2020-08-13   18:39:55
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Køge Open - Nordea Cup/Herfølge

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

1_S
Løb 1, 100m Medley Damer 
 
Mette Hasemann 1.13.28 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
77  Larsen Mette Haagen  1997  ALL-SIGMA  9798AA  25 m  1:17.06   
69  Bentin Lise-Lotte Larsen  1997  ALL-SIGMA  9724AA  25 m  1:20.08   
175  Beckmann Emilie  1997  TUNE GTI  9778AG  25 m  1:21.87   
Jacobsen Óluva  1997  Foroya    25 m  1:23.88   
228  Andersen Frederikke  1997  KØGE  9736AB  25 m  1:24.90   
83  Vogel Katarina  1997  ALL-SIGMA  9742AB  25 m  1:24.92   
207  Olsen Anna  1997  AIF-VAT  9712AC  25 m  1:27.23   
18  Mikkelsen Amalie  1997  GENTOFTE  9728AA  25 m  1:27.25   
233  Eskildsen Emilie  1997  KØGE  9792AA  25 m  1:28.02   
10  87  Lüders Emilia  1998  BIR-SIGMA  9898AB  25 m  1:28.10   
11  280  Jensen Mette  1997  HOLBÆK  9724AC  25 m  1:28.48   
12  94  Vangstrup Louise  1997  BIR-SIGMA  9738AF  25 m  1:28.81   
13  48  Hjuler Maja  1997  FARUM  9754AI  25 m  1:30.25   
14  158  Hansen Megan Forslund  1997  TRITON B  9702AC  25 m  1:30.94   
15  41  Simonsen Thea Laurberg  1997  LYNGBY  9744AK  25 m  1:31.30   
16  161  Jessen Louise Møller  1997  TRITON B  9704AE  25 m  1:31.47   
17  22  Smedegaard Cille  1997  GENTOFTE  9724AB  25 m  1:31.70   
18  42  Vange Sif  1997  LYNGBY  9754AB  25 m  1:32.04   
19  157  Duus Caroline Amalie  1998  TRITON B  9804AB  25 m  1:32.39   
20  51  Petersen Helena Daugbjerg  1997  FARUM  9734AI  25 m  1:32.49   
21  21  Saur Sara  1997  GENTOFTE  9704AA  25 m  1:32.92   
22  180  Skov Josephine  1997  TUNE GTI  9768AG  25 m  1:32.99   
23  79  Riisberg Nicoline M.  1997  ALL-SIGMA  9794AD  25 m  1:33.12   
24  90  Oxholm Caroline  1997  BIR-SIGMA  9788AF  25 m  1:33.17   
25  274  Mortensen Caroline  1997  HOLBÆK  9752AB  25 m  1:34.16   
26  277  Weinreich Laura  1998  HOLBÆK  9818AA  25 m  1:34.83   
27  239  Jensen Olivia  1998  KØGE  9804AA  25 m  1:34.96   
28  278  Hansen Frederikke Petrine  1998  HOLBÆK  9844AE  25 m  1:36.76   
29  46  Duus Lisa Steen  1997  FARUM  9764AI  25 m  1:36.95   
30  38  Nielsen Anna Brandt  1998  LYNGBY  9856AK  25 m  1:37.08   
31  203  Gregersen Cilla  1997  AIF-VAT  9772AA  25 m  1:38.20   
32  12  Iversen Frederikke Holm  1998  GENTOFTE  9862AA  25 m  1:38.36   
33  253  Ødegaard Mie  1997  KØGE  9714AF  25 m  1:39.47   
34  Eliasen Sunnleyg  1997  Foroya  9762AM  25 m  1:40.60   
35  212  Villumsen Frederikke  1997  AIF-VAT  9746AA  25 m  1:41.29   
36  72  Gosvig Louise Sørensen  1997  ALL-SIGMA  9784AA  25 m  1:42.09   
37  235  Hansen Emma  1999  KØGE  9954AA  25 m  1:43.50   
38  84  Boutrup Anna  1998  BIR-SIGMA  9856AJ  25 m  1:43.81   
39  67  Witthøft Sofie  1997  KALUNDBORG  9794AG  25 m  1:43.86   
40  52  Taagholt Martine Mørck  1997  FARUM  9726AB  25 m  1:43.95   
41  121  Bak Julie  1997  HVIDOVRE  9782AJ  25 m  1:46.00   
42  242  Petersen Lisa  1998  KØGE  9882AA  25 m  1:46.11   
43  257  Barrett Kristine  1998  GREVE GTI  9886AB  25 m  1:46.40   
44  137  Lauritsen Lærke Lindgreen  1997  HILLERØD  9708AK  25 m  1:46.60   
45  125  Dons Frederikke  1998  HVIDOVRE  9894AE  25 m  1:47.00   
46  236  Hansen Kathrine  1998  KØGE  9822AF  25 m  1:48.45   
47  Jógvansdóttir Bjarta  1997  Foroya  9702AM  25 m  1:51.47   
48  63  Junge Laura Holm  1998  KALUNDBORG  9838AD  25 m  1:52.68   
49  234  Gürtler Yazmin B.  2000  KØGE  0094AB  25 m  1:53.25   
50  225  Dahl Christine M.  1998  DRAGØR  9866AE  25 m  1:55.00   
51  254  Delrin Astrid  1999  KØGE  9954AE  25 m  1:55.48   
52  275  Palmø Josefine  1997  HOLBÆK  9768AL  25 m  1:58.11   
53  39  Schön Sofie Amalie  1999  LYNGBY  9952AB  25 m  1:59.15   
54  238  Henriksen Ida  1998  KØGE  9804AD  25 m  2:01.54   
55  36  Kracht Agnes Nørgård  1999  LYNGBY  9914AB  25 m  2:04.16   
56  206  Heick Emilie  1999  AIF-VAT  9996AC  25 m  2:14.28   
57  71  Gosvig Gitte Sørensen  1999  ALL-SIGMA  9962AA  25 m  2:16.06   
58  138  Leth-Petersen Julie  1997  HILLERØD  9788AL  25 m     
59  27  Bromose Louise  1999  LYNGBY    25 m     
60  169  Schmidt Iben  1997  TRITON B  9794AE  25 m     
61  261  Kotmark Elisabeth  1997  GREVE GTI  9702AN  25 m     
62  268  Jensen Emilie  1998  ISHØJ  9874AG  25 m     
63  141  Nielse Louise R. Hartmann  1997  HILLERØD  9764AP  25 m     
64  140  Nielsen Julie R. Hartmann  1997  HILLERØD  9774AP  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.16.12 
Licens til Køge Svømmeklub 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark