Program för Barracuda Race 2014 - Henning Degerman Memorial
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Heatlista Gren 8
|
Tävling |
Barracuda Race |
|
Utskriftsdatum |
28 november 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Göteborg |
|
Utskriftstid |
18:32 |
|
|
Arrangör |
SK S02 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
29 november 2014 |
|
|
|
|
Gren 8, 50m Fjärilsim Herrar C |
Finaler (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
612 |
3 |
Ole Tallberg Bjørlykke |
2001 |
|
Bærum |
|
25m |
|
101 |
4 |
Hugo Kvarnström |
2001 |
AV9301 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
78 |
5 |
Archie Gardiner |
2000 |
AU9700 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
410 |
1 |
Filip Brink |
2001 |
AK0301 |
VARBERG |
|
25m |
45.77 |
121 |
2 |
Johan Olsson Fagerberg |
2001 |
AR8301 |
GÖTEBORG |
|
50m |
43.21 |
274 |
3 |
Jens Pettersson |
2001 |
AG9101 |
S 77 |
|
25m |
41.53 |
526 |
4 |
Johan Nilsson |
2001 |
AC4501 |
ÄLMHULT |
|
25m |
40.97 |
240 |
5 |
Oliver Torbjörnsson |
2001 |
AO2301 |
SK LAXEN |
|
25m |
41.41 |
569 |
6 |
Eliot Sjöqvist |
2000 |
AR0500 |
UDDEVALLA |
|
25m |
42.85 |
195 |
7 |
Aksel Dagberg |
2000 |
AY9300 |
KUNGÄLV |
|
25m |
43.40 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
414 |
1 |
Hampus Dahlgren |
2001 |
AG7501 |
VARBERG |
|
50m |
39.89 |
558 |
2 |
Edwin Larsson |
2001 |
AB3501 |
UDDEVALLA |
|
25m |
38.95 |
580 |
3 |
Dennis Andersson |
2001 |
AU0701 |
FALKENBERG |
|
50m |
38.80 |
138 |
4 |
Max Svedberg |
2001 |
AR3301 |
GÖTEBORG |
|
25m |
38.44 |
623 |
5 |
Jonatan Risåsen |
2000 |
|
Bærum |
|
25m |
38.80 |
638 |
6 |
Jasper Solberg |
2001 |
|
Bærum |
|
25m |
38.85 |
208 |
7 |
Mathias Johansson |
2001 |
AQ5101 |
KUNGÄLV |
|
25m |
39.16 |
200 |
8 |
Noah Gustafsson |
2000 |
AT9700 |
KUNGÄLV |
|
25m |
39.96 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
92 |
1 |
Eric Jigrup |
2000 |
AU7700 |
GÖTEBORG |
|
25m |
38.27 |
585 |
2 |
Martin Ettberger |
2001 |
AT8101 |
FALKENBERG |
|
50m |
37.55 |
184 |
3 |
Erik Kromnow |
2001 |
AL9701 |
KARLSKRONA |
|
25m |
37.32 |
415 |
4 |
Jonathan Einarsson |
2001 |
AQ4101 |
VARBERG |
|
25m |
37.08 |
228 |
5 |
Ludwig Bjärudd |
2001 |
AQ3901 |
SK LAXEN |
|
25m |
37.15 |
314 |
6 |
Patrik Husepian |
2001 |
AK1701 |
S 02 |
|
25m |
37.36 |
542 |
7 |
Markus Börjesson |
2001 |
AE5101 |
UDDEVALLA |
|
25m |
38.24 |
339 |
8 |
Carl-Ruben Sjulander |
2001 |
AK2701 |
S 02 |
|
50m |
38.33 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
627 |
1 |
Agmund Riiser |
2001 |
|
Bærum |
|
25m |
36.83 |
261 |
2 |
Gustav Widerström |
2000 |
AR3300 |
RONNEBY SS |
|
25m |
36.58 |
25 |
3 |
David Engström |
2001 |
AM1701 |
ELFSBORG |
|
50m |
36.19 |
299 |
4 |
Ivan Diep |
2001 |
AN3901 |
S 02 |
|
25m |
35.85 |
148 |
5 |
Robin Vondrak |
2001 |
AR1301 |
GÖTEBORG |
|
50m |
36.02 |
668 |
6 |
