 m  1:53.72   
63  129  Olesen Mathilte  1997  HVIDOVRE  9798AK  25 m  2:06.93   
64  110  Kastrup Emilie Torp  1997  HELSINGØR  9712AN  25 m     
65  27  Bromose Louise  1999  LYNGBY    25 m     
66  25  Andersen Marie Skov  1998  LYNGBY    25 m     
67  227  Christiansen Katrine  1996  AIF-VAT  9648AI  25 m  1:21.01  EXT 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.16.12 
Licens til Køge Svømmeklub 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark