Program för HöstSimiaden 2014, Öjebyn
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 43
|
Tävling |
|
|
Utskriftsdatum |
23 november 2014 |
|
|
Tävlingsort |
|
|
Utskriftstid |
14:13 |
|
|
Arrangör |
|
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
05 oktober 2014 |
|
|
|
|
Gren 43, 100m Ryggsim Damer |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1 |
1 |
Linnea Isaksson |
2003 |
AU5803 |
BODEN |
|
25m |
|
33 |
2 |
Eliza Happonen |
2002 |
BP0202 |
HAPARANDA |
|
25m |
|
36 |
3 |
Moa Seppälä-Innala |
2002 |
BD5602 |
HAPARANDA |
|
25m |
|
70 |
4 |
Tove Öhrling |
2003 |
BR9203 |
LULEÅ SS |
|
25m |
|
31 |
5 |
Maria Brännmark |
2002 |
BO7802 |
HAPARANDA |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
46 |
1 |
Sandra Engström |
2002 |
BS1602 |
LULEÅ SS |
|
25m |
|
102 |
2 |
Astrid Lövgren |
2002 |
AH1202 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
1:32.00 |
80 |
3 |
Othilia Broman |
2003 |
AF8603 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
2:04.83 |
26 |
4 |
Naimi Sandström |
2001 |
BR6601 |
BYSKE |
|
25m |
2:11.12 |
106 |
5 |
Ruth Risberg |
2002 |
BS5202 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
79 |
1 |
Elvira Andersson |
2002 |
BE6802 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
1:59.43 |
16 |
2 |
Sussi Tedestedt |
2001 |
AA3210 |
BURTRÄSK |
|
25m |
1:47.91 |
6 |
3 |
Hanna Lindqvist |
2003 |
AS1603 |
BUREÅ SS |
|
25m |
1:40.50 |
113 |
4 |
Inga-Maarit Viitanen |
2001 |
BM2801 |
HAPARANDA |
|
25m |
1:44.97 |
136 |
5 |
Fiona Marklund |
2003 |
AU8803 |
PITEÅ SIM |
|
25m |
1:52.09 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
23 |
1 |
Emmy Johanssen |
1999 |
BN2499 |
BYSKE |
|
25m |
1:40.16 |
8 |
2 |
Thea Markström |
2003 |
AS3603 |
BUREÅ SS |
|
25m |
1:38.64 |
56 |
3 |
Tuva Larsson |
2002 |
BG2202 |
LULEÅ SS |
|
25m |
1:36.98 |
10 |
4 |
Wilma Wenden |
2002 |
BB7402 |
BUREÅ SS |
|
25m |
1:37.03 |
4 |
5 |
Lova Bergmark |
2002 |
AA7402 |
BUREÅ SS |
|
25m |
1:38.77 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
40 |
1 |
Sabina Alman |
2003 |
AL0403 |
LULEÅ SS |
|
25m |
1:36.96 |
13 |
2 |
Emelie Lindgren Åsen |
2000 |
AT1400 |
BURTRÄSK |
|
25m |
1:34.96 |
88 |
3 |
Olivia Forsberg |
1996 |
BS8896 |
SKELLEFTEÅ |
|
50m |
1:33.10 |
14 |
4 |
Erika Lindström |
2000 |
AI0400 |
BURTRÄSK |
|
25m |
1:33.13 |
7 |
5 |
Alva Lundmark |
2001 |
AP1201 |
BUREÅ SS |
|
25m |
1:36.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
32 |
1 |
Elida Hansson |
2002 |
AB3602 |
HAPARANDA |
|
25m |
1:32.96 |
48 |
2 |
Alva Gonzalez-Glanberg |
2002 |
AA1802 |
LULEÅ SS |
|
25m |
1:28.77 |
59 |
3 |
Hanna Lundberg |
2002 |
AC5602 |
LULEÅ SS |
|
50m |
1:25.80 |
69 |
4 |
Tina Ylipää |
2002 |
AI2402 |
LULEÅ SS |
|
25m |
1:27.38 |
115 |
5 |
Iza Bergwall |
2001 |
BG2201 |
PITEÅ SIM |
|
25m |
1:31.71 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
15 |
1 |
Alva Nilsson |
2000 |
AT9200 |
BURTRÄSK |
|
25m |
1:24.95 |
44 |
2 |
Sara Brännström |
2001 |
AD8601 |
LULEÅ SS |
|
25m |
1:21.41 |
104 |
3 |
Felicia Nilsson |
1997 |
AH8697 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
1:13.90 |
127 |
4 |
Sanna Stenberg |
1999 |
AZ1299 |
PITEÅ SIM |
|
25m |
1:14.36 |
3 |
5 |
Petra Andersson |
2001 |
AU9201 |
BUREÅ SS |
|
25m |
1:23.02 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
23 november 2014 |
Licensierad till: Piteå Sim |
Utskriftstid |
14:13 |
|