Vincent Quach |
2001 |
|
Lambertset |
|
25m |
36.28 |
187 |
7 |
Jacob Werner |
2000 |
AN3100 |
KARLSKRONA |
|
25m |
36.67 |
40 |
8 |
Albin Svenneby |
2001 |
AL4301 |
ELFSBORG |
|
25m |
37.08 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
431 |
1 |
Zacharias Olausson |
2000 |
AG4700 |
VARBERG |
|
25m |
35.42 |
229 |
2 |
Nam Do |
2001 |
AQ2901 |
SK LAXEN |
|
25m |
35.19 |
666 |
3 |
Martin Aasheim |
2000 |
|
Lambertset |
|
25m |
35.06 |
241 |
4 |
Isak Vaide |
2001 |
AN0901 |
SK LAXEN |
|
25m |
34.81 |
193 |
5 |
Sebastian Brulls |
2001 |
AK8501 |
KUNGÄLV |
|
25m |
35.05 |
624 |
6 |
Mathias Gundersen |
2000 |
|
Bærum |
|
25m |
35.13 |
424 |
7 |
Erik Josefson |
2000 |
AG2500 |
VARBERG |
|
25m |
35.22 |
389 |
8 |
Balint Kis |
2001 |
AU3701 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
35.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
116 |
1 |
Gustav Nislander |
2001 |
AQ0301 |
GÖTEBORG |
|
50m |
34.35 |
523 |
2 |
Hans Gustafsson |
2000 |
AS5900 |
ÄLMHULT |
|
25m |
33.87 |
10 |
3 |
Elias Hyvönen |
2000 |
AA7700 |
ALINGSÅS |
|
25m |
33.52 |
467 |
4 |
Alexander Assor |
2000 |
AE2900 |
VÄNERSBORG |
|
25m |
32.37 |
272 |
5 |
Linus Holmdahl |
2001 |
AE4101 |
S 77 |
|
25m |
33.28 |
309 |
6 |
Karl Hallström |
2000 |
AG9100 |
S 02 |
|
25m |
33.56 |
570 |
7 |
Max Ström |
2000 |
AK2300 |
UDDEVALLA |
|
25m |
34.24 |
142 |
8 |
Gustav Vallin |
2001 |
AV0501 |
GÖTEBORG |
|
50m |
34.71 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
164 |
1 |
Axel Gustavsson |
2000 |
AO8100 |
SK GÖTENE |
|
25m |
32.21 |
140 |
2 |
Nicolas Söderberg |
2001 |
AK6701 |
GÖTEBORG |
|
25m |
31.83 |
477 |
3 |
Robin Pettersson |
2000 |
AD2500 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
30.82 |
6 |
4 |
Albin Edvardsson |
2000 |
AN1300 |
ALINGSÅS |
|
25m |
30.65 |
493 |
5 |
Mirza Dzafic |
2000 |
AP5100 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
30.68 |
242 |
6 |
Gunnar Widerberg |
2000 |
AG3700 |
SK LAXEN |
|
25m |
31.20 |
568 |
7 |
Jesper Simonsson |
2000 |
AN5900 |
UDDEVALLA |
|
25m |
31.94 |
13 |
8 |
David Wollersjö |
2000 |
AD1900 |
ALINGSÅS |
|
25m |
32.27 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
626 |
1 |
Anders Norheim |
2000 |
|
Bærum |
|
25m |
30.31 |
251 |
2 |
Jonathan Myrlander |
2000 |
AA7300 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
30.09 |
343 |
3 |
Leo Vartoomian |
2000 |
AJ1300 |
S 02 |
|
25m |
29.09 |
126 |
4 |
Alex Phu |
2000 |
AP6700 |
GÖTEBORG |
|
25m |
28.47 |
461 |
5 |
Anton Steindl |
2000 |
AB2900 |
HVETLANDA |
|
50m |
28.47 |
667 |
6 |
Henrik B Arnestad |
2000 |
|
Lambertset |
|
25m |
29.50 |
682 |
7 |
Henrik Veiberg |
2001 |
|
Lambertset |
|
25m |
30.23 |
633 |
8 |
Nicholas Lia |
2001 |
|
Bærum |
|
25m |
30.59 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
28 november 2014 |
Licensierad till: Simklubben S 02 |
Utskriftstid |
18:32 |
|